♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiriel
23. jan 2010

Ale kde,ani lekara nevolali,vraj to je nic.mne to pride ako prasknuta vlasocnica,tak jemne cerveny vytok,jednorazovo na toaletaku a teraz uz iba slabo kapucinovy vytok

tiriel
23. jan 2010

Tak uz to je zas cervene a silnejsie😔

barbora80
23. jan 2010

Ahojte dievčence. Nájde sa tu ešte jedno miesto? 🙂 Už dlhšie vás čítam, len som nemala odvahu sa k vám pridať, lebo som mala podobné problemy ako Tiriel 😒 Len ja som neležala v nemocnici.
Tiriel presne toto isté som mala aj ja v 10-11tt. Začala som krvácať, nie moc a prešlo to do špinenia. Na sone všetko ok, trvalo to 3 dni a potom pár dni nič. Keď som si myslela, že už je to za mnou, tak znova špinenie. Opäť na sone všetko v poriadku. Proste doktor nevedel z čoho to je. Nakázal mi len ležať a že to bude dobré. Teraz už od nedele nešpiním, tak dúfam, že už to bude naozaj dobré 😉 Držím ti palce,nech ťa čo najskôr pustia z nemocnice a nech už je všetko v poriadku

tiriel
23. jan 2010

Barborka vitaj a dakujem. A tiez si mala cerstvu krv?

barbora80
23. jan 2010

Tiriel áno, mala som aj čerstvú krv. Neboj sa, bude to dobré 😉 A ďakujem za privítanie

halintoa
23. jan 2010

barbora: vitaj 🙂

Tiriel: držím palčeky, pevne verím, že sa fazuľka len hlbšie zavrtáva, alebo robí disko 😉

Ku menám: ja som zasa alergická, keď mi niekto povie Zuzana, alebo Zuza, ja som proste Zuzka a hotovo 😉 , príde mi to, že človek, ktorý ma volá inak ma nemá rád 😅. Tiriel: s menami by sme si rozumeli, ja rozmýšľam nad Tadeášom, mm nad Alexom, len dievčatko nemáme vybraté, pozreli sme si zatiaľ polovicu slov. menného kalendára a teda dobre sme sa nasmiali a inak nič... A to si s naším priezviskom môžme dovoliť dať aj cudzie meno, hoci pri babe by sa mi koncovka-ová nepáčila. Aj ja som si ju dala po svadbe preč. 😒

tiriel
23. jan 2010

Ja uz mam obavy,lebo spinenie je silnejsie a je to jasna krv

halintoa
23. jan 2010

tir: a lekári Ti proti krvácaniu ničo dali?

tea333
23. jan 2010

tiriel co hovoria lekari? Velmi ti drzim palce, vydrz!

tiriel
23. jan 2010

Nedali nic,jedna slubila ze mi da dvojitu davku dicinon a sestricka prisla pichnut druhu babu.je vikend,tak to maju nejak v prdeli

tea333
23. jan 2010

tiriel tak to nenechaj tak, zavolaj sestricku a daj jej vediet co ti slubili, nenechaj sa odbit, ide predsa o tvoje babo 😔

halintoa
23. jan 2010

to je neskutočný prístup 😠 , dala by som im preháňadlo a povedala, že môžu ísť na záchod.... o týždeň 😠 😠 😠

mywiel
23. jan 2010

Tiriel u nas je to este horsie u nas ani ziadny Dufaston nepoznaju ani nic, tu ti povedia, ze oddych a ze oni aj tak nemozu nic robit. Bola som na pohotovosti min. tyzden lebo som sa bala ci nejde o mimomater. tehu kedze ma uz par dni pichalo v lavom vajecniku a slabine a cakala som tam 2,5 hodiny na pohotovosti. A aj tak nic mi nevedeli povedat len ze na mimomater. to nevyzera a ze je to velmi mladé este ze nic nevidno. Akoze nevyzera? Tak hadam utz vidim kde to je nie? No hrozné tu ti tiez s istotou nic nepovedia lebo nevedia. Drz sa.

tea333
23. jan 2010

mywiel 😠 a kde je to u vas?

carculca
23. jan 2010

Barborka, mas nadherneho chlapceka, Tiriel velmi drzim prsty, snaz sa mysliet pozitivne, viem ze to ide tazko... 😖

mywiel
23. jan 2010

Vo Svajciarsku

tea333
23. jan 2010

mywiel to by som na svajciarov nepovedala 😒

lulusha
23. jan 2010

Tiri, dnes rano mam aj ja slaboruzovy vytok... neboj, niektore z nas su proste take, mame citlivu maternicu...treba len oddychovat a setrit sa... do pondelka to prejde, neboj...ono to potom zase zhnedne, potrebuje sa to dostat z teba von, to spinenie...

tea333
23. jan 2010

ja musim zaklopkat, u mna uz dlho ziadne spinenie, a biely tehu vytok, snad sa to uz nevrati 😒

halintoa
23. jan 2010

Mňa by asi porazilo, keby sa mi niečo malo stať aj s týmto tehotenstvom 😔 . Už aby bol utorok a videla som našu bambulku na sone. Bojím sa a zároveň teším, že sa zasa upokojím. Potom to už povieme aj rodičom 🙂 .

lucy1990
23. jan 2010

Ahojte kocky, citam, ze zasa krvacate 😒 dufam, ze to nic neznamena...tiriel, nechapem, na kieho frasa si v nemocnici, ked ta teraz obchadzaju 😠 pekne si bran svoje babo! Inak ten biely vytok je stale v pohode, vsak? To moze byt cele tehotenstvo? Inak hali, aj ja idem v utorok, tak uz sa vytesujem 🙂

tiriel
23. jan 2010

Dnes mam slubene sono,ci je vs.ok

tea333
23. jan 2010

lucy ja som si na nejakej mudrej stranke citala ze je dokonca obvykle ze ho je po 9tt trosku viac..dokedy bude, to neviem 🙂

tea333
23. jan 2010

tiriel budeme cakat kym sa ozves, drzim palce velmi 😉

lucy1990
23. jan 2010

Tiriel, drzim palce 😉 ja som zasa aj vcera aj dnes rano vracala...cize hadam je vse ok 🙂

michaela80
23. jan 2010

tiriel ja som prve tehu lkrvacala od 10 tt vkuse...az do 30 tt ked sa maly narodil , mala som hematom a placenta mala infarkty a vidis maleho mame v pohode ...len si to treba vylezat a hlane sa nevzdat...

mywiel
23. jan 2010

Placenta mala infarkty? 😕 To pocujem 1x. To je hrozné kolko strachu si zeny musia prezit kym to v zdravi vynosia. To muzi nemaju o tomto ani sajnu. Ja ziadne vytoky nemam ale sa mi zda, ze mam kriklavo zlty moc divné. 😅

tiriel
23. jan 2010

Miska,no ale lezat v nemocnici cely cas,nechcem na to pomysliet

kila
23. jan 2010

Baby držím palce aby ste boli s fazuľkami v poriadku!
Mywiel čo si zjedla? 😀

mywiel
23. jan 2010

Ved to neviem, nejem skoro nic len sipkovy caj 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre