♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
16. máj 2010

Didulka, si ma pobavila s tymi satami... 😀 😀

No to pocasie - hruuuuuza a des!!! 😠 😠 😒

Denisocka, a aky to je tem sprej Aloe vera? daky konkretny mas na mysli??
ja som si nastrih natierala repikom, ale by som si zaobstarala aj toto ak je to ucinne..podla mna nebol tak hrozny ani ten porod ako potom ta bolest, ked sa mi hojil nastrih, to bolo pre mna veelmi neprijemne!! 😖

marija
16. máj 2010

Zuzanka pre mna bolo tiez najhorsie hojenie toho nasterihu... vsetko bolo v pohode a dalo sa zvladnut ale 3 tyzdne som denne stonala, ze deti viac nechcem jak ma ten nastrih bolel 😢

mywiel
16. máj 2010

Ja som nastrih nechcela aj ked ma potom sili 45 min. tak ma nic nebolelo a sedela som na druhy den na zadku akoby som ani nerodila zrejme som sa nepotrhala az tak hlboko, lebo nastrih vzdy robia do svalu preto som to nechcela. 😅 😕 Ja som ani nicim nenatierala ani nic zahojilo sa to samé.

mywiel
16. máj 2010

Ako sa rodia deti, aj pre slabé povahy...toto si urcite pozrite! 😀 😉

https://www.youtube.com/watch?v=UV7HO9FazkI
zuzannas
16. máj 2010

Mywiel, tak to gratulujem a zavidim!! 🙂 😅 si mala epiduralku pri siti?? 😕 mna tiez zasivali asi 30-40min...

Marija, presne.. ☹

mywiel
16. máj 2010

Ano mala 😉 ani teraz si nedam robit nastrih. 🙂

marija
16. máj 2010

no ja mna sa nikto nepytal ci nastrih chcem... tiez som mala EPI, ale tentokrat budem rodit bez EPI a ked sa bude dat tak im poviem, ze prosim bez nastrihu. Ale mala bola dost velka, tak som mala aj vnutornych vela stehov...

mywiel
16. máj 2010

Tu je to iné v zahranici ti ho automaticky nerobia, tiez chcem skusit bez epi a do vody ale neviem co sa podari uvidime...

mywiel
16. máj 2010

Ja som mala tiez vnutorné stehy a mala mala 3550g a 50 cm.

marija
16. máj 2010

no u nas je vsetko nejako inak... ale popytam sa potom porodnika, ale oni su tu tak trosku "stara skola". Moja mala 3700g a 52cm.

halintoa
16. máj 2010

Jaj, baby, neplašte ma, pevne dúfam, že mi víde pôrod v topoľčanoch, že bambuľka počká v brušku, kým tam prídeme, lebo ma šľak trafí, ak budem musieť rodiť v BA, kde je nástrih štandard 😢 ... Chcem pekne ako myw, do vodičky, bez nástrihu 😵 .

mywiel
16. máj 2010

Tu ani tak nejde o staru skolu ako o to ze sa im potom nechce sit vsetky strany ked si potrhana hala bala ale siju len ten nastrih takze je to len o tom aby to bolo jednoduchsie pre nich nie pre rodicku. 🙄

halintoa
16. máj 2010

A dobré ránko 😀 .

mywiel
16. máj 2010

Dobré 😀 ja ho uz mam od 6tej rana. 😅

lulusha
16. máj 2010

caute baby! to co je dnes, aj ja som sa zobudila o siestej 😒 hlavne, ze je nedela... no co, aspon periem uz druhu pracku, muzik upratuje, navarene je uz od vcera, takze dnes uz len relax 😎

kvietok, ja som objednavala z pampyshopu, ale este len cakame na tovar 🙂

lucy1990
16. máj 2010

Dobre ranko 🙂 teda vy ste ake produktivne vcelicky...ked sa bavite o nastrihu, tak ja som vcera pozerala tuto stranku www.bioshop.sk a tam su aj vseliake oleje a masticky na liecenie nastrihu, aj ta aloe vera, vsetko prirodne 😵

michaela80
16. máj 2010

kvietok a ja mam z pampyshou...sice trosku som z toho sklamana...ale co uz...cakala som 6 tt na tovar

marija
16. máj 2010

Inak tieto vyrobky som tusim videla aj v Brandone v Raci, ak sa nemylim 😀 nevies Lucy?

mywiel
16. máj 2010

Lucy tak toto moze byt super len ten etylalkohol mi tam vadi, to nestipe? 😅 😕

http://www.bioshop.sk/obchod/tehotenstvo-porod-...

lucy1990
16. máj 2010

Fiha, marija, neviem...ja som bola v brendone tusim len raz, ale verim tomu, ze na tom maju riadne nahodene, ked som videla ceny ostatnych veci tam 😅 a mywiel, hadam nie 😒 asi tam musi byt aj nieco desinfekcne..

lucy1990
16. máj 2010

http://www.bioshop.sk/obchod/tehotenstvo-porod-... Mywiel, toto je cisto prirodne 😉

kvietok121
16. máj 2010

ahojte, takze v pampyshope - je problem len dlha dodocia doba?? a tovar je aky, je naozajkvalitny??? , viete som alergik ako vysity od narodenia z atopic ekzemom, nemozem na seba nic len bavlnu, skutocne bavlnu, inak sa moje telo hne ozvem a cela scerveniem, takze aj malemu vyberam slovensku kvalitu skutocnej bavlny, pripadne biobavlny, tak dufam ze ked je tam bavlna tak je aj dobra, kde je to vyrobene neviete???

michaela80
16. máj 2010

kvietok ja som mala na veciach z pampy shopu napisane made in Poland.....myslela som ze to bude za tu cenu kvalitnejsie...mam tu 11 dielnu Lux co mam aj v albume...

marija
16. máj 2010

Lucy tusim presne to tam maju, no ceny tam maju astronomicke to je fakt 😀 ale skusim len tak zo zaujimavosti to pozriet, ze ci sa opalti objednat cez ishop alebo kupit priamo tam.

kvietok121
16. máj 2010

ach jo tak to asi nebudem objednavat tiez sa mi tam jedna sada paci, skusim pohladat este v nacich obchodoch, dakujem michaelka

lucy1990
16. máj 2010

Ok, potom daj vediet marija 😉

katulkaaaaaa
16. máj 2010

Baby dostala som sa sem az dnes,pisala som pred par dnami ze mi bolo potvrdene dievcatko a zrazu bum cakam syna 🙂 predtym mi lekar hovoril ze si neni isty-ze nieje to dobre vidiet ked ma nozicky pri sebe ale ze vyzera to skor na dievcatko,tak som sa objednala v 27tyzdni na 4D sono,kde mi potvridli chlapceka,bolo tam vsetko krasne vidiet 😀 mam to aj na devedecku,tu uz omyl nieje mozny 😀 zdalo sa mi tehu ine,pri dcerke som priberala hned teraz mam stalelen plus 2kg,ine brusko a aj vsetko....mam asi 100 veci pre dievcatko,nadherne kusky,som maniak na ruzovu-))

lucy1990
16. máj 2010

Katulka, tak potom daj link na vecicky, ked ich mas niekde pofotene, ja si rada pozriem 😉

mywiel
16. máj 2010

Fiha tak prekvapko 😀 no tochto sa bojim ale hadam ked uz mi na 3D povedali chlapcek tak sa to uz nezmeni nie? 😅 Lebo uz mam vybavicku pre chalana nakupenu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre