♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
1. jún 2010

captainka ty uz vies co budes mat?

katulkaaaaaa
1. jún 2010

Ahojte prave som sa vratila z poradne,malicky ma 1795gramov 🙂 a to som ja pribrala za cele tehu 3kg,sa tesim ze sa dam rychlo dokopy 😀 znova sa nam ukazal v plnej parade tak mozem modre nakupovat,pridavam fotku bruska🙂pekny dnik vsetkym tehulkam aj detickam

mirkapal
1. jún 2010

@katulkaaaaaa - a co vlastne teda cakate? Lebo pises o chlapcekovi, ale v pase mas uvedene dievcatko. Pekne brusko 🙂

kacena4
1. jún 2010

lenadka: masaze mi robia v sede, opriem sa o stolicku a je mi super
co sa tyka tehu masage tak je fakt neskutocne draha, hodinova stoji cca 50 eur, a to som si povedala, ze si dam radsej spravit kazdy mesiac 1-2 normalne, ako len jednu tehu
v pololeze mi to nerobilo dobre, pretoze predstav si lezat 30-60 min na jednom boku na tvrdej podlozke...
treba vyskusat co ti sadne
v kupeloch ti urcite poradia a maju tam skusenosti, vyskusaj nebudes lutovat

mirkapal
1. jún 2010

@kacena4 - pozeram, ze na SK su naozaj nenormalne ceny tych masazi 😖

katulkaaaaaa
1. jún 2010

@mirkapal cakam chlapceka 🙂 ale do 27tt som bola v tom ze je to dievcatko,az po 4D sa nam ukazalo v plnej parade,a dneska znovu potvrdil chlapceka 🙂

captainka
1. jún 2010

barinka viem co cakame... 😉

katulka - pekne miery babatka...moje ma 1450gr a to som pribrala trosku viac ako ty....sranda...a mam nizsie brusko, vcera som bola v obchode a jeden pan sa ma pyta ze kedy rodim...a ja ze o 2 mesiace...a on ze cooooooo? nevyzerate... 😝

katulkaaaaaa
1. jún 2010

@captainka ja sa sama cudujem ze nejako nepriberam,v prvom tehu som pribrala13kg,ale zrejme si babetko ma z coho brat ked tak pekne rastie 🙂 no niektory vedia potesit ze?mna uz sa pytali ci nahodou necakam dve...akoze skoda reci 😒

captainka
1. jún 2010

tak to je super...aj tak najviac sa pribera koncom tehu tak super ze nepriberas...aspon nebudes musiet drzat dietky 😝
jasne hlavne ze babatko sa ma dobre a pekne rastie...
fuha ze ci 2? no pekne...ludia su vselijaki...

21
1. jún 2010

@katulkaaaaaa , ja som pri prvych pribrala malo a po porode nebolo vobec vidno, ze som rodila. Ziadne brucho a bola som vrtka... 😀 , tak sa tes, urcite to bude aj s tebou podobne.
@captainka , zdravim ta, "spoluterminovka" 😉 !

21
1. jún 2010

@kvietok121 , urcite to pocituje, aj tvoju nervozitu z ekzemu, to mi bolo povedane od koznej... aj od alergologicky, a preto beriem aj lieky na alergiu. A obcas aj tu hormonalnu mast, ze to menej skodi ako alergie...

kacena4
1. jún 2010

katulka: ja mam presne ten isty problem, cez vikend som sa porovnavala s maminou co rodi o 3 tyzdne a mala som podstatne vacsie brusku - viacej ludi sa ma pyta ci nebudu dvojky
zajtra idem gynek na kontrolu tak ho chcem donutit, nech popocuva srdiecka ci pocuje "ozvenu" alebo je tam len jedno
teraz mam dokonca vacsie tehu gate v pase, ako pri prvych detoch pred porodom tak uvidime, ci len priberam, alebo su dve 😀

memory97
1. jún 2010

@mirkapal mozno aj babo masiruju🙂)) su uz vraj masaze aj na babo v brusku🙂) V Cechach je to omnoho lacnejsie ako u nas i kupele...

captainka
1. jún 2010

21 jeeeeeeeej tak to mame spolu terminik 🙂 parada...som zvedava ktora to bude mat prva za sebou 😵

memory97
1. jún 2010

@katulkaaaaaa krasne brusko🙂)) a maly bude valibuk🙂 😉

katulkaaaaaa
1. jún 2010

@21 potesila si ma 🙂

@kacena4 mne sa ani tak nezdaze mam vecsie brusko,to len tie vymudrene tetky sa vypytuju...a najme take co maju minimalne 20kg nadvahu
😀 sa vzdy len zasmejem ze jasne tri cakam 😀

@memory97 dakujem...nestras ja chcem malinke babetko 🙂 ale podla tych mier ozaj bude vecsi...uf ako ja len porodim?dcerka mala 3200gr a mala som aj tak co robit,9 hodin som rodila 😒

21
1. jún 2010

@katulkaaaaaa , moji obaja chalani mali 3630g a v pohode, a to som dost chuda. Tak neboj.
@captainka , aj ja som zvedava... 😉

memory97
1. jún 2010

@katulkaaaaaa neboj katulka, bude v pohode,lekari sa aj tak seknu hore - dolu niekolko stoviek gramov 😀

barinkova
1. jún 2010

kocky chcem sa spytat zby ste mi poradili,aka je lepsia balonikova ci piestova odsavacka,ja som v nemocnici mala piestovu balonikovu nie ,som mala problem zo zapadnutymi bradavkami takze som kojila cca 4 dni,lebo mala si mi zvykla na tie klobuciky a bolo po kojeni,viac uz bez nich nechcela

barinkova
1. jún 2010

rozmyslam nad avent odsavackou

21
1. jún 2010

@barinkova ,ja ti neporadim, ja som odsavala iba rucne... 😀

barinkova
1. jún 2010

mne sa to rucne blbo prave

21
1. jún 2010

@barinkova , no, asi aj mne bude treba odsavacku, ked som rucne, tak som mala zapaly... a vobec mi neprisla na um odsavacka 😀

kvietok121
1. jún 2010

@nbiru: to je skvle ako vas chce to malinke prekvapit, aspon viete kto je panom 😀
@katulkaaaaa: to je krasne bruskooooooooooooooooooooo

kvietok121
1. jún 2010

@21: mne kozna povedala ze musim vydrzat, ziadne lieky ani hormonalne lieky, tak teda neviem, co teraz

kvietok121
1. jún 2010

inac ako ste sa mali v tento uprsany MDD???

katulkaaaaaa
1. jún 2010

@kvietok121 dakujeeem 🙂 mi sme stravili uprsany den MDD v skolke,a ked prisla domov dostala pexeso a puzzle tak sme sa vyhrali 🙂

kvietok121
1. jún 2010

@katulkaaaaa: tak to je super, neviem sa dockat kedy aj ja budem moct takto travit MDD snazim Matejkom

21
1. jún 2010

@kvietok121 , starsi bol v skole-iba sa hrali a mladsi so mnou doma, on sa rad hra sam, neskor sa s muzom hrali pexeso a stolny hokej...

21
1. jún 2010

@kvietok121 , a este-beriem Zodac, co je najjemnejsie antihistaminikum, musim, lebo mam aj astmu-sprej som zatial pouzit nemusela, to mozu predpisovat aj obvodni bez odporucania.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre