♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
18. jún 2010

@barinkova ja viem ze to asi nieje normalne velmi sa bojim velmi moc..nic som nezdvihala ani nerobila nic take tazke..preco to tak mam?ale drobca citim vrti sa a kope..

barinkova
18. jún 2010

@kvietok121 a ake boli dobre?

barinkova
18. jún 2010

@kikuska25 a co ta vlastne boli spodok brucha ci vnutro ci ako?

kvietok121
18. jún 2010

@kikuska25: dufam ze si v poriadku

kvietok121
18. jún 2010

@barinkova: az primoc dobre

kikuska25
18. jún 2010

@barinkova tie krce boli na spodu tak ako pri menstruacii a teraz ma z toho boli cele brusko uz lezim v posteli..dakujem ze aspon s vami sa mozem poradit..
@kvietok121 ooo boze aj ja dufam ze vsetko je ok

memory97
18. jún 2010

@kikuska25 ak sa ti da, mala by si zacat viac oddychovat, aby si nebola casto na nohach... lahnut si, nenamahat sa, nedvihat nic tazke... Babatko citis?

memory97
18. jún 2010

@estterka to mas pravdu, my sa tiez budeme ucit co a ako🙂 ale spolieham sa na intuiciu, ktoru ma kazda mamina, tak hadam nas nesklame 😉

kikuska25
18. jún 2010

@memory97 ja uz som mesiac na marodke tak som domka len zle a malo spavam..a dnes som sa bola prejst..citim drobca ako kope..

memory97
18. jún 2010

@kvietok121 tak to je skvela sprava, takze teraz uz len oddychovat 😉

silvia.vesela
18. jún 2010

@kikuska25 ahoj, prepac, ze sem pisem ked k vam nepatrim, ale myslim si, že si mala poslickov....ked pises, ze brusko ta bolelo ako pri menstruacii....maternica sa tak pripravuje na porod.
Ja to mam od nejakeho 34tt a viem, ake to je neprijemne! 😒
smiem sa spytat, uzivas magnezium?

kvietok121
18. jún 2010

@memory97: tak to ani zdaleka este triednictvo, odovzdat kabinet vpondelok exkurzia dokoncit 2 projekty aj financie aj spravy .... poposielat emaily este je toho dost

kikuska25
18. jún 2010

ahoj kazdej rade som vdacna nevadi ze sem nepatris..myslis teda ze je to normalne?magnezium som uzivala ale sumive pretoze tablety ma prehanali ale uz sa mi skoncili a tu v anglicku sa sumive nedaju zohnat..

barinkova
18. jún 2010

@kikuska25 kamoska mala podobne bolesti a podla mna sa otvaras moja zlata tak chod cim skor do nemocnice ona lezala 3 mesiace

kikuska25
18. jún 2010

@barinkova prosim ta nestras ma ja som stresak aj bez toho..

barinkova
18. jún 2010

@kikuska25 nechcem ta strasit ale podla mna sa otvaras moja chod sa dat pozriet,a ked si pisala o tych 40min ako kontrakciach tak sa otvaras mala by si ist do nemocnice alebo aspon si zavolaj tam,potrebujes dostat infuziu proti bolestiam keby si isla teraz rodit nema vyvinute pluca,to neni sranda

memory97
18. jún 2010

@kikuska25 skus si vecer urobit hrcek tepleho mlieka s medom, ak nemas rada med, tak aspon teple mlieko, mozno ti to pomoze v spanku... mne to pomaha, ked nemozem v noci spat🙂

@kvietok121 to uz bude malinka🙂 hlavne, ze su znamky zakruzkovane🙂

21
18. jún 2010

@kikuska25 , no moja, nemas to lahke, sleduj stale pohyby alebo ich zmenu, ci nie su prudsie...a tak. Mohlo to byt aj z tej unavy, pre telo je tehotenstvo zatazujuce samo o sebe, nieto este okolo nieco robit. To ti fakt neporadim, tu by si hned sla k lekarovi a bolo by.

@kvietok121 , gratulujem!!! 😀

memory97
18. jún 2010

@kikuska25 magne B6 sa neda zohnat, to je tiez dobre... Pokial tie bolesti neprechadzaju az do krizov, tak bud kludna...

silvia.vesela
18. jún 2010

@kikuska25 lebo ja som na tie moje bolesti musela uživat magnezium....3krat denne 150mg. To mi celkom pomahalo. Tiez boli v tabletkovej forme. To ma mrzi, ze teba z nich prehanalo. 😒

podla mna keby sa to este zopakovalo, tak by som urcite za dr. zasla, radsej pre istotu. Ja som urobila radsej paniku zbytocne, ale mala som potom klud, ked mi povedali, ze je to ok.

dnes uz len lezkaj a oddychuj 🙂

21
18. jún 2010

@kikuska25 , este mozes skusit osprchovat sa teplejsou vodou, malo by to pomoct.

memory97
18. jún 2010

@kikuska25 ono by to chcelo fakt, aby ta prehliadol lekar, skus troska viac popanikarit, aby ta prehliadli... aspon budes mat istotu, ze je vsetko v poriadku...

21
18. jún 2010

@kikuska25 , presne, sleduj tie krize, ja som mala v jeden den strasne bolesti, ako spominas ty alebo aspon podobne, tiez som sledovala bolesti krizov, nastastie, tam to neslo.

21
18. jún 2010

lucim sa, dobru nocku, idem dat spat chalanov a pozriet nieco v telke.

kikuska25
18. jún 2010

@memory97 taha ma ta bolest od krizou ale nieje to uz take neznesitelne..
@21 teray som vysla zo sprchy skusala som tuto medotu uvidime dakujem..
@silvia.vesela aj ja ked som uzivala magnezium byvalo mi ovela lepsie
@barinkova zlatko tu ta od spodu nepozru pokial nekrvacas bo naposledy som naliehala na to aby ma pozreli a povedali ze pokial nekrvacam alebo mi neodtiekla plodova voda nepozru ta ani sono nerobia je to tu strasne neoplati sa mi naozaj cakat 4hodiny na pohotovosti ver mi..

memory97
18. jún 2010

@kikuska25 preto som pisala, ci ti to vystreluje do krizov, ak ti to prejde po tej sprche, tak bud kludna. Ak by si i tak bola nekludna, tak ich oklam, ze mas podozrenie, ze ti odteka plodova voda... to ta uz musia vysetrit.

memory97
18. jún 2010

dobru nocku, ma dnes tento den akosi zmoril🙂 pekny vecer

kikuska25
18. jún 2010

@memory97 moc ti dakujem ze si napisala..som sa zabalila do deky a lezim pod perinou drobec kope ale brusko aj tak boli aj ked nie uz tak velmi..uvidime do zajtra..ale pokial nekrvacam malo by byt vsetko v poriadku ci nie?

silvia.vesela
18. jún 2010

@kikuska25 ma to velmi mrzi, ze je tam taka o nicom starostlivost! 😒 Ze ani zospodu nevysetria, hruza!
len si tie bolesti sleduj, aby sa nestupnovali a podla mna to krvacanie to je uz ten najkrajnejsi pripad, to už by bolo zle, keby si krvacala.
neboj, bude to dobre! 😉

kikuska25
18. jún 2010

@silvia.vesela dakujem si velmi mila..ak to do zajtra neustupi pojdem do nemocnice..aj mna to mrzi ze sa tu vobec nezaujimaju o nic..uz len pre to by som tu nezostala ani za svet..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre