♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

mne zas odporucal v 26tt, ale pojdem len vtedy ak nebude vidiet pohlavie na klasickom

lucy1990
5. mar 2010

😀 Ahojteeee 😀 ste zlate ze uz cakate 🙂 bol to neopisatelne krasny zazitok, strasne som bola stastna ked som ju videla 🙂 dam fotecky ochvilu, uvidim ze v akom su formate ale hlavne je, ze TESTY SU NEGATIVNE 😀 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

luci super spravicky

lucy1990
5. mar 2010

🙂 uz to bol pomaly taky 3D/morfo utz, videli sme srdiecko rozdelene na komory a chlopne, zaludok, mozog, dokonca povedala ze uz teraz sa da povedat ze razstep nam nehrozi, dlzka sa nedala zmerat, ale hlavicku ma o tyzden vyvinutejsiu 🙂

kika36
5. mar 2010

lucy to je super- tesim sa s tebou 🙂

evitkamalicka
5. mar 2010

lucy krasny drobcek 😵

lucy1990
5. mar 2010

Vsak je zlataaaa 😵 najlepsia je tam, kde ma rucky za hlavou, na krku koralky a slni sa 😀 bude to velka paradnica 😵

lucy1990
5. mar 2010

Inak porobila mi pani doktorka 14 videi, tak si ju budem stale dokola pozerat 😵

nika.r
5. mar 2010

lucy, krásne fotky. Tá s rúčkami za hlavou je naozaj nádherná. 😵 Ja idem na mofro UTZ 13. apríla, asi si spravím odškrtávací kalendárik, tak sa neviem dočkať.

Moje drobčiatko sa posledné dni začalo krásne ozývať. Ale akonáhle ho pohladkám, stiahne a už sa ani nehne.

halintoa
5. mar 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
Lucy: maličká je krásna, herečka jedna 😀 . Koľko si platila, keď Ti robili aj videá?
mimkao: aj ja sa chystám látkovať 🙂

denisocka
5. mar 2010

Luci,mala je kráásna,okolo krku ma ako prava paradnica pupočník,kedže korálky nemala po ruke 😀 . no dufam že pipika nemala 😝

my ideme ku kamoške čo ma dvojičky na kafe,konenčne po 100rokch

klapinka
5. mar 2010

lucy super fotecky.. hned ako som zapla konika som aj pozerala 🙂. Zlatucka. Maculienka sa mas ze ti ide az 2 krat, lebo opacne je katastrofa. Este ze lubim slivky a jabka 😝. Inak stale mam -2kg, ale uz brusko trosku je vidno 😝 ked sa vyzelecem, v rifiach som stale rovnaka 😎

Ja som bola vo stvrtok, nase chrobatko vyzera ako somalcek, chudulinke ale vsetko vyzeralo byt v poriadku, cmulalo si prstek, asi mu velmi nchuti jahodova zmrska ako mamke 😀 . Nebolo vidno ze co to bude, ale nevadi, hlavne aby sme boli zdravi.
V pondelok, ako som sa vracala zo SVK, som zchytala nadchu, hovorim ako keby som bola v tunely, ako mi stekaju hlieny tak ma nadvihuje, v noci sa mi tazko dycha..ale dufam ze uz to za chvilku prejde 😵 .

V pondelok nas caka tuto v UK stretko s midwife, tak som zvedava ake to bude, lebo na prvom sme nemali nasu ale nahradu.

lucy1990
5. mar 2010

Dakujem baby 😵 som z nej uplne namakko, halintoa vyslo to 17 eur, bola som tam vyse 15 minut a doktorke som nehovorila, ze viem ze je to baba, tak povedala ze to tipuje na babiku 😵

halintoa
5. mar 2010

lucy: vau, tak dúfam, až aj moju bambuľku tak pekne pokukajú a urobia videjko 😵 . Idem do Gyn-Fivu 10.3., už aby to bolo 😵 😵

lulusha
5. mar 2010

jeeej, Lucy, ta vasa Lenka sa normalne usmieva 🙂 krasna je 🙂 aj nas maly sa usmieva na poslednom snimku...je im dobre v nasich bruskach 😀

mna ale stale picha v podbrusku, ked lezim, mi je najlepsie... 😒

halintoa
5. mar 2010

lulush: aj mňa dnes popicháva, ale dosť som sa namáhala v záhrade, mala by som poľaviť, aby som to ešte neľutovala 😔 . Dva krát ma tak silno pichlo, že som sa normálne naplašila... Ale polihovanie pri knihe pomôže, musí 🙂 . A dnes príde sestra s polovičiakom - kuchárom a máme sľúbenú dajaku fantastickú večeru, tak sa teším 😵 .

lucy1990
5. mar 2010

Bolo to take chutne, najprv bola schulena do klubicka, zakryvala si tvaricku a postupne sa osmelovala, a nakoniec uplna suverenka a uz nas aj hnala, nech ju nechame oddychovat 😵 no proste zlaticko 😀 uz sa na nu strasne tesim...zatial si budem prehravat videjka...

lenadka
5. mar 2010

caute 🙂
jeeej lucy nadherne fotky a fakt ta s rucickami za hlavou a "koralkami" nema chybu!!!!!!!!!!!! 😀 😵

maculienka123
5. mar 2010

lucy fakt to nema chybu,s tymi rucickami za hlavu,nadherene fotecky,mozes byt pysna 🙂

maculienka123
5. mar 2010

lulu,mna tak vcera popiuchavalo a kazeco bolelo v celom bruchu,dnes nic ale tiez som sa plasila a bola som nestastna,ze vo to moze byt.

michaela80
5. mar 2010

lucy krasnucka je ...a ako sa Vam pekne ukazala ..nasa mala stale ruciciky ale aj nozicky pred tvarickou...no nic budeme mat gymnastku... 😀
mna stiahli baby dnes do sekaca...a som ostala prekvapena ..nakupila som velku igelitku a platila som 25 € a veci maju este aj origos vysacky...nove.... mam asi 12 body a mozno 10 dupaciek a asi troje rifliky.... 😀 😀 😀

lucy1990
5. mar 2010

Diky baby 🙂 je zo mna hrda buduca mamina 😵 miska, to si super nakupila 🙂

ladywitch26
5. mar 2010

caute baby, tak som nasla recept, ako zmiernit tie nenormalne nevolnosti. vcera som si dala talcid, antacidum na palenie zahy, lebo mimo toho, ze mi bolo blivno, ma aj ta zaha palila. a cuduj sa svet, zrazu sa to dalo vydrzat. sice som mala taky pocit, ako keby som mala kamen v zaludku, ale oproti tomu neustalemu natahovaniu je to pohoda. dnes rano som si ho dala tiez v praci, este nejaku hodku mi bolo kadejako, ale potom uz pohoda. a neskodi to, lebo je to prakticky len liek na zaludok, ktory sa nevstrebava do krvi, a moze sa aj v tehu. tak som stastna, ze aspon cosi.

inak co ste preberali prirastky, tak ja som len 14tt, ale uz mam 3kg +. no ale beriem to tak, ze som sa naposledy vazila este pred vianocami a po tych vianociach clovek tiez nejake to kilecko nabral 😀

mywiel
5. mar 2010

Lucy nechcem ta znepokojovat krasne foto ale to nema pupocnu snuru okolo krku? Moja svagrina tiez mala utz a na nom to bolo tiez nejako takto vidiet a mala kvoli tomu cisarsky ale ona uz bola na konci tehu a to sa babo uz velmi nechcelo otocit. Mozno sa mylim ale co je to na tej tvoj foto nepytala si sa?

nika.r
5. mar 2010

mywiel, môj malý tiež pupočník okolo krku, vedelo sa o tom pred pôrodom a lekárka nevidela problém, že by som nemohla rodiť spontánne.

lucy1990
5. mar 2010

Mywiel, ano, mala okolo krku pupocnik, ale v tomto stadiu tehu to nie je znepokojujuce, teraz si tie drobatka robia v brusku co chcu, maju tam vela miesta, na konci ju tam mala, na zaciatku nie...dokym budem rodit este sa to tisickrat zmeni 😉

bihan
5. mar 2010

Tak tak.... a keby sa to aj nezmenilo, pupočník okolo krku je pomerne bežným javom.. Lucy, krásne obrázky 😵

lucy1990
5. mar 2010

Dakujem bihan 😵 mam ich kopec, ale nechce sa mi ich upravovat 😝 a tieto su najkrajsie 🙂

kikaaa
5. mar 2010

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať, keďže mi konečne prešli nevoľnosti tak teraz začínam mám pochybnosti či je všetko v poriadku. Na pohyby je ešte skoro a neviem ako sa mám ukľudniť do najbližšej poradne, že je všetko O.K..

nika.r
5. mar 2010

kikaa, asi ťa neupokojíme nijako. Len tak, že mysli pozitívne, prečo by sa niečo malo stať? Missed abortion už v totmo štádiu tehotenstva nebýva takmer vôbec, ak by si mala nejaké problémy alebo bolesti, mohla by si sa trochu obávať, ale ak je všetko OK, nestresuj sa zbytočne. Ak by sa niečo dialo, telo to dá vedieť. MA je častý cca do 10 tt, trochu ešte do 13tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre