♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

anetaadam
27. aug 2010

@kikuska25 Škoda,tak už len čakať na prirodzenú cestu 😠

lulu4
27. aug 2010

baby ziadne nove info o lucke uz sa pytam druhy krat a kazdy je ticho, vas to nezaujima? hmmm? 😕

lulu4
27. aug 2010

@kikuska25 no moja na to nemam ani slov tak to musis byt dobre vytocena ved tri krat tam behat ako blbec s taskou ze uz ides rodit uz sa psychicky pripravujes a nic, ved som ti na Matkov mobil co si mi dala rano aj sms pisala a ty stale nic tak ja ze si uz aj porodila a si slaba ze potom napises a ty takto opat doma... vies co ja uz som na tom podobne sice mne teta nic nevybavuje alebo teda nesnazi sa ale uz mam toho tiez plne zuby, za den asi 20 telefonatov ci sme uz nesli do nemocky ako viem zlati su vsetci ale to uz je na nervy... uz som v noci po tom hnedom vytoku spala aj s podlozkou pod zadkom s tou co davaju v nemocke ze keby voda rupla a nic... uz som sa nachystala skontrolovala ci mam v taske vsetko uz asi 10ty krat akurat som vyliezla z vane, umyla si vlasy, vytrhala obocko, spravila peeling na tvar ze nech som nachystana a mam pokoj tak budem cakat co sa bude diat tuto noc... alebo to bude ozaj na termin a ked nie tak sa zase ist handrkovat v pond. do nemocky, uz ma to nebavi tiez... ale musime to uz doklepat do stastneho konca, nasi krpci sa prihlasia neboooj.. ale pridu do dost hnusneho pocasia som dobalila k tym veciam na oblecko co mi mm prinesie do porodnice ked pojdeme domov este jednu mikinku s kapuckou a deku aby malemu nebola zima...

kikuska25
27. aug 2010

@anetaadam veru uz aj ked budem prenasat uz nebudem nikoho pocuvat. 😠

anetaadam
27. aug 2010

@lulu4 Neviem ani ja nič o Lucke,naposledy tu bolo pred 13.00,ale to ešte nič nevedela o malej ako dopadla 😒

liba78
27. aug 2010

@kikuska25 no tak to teda bol trapas. Chúďa moje.
@lulu4 určite chcem aj ja vedieť čo sa deje s Táničkou.
@lucia20 Lucka už vieš niečo ? Maličká je ok ?

lulu4
27. aug 2010

@anetaadam ved to naposledy pisala ze operacia trva dlhsie ako by mala a odvtedy nic.. juuuj aka som nervozna, verim ze to dopadlo dobre ale nejake infosky by sa zisli... a ty co s tym porodom ako to u teba vyzera? ty sa otvaras ci ako to nemam o vsetkom prehlad viem ze si tu pisala ze budes skor rodit ale nepamatam si preto sa pytam? inak ty sa volas Aneta a malinka bude tiez Anetka? pytam sa preto lebo keby som mala dievcatko som toto meno velmi zvazovala mne sa proste paci aj ked mnohym okolo mna nie ale bolo by to moje dieta tak ja si vyberam... 😀

anetaadam
27. aug 2010

@lulu4 Tak ja tu trpnem s opačnym problémom,termín ešte daleko ale už otvorena na 4 a krčok skrateny,hlavička už nalieha no čo dodať,aspon do pondelka vydržať 😒

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@lulu4 nevieme nic o lucke dufam ze je vsetko ok a coskoro sa ozve

anetaadam
27. aug 2010

@lulu4 Dceru mame Anetku a syna Adamka 😀

lulu4
27. aug 2010

@liba78 a co robi Jurko ako sa mate? aj u vas je tak hnusne, tu je ako na jesen akurat si hovorim ze maly si teda vie vybrat pocasie na prichod ved aj buduci tyzden ma byt hnusne som taku podobnu mikinku len v bielej farbe ako tu akika nafotila dnes este pribalila muzovi k tomu co mi ma doniest na cestu domov...

kikuska25
27. aug 2010

@lulu4 lulu prepac mi ale nemala som naladu na nic ani na mobil lebo ako ty vravis vsetci uz vypisovali vyvolavali ach..som plakala ako blbec a ocino mi vravi no co sim mala co places no hotova som bola a na tetu take nervy radsej keby nic nevybavovala vsetci tam uz na mna pozera ako na blba lebo vies ako to je jaaaj to vy ste ta..aha tej a tej neter..no fakt niesom z toho nadsena..ja mam tiez vytok a krize mi ide roztrhat od bolesti ale usupilo mi tvrdnutie bruska aj tie slabe kontrakcie po tej infuzii co mi dali na pohotovosti tak netusim kedy sa to rozbehne..dnes uz na monitore nic take a v ten vecer take vykyvy ze az..ach no nemam slov fakt..ale ved oni sa raz von vypytaju..hadam 😖

lulu4
27. aug 2010

@anetaadam jaaj takze ty by si zase chcela vydrzat a u teba si to drobec inak rozkazal.. no ozaj je to u kazdej inak ale tak zase uz nemas az tak daleko do terminu nastastie, horsie by bolo keby mas nejaky oktobrovy termin... a si hospitalizovana ci doma mas lezat? a co v pond. ked pises ze vydrzat do pondelka? mas poradnu alebo ti budu robit cisarsky?

anetaadam
27. aug 2010

@lulu4 Ja som tiež pribalila taky overal zamatový vyteplený pre náhodu,ak by bolo chladno

kikuska25
27. aug 2010

@liba78 jaj libka ani nehovor ako blbec 😠

anetaadam
27. aug 2010

@lulu4 V pondelok kontrola v nemocke,som doma ležím.Chceli ma nechať v nemocke ale nejak som ukecala primára 😀

lulu4
27. aug 2010

@kikuska25 verim ti ze si nemala na nic naladu ani ja by som po tom vsetkom nemala... uz chod ozaj do nemocky len ked ta chytia tie prave kontrakcie co sa budu opakovat v tych kratkych inetervaloch alebo ked odtecie ta plodovka ja tiez cakam bud na jedno alebo druhe.. veru hadam hadam ale nie vecne tam byt nemozu ved im tam uz musi byt riadne tesno a cim dlhsie tam budu sa bojim ze bude aj riadne vela vazit a to sa mozem pri tlaceni aj zblaznit potom... ale neboj oni v nemocke nebudu mysliet len na teba ze si tam dnes bola, do vecera sa im tam tolko toho premelie ze zabudnu ze si sa tam aj prehnala dnes... musime mysliet pozitivne

groka
27. aug 2010

lucka uz pise

liba78
27. aug 2010

@lulu4 U nás začalo byť hnusne až teraz. Asi o piatej. Dovtedy bolo pod mrakom, ale príjemne. Mala som aj prádlo na zahrade a Jurko spinkal vonku v kočíku 2 hodinky. Teraz je hore, prádlo sme rýchlo spratali a musíme ho dať dosušiť na chodbu. Tak som išla pozrieť net, čo nového. A Luci nepíše, kikuška sa vrátila ako kinderko a ešte prší aj v BA. Ja už chcem dobrú správu. Luci kde si ?

anetaadam
27. aug 2010

Aj na Orave prší a je poriadna zima 😠

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@tiffanka tak sme sa vybrali na prvu prechadzku malinky spinkal krasne,az na to ze cestou spet sme utekali,zmokli...ale prsalo na nas stastie 🙂 🙂 🙂

lulu4
27. aug 2010

@liba78 ako tu bolo este cez den celkom dobre ale tiez sa to tak mozno od stvrtej otocilo uplne a teraz leje, fuci vetrisko no dovi... to ked takto mieni byt uz stale uz nebude ziadne babie leto to budem teda rada, to si uzijem kocikovania a tak som sa tesila ze maly sa mi este do celkom pekneho pocasia narodi... no ale asi hold smola... ale aspon Jurko si pospinkal vonku ved aj to je dobra sprava... a hadam dalsia pride od Lucky...

lucia20
27. aug 2010

ahojte babulky, nehnevajte sa, ze tak neskoro, ale hned ako som sa tam dovolala o pol tretej a povedali mi, ze mozem ist za malinkou, tak som tam letela.... nestihla som nic... :D

operacia dopadla super....

teratom vybrali cely, nezasahoval do ziadneho organu, akurat jej museli pri konecniku rozstrihnut crievko a potom jej ho zase zosili, inak by jej to nevybrali. vraj sa drzi super, je stabilizovana a vraveli, ze je velka bojovnicka... ze ju chodia okukavat aka je krasna... podla nich, je to tymto vybavene a u nich neocakavaju ziadne komplikacie... vraj bude na are minimalne do pondelka, ale myslia si, ze vsetko bude ok.

baby ona je taka nadherna......

dakujem kazdemu kto to s nami prezival.....

liba78
27. aug 2010

@groka to sa pýtaš ? Alebo vieš niečo o lucke ?

lulu4
27. aug 2010

@katulkaaaaaa az na ten dazd dobre si spravila ze si isla s malym von, deti sa radi vozia v kocikoch ja ked uz bude mat maly cca tyzden a nebude tak hnusne ako dnes urcite s nim pojdem von najprv len pol hodka a tak a postupne viacej tak sa tesim ale nech sa upravi to pocasie este ved toto je ako november dnes a mm mi isiel do prace rano este taky vyletneny v kratasoch a sandaloch chudak mu bude dobra zima... a to az za nejake dve hodky pride...

liba78
27. aug 2010

@lucia20 no konecne Luci, super spravicka. Tak sa tesííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu4
27. aug 2010

@lucia20 nevadi kedy pises hlavne ze nam pises, ved sme tu boli uz vsetky ako na ihlaaach..... naozaj je naaadherna... vsetci sme na vas mysleli a drzali palce a ten hore nas vsetkych vyslisal.... tesim sa spolu s tebou.... to je najlepsia sprava dna 🙂 bojovnicka malicka, zvladla to...

anetaadam
27. aug 2010

@lucia20 Tak super,Tatianka je krásna.Snad ju aj rýchlo pustia k vám domov 😉

lucia20
27. aug 2010

@lulu4
@liba78 baby ja z nej nemozem..... sice som dnes uplne ko, ale som rada, ze to ma za sebou..... hadam uz bude vsekto ok...

groka
27. aug 2010

drobulinke deticky malo su na svete a musia prezit veci horsie niekedy ako dospely clovek
ked vidim hadicky,pripomenie mi to jurka 😢
ale lucka nase deticky su bojovnickovia velkí a vsetko bude uz len dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre