♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
30. jan 2010

denis 9+9? 😉

denisocka
30. jan 2010

😀 😀 😀 😀 9+3 tt 😀 😀 😀 😀

maculienka123
30. jan 2010

ste ma potesili 🙂

denisocka
30. jan 2010

dnes som abnormálne unavena , teda lenova po slovensky povedane. maly je u babky, a ja mam problem umyť riad,akurat som sa zmohla zapnuť pračku .

gabusssa
30. jan 2010

Deniska ako vravim, ja mam vytok zlty takmer od zaciatku a mam za sebou aj vysetrenia a je vsetko ok.

Tea Ďakujeme za tabulku, Ja mam zase nejaké moc veľké dieťatko...🙂 Buď som zle rozumela doktorke, alebo mam valibuka. Nechame sa prekvapiť🙂 Pridala som aj fotecku.

denisocka
30. jan 2010

gabi,ale prečo valibuka ? ved aj ja som mala 25.januára babatko 54mm a bola som 12+0 ! a sedí to zatial každí ultrazvuk. aj tebe by sedelo skor 12+ než 11+

denisocka
30. jan 2010

gabi,lebo mne vtedy dokyna vravela tiež TP od oka že 11.8. , ibaže ak vieš kedy si mala ovulaciu a tak by ti to nesedelo.lebo nechápem,akurat že ti dala týžden menej,lebo podla pasu maš týžden viac

gabusssa
30. jan 2010

Pozerala som si teraz knižku a tam je údaj CRL 44,54 mm. Takže ako vravím, počula som len to posledné dvojčíslie 🙂 Potom je to ok. A ja som mala naozaj ovuláciu neskôr, viem to presne, pretože som si robila ovulačný test, podľa ovulácie mi termín vychádza 13.8. A podľa UTZ mi termín vychádza až 16.8. Musím to upraviť aj v nastaveniach.

denisocka
30. jan 2010

no vidíš , to je rozdiel 1cm - a to su aj 5dni 😀 . ja som mala 45mm v 11+2 tt . bože, ja na ten ultrazvuk chodím jak na klavír 😀

denisocka
30. jan 2010

možno blba otázka,ale ak mate chuť , chcem sa opýtať ake máte preukazy? ja som včera vytiahla svoj založny , ktorý som si kedysi zhabala na gynde lebo bol pekný, a ked ho vypísala,tak našla nejake novšie s inými udajmi,že nabuduce mi prepíše do noveho-ale ten nový je taky o ničom,len akoby tabulky a toť vsio. vobec nemaju u nás take pekne obrazkove preukazy . to su ale somariny čo ma trápia teda 😝

tea333
30. jan 2010

denisocka moj preukaz ma na sebe reklamu na odber pupocnikovej krvi,,nijak zvlast sa mi nepaci, obal je s menami babatka, na jednej strane baby na druhej chalani

gabusssa
30. jan 2010

Tea ja mam taky isty preukaz.

juliq101
30. jan 2010

Ahojte dlho som sa neukázala nemám vôbec čas no teraz bolo pred vysvedčením tak som opravovala čo sa len dalo 🙂 Doma všetko OK aj bábo je zdravunké pekne rastie 😵

lenadka
30. jan 2010

caute, mne s atiez nic nechce, ale varim segedin a domacu knedlu tak kmitam po kuchyni a vecer upeciem kolac, aby sme rano mali ku kakavku kolacik, rozmyslam ze poobede cez vychadzky pojdeme na kopec, mm si moze zalyzoval a mala bobovat a ja budem dolu oboch chytat 😀

denisocka
30. jan 2010

juliq vitaj ,a ake bolo vysvečko? PSV či PVD

katy7
30. jan 2010

ahojte vsetky, mam par dni sklz, posledne dni mi bolo eeeee, asi pocitam len poslednych par stran, nech som zasa trochu v obraze, ja mam tiez ten preukaz s menami

ninkaa89
30. jan 2010

aj ja mam uplne o nicom preukaz, ciernobiela skladacka so samymi kolonkami, to je vsetko..ja ani tie mena tam nemam 😔

inak som mala vcera rano krvacanie, ziadny hnedy vytok, cervena krv, som sa neskutocne zlakla ☹ ale dala som si 4xduphaston a odvtedy mam uz len ten blby zlty vytok... nastastie... neviete z coho to mohlo byt?

denisocka
30. jan 2010

ja mam taky preukaz so žltými kolokami a vzadu reklama na Maternu, + žlty gumovy obal s menami

ninka,možno hormonal.vykiv ...ktovie,a nebola si u dokyho?

carmenn323
30. jan 2010

Ahojte 🙂 ja tiez preukaz o nicom ale obal pekny na prednej strane babetko a na zadnej reklama na calibrum

ninkaa89
30. jan 2010

no zacalo mi to o 5 rano, aj som planovala k nemu ist, ale o 8 uz nic, tak som ostala doma...naposledy ma z pohotovosti poslali domov, ze to nic nie je, ani mi nic nedali, tak som nesla, aby ma znova odpalkovali.. Ale dost ma bolelo v podbrusku, viac nez zvycajne, tak sa to tam mozno roztahovalo, ja sa tym ukludnujem 😅

zuzannas
30. jan 2010

Tea: Zora centrum je zavrete?? 😕 no ked som vtedy hladala pred dvoma rokmi nieco, tak bolo otvorene... 😅

Co sa tyka tehu knizky, ja este nemam ziadnu ☹ dostanem az 10.2. na poradni...

denisocka
30. jan 2010

tak ninka len polež,ktovie čo to bolo. to je ťažko teraz hadažť,možno nič,možno že sa spravil hematom..ktovie. a kto ti odporučil 4 dufastony ???? si mohla radšej Ascorutin,alebo dicynon ak máš

lucy1990
30. jan 2010

Ahojte, ja len na skok medzi varenim, robim bravcove pliecko na sampionoch s ryzou...ja mam tehu preukaz taky ako carmenn, teda aspon obal 🙂

ninkaa89
30. jan 2010

tam pisu v pribalovom letaku pri zacinajucom potrate 4 duphastony a aj lekar mi tak povedal, ked zacnem krvacat, ze pre istotu.. dicynon nemam, ten je asi len na predpis ze? Tak len lezim, aj vcera a dnes, a dufam, ze uz nezacnem zas krvacat,,,

denisocka
30. jan 2010

aha,tak ked si poučena od lekara tak Oki, hej dicynon je na predpis, ale ascorutin sa zvykne vyskytovať v domácnosti.no hlavne že to prestalo. inač aj mna pred krvacaním a aj počas hrozne bolelo,ale po stranách . dokyna vravela že sa zväčšuje maternica a krvacanie asi bolo z hormonálnej nerovnovahy

rikuska21
30. jan 2010

Ninka, ja som krvacala od 5tt az do 10 tt a ked nie krv tak stale spinenie, ale teraz je uz vsetko fajn, tuk-tuk, ale ja briem utrogestan cipky od zaciatku tehu lebo som po IVF,
Niekedy baby krvacaju aj cele tehu,a nevedia povedat preco,

Inak ja tehu knizku este nemam a to som v 12+1tt a az v piatok idem na screeningovy ultrazvuk, tak snad uz dostanem, inak mam velmi vysoke PH v moci , neviete co by to mohlo byt,??
dak

denisocka
30. jan 2010

PH nerieš..ocikávaš papieriky? 😀 skor by bol problem hnis,krv v moci, bielkovina je v tehu skor normálna,ale pozor na preeklamsiu

tea333
30. jan 2010

Baby a sa zasa ucim, dnes spravne pravo, pekna nuda 😒 🤐
v pondelok skuska, a zdaleka nie posledna, stale len myslim na to,ako dobre mi bude po 12.februari,ako budem citat co ja chcem 😀

u nas varenie ostalo na drahom, tak len narychlo urobil spagety so sechuanskou omackou so sampinonmi a syrcekom, aj ked skor by som si dala nieco sladkeee 🙂
hovorim si ze po skuske v pondelok sa odmenim, zastavim sa v bufete a dam si cokoladu 🙂

zuzannas tak podla stranky to funguje..mmm..neviem odkial mam take info 🙂

ma.jus.ka
30. jan 2010

Tea, nie si v tom sama...aj ja sa učím, pre zmenu edukačná psychológia...našťastie moja posledná skúška v stredu, a keď ju spravím, tak obchody s detskými vecičkami traste sa...sa budem odmeňovať za všetky skúšky a štátnice rad radom 😅

tea333
30. jan 2010

ma.jus.ka ja by som si mala zablokovat eshopy a konika 😀 😀 hned by sa lepsie ucilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre