♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. aug 2010

@katulkaaaaaa ani nehovor som zvedava ako to bude ja este stale neviem kedy presne do nemocky zajtra mi moj gyn povie idem na poslednu poradnu a CTG
@barinkova moja aj ty si este tu s nami vidim ze ty uz vies kedy nastupujes
@vladka84 no my sme na kysuciach mali take burky ze mm hladkal matejka v brusku a vysvetloval ze teraz by to moc dobre nebolo keby sa rozhodol ist von 😀 hrozne co sa dialo strasne
@aarwen @vladka84 tak to ste ma trosku ukludnili
@liba78 ahoj libra tak ty si nam dala, kym nam to doslo ze co sa deje 😀 😀 😀 😀 to je super ze ste uz v poriadku domka

kvietok121
15. aug 2010

@barinkova ani ja nemam moc bolesti asi som ich mala dvakrat a to bolo vsetko inak sa citim fajn, len som uz hrozne unavena
@liba78 krasny chrustik

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@kvietok121 ahoj tak ti zatra drzim palce,mna uz hned nechaju v nemocke len neviem ci vyvolaju hned pondelok alebo az utorok rano,bojim sa ale na druhu stranu sa tesim ze konecne uz bude po vsetkom 🙂

kvietok121
15. aug 2010

@katulkaaaaaa to je super, naozaj uz to nejako dopadne ci s vacsou alebo mensou bolestou ale nech je to uz za nami a mame chrustikov pri sebe. mne len v pondelok povedia kedy mam ist do nemocky takze ked ty prides tak ja este stale budem tam, alebo budem len odchadzat

kikuska25
15. aug 2010

@kvietok121 ooo kvietok ty si stale tu?ja uz som myslela ze to mas mozno aj za sebou uz..super sa drzis..drzim palce



kvietok121
15. aug 2010

@kikuska25 ahojky ano stale, zajtra termin, ale este nic, mam ist zajtra na kontrolu a potom uvidime, a ty sa ako mas???

kikuska25
15. aug 2010

@kvietok121 no super super..mozno este v noci ta to chyti alebo si drobcek pocka na rano 🙂 .ja?hm nic moc od vcera ma pobolieva v podbrusku a ani injekcie mi nejak nepomahaju dufam ze sa drobcovi este nechce von rada by som este pockala..

tiffanka
15. aug 2010

@eis4 ahoj... ja mám nohy opuchnuté už tri mesiace vkuse...

@vladka84 Vladi, nikdy nevieš, či ťa to chytí alebo nie, mňa to po 10 rokoch opäť chytilo a o 5 dní by už mal byť miláčik na svete 😉 Nikdy nehovor nikdy 😝 😀 😉

tiffanka
15. aug 2010

veľa ste zasa popísali, slečny spisovateľky 😀 som mala čo robiť pri čítaní. @liba78 Jurko je kráásny 😉 Môžem dať fotku do albumíka? 🙂

tiffanka
15. aug 2010

@katulkaaaaaa @kvietok121 takže ešte ste tu baby 🙂 Kati, držím zajtra palce, nech to pôjde ako po masle 😉 Kvietok, som zvedavá, že ako na tom zajtra budeš ty 🙂

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@tiffanka dakujem uz na mna ide nervozita ☹

kvietok121
15. aug 2010

@kikuska25 ake je to vsetko zvlastne, niekto chce aby malicke bolo dnu ine von, ... 😀 bodaj by si mala pravdu a dnes by sme obidve s katulkou poputovali do nemocky

kvietok121
15. aug 2010

@tiffanka ano stale sme tu, malicky nas trapia nechcu a nechcu ist von

kvietok121
15. aug 2010

@katulkaaaaaa neboj zachvilku to bude za tebou mysli na tu vetu ktoru si mi raz napisala, stale sa jej drzim, ved raz to skoncit musi

kikuska25
15. aug 2010

@kvietok121 ver ze aj ja by som tom mala najradsej uz za sebou len dnes mi nasi odisli na 2tyzdne do grecka tak by som ich chcela pockat este s bruskom..no vidime akopanbozko da..ja dufam ze tomu tvojmu sa zachce do rana drz sa

kvietok121
15. aug 2010

@kikuska25 daakujem nech sa teda ten tvoj drobcek drzi u teba a nech si kludne uziva pohody

tiffanka
15. aug 2010

Ale baby.... keď sa pozrieme dozadu, zistíme, že ako rýýýchlo ubehlo tých 9 mesiacov... Veď len nedávno som zistila // na teste a už je august.... 🙂

kvietok121
15. aug 2010

@tiffanka tak to mas pravdu ....

elinka27
15. aug 2010

caute,ja som bola na poradni a zatial nic nove,stale som otvorena na 2cm,stale mam tvrdnutie brucha ale rodit nie a nie 😀 kedze som prve rodila cisarskym doktorka mi vysvetlila ze porodne cesty mam ako prvorodicka a tak sa na rychly porod ako sa hovori pri druhorodickach spoliehat nemam,tak ma teda "potesila" 🙂

kikuska25
15. aug 2010

bojiiim bojiim bojiim brusko stale boliii ☹ ☹ o osmej som mala injekciu a ziadna pomoc bojim sa bude ☹

lucia20
15. aug 2010

37+0 tt. pridavam aj foto s manzelom. no sak vyzeram pri nom ozaj ako velryba. :D:D:D:D:D

lucia20
15. aug 2010

Na prvu supu mi to neslo pridat, tak este raz. :D

lucia20
15. aug 2010

@elinka27 ja som ani pri druhej nebola o moc rychlejsia. a teraz pri tretej mam tiez krcok ako prvorodicka... 😀 😀 😀 ja by som tak asi vyzerala aj pri desiatom dietati. :D:D:D takze si z toho nic nerob.

katy7
15. aug 2010

ahojte spolubojovnicky, chodim vas pozerat pravidelne, len moc neprispievam... vsetkym sa to tu poriadne priblizilo a ja ako prvorodicka zacinam byt trosku neista, ako a kedy to vsetko prebehne.. uf

vladka84
15. aug 2010

@tiffanka no tak mozno o tych 10r... to budu moje deti vekovo na tom ako tie tvoje teraz... a mm by sa urcite potesil, keby nas cakalo take prekvapko ako vas 😀
@lucia20 pekne foto, kolko ukazuje meter?

dnes nemam bolesti...teda sem - tam mi stvrdne brusko, ale oproti poslednym dvom dnom je to nic... huraaa, tak sa dnes vyspim 😉

vladka84
15. aug 2010

@katulkaaaaaa zajtra drzim palce, nech to mas cim skor za sebou 😉

lucia20
15. aug 2010

@katy7 neboj, vsetko bude ok... treba si verit...

@vladka84 dakujem. ukazuje 116 cm. :D no ja so sa tesila, ze sa dnes vyspim ale brucho boli a mala do toho este stikuta a kope... 😖

vladka84
15. aug 2010

@lucia20 to ja mam dnes uplnu pohodu - zatial... sem - tam mala kopne, ale nic strasne, tak sa tesim ako sa vyspim.. mozno je to tou zmenou pocasia 😝

lucia20
15. aug 2010

@vladka84 no poviem ti, ze ja keby som nebola tehu,t ak si dam tabletku na silnu menzes, a to si davam lieky iba vo vynimocnych pirpadoch. myslim, ze zajtra ked vyupratujem cely barak a vytepujem sedacku tak uz ma bude boliet uplne vsetko .:D

vladka84
15. aug 2010

@lucia20 a rovno budes utekat do nemocky 😀 mna cakaju zajtra este nejake vybavovacky v meste a upratovat budem uz len, aby som sa nenudila, nic velke na mna necaka... v utorok poradna, som zvedava ako som na tom...
idem do postele, dobru a nech sa ti podari aspon trosku pospat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre