♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
19. feb 2010

Rubi, mozno teraz vysvihlo a potom sa ten rast zasa zastavi...ved aj deti rastu kazde inak..uvidis

lucy1990
19. feb 2010

Bihan, my mame sofu, je uzasny...pomaly aj na spanie.. 🙂 a za tie peniaze sa oplati, my sa o neho bijeme 😅

rubinka
19. feb 2010

Tak aj minule som trhala rekordy čo sa pamätám 😀 mala som pri 9tt+5d - CRL=31,5mm

bihan
19. feb 2010

Rubi, ja ti neviem...nie som lekárka, ale môj doktor by ti povedal, že nie je fyz. možné, aby dieťa v 12+5 malo rozmery na 13+5, niekde je proste chyba, lebo je to stále v období, keď deti rastú takmer rovnako. A môj rádiológ má milión diplomov a školení z prenatálnej radiológie, tak asi vie, o čom hovorí, lebo som sa ho na to presne pýtala 😉

lucy1990
19. feb 2010

A nemoze byt, ze mas zle vyratany termin? Lebo 3,1 sedi na ten 10tt..v 12 tt by mali upresnit termin, vtedy je meranie najpresnejsie...

marija
19. feb 2010

Rubinka nieje dolzeite kolko ma teraz ale ako velke sa narodi 😉 ono sa ten rast moze spomalit a podla man este kludne mozes mat babatko 3kilove a mi s Bihan zas okolo 4kg 😀 a mozno ti len zle stanovili datum porodu a babtkoje vacsie preto, ze je naozaj starsie, teda ma o tyzden viac ci? No sama som zvedava kolko bude mat toto moje drobcatko.

bihan
19. feb 2010

Rubi, pozerám, že si merala bazálku.. ako dlho? nie je možné, že si ju mala pri tom prvom vzostupe? a čo na to lekár na prvom sone? sedel ti termín otehotnenia s grafom?
Naozaj mi to príde divné, lebo pri oboch deťoch som vedela na deń presne, kedy sme ich počali a v 12tt mi sedeli termíny +-1 deň, nie viac.

marija
19. feb 2010

Presne ako pise Bihan, ja som si to tiez teraz ratala a mne to tiez sedi presne na -+1 den, ale nie viac a primalej tiez tak bolo. Az v 20tt mi vychadzala na morfologickom vacsia dokonca o dva tyzdne, coz bolo len o tyzden od realneho datumu porodu, ale uz v 25tt to vychadzalo takmer na den presne ako sa narodila.

rubinka
19. feb 2010

Bihan ja viem tiež kedy som mohla otehotnieť asi, maximálne tak 3 dni pre ovulou, skôr nie, lebo to by som musela počať z ducha svätého 😀 Bazalku som merala len v ten mesiac ked sa zadarilo. Ale ak myslíš tým vzostupom 9DC tak je to vylúčené aby vtedy bola ovulka.

marija
19. feb 2010

no inak ja sa v tom grafe vobec nevyznam 😀 ja som vedela, ze mam ovulaciu lebo som mala pri ovulacii bolesti, inak by som to ani netusila 😎

lucy1990
19. feb 2010

Inak baby kolko asi tak teraz malinke vazi? Moze mat tych 80 gramov? Lebo to by som sa potom necudovala ze nieco citim...ved 10 cm a 80 g ked da kopacku s otockou t 😅 ak uz musi byt nieco citit, nie? A hlavne ked mam len kozu a skoro ziadny tuk na bruchu...a mne nikto neveri ☹ 😅

silwietta
19. feb 2010

ahojte dievcence, po dvojtyzdnovej absencii sa hlasim ... bola som oddychovat u rodicov 😎

vcera som mala mat poradnu, ale moj lekar tam zas raz nebol, stalo sa to uz 3x zo 4, takze aj moje aj manzelove nervy pretiekli a idem sa vratit k mojej byvalej gynekologicke, sice budem dochadzat do Ba ale ten rozdiel je neporovnatelny...

rubinka
19. feb 2010

No a termín pôrod mi sedí s tým grafom aj s poslednou menštruáciou prakticky na deň presne 🙂 Inak ešte si pamätám že ked som bola na pvom sone tak vyzeralo bábo o týžden menšie lebo v 8tt malo len 5mm a potom som brala tie vitamíny a zrazu tak narástlo. 🙂

marija
19. feb 2010

ja som dnes v poradni citala ze tusim v tomto tyzdni co som ma 130g.

lucy1990
19. feb 2010

Ahoj silvi 🙂 vyrelaxovana? 😀

kika36
19. feb 2010

bihan ta obliecka je dlha cca 165 cm- sme sa to snazili zmerat s drahym, len sa to tazko, kedze je to site do obluka. ale pribl.tych 165 cm...

lucy1990
19. feb 2010

Marija 😨 fiiiiha, tak to uz je nieco 😵

marija
19. feb 2010

rubinka a ake vitaminy si to brala?

Silwetta vitaj spat 😉 ja som sa dnes tiez zbytocne prehnala do poradne... ze mam prist v pondelok... som bola taka nas..ta 😠

silwietta
19. feb 2010

lucy, celkom hej, hlavne mi pomohla zmena prostredia, stretla som par kamaratov, tak som sa tesila... no a aj moji rodicia boli stastni ze boli tak dlho s malym...

rubinka
19. feb 2010

New Life od firmy Calivita, tam sú skoro všetky vitamíny. Ale načo to riešime, tak má všetko čo treba tak rýchlejšie prospieva, je odveci presviedčať ma že som týžden dopredu ked len nedávno ste ma všetky presviedčali že som týžden pozadu, ked som písala aké malo miery v 8.tt. Tak to dobehlo no. Bábo si všetko berie len pre seba a mne idú kilá dole. Nič mi nenechá 😀

silwietta
19. feb 2010

marija, ale u mojho dokiho nebola pre istotu ani sestricka, takze ani som sa nemohla preobjednat... hlavne ze sme sa kvoli tomu ponahlali z vychodu, manzel si musel presuvat terminy v praci aby pre nas mohol prist... no nejdem sa znova nad tym rozculovat...

rubinka
19. feb 2010

Baby a aké ste mali hodnoty AC a BPD v 13.tt?

lucy1990
19. feb 2010

Rubi a to co je? 😨

rubinka
19. feb 2010

Obvod bruška a hlavy, to nikomu z vás nemerali? 😕

lucy1990
19. feb 2010

Mne nie, ale mozno nabuduce...pojdem takto o tyzden v piatok, tak sa uvidi 🙂

rubinka
19. feb 2010

Idem už hajať ked tu nik nie je 🙂

lucy1990
19. feb 2010

Ja tu som 🙂 ale kukam panelak 😉

marija
19. feb 2010

mne merali ale neviem kolko sme mali, len podla toho mu vyslo v ktorom som tt a ukazovalo to o 6 dni viac ako som. Konkretne cisla neviem...

Silwietta no ja som bola dnes rovnako rozculena, radsej na to ani nemyslim, aby sa mi nedvihol tlak zas...

marija
19. feb 2010

aj ja tu som a tiez pozeram Panelak 😎

rubinka
19. feb 2010

Pridala som fotky z videa do albumu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre