♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
27. aug 2010

@lucia20 vsetko bude dobre, len nech sa doktori snazia aby bola malinka ok... budu len dobre spravicky... takze zajtra uz ides domkov? tak baby co su doma maju isto radost ze?

@mamisqva maminke blahozelam a nech ich mate co najskor aj s malinkou domka 🙂

@vladka84 no vidis ja som takto dopadla v stredu na poradni tiez ak do nedele nic v pond. poradna zas ale asi u ineho dr. lebo tato moja robieva poradne v stredu ale to jednoznacne beriem tasku a nech si ma tam uz nechaju a nieco robia... ved takymto sposobom porodim asi maleho slonika, lebo mne za posledne dva tyzdne neskutocne chuti sladke co za cele tehu vobec nie a som aj pribrala 2 kila za 2 tyzdne

lulu4
27. aug 2010

@akika722 to je blbe ze ked clovek chce ist nieco pokupit tak nic nemaju ale tak tovar na zimne veci este len dostanu si myslim, lebo oni tam mavaju pekne detske veci... ale tak aspon nieco si ulovila pre maleho 😀

akika722
27. aug 2010

@lulu4 ja som na prechod niečo chcela no,na teraz ked sa ochladi trošku

lulu4
27. aug 2010

@akika722 jeeejda ved tato je chutnucka to bude tak akurat teraz na prechod ako hovoris... mne tusim taku z tesca doniesla kamoska len v bielom tiez tam ma nejakeho zajka a kapucku a zvnutra je taka pasikava... inak dnes som na bazariku objavila aj ja zimny overal za super cenu tak ho mozno kupim... lebo nejake gatuse, body a takato mikinka, sup do overalu a fusaka a mozem ist von... treba zababusit lebo aj ja som v zime taka zimomriava :(

akika722
27. aug 2010

@lulu4 no...taka je trošičku ako by som to ...hm...chlpata...???...mikinka... 😀
na dievčatka takyyy vyber...hm...ja Patkovi z bazariku objednavam a stale som spokojna bola...

liba78
27. aug 2010

@mamisqva gratulujem. A bola to plodová voda ? Dúfam, že si sa moc netrápila. Tak nech ste obe zdravé a čoskoro doma. 😉

lulu4
27. aug 2010

@akika722 hej hej taka akoby chlpata 😀 😀 ....mikinka..... 😀 😝 da sa vela dobrych veci objednat z bazarika a este to aj lacnejsie kupis... a ozaj ty si vela tych dievcenskych veci nakupila? ci tak s mierou a teraz asi predavas aj ty ze?

majka35
27. aug 2010

ja kupujem na mmb a niečo u nás v sekáči, aj dnes som bola, ale majú ešte letné veci, takže som nič nekúpila ... a do tesca chodím na konečné výpredaje ... aj ja by som kúpila takú bundičku pre malú nevadí, že je modrá

akika722
27. aug 2010

@lulu4 no dosť...ale tie najkrajšie mam doma neviem sa ich vzdať ☹

liba78
27. aug 2010

@akika722 pekná mikča, ja mám podobnú v béžovom aj s gaťami. Tiež chlpatú. Neviem, čo im to bude robiť. Ale možno že nič. Uvidíme.

akika722
27. aug 2010

@majka35 dievčenske maju nadherne a obrovsky vyber...minule tam bol vypredaj kopu veci za -70% patkovi sme nakupili kopu toho tak napr.rifle z 12eur na 3.60eura 😀

akika722
27. aug 2010

@liba78 asi mi to nepali 😅 akože čo im to bude robiť??? 😕

lulu4
27. aug 2010

@akika722 veru ked su vypredaje treba ist hned kym to ludia nerozchytaju a nepreberu hlavne tie cisla ktore akurat chceme 🙂 no liba asi myslela ze ci im to chlpate drobcom nebude vadit... ale jasne ze nie ved take deti bezne nosievaju skor je to prijemne na pokozku si myslim, ved to nie je pichlavy ale jemny material... no verim ti ze ked si nakupila krasne dievcenske veci sa ich nevies vzdat... tak mozno ako sa povie do tretice vsetko dobre a bude dievca ale to asi az casom lebo pri dvoch mas toho ajajaaaj...

vladka84
27. aug 2010

@lulu4 ja som este teraz bola u mojho dr., robil mi ctg a ultrazvuk a malicka ma uz vraj hlavicku uplne zosunutu dole... uz nejdem do poradne, mam sa rovno hlasit na porodnickom oddeleni, normalne by ma tam poslal az v stredu, ale vzhladom na odporucanie diabetologicky mam ist uz v pondelok - povedal "nech to zbytocne nepretahujeme"..
tak uvidime, ale bola by som radsej keby sa to spustilo do nedele - to by som mozno vo stvrtok bola doma ☹

majka35
27. aug 2010

@akika722 vážne a to som dnes bola v meste a sama 😖

vladka84
27. aug 2010

@akika722 ja som bola vcera v tescu...krasne veci maju, ale nekupovala som zatial nic, take uuuuplne malicke mam kopec a uvidim ako bude mala rast... tesco mam 15min. peso od domu, tak tam zbehnem hocikedy.. a na nakupy urcite pojdeme este v septembri, lebo Timka bude mat 6r., oblecko jej urcite nakupime tam, tak sa ujde aj malej nieco 😀

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 no tak si budeme navzajom drzat palce ja by som uz tiez velmi chcela porodit do nedele a ako pises do stvrtku by sme uz boli aj doma... a hlavne ty by si stihla Timkin prvy dnik v skolke, verim, ze je to velka udalost a bolo by ti to luto ale keby si akurat bola v porodnici nic s tym nespravis.. naraz sa neda byt na dvoch miestach... a ty mas diabetes? som nevedela... tak to ozaj nie je dobre aby ti to natahovali... ja to zas nechcem natahovat kvoli astme a uz poriadne nespavam neviem od kedy lebo maly mi tlacieva na branicu a mne sa este horsie dycha ako inokedy cize keby do nedele nic idem tam v pond. s taskou a toto im poviem a nech uz nieco robia... no tebe aspon sono robil, mne za posledne 4 ci 5 tyzdnov spravili az jedno sono - co je fakt uzasne... 😠 kazdy tyzden len ten monitor a vcera som bola ale bol ok, zevraj ziadna kontrakcna cinnost... ale ako ma maly zosunutu hlavicku neviem.. mozno ten chmat co mi robila v stredu tomu pomohol trosku, tazko povedat ale uz ma nebavi z kazdej strany pocuvat kedy pojde maly von? ako keby som ja o tom mohla rozhodnut 😖

akika722
27. aug 2010

@lulu4 jaj 😅 ale vo vnutri je to normal.material no dievča???ha ha a bude zas chlapec...neriskujem 😨

vladka84
27. aug 2010

@lulu4 mam glykozuriu, ci ako sa to vola, opakovane sa mi objavuje v moci cukor ale laboratorne sa cukrovka nepotvrdila, no i tak dala to odporucanie tak myslim, ze ma tam uz nechaju... mne ten hmat nerobil a myslim, ze v nemocke takisto nebudu, to by museli cakat, ze ci sa nieco rozbehne po nom...
tak si budeme drzat palce, uvidime ako nakoniec dopadneme, mozno porodime naraz v termine a mozno naraz po termine 😀
chcela by som byt doma, no ak nevyjde, tak dufam, ze to s tatkom zvladnu 😎

vladka84
27. aug 2010

ozaj, s kikuskou je co? nechali ju v nemocke?

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 veru tak mozno to bude do terminu mozno po termine len nech sme v poriadku aj babatka a bude... neboj Timka je uz velka slecna s tatkom to zvladnu lavou zadnou 😎
no kikuske som pisala sms dala mi cislo na priatela ze ten mobil viacej pouzivaju ale neozvala sa mi od rana nic... a povedala ze keby daco napise mi sms... tak neviem neviem... a ona preco vlastne mala ist na prijem dnes ani neviem? viem ze spominala tu ze bola na pohotovosti ze to bol falosny poplach co ich poslali domov a potom uz neviem co sa dialo... ty mas nejake info?

vladka84
27. aug 2010

@lulu4 tiez neviem, vcera tu napisala o tom poplachu a potom poobede, ze zajtra ide na prijem, ale nedocitala som sa, ze preco, mozno jej teta vybavila, aby ju uz vzali, ktovie..ved nam da vediet...
idem baby do kuchyne, ukecali ma na lievance, taku chut sme na nich dostali a to uz mame po obede 😀

lulu4
27. aug 2010

@vladka84 no ja som uz mala na ranajky tie buchty lekvarove z obchodu takze ja uz sladke dnes nemozem aj keby som si nieco este dala.. ale idem ja na polievocku som si zeleninkovu uvarila... tak dobru chut aj vam

barinkova
27. aug 2010

@akika722 ako myslis upchava?

akika722
27. aug 2010

@barinkova tak si pisala že ked ideš na wc-na velku

liba78
27. aug 2010

@akika722 moje decká mohli len 100%bavlnu. Z ostatného sa hneď vyhádzali. Prešlo im to tak po 1.roku. Ale neter je na tom doteraz tak. A to má 6,5 roku a ide do školy. Nemôže ani zimné topánky s chlpatou výstelkou. Ja som myslela, že je to častý problém u malých detí.

akika722
27. aug 2010

@liba78 aha to som nepočula ešte...

liba78
27. aug 2010

@akika722 tak buď rada. A ja budem dúfať, že tento je odolnejší 🙂

lulu4
27. aug 2010

žienky lucka sa este neozvala ako dopadla malej operacia? taka som uz napata...

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@akika722 aj mi mame ten cumel je najlepsi na svete 😵 aky krasny bratcekovia 😅

kikuska25
27. aug 2010

kikuska je stale tu uz nema slov na to vsetko hej teta mi ´´vybavila´´ze uz dnes s tym pohnu ale ona si to ´´vybavila iba asi v jej hlave lebo ma nablaznila ze rano tam mam byt na 7mu prisla som tam a doktorka na mna pozerala ako na zjavenie ja som mala ist len normalne na poradnu a nie na prijem tak som si dobre poplakala v duchu ponadavala tete a isla domou..uz mam toho dost 3krat som tam isla s taskami ako blbec..takze mam cely cen na nic od 4tej rana som stresovala ako blbec..ja uz nebudem vymyslat ked uz porodim aj neviem kedy ked mi neodtecie voda nepojdem ani do nemocky som z toho vsetkeho znechutena aj z tej mojej tety uz tolko mi pomaha az to stoji za nic..
@lulu4

@vladka84

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre