♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
1. mar 2011

@memory97 dakujeme uz som kludnajsia 🙂

katulkaaaaaa
1. mar 2011

@mirmaj náááádhernááá 🙂 mi este vobec sami nesedime
baby ja mam dnes den len upratujem,perem,varim...ach by som chcela vidiet toho vola co to nazval dovolenkou 😠

hajatanufus
1. mar 2011

@katulkaaaaaa no to bol urcite jedine chlap 😠 lebo zenska by to tak asi nenazvala ani ja sa necitim ako na dovolenke som na dve deti sama s mm je to coraz horsie ale nehovorim on ma deti velmi rad a aj mi ich prebali sam od seba aj popestuje len ku mne akosi nevie uz byt taky mily ako predtym ja neviem co to s nim je ale urcite sa nieco deje ☹ ☹ ☹

hajatanufus
1. mar 2011

@kahlan1 sikovnica aj nasa dava nozky pod zadocek a cestuje v postielke ak ked to nie je cestovna postielka 😀
@mirmaj sikulka ako krasne sedi a to si uz aj sama sadne ci len ty si ju dala a ostala pekne sediet naozaj augustovcata su sikovne my sice este nesedime ani zubky nemame ale ja to ani nebudem silit sadne ked bude na to pripravena tak jak lucinka aj ked sem tam ju uz davam v kociku sadkat ale vacsinou sa zosmykne a potom ju zase po chvilke dam lahnut
dnes sme boli vonku aj v obchode a rachel chvilu sedkala v kociku a pozerala na svet potom som ju dala spat lezkat a zaspinkala tak teraz dospava doma v kociku

majka35
1. mar 2011

@kahlan1 nádherná bámbuľka ... no vidíš, aká je šikovná

jankasramka
1. mar 2011

@mirmaj uzasne videa, kiez by sa mateo vydrzal tolko hrajkat sam 😔
a ten koberec sa mi pacil velmi 😉

seagull2404
1. mar 2011

ahojte, my sme boli na dlhej prechadzke, bolo tak kraaasne, dala som Tamrku prvy krat do sportiaka, ta bola cela stastna 🙂 a ja v strese, lebo som sa ucila ho nastavovat a tak 🙂 ale obed nic moc, po intenzivnom boji ☹ tak ja neviem

@katulkaaaaaa urcite to bol chlap!!!

danulka3
1. mar 2011

@jajka377 ahoj,aj môj Jakubko je 30.08. 😉

kikuska25
1. mar 2011

ahojte maminy kto tu?

mirmaj
1. mar 2011

@hajatanufus nie ešte si sama nesadne len ked ju posadím tak zostane sama sedieť, ale ked už nechce sedieť tak sa pretočí na štyri a dočahuje hračky 😉
@jankasramka to sa tak pekne hrala lebo som pri nej sedela 😀 ale ked má naladu tak sa vie aj sama chvíľku zabaviť až jej neškodím zasa 😉
@seagull2404 a nám sa v športáku asi nepáči, včera sme v nom boli a revala a dnes sme boli zasa vo vaničke a ani nemukla aj ked nespala, neviem či to bolo tým alebo jej bola zima, aj to ma ešte napadlo 😒
@katulkaaaaaa my tiež asi len týždeň takto pekne sedkáme a vy ste mladší o 3 týždne ako my 😉

mirmaj
1. mar 2011

@kikuska25 ahoj...ráno ked som dočítavala som postrehla že si sa tu po dlhšom čase ukazala 😉

danulienka35
1. mar 2011

ahojte bambulky moje krasne ak oste sa mate? 😉

hajatanufus
1. mar 2011

@danulienka35 ahojky da sa dnes som konecne bola v lidl lebo raz tam mali vlhke utierky pampers len za 1 libru tak som chcela skusit ci nebudu zas a nastastie mali lebo ani v tescu ani nikde nie je akcia tam maju za 2,34 co je dost vela oproti lidl a vy? co noveho? ja som robila masko s ryzou a lucinka jedla len ryzu takze fakt uz neviem co jej varit

majka35
1. mar 2011

@danulienka35 ahoj, máme sa dobre 🙂 pijem s mm kávičku, terezka sa hrajká na koberci a je nám smutno za barborkou, volali sme, tak vraj jej ani nechýbam 😕 😕

danulienka35
1. mar 2011

@hajatanufus no mi stale rovnako hladosi uz velmi papa 😀 a leniva je moc
@majka35 neboj ako ta mojko vystiska ked pride urcite je jej smutno len neda znat vies 😉

seagull2404
1. mar 2011

@mirmaj zima jej mohla byt, to je fakt, neboj, urcite si zvykne

seagull2404
1. mar 2011

nasa sportiakova premiera

danulienka35
1. mar 2011

@seagull2404 aka je krasnucka 😉

evanns
1. mar 2011

@seagull2404 joj naaadherna je 😉

hajatanufus
1. mar 2011

@danulienka35 vsak to nevadi ze je leniva ona to neskor dobehne niektore deticky su take ze kde ich das tak ich aj najdes kamoska mala dvoch synov uz su dospelaci ale kazdy bol iny prvy len spal a chodili na neho pozerat ci je v poriadku a potom len sedel atd a druhy bol skoro od narodenia zive striebro toho som chodila kocikovat a bol jak moj syn aj ked som vtedy mala len 15 a najprv sa dal na styri a vkociku sa furt postavil sme mu museli davat take tie remene a pripnut to do kriza lebo v sekunde stal a bali sme sa aby nevypadol

hajatanufus
1. mar 2011

@seagull2404 zlatucka ako modelka sa jej tam pacilo ze?

danulienka35
1. mar 2011

@hajatanufus mne to nevadi mojko este sa nabeha hlavne ze je zdrava to je pirorita

hajatanufus
1. mar 2011

@danulienka35 no ved jasne zdravie je prvorade aspon ze jej chuti pozri moja lucinka je malicka ma len 80cm a 10 kg je uplny drobcek a mna to trapi kiez by jej tak chutilo ako vam

danulienka35
1. mar 2011

@hajatanufus neboj bude papat nasa ma 11 kil ☹

alure
1. mar 2011

Ahojte babulky
konečne mám net 😀 😀 😀 ani neviem čo ste poriadne písali...za tých pár dní je tu strán až až
čo nové? čo preberáte?

danulienka35
1. mar 2011

@alure ahoj mojko no konecne kde si sa nam tulala

amanda85
1. mar 2011

ahojte.aj ja mám augustové bábo rada by som sa k vám pridala občas ked vám to nevadí.párkrát som vás u prosila o radu aj teraz mám otázku.vyvárate ešte vodu na um?aj tu ruzovu lucku?Co dávate detom papat?moja všetko vyskušala chutilo jej a teraz nič.zo všetkého len lyzičku a nič viac.dakujem za radu.

alure
1. mar 2011

@seagull2404 mojko došlo mi cdčko ďakujem...ešte som ho síce neotvorila,ani nebolo kedy 😒
no herečka ako si sedí v šporťáčiku 🙂

alure
1. mar 2011

@danulienka35 mojko nešiel mi od piatka net,ale aj tak sme víkendovali mimo..mm ráno v sobotu zahlásil že si ideme odýchnuť a strávili sme dva dni v Patinciach 🙂

majka35
1. mar 2011

@seagull2404 vyzerá spokojnučká ... moja zatiaľ v športovom vystrája ... barborka by jej ukradla čiapočku hallo kitty 😀

@amanda85 ahoj, ja zatiaľ vodu preváram, lucku nepoužívam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre