♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
5. mar 2011

@adal ahoj ja dávam ešte lucku ale ked náhodou nemám doma tak dám normálne prevarenu vodu z vodovodu.niektoré baby tu už vobec nedávaju lucku 😉 aj ja rozmýšlam že prestanem kupovať 😉
@katulkaaaaaa mňam mňam,akurát niektorý deň som hladala obyčajný recept na tiramisu 🙂 díky
@alure aj mna si inšpirovala s tým sáčkom do koša.je dobre ked rodičia vedia čo ich deti trápi,dieťa si s tým samo neporadí.naši nikdy nevedeli ked ma niečo trápilo a myslím že ich to ani nezaujímalo,mali svoje vlastné problemi a to bolo u nich na 1. mieste a preto aj moj brat skončil na drogách a má velké depresie (má 20 rokov) určite sa to stáva aj v lepších rodinách ale u nás si myslím že su na vine rodičia.ked som priniesla malu ukázať otec sa na nu ani nepozrel 😢 😢 preto sa budem snažiť našu malu vychovať čo najlepšie a dať jej vela vela lásky 🙂
asi aj ja kupim tu podložku,teraz má pod hracou dekou náš koberec čo sme mali pri gauči a ten je velmi mäkky,čitala som že deti lepšie napreduju ak sa hraju na tvrdej podložke 🙂
pozrite aké grimasy nám hádže už 3 týždne,už sa nedá ani odfotiť lebo ked uvidí foťak tak nahodí grimasu 😀 😀 +1 normálna fotka 🙂

jankasramka
5. mar 2011

@brulka praveze mateoma dva zuby dole a hore mu este nejdu, on je len hyperaktivny, chce stale nieco vidiet a hybat sa a to je problem lebo ho nosim aby videl ale zaroven po mne lozi jak horolezec a obcas mu nieco nejde tak je hned z toho zufaly 😔
len si s mm obcas povzdychneme- preco my nemozme mat normalne dieta 😔 😀 😀 😀
no nic ale aspon je zdravy. to boli len take iluzie ze po 6.mesiaci bude vsetko super a on uz nebude mrncat a vkuse sa na nieco stazovat 😀
@memory97 nejdu mu zubky, ale teraz som dva dni dala menej hustejsiu kasu na noc a zobudil len dva krat 😵 😵 😵
zajtra mu skusim dat na noc len plnu flasu UM bez kase.
inak on ked sa v noci zobi tak vrieska jak pavian hned. myslim ze aj majka spominalla ze sa jej tak budi v noci 😒

jankasramka
5. mar 2011

@eis4 ona je taka zlata ze by som ju zjedla.
( no tvoj otec dosiel o vela ked sa na nu nepozrel...)
si uzasna matka 😉

eis4
5. mar 2011

@jankasramka dakujem snažim sa 🙂 aj ja jej stále hovorím že ju zjem 😀 akoby si rozprávala o Nelinke. ked sedí na hracej deke všetko od seba odhádže,taky kruh okolo seba spraví a potom vrieska že nedočiahne 😀 aj naša sa tak budí 😒 a pri prebalovaní v noci vrieska ako by ju vraždili ☹ no čo už máme živé detičky.
on je už 4 roky urazený že som odišla z domu,ja som im to zahlásila že odchadzam ale smiali sa.o týždeň som zbalila kufre a odišla som.odvtedy sa so mnou moc nebaví a to je už 4 roky.
to mala 3 mes.ked sme tam boli 1.krát.bola som u nich teraz v januári a malá sa na neho stale usmievala tak povedal-no daj mi ju 😒 asi mu obmäkčila srdce 😀 no čo už moj otec je taky a nič s ním nespravým 😒

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@eis4 ahoj malinka je naaaaadherna 😉 myslim si ze ti das malinkej ovela viac ako si dostaa ti sama,ja mam super rodicov ale vidim to vsade okolo seba ze niekedy su deti az na poslednom mieste,v prvom hlavne kariera atd 😒 a pritom jedine co ma v zivote vyznam su tie deti..napr. moja mama robila jak drak 20rokov pre jednu firmu a ked sa prepustalo,myslis ze kto letel ako prvy?no jasne ze ona sak 40r uz bola neperspektivna 😠
moj mm dnes isiel ,,chlastat" maju ukoncenie zo salovky,tak som dnes sama s detmi on dojde bohvie kedy 😠

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@hajatanufus neviem poradit co by sa dalo pouzit miesto toho masla 😒 nasla som velmi vela receptov na tiramisu ,ale tento je jednoduchy a veeeelmi dobry,gramaz toho masla je 200gr,dala som ich tri

dajna11
5. mar 2011

@adal za málo....sú ešte drobný to áno,ale tak zasa vychovávať ich v strerilite nie je dobré... 😉

eis4
5. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujem 🙂aj ja som sama ☹ mm má službu to znamená 24ku ☹ príde až ráno máva službu 1 za pol roka ale tento týždeň už 2 krát mu vyšla 😒

vladka84
5. mar 2011

tak slubene foto vyfesakovanej Timky...a este Karinka rano 😵
inak, celu cestu tam aj spat prespala v aute a kym bola svadba v kostole, tak sa kocikovala po dedine a spinkala... uuuuplne spokojna 😵 len som zvedava co bude robit v noci, ked tolko spinkala cez den 😕

danulienka35
5. mar 2011

@eis4 aka je rozkosna tie ksychtiky uzasne 😉
@vladka84 no Timka to je princeznicka krasnucka jak modelka 😉 a Karinka je okanka krasna 😉

liba78
5. mar 2011

@vladka84 krásne si ju vystrojila, modelka malá 😉
@eis4 díky za ten link už to idem čítať 😉 Tvoje slniečko je nádherné, ako sa ksichtí 😀

eis4
5. mar 2011

@vladka84 krásna velka slečna a ako ti pozuje modelka,aj malá okaňa je zlatá 🙂

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@vladka84 nááádherna wau 😵 a mala princeznicka tak isto

katulkaaaaaa
5. mar 2011

baby co robite s obleckom po vasich detoch?kamoska co caka syna ze bude odomna brat ale nic z toho neni,na nete sa mi malo predava...a ja mam toho tolko 😒 pre rodinu neodkladam,vsetci riesia ine veci ako deti a za par rokov uz kazdy bude chciet moderne veci

eis4
5. mar 2011

@liba78
@danulienka35 dakujem 🙂 ja neviem odkial to má 😀 my nosom nekrčíme 😀

seagull2404
5. mar 2011

@vladka84 ze ake pozy? modelka mala 🙂 zlatunke

@eis4 aka je nadherna a ten kukuc 🙂 tatinkovi asi nebude stacit jedna puska 🙂

vladka84
5. mar 2011

dakujem dievcata 😵 ja som normalne pusu otvarala, ked som ju videla ako pozuje... boze a to prednedavnom bola taka ako Karinka a aha co z nej vyrastlo 😲
tatino sa len chytal za hlavu, ze co ho to este caka 😀

@katulkaaaaaa ja mam veci na nete, ale tiez sa mi vela nepredava... ale mam aj tehotnu sesternicu, tak co sa mi nepreda, dam jej, dufam, ze neodmietne, lebo uz to nemam ani kde skladovat, mam dost veci po Timke, to si nechavam este pre Karinku, ale kedze je medzi nimi sest rocny rozdiel tak toho je tooooolko 😕

eis4
5. mar 2011

@katulkaaaaaa ja odkladám pre švagra.ale ešte ani priatelku nemá takže si myslím že kým bude mať dieťa tiež bude chcieť moderné a navyše ked bude mať chlapca tak neviem.ale svokra by ma zabila keby som to predala alebo dala niekomu inému. takže v podstate to odkladám svokre k ostatnému bordelu 😀 😀 😀

danulienka35
5. mar 2011

@eis4 ale je uzasna 😉

danulienka35
5. mar 2011

jedna nepodarena foto z jednej kavarne

kikuska25
5. mar 2011

ahojte mamicky ako sa tu mate a co vase deticky.. 😉

kikuska25
5. mar 2011

@vladka84 jooooj krasna je kocka ako princezna 🙂

eis4
5. mar 2011

@seagull2404 dakujem to ano už teraz sa bojím čo bude ked vyrastie 😔 🙂

@danulienka35 dík.
slečna už chodi dokaviarne 😅 buchtička moja krásna

evanns
5. mar 2011

@adal ja od malinka jej filtrujem cez britu vodu z voduvodu 😉
@eis4 paradne ksichtiky 😀 uuuuzasna je 😉
@vladka84 oooooooooooooo aka slecna modelka princezna.....perfektna!!!
@katulkaaaaaa ja odkladam dre druhe 😀

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@evanns zlatko aj ja by som odkladala ale dufam ze tretie nebude 😀 😀 😀

danulienka35
5. mar 2011

@eis4 no kavaren len pre mamicky s detmi nefajcarska 😉

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@danulienka35 podarena je babulka 😉
baby maly je hore od 16hod to sa mi este nestalo...skusim okupat dat kasu a dufam ze sa hodku nezobudi,skusali sme serblik 😀

liba78
5. mar 2011

@katulkaaaaaa ja odkladám pre segru, ale len najkrajšie kúsky 😅 ostatné podarujem cez MC ale teraz vlastne cez učiteľku mojej netere pre rodinu s deťmi v zlej situácii. A chystám sa tak vytriediť aj čo ostáva po chalanoch. 😉

eis4
5. mar 2011

@evanns dakujem 🙂

@danulienka35 aj ja by som už chcela ísť na kávičku ale bojím sa že bude zlá ☹ ona ked spustí tak koniec sveta má strasne silný hlas a nemám rada ked sa na nás každý pozerá.až pred mesiacom sme začali s nou chodiť do potravín doteraz sa nedalo lebo vrieskala strašne.tatino kočíkoval vonku a ja som nakupovala 😀 😀 😀

alure
5. mar 2011

@seagull2404 moja veľmi pekne ďakujem za kompliment 😉
@memory97 tak dúfam že budeš s podložkou spokojná aj ja sa už teším keď dojde 🙂
@katulkaaaaaa je to strašne super a mám pocit že nám to moc pomáha 🙂 je to veľmi dobrá pomôcka myslím si že nielen pre deti ale aj dospelý sa v tom nájde 😉
@vladka84 no veru koláčik je mňam mňam aj ja ukladám receptíky a potom vypekám alebo vyváram pre mojich chlapcov 🙂
@liba78 myslím si že ten povrch podložky je určite iný a snáď sa nám osvedčí 😉
@eis4 mojko to mi je veľmi ľúto ☹ ale ty si nemáš čo vyčítať si úžasná mamina,spravila si krok a ak to ocko neakceptuje raz to bude ľutovať. U nás je to tak že mamina má za sebou takmer 40 ročnú prax ako psychoterapeutka a 30 rokov pracovala s drogovo závislími, s alkoholikmi a gamblérmi...a myslím si že profesionálna deformácia ktorá sa u nej prejavovala aj doma bola na osoh...videli sme nástrahy čo sa môže stať dokonca som robila ako SOČku o drogách a závislostiach,mala som šancu byť prítomná na maminých terapiách s pacientmi a zhovárať sa s nimi..u nás sme mali doma vždy otvorené debaty o všetkom,rodičia pred nami nikdy nič netajili a rozprávali sme sa na rovinu ....čo sa snažím aj ja doma zavádzať a takisto mamina ako terapeutka pomohla neraz aj mne pri akomkoľvek probléme o ktorom som nemala problém hovoriť bez predsudkov alebo obavy že veď je to moja mama..a to chcem dosiahnuť aj pri svojich deťoch 😉 moc moc držím palce aby sa to u vás s ockom nejak utriaslo a bola si spokojná. Môj ocko sa bohužiaľ už Deniska nedožil ☹ ale stihol 4vnukov ktorých miloval a robil pre nich čo sa dalo ..teraz sa na nás díva a dáva na nás pozor...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre