♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
28. máj 2011

Ahojte, prcek konečne spí, tak vás idem aspoň pozdraviť 🙂

@mirmaj wau, tak takúto správu som čakala od teba už pár dní. Tamarka je neskutočne šikovná a všetko vždy rýchlo zvládla. Nás toto čaká až o pár mesiacov. Už sa na vás teším naživo 😵
@memory97 aj u nás bolo tak ako si písala. Asi to bude tým, že som od teba len 20 km 😅 😅
@memory97
@mirmaj baby, kedy vyrážate v piatok ? Ráno ? Večer ?
@katulkaaaaaa krásna torta, si mi narobila chúťky tak som zjedla aspoň nanuk.

memory97
28. máj 2011

@mirmaj
@liba78 netusim, ved cakam navrhy, mm nas asi len odvezie, lebo trubka zabudol, ze ideme uz tento vikend a pritom mu to omielam uz 2 tyzdne 😀 Mohli by sme sa niekde stretnut, aby sme sli naraz a nebludili.

memory97
28. máj 2011

@liba78 vecer by som nesla, lebo budu velke zapchy na ceste, radsej dobeda, alebo troska po obede.

danulienka35
28. máj 2011

jak vam babulky zavidim tolko som chcela vsetky vidiet ☹ ☹ ☹

memory97
28. máj 2011

@danulienka35 neboj moja, urcite este bude prilezitost, aby sme sa vsetky stretli 😉

danulienka35
28. máj 2011

@memory97 to hej len velmi som sa tesila skoda moc mi to je luto

akika722
28. máj 2011

už je aj u nas burka..a už aj net mi stihol vypadnuť 😅

akika722
28. máj 2011

@mirmaj Tamarka je velmi šikovne dievčatko...som vedela že bude prva chodiť 😉
moj Paťko začal presne tak isto,na 10m chodil sam,zato jeho braček je iny pripad 😅

akika722
28. máj 2011

@liba78 jéééj no ahooooooooj 😎

memory97
28. máj 2011

@akika722 nasi drobci sa isto pustia chodit naraz, lebo mi tiez ani naznak 😉

katulkaaaaaa
28. máj 2011

ahojte dakujem za pochvaly 😉
prisla som domov vymrznuta jedna nevesta meskala na obrad 20minut sme mysleli ze si to rozmysleli 😀
@memory97 mnaaaam tak toto isto vyskusam @mirmaj aka sikulka je ta tvoja tamarka ,zachvilku bude chodit uplne sama stale

akika722
28. máj 2011

@memory97 snad 😀 moj sa velmi boji..pustim ho za 1ručku a ked zisti až sa trasie 😖

memory97
28. máj 2011

@akika722 my zas nevieme spravit ani krocik, sice stojime, ale urobit krocik este vobec nevieme 🙂

akika722
28. máj 2011

@memory97 mysliš za ručku???ten beha ani ja nestiham za nim ked ho držim..no nepusti sa a po 4 no nam to nehrozi...ani nepojde na 4...

danulienka35
28. máj 2011

mi sa drzime na nozkach len vtedy ked ju pod pazami nekdo drzi trasie sa ale stoji ale inak nula bodov

mirmaj
28. máj 2011

@danulienka35 hej hej videla, slintala som už pri pohľade na nu 😀 užívaj si že ešte nelozí 😝
@memory97 to ešte tak nebeháme aby si oddychol chrbat 😝
@liba78 aj ja už sa nav veľmi teším
@liba78 @memory97 ja by som navrhla tiež určite doobeda alebo tesne okolo obeda my tak aj spavame takže by si pospala po ceste, neviem či by inak vydržala tak dlho v aute 😒
@memory97 ak ťa ma mm len zaviesť tak ťa môžeme zobrať my alebo liba78 nie? alebo pol napol, jedna zoberie batožinu druhá vás dvoch 😉
@akika722 @katulkaaaaaa ale ešte nebeháme, len prvé pokusy 😝

danulka3
28. máj 2011

Ahojte,
hlásim príchod od svekruši,nakoniec nás ukecala,tak sme tam aj spali,ale bola taká búrka,že som myslela,že koniec sveta,hrúza,ešte majú plechovú strechu,tak neskutočný rámus.Ale Kubko spinkal,pekne a nič ho nezobudilo 🙂.Chodítko zaplatené,tak dúfam,že budúci týždeň ho mám doma.A máme ešte novinku,vyzerá to tak,že začíname loziť,síce len kúsočet,ale už sa nám to podarilo.Radosť neskutočná,akoby sme vyhrali v športke. 😀
Keďže sa výrazne ochladilo a my sme mali mali len letné veci,tak sme na Jakubka navliekli ružové tričko po Silvinke,prekladám foto 😉

danulka3
28. máj 2011

@akika722 super foto,aká kočica 😉
@lussy666 vitaj u nás 🙂
@katulkaaaaaa tortička vyzerá super,mňaaam,hneď by som si dala 😝

danulka3
28. máj 2011

@kahlan1 prajem skoré uzdravenie,dúfam,že už je lepšie

danulienka35
28. máj 2011

@mirmaj to aj ja moja slintam 😀 ved to uzijem si leharko s malou a pak zacne obdobie nahanaciek 😀

danulka3
28. máj 2011

@memory97 kde ty chodíš na tie inšpirácie s hračkami,ten macko je super,len tá cena ☹
@katulkaaaaaa teda až teraz som objavila fotky torty v reze,úplne slintám,daj receptík 😉
@mirmaj čo to čítam,Tamarka už sama chodí,je šikulka 😉

danulienka35
28. máj 2011

@danulka3 ak je podareny krasnucky 😉

danulka3
28. máj 2011

@danulienka35 ďakujem 🙂

akika722
28. máj 2011

@mirmaj jaaaaaj zavidim vam to stretko 😒 noooo..chcem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela foto aspoň 😀
@danulka3 zlatučky 😀 😀 a gratulujéém,my furt nič 😀
@danulka3 oo dik,no realita horšia 😅

danulka3
28. máj 2011

@akika722 neverím,že realita je iná,si kočka na každej fotke,čo tu dáš,tak sa už nepodceňuj a trošku nám ver 😉
To lozenie,je zatiaľ len také asi 30 cm ,ale mňa to veľmi potešilo,hlavne,keď vidím,čo už všetko augustovčatká dokážu,my ani nestojíme,nožičky sa nám trasú ako huspeninka.

danulienka35
28. máj 2011

@danulka3 neni zac moja je krasnucky

akika722
28. máj 2011

@danulka3 a +20kg ☹ 😢 😔 to nevyše..

mirmaj
28. máj 2011

@akika722 aj mne je to luto že viacere ste sa poodhlasovali, tak som sa na vas tešila ☹ ale chapem to lebo všetky mate nato važne dôvody 😒 jasne budeme ako japonsky turisti, všetko pofotíme 😀
@danulka3 jakubko je zlatý, ako dievčatko, už len naušničky 🙂

evanns
28. máj 2011

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sme spat!!!!!!!!!!!!!!!!
bplo vyyyyyyyyyyborne...pocasie perfektne, az moc teple, 31 st cely tyzden, aj sme sa kupali kazdy den a Nati to uuuuzasne vsetko zvladla aj cestu aj pobyt tak sa velmi tesim...ale hotova som dnes po ceste...idem ju ulozit a daco vybalit a ked nazaspim som tu 😝

akika722
28. máj 2011

@mirmaj ano ano foto foto vela vela 😀 😀 😀 tešííííííím 😉
@evanns jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahoooooj..no som sa už začinala nudiť bez teba 😅 jeej som rada že ste sa mali super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre