♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
31. júl 2010

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 NO NUDIM SA HALLO??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

carmenn323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carmenn323
31. júl 2010

VLASTNE PORODITE 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
31. júl 2010

dobré ránko 🙂
@carmenn323 s tým stretkom je dobrý nápad, ale neviem, či je zrealizovateľný vzhľadom na to, že každá sme z iného kútka 🙂 ale ja som za každú srandu 😵

carmenn323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
31. júl 2010

@carmenn323 ja som za 🙂 ak by sme sa dohodli, určite by som prišla
ja už neviem vôbec spať ... furt myslím na tú sekciu, čo má čaká v piatok ... 😖

carmenn323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carmenn323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
31. júl 2010

@carmenn323 ja som sa ako prvorodička až tak nebála, ako teraz ... možno je to tým, že viem, do čoho idem a doma mám dcérku, takže len dúfam, aby sa nič nestalo ... mne už z toho šibe, už nech je to za mnou 🙄

vladka84
31. júl 2010

@majka35 ja som sa tiez ako prvorodicka nebala, nejak som to neriesila a len som sa tesila, ze kedy to uz budem mat za sebou... teraz stresujem viac a neviem si predstavit ako odidem od malej do nemocky (v lepsom pripade len na 5 dní).... 😔
ja som tiez za stretko, mohla by to byt sranda 😀

dobre raaanko kinderka a mamicky, ste vsetky, alebo je niekto na sale? 😉

carmenn323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska25
31. júl 2010

tak dobreee ranko maminky..dufam ze dobre vyspinkane..my tak ako tak..drobec sa nam nejako zvlastne pootocil.. 😒

katulkaaaaaa
31. júl 2010

dobre ranko 🙂 dnes som sa vyspaa do ruzova ze 08:30h tak to sa mi uz oza davno nestalo,idem vas docitat,mala este spi,ako mi je dnes dobre 😝
@lucia20 dakujem 🙂 🙂 🙂

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@carmenn323 ahoj,no citam ze tebe je ako dobre,uzastne dietatko mas,mm je nadseny,nove handry,nechty,vlasy ,masage 😝 jaaaaaj....ale zasluzis si za ten porod,pocuvaj ti si ozaj hyperaktivna,kde je nejaka unava po porode?moja chcela som sa opytat potrebovala si v pordnici aj tu modru indulonu?a kefku na vlasky pre maleho?....ja chcem pouzivat sebamed tak neviem ci hned do porodky to mam brat alebo nie...a nepametassi kolko si cca priblizne minula jednorazovych plienok?dakujem 😵

groka
31. júl 2010

ahojte

nikto nerodi?ja sa dnes ani zajtra vobec nechystam,nechce sa mi 😀 a aj chalani mi idu prec do zajtra tak to nemozem ist rodit 😀

groka
31. júl 2010

@kikuska25 ako vies ze sa pootocil?ja by som asi nezbadala ze sa otocil

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@groka 😀 😀 😀 ja by som chcela rodit,zajtra je taky pekny datum 1.8.2010 😝 ale zatial to tak vobec nevyzera...

groka
31. júl 2010

@katulkaaaaaa ja som raz pisala babam u nas v snazilkach ze by sa mi pacilo a bolo by super teda porodit tohoto stuplika opacne ako syna,len datum a mesiac prehodene a to sa uz blizi za par dni 😀 ale to nestiham uz poradnu 😀

lucta05
31. júl 2010

@majka35 ahoj ja som mala obidve deti sekciou a mozem ti povedat ze prve som mala ze ma uplne uspali a tohoto druheho mi dali epidaral a bolo to omnoho lepsie nechcela by som uplnu narkozu. Maleho som hned videla a aj to ostatne potom bolo omnoho lepsie. Tak sa sekcie neboj 😉

akika722
31. júl 2010

@carmenn323 a ty na čom fičiš moja???lietaš cez deň a ešte aj v noci...a oddychuješ kedy??? 😀 😀 😀
ty akoby si ani miminko doma nemala 😀 😀 😀
no zavidim ti to,tolko toho stihať a ešte aj malemu sa venovať,,,ja len vyvalena na gauči jak hrošica a nevldzam ani na wc dojsť....no som zvedava bud.tyždeň ked už budem doma či sa nebudem hanbiť naposať že som unavenaaaaa a nestiham a tak ☹ ☹ ☹

akika722
31. júl 2010

@lucia20 no čo ty rodíííš???dufam že si ma v tom nenechala samu 😠

tiffanka
31. júl 2010

@akika722 @lucia20 vy ste sa asi pojašili 😀 😀 Nejako sa vám nehcelo ísť spať večer 😀 😀

tiffanka
31. júl 2010

@carmenn323 vidno že ty sa doma akosi nudíš, nemám ti poslať aj moje deti?? 😀 😀

liba78
31. júl 2010

Ahoj babenky, práve som Vás dočítala...

@akika722 @lucia20 baby vy sa nezdáte, ešte taraz sa smejem hou hou 😀 nie ty polož, nie ty 😀 😀 😀 😀
@carmenn323 pošli mi please trochu tvojej energie, mne už fakt dochádzajú baterky .. 😉

groka
31. júl 2010

halo halo halo
ako?
@liba78 dochadzaju ti baterky?mne tiez niekedy,niekedy som ako zbity pes,ale dnes ficim o 106,upratujem od bozieho rana a mam pocit ze som stale nic neurobila,teraz som sa prisla posilnit tak papam a citam vas a potom idem pokracovat,pobede si idem po odmenu do obchodu si kupim za vagon zmrzky 😝

groka
31. júl 2010

@carmenn323 pisala si niekde uz porod?neviem ho najst 😅

liba78
31. júl 2010

@groka no, vidíš a moje posledné dva dni sa cítim ako zbitý pes ☹ , nevládzem sa ani hýbať.
jediná moja činnosť od rána, že som sa obliekla a odfotila do albumu miláčikov 🙂 , ešte že svokra navarila a mm pošlem obedovať k nej. Ja nevládzem ani jesť, nechutí mi.

akika722
31. júl 2010

@liba78 😀 ty mi aspon tu svokru požič 😀

akika722
31. júl 2010

@tiffanka každy nas opustil a ostali sme len dve 🙄
no dobra tema asi letela včera 😀

groka
31. júl 2010

@akika722 vy o com pisete, 😀 ostali sme dve?nejako nemam prahlad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre