♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katy7
25. jan 2010

ahojte babule, no ja som sa dnes v noci zobudila na bolest v podbrusku, take pichanie a v podstate ma boli brusko cely den ☹ je to normalne?

anxuska
25. jan 2010

Triel:
Ajurvédska káva Brahmi
Chutný, z bylín vytvorený a zdraviu prospešný nápoj je vyrobený tradičnou indickou medicínou - ajurvédou. Ajurvédska káva Brahmi pomáha zlepšeniu koncentrácie, pamäte a celkovo upokojuje. Zlepšuje schopnosti učiť sa, jasnejšie uvažovať a pohotovo reagovať. Rovnako pôsobí proti stresu a jeho následkom.
Čakanka lekárska podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene. Z hľadiska ajurvédy pôsobí Brahmi ako výživa mozgových buniek a vynikajúci antioxidant. Má výraznú schopnosť zvyšovať silu mysle. Podporuje a zlepšuje všetky mentálne funkcie, vrátane schopnosti chápať, pamätať si a vybaviť si zapamätané.
Vedecké výskumy potvrdzujú, že pri užívaní prípravku sa obnovuje nefunkčné synaptické spoje v sivej mozgovej kôre a napomáha rastu dendritov.
Užívanie sa odporúča pracujúcim ľuďom starším ako 40 rokov, ľuďom núteným užívať lieky poškodzujúce pamäť a ľuďom závislým na alkohole, nikotíne a iných drogách. Ajurvédska káva Brahmi neobsahuje kofeín.

ja myslím, že je to tou čakankou. možno by stačila hociaká káva z čakanky.

groka
25. jan 2010

tiriel nie je to vytok ocividne a je toho dost,je vodovy a je hnedy,niekedy ale malokedy je ruzovy ako keby nieco medzi ruzovym a cervenym,keby si mala krv jasnu krv letim do nemocnice,ale toto co mam je vytok,keby nebol hnedy je biely presvitny take nieco,je to zapal jak vysity,aj ma svrbi,co ti poviem,ale mna by zaujimalo,z coho je to zafarbenie,z coho to moze byt asi tak,ked cievka mi nemohla prasknut,lebo nic takzke nerobim,nesexujem,nekupemm sa teraz,tak co?ani si nevytieram nic,nemozu tie lieky mi nieco robit?duphaston,magnezium,materna

groka
25. jan 2010

mylela som tu prvu vetu,ze je to vytok

tiriel
25. jan 2010

Joj moja,ja mala taky krvavoruzovy vytok,a vo vytere ziaden zapal.pritom vraj mam mykozu. Mne vraveli ze mozem ak zakrvacam doma ako p.p. Kvapky Kanavit,tie mam este po malom

groka
25. jan 2010

mne dal dicinon,ale uz sa nevyraba taka gramaz co mi predpisla doki,len kapsule a to ma uvazit ci mozem ake silne brat,takze som zasa bez liekov do stredy

groka
25. jan 2010

baby vy ste tiez take hladne stale?
moj muz len kruti hlavou stale,ako casto stale jem 5 cez 9,teraz ja som neni hladna,ale pochutnala by som si na chlebiku vo vajicku a na to si natierala syrecek,alebo som dostala chut na nutelu arasidovu,to muz povedal ze mi ju nekupi ani za svet,ze zbytocne vela tuku,ale nakoniec som to zakoncila tym,ze cez tyzden asi spravim zapekane plnene tvaohove palacinky v trube poliate smotanou,sliny mi tecuuuuuuuuuu

zuzannas
25. jan 2010

Anxuska: a ta Ajurvédska káva Brahmi sa da kupit v dakom bio shope?? 😕

zuzannas
25. jan 2010

Groka: tak to verrr!!!! 🙂 ja by som jedla furt, nechapem, pri prvom tehu som to takto nemala...aeste sa mi chce uuplne stale spat!

ladywitch26
25. jan 2010

groka, no ty tu dobre maskrty davas 😀 ja som pri stanke prve tri mesiace len zrala a zrala.vsetko,co mi prislo pod ruku.ale asi som si len robila zasoby, lebo od 11tt som zasa nejedla skoro nic, lebo som zvracala a natahovalo ma nonstop cele dni az do piateho mesiaca. a potom som sa zasa rozjedla, ale to uz ma palila zaha, tak som toho vela nejedla. a teraz by som aj cosi jedla, ale absolutne na nic nemam chut. ak si aj zaslintam pri nutele, dam si dve lyzicky a zrazu mi prestane chutit. tak si idem dat napr. slane pistacie, ale tiez si dam len par a uz mi nejdu na chut. celkovo teraz neviem,co by som jedla... 😝

zuzannas
25. jan 2010

Groka: a to mas pekne racionalne-stravovacieho manzela... 😀

tretulka
25. jan 2010

ahojte babulky, neviete mi poradit ake kvapky do nosa sa mozu v tehu? mam strasnu nadchu a vsetko co mam doma sa v tehu nemoze...
ikulka, Ty sa nekupes, Ty sa varis 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

tretulka mne dali v lekarni pinosol kvapky

halintoa
25. jan 2010

groka: ani nevrav, ako pominuli nevoľnosti tak len rozmýšľam, čím sa zasa nakŕmim... Na raňajky chlebík s maslom a trochu ryžovej kaše, na obed hríbikovú kyslú polievku a cestoviny so strúhankou, potom pomaranč, pár pistácií (tie mi tiež dajako nejdú :-/) no a na večeru som zošrotila chlebík s vajíčkovou pomazánkou a jablkovú štrúdlu, čo som o šiestej dopiekla 😝 . Vždy sa mi lenilo pre seba variť a piecť a teraz musím každý deň...

halintoa
25. jan 2010

Bojím sa zajtrajšej kontroly, držte palčeky, nech sme OK a nech sa ma na váhe nešľaktrafí 😅 .

ladywitch26
25. jan 2010

no tak ked uz ste zacali s tym jedlom, tak hodte este zopar inspiracii, hadam ma cosi chyti, na co budem mat chut 😀 😀

lenadka
25. jan 2010

groka, to chapem ze si na to nahnevana, kazda si chce uzivat bezproblemove tehotenstvo, no co uz narobis? snad sa to zlepsi ked prejde 12tt 😉

ja mam tiez rada horucu vodum vacsinou sa len sprchujem, lebo mame vanu ako kon velku-to sme s mm kupovali ze nech sa tam obaja vtrepeme 😀 a naraz sme v nej boli asi raz? 😀 no mala sa v nej clapka denne, ma tak po pupok vody, lebo naplnit ju celkom minula by som cely bojler teplej vody 😀 ale priznavam, ze v sprche si kazdy den dam par minutiek 2-3 na konci teplejsiu vodu aby som sa zohriala, milujem to 😵 , mame tam normalnu sprsku, ale da sa namontovat aby na cloveka tiekla voda sama ak chcem a mali sme tam oooobrovsku tu "placku" z ktorej tiekla voda, ale som kazala to mm vymenit, lebo tym ze to bola velka plocha ten prud bol slaby a potom sa to dalo prepnut na taky silny masazny prud, ale to az bolelo zas, tak tam dal klasiku 😕

tiriel idem posmirovat fotkyyy 😀

evitkamalicka
25. jan 2010

ja som mala na veceru ruske vajce a k tomu syrovy pagacik 😅

groka
25. jan 2010

kvapky do nosa,len pinosol,aj ja ich mam doma,ale mna drazdia
ja je moc
napriklad dnes
2 smotanove jogurty,2 kusky na raznici,polka klobasky upecenej s chlebikom dnes robene klobasky,2 jablka,a sladkosti 2 kinder cokoladky,jeden keksik,lizatko,cokoladove lizatko,za chvilu sa pustim do chlebou vo vajicku mozno este aha zabudla som na veceru krupicova kasa a cely den v posteli takze kilo navrch? 😀 😀 😀 😀kto ma na mna?aha este par hryzov z huspeniny som kradla muzovi z taniera

nikitka231
25. jan 2010

krasny vecer prajem maminy 😉
tak konecne mam dovod na usmev,dnes som videla nasho drobceka,dr ho nemohla ani pomerat lebo kopalo nohami taaaakkk velmi ze az a rukami boxovalo....zajtra pridam aj foto ...cloveka to hned tak ukludni ked vidi ten malicky zazrak ,sme nejako v 11 tt podla dr a meriame 49mm 😎
prirastok na vahe +2kg
tak velmi mi odlahlo po tolkom strese

idem viazat tuky bo som sa prejedla ze vepro ,knedlo zeloooo....fuuuu s cervenou kapustickou...to by som mohla na ranajky obed aj veceruuuu
tak krasny vecer ,oddychujte 😎 😎

groka
25. jan 2010

jemine,prave som si merala stehno a mam o 3 cm na vrch 😅 áááááááá

zuzannas
25. jan 2010

Tretulka: ja viem ze sa mozu tie Mar kvapky z morskej vody..

ladywitch26
25. jan 2010

ja som dnes mala na rano len banan proti vracaniu este v posteli, potom actimel a jedno volske oko s chlebom, v robote zemiaky so syrom a kuracie stehno, na obed zemiakovu kasu a zopar kuracich nugetkov a teraz par lyziciek nutelly. a rozmyslam, ze mi ide straaasne na chut cesnacka, ale uz nemam v zasobe. musim si v maji nejake zasoby doniest, ked pojdeme na svk. este mam zopar francuzskych polievok, tak si asi spravim tu...aj ked od cesnacky to ma daleko... 😒

evitkamalicka
25. jan 2010

mne tie mar kvapky vobec nepomahali, pinosol mi super zabera

tiriel
25. jan 2010

Mne pomaha len olynth

mib
25. jan 2010

ladywitch, to myslis vazne, ze lekar riesil hodinu masaz hrade, aby sa nepretrhla? to si neviem ani predstavit. ale to by sa snad dalo vyriesit este pred odchodom do porodnice doma. takze ta vobec nemusel nastrihnut?

ja co sa tyka jedenia, nepocitujem ani ziadne specialne chute, ani nechute. skor sa mi iba zintenzivnila chut na to, co mam rada. takze nepotrebuje jest nejako castejsie alebo viac. na ranajky standardne 3 polky chlebika, na obed polievocka (ta musi byt kazdy den) a nieco rychle - dnes bolo domace leco 🙂 , potom niekedy okolo stvrtej jogurt s musli alebo ovocko a niekedy pred osmou vecera - zvycajne nejake cestovinky alebo nieco podobne. keby sme vecerali skor, este by som bola hladna. ale takto stihnem zaspat nez mi zacne skrkat v brusku. 😀

zuzannas
25. jan 2010

Nikitka, gratulujem 🙂

mata299
25. jan 2010

ozaj groka, nemáš ty náhodou nejaký zápal alebo mykózu?možno z toho to krvácanie...

čo sa jedla týka, predchvíľou som dopiekla muffiny a aby málo nebolo, tak som ich naplnila čokoládovým pudingom a čučoriedkovým džemom 🙂

zuzannas
25. jan 2010

Ani mne tie Mar kvapky moc nepomohli, ale viem, ze tieto sa urcite mozu...

lenadka
25. jan 2010

tiriel, krasne vidiet profil tvaricky drobca-este aj ustocka otvorene a sranda, ze trafili podobny zaber po par dnoch 😀

groka ja tiez stale nieco chrumem 😀 ale dnes som sa este krotila, ranajky vlarka s mlieckom, desiata 2ks jablcka cervene a zlte, 1ks kiwi a 1 ks mandarinka, tekvicove semienka pri filme, obed slepacia polievocka a mala som chut na kysle tak som dorazila kolozvarsku, vecera polka rozteka s tvarohovo-mrkvovou pomazankou-co som robila detom malej a jej kamoske co u nas bola a druhy chod zemiakova kasa s roztenkou zo srnca a cviklovy salat a zas rozmyslam co zbastim asi pomaranc a tiez som cely den nic nerobila, len lezim pred telkou alebo za pocitacom, dnes som nevarila, dojedame vcerajsok az zajtra bude pohyb v kuchyni 😀

zajtra varim kelovu polievku a uvazujem nad palacinkami 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre