♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
8. máj 2011

babulky kde ste vsetky??????????? ☹

danulienka35
8. máj 2011

Jak mráček dotýká se nebe,
tak já jsem uctil včera tebe.
Pohled očí, dotek rukou,
já rozplýval se něhou,
co mezi námi proletěla
a mně tím šťastným udělala.
Malé množství lásky,
já hrál si s tvými vlásky,
abych city vyjádřil
a tím sobě ublížil.
Jak nyní bez tebe žít mám
když cítím se tak sám.
Snad mi tohle básnění
mé prázdné city naplní.

alure
8. máj 2011

Ahojte maminky k dnešnému Dňu Matiek prajem všetko krásne nech nás detičky poslúchajú a sme stále vysmiate a šťastné 😉

@danulienka35 nádherná básnička...ctiteľ je moc zamilovaný 🙂

som tu len na skok,práve nahrávam na fb foto z dnešnej popoludňajšej akcie ,boli sme na oslave našich susedov detí narodenín...celý víkend som non stop vyťažená,postupne som všetko poprala a požehlila a zajtra už len dokúpim čo treba a balím...a v utorok ráno letíme 😉
budem na vás myslieť budete mi chýbať ale čoskoro sa vidíme..
prajem príjemný zvyšok nedeľného večera pa pa

akika722
8. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀
@memory97 teraz určite 😀 vraj ma pricvaknuty nerv v chrbte/ja si myslim že v hlave 🙄 / spi cely deň ale ak sa trebalo isť strihať letel a s usmevom...proste ako dieťa ktore chce polutovať,..začina byť ako jeho dedo..dudre furt 🙄 teraz šiel na nočnu..kupila som mu hrejive naplaste,vzal lieky no nič nie je dobre..doma sa robi že ani papkať nevie a u mamy mojej šrotoval zakusky 😵

danulienka35
8. máj 2011

@alure ajoj mojko ano ctitel pise moc tazko zamilovany uzite si to mojko 😉

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 jéééj 🙂
@alure aj tebe mojko..teda VáM VšETKYM 😵 😵
@alure užite si to 😎 😎 😎

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 co moje krasnucke co robkas?
nasa dnes grcala ma sopliky od
sari zas chytla a pak mala hystericky zachvat placu lebo sm jej nechcela pustit piesnicku na youtube to si mala cut prvy krat tak hrozne plakala az jej spole tiekly potvorka

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 deti teraz zaspinkali tak mam klud a tretie dieťa je v praci 😎
zlata..no čo si jej to nepustila? 😀

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 mojko pustila ale sak 3 krat jej to hralo a pak uz bolo dost a jak sem to vypla mala si pocut najprv nervy a pak taky plac ze no nikdy tak neplakala potvorka jedna

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀

pijem mm pivo..dufam že ho nebude zajtra hladať 😝 😀

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 no nech hlada aj ja by sm si dala len nemam nic ☹

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 príd :D

danulienka35
8. máj 2011

@akika722 keby si bola bliz pridem hned neboj 😀

akika722
8. máj 2011

@danulienka35 taxi 😀

katulkaaaaaa
8. máj 2011

ahojte...mam za sebou tazky vikend,v skratke simonko hnackuje,mne sa to vobec nepaci-schudol mi podla vahy viac ako kilo,rano idem k dr strasne sa bojim co to zase bude ☹ do toho viki mala upal prevracala mi celu minulu noc,spala u nas kamoska s dvomi detmi /domace nasilie/ ☹
baby takyto vikend tazky na psichiku som uz davno nezazila,a to som zvedava ci zajtra neskoncime v nemocnici,drzte nam palce 😵

akika722
8. máj 2011

@katulkaaaaaa bože moja ☹ ☹ ☹ velmi na vas budem myslieť ☹ ☹ držte sa 😔

kvietok121
8. máj 2011

@katulkaaaaaa juj moja drzime palce

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@kvietok121 aj vy stale hnackujete?maly ma uplne zltu stolici taku penu a hrozne to smrdi...ja neviem ci nema salmonelu alebo co...viki ked to mala tak to bol podobny priebeh,...som taka nervozna 😠

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@akika722 dakujem som s nervami v koncoch 😖

akika722
8. máj 2011

@katulkaaaaaa čo mysliš že niečo spapal??? 😨 snad to bude ok mojko..len mu davaj vela tekutin a roztok taky ked hnačkuje....

mirmaj
8. máj 2011

ahojte, aj ja sa hlásim po víkende, stravili sme ho u našich, dala som zopar foto na FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.16617... bolo super 😉
@katulkaaaaaa tak to bol naozaj náročný víkend ☹ držte sa a dúfam že to nebude až také važne a nenechaju vas v nemocnic ☹ chuda kamoška ☹ ☹

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@akika722 kojim non stop kasu papa na veceru,pridala som um teraz,cez den zemiak s mrkvou....ovocie nechce....len zacne plakat a strasne prdi smradlavo a ta stolica ma daleko od normalnej ☹ davam treti den probiotika nutrolin b sirup....neviem co to je ale mam prvy raz menzes,do toho nam vysli dva zuby ale strasne sa bojim ako schudol 😖

lucia20
8. máj 2011

ahojte babulky, ako sa mi mate?
my sme v nemocnici, tak aspon teraz je trosku casu vas dojst kuknut.

lucia20
8. máj 2011

@katulkaaaaaa no len aby ste v noci este nebezali. to neni sranda. nasa lucka mala rotovirusa tesne pred prvym rokom. vtedy uz vedela chodit a po chorobe sa nevladala postavit na nozicky. drzim moc palce.

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@lucia20 luci ahoj moja nemyslim ze to je rotavirus,viki to mala tri krat tak dufam ze sa nemylim...on prave sice hnackuje ale len jeden dva krat denne len mne sa nepaci ten stav stolice,a ten priserny zapach,akoby mu netravilo ci co ☹

lucia20
8. máj 2011

@katulkaaaaaa boze no dufam, ze budete ok. ale ono je asi cosi vo vzduchu. nase starsie teraz hnackovali. lucka raz vracala a aj susedia su na tom podobne a ako citam tak aj vela inych mamiciek.

akika722
8. máj 2011

@mirmaj bože ta je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernáááááááááááááááááááááááá..a sama stoji 😲 😲 😲
@katulkaaaaaa snad to bude ok ☹
@lucia20 😵 aj tu ťa vítam 😉

katulkaaaaaa
8. máj 2011

@mirmaj mam cislo na @akika722 keby nieco poslem smsku,ale verim ze to nebude aj take vazne,ale viete ten strach o dieta deees
@lucka20 co ste v nemocnici?s tanickou?

lucia20
8. máj 2011

@akika722 dakujem aj tu. :D

@katulkaaaaaa tatianka ma magneticku rezonanciu. a musi ist do narkozy, tak dnes sme mali vysetrenia a rano o 7,15 ideme.

akika722
8. máj 2011

@katulkaaaaaa chcem len dobre spravy ♥

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre