♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@kvietok121 dakujem

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@groka no vidim ze viacere uz mame stavy...som sa zasmiala na tom aky mate uzsky zachod 😀 😀 😀

elina313
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem, zvládli ste to a to je hlavné 🙂 krásne meno - želám veľa mliečka 😉

mirmaj
19. júl 2010

@jankasramka aj ja gratulujem a prajem rýchle rozavenie

vladka84
19. júl 2010

jankasramka gratulujem, nech ste zdravi 🙂
no baby, ked vas tak citam, mam sa na co tesit... mne bolo vcera tak vselijak cely den, ale noc som prespala v pohode.. pridavam sa k tym viacrodickam - pri Timke som isla na vyvolavacku po termine, takze vooooobec neviem co ma caka, ak ma to chyti spontanne.
Idem si ja dalej dostudovat co vsetko si mam zo sebou zbalit, spisat zoznam a tento tyzden to uz hadam dokupim, nachystam sa a uz budem len cakat 😎

carmenn323
19. júl 2010

@jankasramka Gratulujem 😵 dobre ranecko 😉 baby nestraste ja som sa zobudila pred pol hod stym ze mam krce a tiez ma prehana a to mam ist na 12 na poradnu sak sa tam po....em 😀

kvietok121
19. júl 2010

@carculca ja mam zo za zle skusenosti, ked chodim na tie kurzy tak su prijemne sestricky zda sa mi to tam nielen krajsie, ale hlavne ludia su milsi
@carmenn323 hadam to prejde

21
19. júl 2010

@carmenn323 , kamoska pri druhom bola na poradni, tam dostala kontrakcie, dr povedal, ze to bude az okolo 14.30, no uz doobeda sa vybrali do martina z rajeckych teplic, pri strecne trochu zapcha a ledva dosli, tlaky uz v aute.. porodila este doobeda... 😀

carmenn323
19. júl 2010

@kvietok121 dufam 😀 😀 😀 ak nie tak mi nebude do smiechu 😅

kvietok121
19. júl 2010

@21 nemusela v nemocke dlho cakat aj ked v tom aute si to neviem ani predstavit

kvietok121
19. júl 2010

@carmenn323 neboj zvladnes

groka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa vidim ze aj ty si mala rusno,ja som taka nevyspata 😔 ale maly ide na prazdniny dnes ale neviem nakolko hodin,ale budem sa snazit dospat

carmenn323
19. júl 2010

@21 no nestras snad ma len prehana 😅

21
19. júl 2010

@carmenn323 , dufam 😉

evanns
19. júl 2010

@jankasramka jeeeeeeej gratulujem...vela vela zdravia!!!

katulkaaaaaa
19. júl 2010

pridavam fotku bruska,nemam pocit ze by mi padlo...ale zda sa mi ze ani pri malej nekleslo a isla som rodit 😉

evitkamalicka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa mne veru padlo, uz minuly tyzden na fotke je dole, kuk album, zajtra odfotim znova

kvietok121
19. júl 2010

@katulkaaaaaa mas ho stale pekne

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@evitkamalicka no veru to tvoje brusko sa mi zda troska dole,ked ja to na sebe vobec neviem posudit:(
@kvietok121 dakujem 🙂

tatulienka
19. júl 2010

ahojte... gratulujem k malemu mateovi...tfuj,tfuj,tfuj...nech je zdravucky...

mna zacala akosi chytat panika z porodu, zacinam sa toho akosi bat...najradsej by som to mala za sebou a drzala malu v naruci...

zajtra idem prvy krat do poradne uz do porodnice, tak som zvedava, ako to tam prebieha..

akika722
19. júl 2010

@jankasramka gratulujem k synčekovi,prajem vám veľa veľa zdravíčka 😉
baby všetke píšete že máte nejaké príznaky,mňa preháňalo minulý týždeň a.......nič ☹
už by som to mala najradšej za sebou...na poradňu ide, až budúci utorok,predstavte si po troch týždňoch-doktor šiel na dovolenku tak preto,čo si myslím že pri konci by mala byť žena sledovaná častejšie a ešte keď rizikové mám 😒

akika722
19. júl 2010

@tatulienka cítim sa ako keby som žila v inom svete,som druhy krat tehotná ale že poradňa v nemocnici?nepoznááám
tu do poslednej chvíle chodíš ku svojmu gynekologovi a do nemocnice ideš až tesne pred-1 vyšetrenie-koniec...
to vam tam niečo špeciálne robia,nejaké vyšetrenia?ani pri synovi som nebola ani teraz ma neposiela-no fakt nechapem 😖

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@akika722 ja idem stredu po dvoch tyzdnoch a uz som nervozna,tiez mam dr na donovolenke,poznam baby co posledny mesiac chodia kazdy tyzden...nesmieme si nic zle pripustat 🙂 dobre to dopadne

akika722
19. júl 2010

@katulkaaaaaa ja verím že všetko bude dobe a malinka bude zdravučká ale 3 tyždne je moc a bud.utorok už predoperačné mi ide robiť...
na sekciu sa berie skôr vraj 2-3 tyždne,so synom ma brali mesiac skôr a teraz v deň termínu... 😖

tatulienka
19. júl 2010

@akika722 no posledny mesiac od 36tt sa chodi do poradne do porodnice kazdy tyzden...

groka
19. júl 2010

@katulkaaaaaa ja nemam ani zdaleka take brusko ako ty,myslim hore pod prsiami,vraj padnute brusko je ked si celu dlan mozme vopchat pod prsia ja teda vopcham a uz aj viac miesta tam mam ako len na jednu dlan,odfotim aj ja dnes teda,ja od vcera mam pocit ze mam brusko polozene priam na stehnach 😀

katulkaaaaaa
19. júl 2010

@akika722 😒 a to akoze ten doktor tvoj nevedel???tak to je ozaj divne na cisarak v den terminu,ja mam dve kamosky co mali cisarak obe minuly tyzden a robili im to dva tyzdne pred terminov kvoli tomu aby sa nepustil porod sam od seba

akika722
19. júl 2010

@tatulienka je to klasická poradňa ako máš u svojho gynekologa?
Usg,prietoky a to všetko tu robí gyn.ku ktorému chodíš,ale nemocnica...ta až uuuplne nakoniec...tu nie su ani predpôrodne kurzy ani popôrodne cvičenia-aspoň o ničom takom neviem a to som rodila 2,5roka dozadu

tatulienka
19. júl 2010

@akika722 a to je kde tu, co pises? ja som z BA a rodit budem na antolskej... ultrazvuk mi robili len v 12tt, v 20tt a 30tt, tak neviem,ci mi budu este nejaky robit...ale mali by mi robit prietoky, monitor a klasicku poradnu (cize vaha, tlak, moc, ozvy..) no uvidime zajtra..

akika722
19. júl 2010

@katulkaaaaaa no ved práve...stále mám toho istého doktora,ináč som spokojná ale teraz tu len sedím a začínam stresovať že všetké rodíte pred termínom že čo ked ma to chitííí...tak len dúfam že aspoň do poradne do 27.vydržííím,ale nechápem to všetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre