♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
17. aug 2010

@kvietok121 @lucynocka mám taký istý pocit. od začiatku tehotenstva som nemala čas vnímať to že mám v sebe mimi. musela som premyslieť svadbu, bývanie, odfláknutú diplomovku, štátnice, promócie a až potom som zistila že "bože, veď ja som tehotná" 😕 a aj to ako ty píšeš - upratovať, prerábať, nakupovať.... ale tieto dni sú už hrozné... 😔

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@lji tak to si mala ine tempo, ano spomalenie je pre organizmus mensi sok, ked sa zrazu zastavi, pretoze je vsetko prichystane, ... je v mensom soku a nervozne huci do hlavicky a teraz cakat, co????, tak dlho???? a ty si musis len stale opakvat ved neboj sa mozno uz zajtra, to nie je dlho vydrzis, nie?

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka ano ale ten moj chce byt neskor narodeny aby nebol medzi nim a tobiasom velky rozdiel, ttakze moj vyckava a tvoj sa poponahla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lji
17. aug 2010

@lucynocka mohli by nás uspať a zobudiť ked to na nás príde 😀 aspon si oddychneme a vyhneme sa stresu 😀

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka ved uvidite, mozno si robis zbytocne starosti a vsetko pekne stihnete, ale chapem ta neda sa nerobit si starosti

kvietok121
17. aug 2010

@lji tak to je super napad, ale bol by to poriadny sok ... 😲

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka to si neviem ani predstavit, ja som mala sny ze v noci som sa zobudila a bolesti, bezim do nemocky a oni ved rodite a zachvilu bol maly von, to by mi stacilo

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka no ved vidis moj je prikladom uz skoro 1 den ma sklz

elinka27
17. aug 2010

@janinna11 ja mam opuchnute nohy uz asi od 6teho mesiaca,ale komplet aj stehna, aj ruky a prsty a trpnu mu este k tomu.Co sa tyka tych tlakov v podbrusku a bolesti krizov mam to pravidelne kazdy den niekolko krat a vzdy ked sa zacnem tesit ze uz je to tu tak to prejde 😀

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladka84
17. aug 2010

tak som doma z poradne... prietoky ok, utz ok, tep ok, robil mi aj zaznam, ale babo asi spinkalo, lebo tam nebolo vela aktivity a poslal ma zajtra do nemocky takisto na zaznam... dalsia poradna o tyzden... no a vyzera to tak, ze do terminu urcite vydrzim, vraj sa nic prevratne nedeje, babo je sice nizsie ale nic viac... tak teraz neviem - to su dobre spravy? 😕

lucia20
17. aug 2010

@eis4 ja som mala par dni dozadu, taketo bolesti a boli to len poslickovia... 😖

@jankasramka no ja do nemocnice ani prstene brat nebudem, lebo viem, ze isto po porode spuchnem a kde to budem davat. a ja mam hlavne taky hnusny zvyk, ze v noci, ked ma tlacia, tak ich podvedome dam dolu a potom hladam po celej posteli...

ja sa tak trosku spolieham na to, ze baby su silnejsie... aspon tomu verim...

@memory97 ved to je jasne. kolkokrat aj donosene deticky maju problemy... ale chvalabohu vas je zdravucky...

@kvietok121 materska moze chodit az do 25. az potom ti to budu najskor reklamovat...
rozhodnutie uz mas?

baby neviem ci viete, ale LADENA uz ma DAVIDKA: a katulka sa este stale trapi... ten maly je tam asi zabetonovany. :D

lucia20
17. aug 2010

@janinna11 jasne, optimistka treba byt. aj ja si vravim, ze do pondelka vydrzime a potom v spitali nech sa deje co chce. :D

@lucynocka lucka neboj, aj ty sa dockas..... uzivaj si ako to len ide posledne chvilky s bruskom. mne uz pomaly zacina byt smutno, ze v pondelok onho pridem. 😖

@kvietok121 boze a ja mam pocit, ze ten cas tak leti... ale to je asi kvoli tomu, ze mam doma baby a hlavne este by som tolko toho chcela spravit, ze az.... 😖

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka my mame termin na 23.8. ale nasa katka ide tiez prvykrat do skolky a mne je tak luto ze to neuvidim. ☹ moj bubacik bude robit prve velke kroky a ja budem prec. ☹ ☹ ☹ ☹

@lucynocka ja by som skor povedala, ze babam sa na svet nechce.... moje su toho jasnym dokazom. vravi sa, ze sa v brusku este kraslia... :D

@vladka84 jasne, ze su to dobre spravy... bud rada, ze malicke je v poriadku....

jankasramka
17. aug 2010

@lji hmmmmm... to mi nieco pripomina -ten zhon- okrem teda svadby:D my sme mali promocnu omsu sobotu a nedelu rano som rodila:D

groka
17. aug 2010

ahojte ideme domov vo svrtok strasne sa tesim si neviete predstavit maleho mam pri sebe od vcera konecne tiez v noci sme boli hore,cez den spi ledva do neho natlacim mliecko v noci kukuckuje do pol druhej 😀

groka
17. aug 2010

baby katulka ma uz babeno?

majka35
17. aug 2010

ahojte maminky a tehulky ... škoda, že nestíham prečítať, čo ste to tu všetko popísali ... ale ako som pochopila, katulkaa je ešte stále 2v1 ... chúďatko 😒

@groka gratulujeme k bábetku a želám veľa zdravíčka
večer prídem nakuknúť, idem po malú do škôlky a o 17.00 príde návšteva

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 ved to ma tesi, ze mu je v brusku dobre, ale mohlo by sa pomaly zacat pytat na svet... ved medzi nami mu bude este lepsie 😉 no, tak uvidime este aky bude zajtra zaznam a asi zacnem praktizovat nejake kuzla, aby som ho vylakala... 😀 chudinka @katulkaaaaaa, ta sa teda natrapila uz dost... nech to ma co nasjkor za sebou...
@ladena gratulujem 😉

lucia20
17. aug 2010

@groka katulke este nie... iba ladena..

@groka si uziva tvoju pritomnost. ked bol doteraz sam. .

@vladka84 tak to hej... som zvedava ako tie kuzla zaberu. :D

jankasramka
17. aug 2010

@ladena gratulujem🙂)) a cakame podrobnosti🙂
@katulkaaaaaa myslime na teba nech to mas uz za sebou....

memory97
17. aug 2010

@lucia20 jejda takze budu dvaja Davidkovia🙂 a katulku pozdravujeme, nech to uz ma za sebou...

@ladena gratulujem k Davidkovi🙂


kvietok121
17. aug 2010

@lucia20 nie rozhodnutie my este neprislo, tak som zvedava dokedy budem zas cakat, to nemyslis vazne ze katulkaaaa este nic, ale uz dnes v noci, najneskor zajtra uz to hadam bude

kvietok121
17. aug 2010

@ladena gratulujem k chlapcekovi, tak si sa konecne dockala

katy7
17. aug 2010

@kvietok121 som rozhodnuta pre Zilinu, mam tu celu rodinu a aj tak nikde nikoho nepoznam, tak je to asi jedno, nebudem si to komplykovat

vladka84
17. aug 2010

no tak som umyla riad, vyvesila dve pracky, idem este pobehat s vysavacom a mopom..snad na zaciatok staci 😕
umyvanie okien si necham, ked uz budem total zufala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre