♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 moj bol pri pôrode no bolo dobavene ale skus sa opytať nato alebo pride hned po budeš pri plnom vedomi takže pohoda

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 a ja som zasa niekde citala ze nejaka pani po tej injekcii ochrnula boze stale nas len strasia hlupostami a chcela som sa spytat ked ti daju ten spinal lezis vodorovne ci ako?a vlastne ked sa aj normalne rodi v akej polohe lezis?boze ja nznesiem lezat vodorovne velmi mi tak je zle..bojim sa toho ze mi z toho zostane zle ak budem musiet tak lezat bo aj ked som bola v nemocnici mi museli pichat infuziu po sediacky lebo mi byvalo velmi zle.. ☹

groka
30. júl 2010

vcera vecer sme uz ficali do nemocky,plakala som od boelsti,dala sprchu,muz dobalil hygienike potreby a po sprche to preslo 😢 skoro som auto rozkopala od bolesti,krce do noh mi chodili,potom som uz ani chodit nemohla,v noci o 2 ma prehnalo 2 krat,raz bolest a zaspala som
uz znami mi zistuju rodina teda ze ci je to normalne a zatial sa vsetci zhoduju na tom,ze to ma pomali priebeh,ale skusime vybavit vysetrenie v nemocke,ked moj doki ma dovolenku,ci sa to pohlo,alebo nasadime magnezko vo vacsom

groka
30. júl 2010

ja som najstastnejsia zenska ze sa mi podarilo otehotniet,ze som na konci,ale posledne dni su utrepenie ozajstne,pohyb vykonavat nejaky je zly sen,dnes ani neviem ako som navarila,kazde posledne kopkanie si uzivam a vravim si mozno je to posledne a uz budem len na zivo vidiet tie male nozky

kvietok121
30. júl 2010

@groka mas to tazke

groka
30. júl 2010

neviem ci vysvetlit preco mam toto tehu take ake je,mozno len pre tie zdravotne komplikacie 😖

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 neviem ci tam moze byt ale myslim ze asi ano ja len ze to nebude take ako sme si predstavovali..u nas za to plati aby mohol byt pri porode tak si myslim ze ked zaplatime bude moct byt aj pri cisarskom..no nevyberieme si ani normalny porod asi nieje extra a urcite aj cisarsky ma svoje chyby..ubolena si asi aj po jednom aj po druhom...

groka
30. júl 2010

@kvietok121 mozno tazke,ale viem,ze tak ako to je teraz tazke,tak to bude po narodeni krasne,prekrasne

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 neboj sa ved to musi pichnuť niekto skuseny
no musiš sa stočiť do klbka-divna poloha s bruškom,to aby nahmatala to miesto,trva to chviločku ja som necitila nič..a potom ležiš na chrbte ono to rychlo zaučinkuje a zle ti určite nebude,mne sa to zdalo akoby 5 min..pri mne bola aj sestrička velmi mila rozpravala so mnou tak ma od toho uplne odputala...bude fajn neboj a drobca uvidiš hned.nadherny pocit
ja som hned plakala-no mala čierna gulka bol moj krpec

kikuska25
30. júl 2010

@groka jeeej aj vy cakate Samuška aj my..drzim ti palec a myslim ze ked sa zväcsi davka magnezka tak to pomoze..ja mam krcok 1cm a otvorena tiez na spic prsta ale som doma v posteli vdaka mojej tete je sestricka na gynde tak ma picha doma 3krat s magnezkom a je celkom fajn..musime si davat velky pozor..aj ty oddychuj oddychuij a oddychuj

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 no najhoršie je vstat po tom ale mne bolesti rychlo prešli radšej dam brucho šiť ako ...... 😅

groka
30. júl 2010

@kikuska25 ja som mala krcok vv utorok 0,5cm a doki vravel ze stratit sa mi moze kazdu chvilu,magnezko si velmi nechceme davat aby sa to este viac nepredlzilo a ze od 38tt by sa nemalo davat vobec neviem co je na tom pravdy

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 jeeej to musi byt uzasne ked ti ho hned ukazu..ja som strasny stresak a ver ze mne zostane v momente zle..ja uz to vidim ze so mnou budu mat na tom stole este opletacky jak sa poznam boze ja sa tak bojim strasne..

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 preto volim ja spinal
musiš myslieť len pozitivne na blbosti zabudni,hovor si že bude fajn a ver že bude

kikuska25
30. júl 2010

@groka aaa prepac som si ani nevsimla ze ty uz to mas za par..no mna v 38tt chcu uz nahnat na porod tak neviem teraz ma este dopuju magnezkom ale potom mozno budu uberat ale ja ho beriem aj preto ze mam dost velke bolesti v podbrusku..neviem ci to magnezko moze predlzit nemzslim si priroda je priroda a ked sa drobec vypyta nepomoze ani magnezko..

akika722
30. júl 2010

@groka davaj na seba pozor a vala oddychuj nestresuj sa nad ničim 😉

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 dakujem pekne za povzbudenie..sama som zvedava ako to zvladnem..

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 no a mna v den terminu davaju 😖
magnezko som nebrala ani raz ani pri jednom nedal mi ho dr

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 pohoda držim palce len bud kludna bude dobre 😉

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 a si na rizikovom ci si v poriadku?ja som na rizikovom a mozno zato ze mam cele tehotenstvo bolesti pchaju do mna magnezko ale poviem pravdu naozaj to vela pomaha..

lucia20
30. júl 2010

@liba78 no s tym vyvolavani m porodu. co ti poviem... my sme chodili po horach s rocnou dcerkou na rukach, pila caje, sex niekolkokrat denne, horuci kupel, schody, no na co si len spomenies. a baby sa prenasali 9a 10 dni...

@akika722 no sak ja som vravela, ze este si neporodila. :D

@akika722 :D:D:D a stipali ta do brucha???? dakujem za odpoved. ty ma vzdy ukludnis...
ja dufam, ze rozbehnem kojenie len s odsavackou. ale hadam to nebude problem ked mlieko mam uz teraz , nie?

@katulkaaaaaa krasna mamina. ani by som nepovedala, ze mas taku velku slecnu.

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 no rizikove mam od začiatku aj prve aj toto ale ohladom magnezka ani necekol
beriem len železo...

mirmaj
30. júl 2010

@liba78 asi to bude teda aj môj prípad s tými prenášajúcimi dievčatami 🙂 asi skúsim bud. týždeň aj ten kúpeľ, ale s tým vyhrabaním vyhrabaním z vane je to naozaj horšie už asi mesiac 🙂

mirmaj
30. júl 2010

@akika722 tak to by teda bola sranda, keby to vyšlo tak presne 🙂 tebe planovane a mne spontánne 😀 😀

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 hm to je divne..a nic ine neberies?a preco mas rizikove ak sa smiem spytat?

akika722
30. júl 2010

@lucia20 nie tu som 😀 hej museli bo som sa bala že ucitim ale smiali sa a mlieko som mala myslim 3 den ako krava odsavala som a vylievala 😀

lucia20
30. júl 2010

@akika722 ja som pozerala priatelov a som sa smiala, ked rachel rodila, ze to co ma v tej mini taske??? doklady??? ved ja mam vdzy kufre jak na makarsku rivieru. :D

lucia20
30. júl 2010

@akika722 no ved uz o par tyzdnov pride rozlustenie na vsetky otazky..... :D

kvietok121
30. júl 2010

@groka to ano stoji to zato
@kikuska25 to si pekne napisala ked malicke budechciet ist von nezastavi ho nic

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 už som pisala viac krat asi si nezaregistrovala mala som zhubny nador na obličke a ostala mi len jedna tak preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre