♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
19. júl 2010

@kacena4 @ladena ja takisto beriem zelezo, mala som ho malo pri prvych krvnych testoch aj pri druhych a budem ho mat stale malo, lebo aj ked som nebola tehu, tak mi zelezo chybalo... a je jedno ci mi daju lieky, alebo ho doplnam v strave...

kacena4
19. júl 2010

@vladka84 @ladena presne tak ako pise vladka, zelezo sa berie kvoli krvnym testom ked je malo treba ho doplnat kvoli babatku, neviem ci to ma nieco so stratou krvy priporode, to je jednorazova zalezistost, ako pri menstruacii, to sa upravy ak je krv v poriadku, len ak su zle vysledky berie sa zelezo

akika722
19. júl 2010

@vladka84 kolko krat denne mate brať?ja rano aj večer a stále su nizke vysledky

kacena4
19. júl 2010

babenky idem spat uz ledva vidim, hoci som cez den spala, som vycerpana zo seba aj s malej, ako som pisala, chytila migrenu a ma ju cely den, aj sme si pogrcali, je trosku lepsie, ale stale je mimo - chuda moje, dufam, ze bude spat celu noc, uz nema ani co grcat, vsetko co mala v sebe dala von 😖 dufam, ze zajtra uz bude ok
dobru nocku a krasne snicky o babatkach
a maminam co porodili, dllllllhe prestavky medzi kojenim 😉 v noci, nech si to babatka vynahradzuju cez den

vladka84
19. júl 2010

@akika722 ja takisto, doki mi povedal, ze ak mi bude blbo (nevolno, zapcha, unava), tak mam vynechat jednu - dve davky a znova pokracovat...

ladena
19. júl 2010

@akika722 ja beriem 1x denne a tiež som mala krvne testy ze mam malo ,no doktory aj sem tam strasia

akika722
19. júl 2010

@ladena ja aj bez toho som mala stale malo železa...

kikuska25
19. júl 2010

@elina313 dakujem ale ked ja uz mam niekedy pocit ze uz dalej nevladzem..tesila som sa na to ze si to budem uzivat a nakoniec som nervozna a mam bolesti v podbrusku beriem injekcie 3x denne a bojim sa kazdeho pohybu ☹ ☹ ☹

carculca
19. júl 2010

@carmenn323 mne povedal, ze magnezko do konca 37 tt, ale ani mi dovtedy nevyjde, lebo mam brat 3x2 a dalsie si uz kupovat nemienim, nech maternica trochu potrenuje

liba78
19. júl 2010

Babulky ja mam tiez stale magne a aj to blbe zelezo ☹ strasne ma z neho zapcháva, tak ked idem na velku, mam pocit ze rodim 😖 😖

ladena
19. júl 2010

@carculca a tebe to doktor nedava na recept to si kupujes sama?

ladena
19. júl 2010

@liba78 ja zasa s toho železa nemam zapchu skôr chodím kazdy den pravidelne.....co sa tomu sama divím ale co kamosky brali mavali zacpy

liba78
19. júl 2010

@ladena tak to zááávidím... ☹ a tebe doktor magnezko predpisuje ? Ja ho tiež celé hradím ... ☹

ladena
19. júl 2010

@liba78 ano predpisuje a doplacam len 1€ je to vyhodnejsie tak neviem preco aj vam nepredpíšu 😒

liba78
19. júl 2010

@ladena ja som myslela že nemôžu ☹ Ale možno máš inú poisťovňu. Ja mám len všeobecku ☹

ladena
19. júl 2010

@liba78 ja mam tiež všeobecnú...opytaj sa doktora ale mne to hned predpísal bez problemov ja mam super gynekologa vselico mi poradí že prečo by som mala všetko platit,len calibrum-vitamíny si kupujem sama 😉

natallia01
19. júl 2010

ahojte,dufam ze ste vsetky v poriadku aj s drobcami 🙂
uz sa nam to blyzi 😉 ...jaaaj,moj drobcek ma zas stikutku uz asi 15min.aj vam tak stikutaju?

tea333
19. júl 2010

@liba78 aj mne magnezko moja dr predpisala myslim v prvom trimestri 😨

liba78
19. júl 2010

@natallia01 som rada že píšeš o štikútke, ja som myslela že štikúta len ten môj 😀

@tea333 tak to je zaujimave s tym magnezkom, hlavne pritom kolko som uz som ho pojedla za 5,92 / 30 tbl balenie 🙂

ladena
19. júl 2010

@natallia01 no mne každy den stika takych 10 min..... 🙂

tea333
19. júl 2010

@liba78 @natallia01 moj stikuta asi kazdy den, kludne 15 min 😉

denisocka
19. júl 2010

moj zas aj 15x denne 😀

natallia01
19. júl 2010

@liba78 no a to magnezko som aj ja mala,ale vykaslala som sa na tabletky a radsej pijem len magneziu a je to ovela lepsie,nemam rada tie chemikalie blbe....ale zelezo uzivam tiez ale k tomu jem kazdy den cervene hrozno to obsahuje vela zeleza...radsej prirodne zdroje 😉

natallia01
19. júl 2010

@denisocka.... ale najlepsie je v noci ked sa budim jak mi brucho nadskakuje 😀 maly uz potom aj je z toho nervozny ze stikuta a dostanem k tomu este kopance pod rebro 😀

tea333
19. júl 2010

@natallia01 ja mam zelezo predpisane 😒 ale tiez k tomu prirodne zdroje..cucoriedky, riasy...

natallia01
19. júl 2010

@tea333 no ved radsej tak...este som aj mala doplnok ten bol dobry -fin ferrofortis B..tam je tiez zelezo+Bcka.a bol dobry sladky 😉

tea333
19. júl 2010

@natallia01 ja beriem tabletky, na zaciatku mi z nich bolo pekne zle 😝 😝 😝
ale uz som si zvykla 🙂
a magnezko neoddaluje porod? ja mam pocit ze je to taky stuplovac 🙂

natallia01
19. júl 2010

@tea333..no neviem ci oddaluje ale asi nie lebo ja uz som otvorena....to ja mam kvoli krcom v nohach 😖

tea333
19. júl 2010

@natallia01 😅 tak potom netusim 😕

groka
19. júl 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre