♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
26. júl 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... opäť môžte kuk novú tabuľku. 🙂
A fakt sa vám nechcú posielať fotky s bruškom? ☹

Aj my už ideme obedovať, dobrú chuť všetkým 😉

mirmaj
26. júl 2010

@tiffanka tabuľka sa začína naplňať aj v stlpci pôrodov 🙂) keby som mala takú peknu fotku ako Alure, tak pošlem už dávno 🙂))

majka35
26. júl 2010

ahojte ... tak a malú som uložila spať, takže si môžem trošku oddýchnuť 😵
ja som mala kočík aj s nafukovacími kolesami aj s klasickými a každý mal inú výhodu ... ale s nafukovacími som sa mala problém dostať na niektoré miesta, ale keď sme boli v zime na dovolenke v Tatrách, tak som tie kolesá ocenila

a fakt som si všimla, že fotečky s bruškami tu nie sú
🙂 alure má fakt nádherné bruško

liba78
26. júl 2010

jeej, prave mi prisiel nový matrac do postielky, už ju môžem dochystať 😀 😀
ale to bude asi všetko, čo dnes spravím. Mám pocit, že moja sila = 0, tak vás dočítam večer. ☹

kvietok121
26. júl 2010

@tiffanka ano pomalicky sa naplna

@liba78 nie si sama, ja len dnes periem, teda perie pracka ale aj to ma vycerpava 😎

zuzka1008
26. júl 2010

ahojte, podobaju sa poslíčky na menštruačné bolesti? Niečo som zacitila, ale vždy, ked som si to začala uvedomovať, tak to akosi prešlo, mávam to väčšinou ráno alebo večer
Alebo taký pocit ako keby mali prísť mesiačiky

kvietok121
26. júl 2010

@zuzka1008 aj ja som to mala vcera dvakrat (poprvykrat)

zuzka1008
26. júl 2010

@kvietok121 pýtala som sa na to lekarky, a povedala mi že babo sa posuva nižšie, ale že to ešte može trvať...

kvietok121
26. júl 2010

@zuzka1008 ani nehovor, na minulej poradni (vo stvrtok) mi dr povedal ze je este velmi vysoko, krcok tvrdy, uplne zatvorena, povedal ze by sme sa trosku mali polubkat s mm aby spermie krcok trosku pripravili

zuzka1008
26. júl 2010

@kvietok121 ja mam krčok skratený, otvoreny na ževraj tenky prst 🙂 ale ide to veeelmi pomaly
nam dr pred asi 3tt zakazala styk, alebo nedoporučovala, lebo som mala taky ružový výtok, asi zátka tak odvtedy manžel nechce nič riešiť
😨 ako keby to bola niaka pandorina skrinka 😀

kvietok121
26. júl 2010

@zuzka1008 my sme mali zakaz do minuleho tyzdna 😒

zuzka1008
26. júl 2010

@kvietok121 už by som bola aj celkom rada kebyže to maličke mame domka, včera sme dokupili posledne veci, matrac a ochrannu plachtu na matrac
A o hodku ked pride muž budeme skladať postielku
Vy už mate všetko prichystane?

helen1007
26. júl 2010

Ahojte dievčence. Už sme doma. Prišla som rýchlo a nečakane. Volám sa Dominika, narodila som sa 22.7.2010 o 4:10 ráno, 2400g a 47 cm. týždeň 36+1

ninkaa89
26. júl 2010

@kvietok121 ahoj..skor sa mi nedalo odpisat..jasne, ja som tiez zo ZA 🙂 a chystam sa tu aj rodit... ty budes rodit tiez v Ziline?

kvietok121
26. júl 2010

@helen1007 jeeeee gratulujeeeeeeeeeeem

kvietok121
26. júl 2010

@ninkaa89 nie ja do ziliny nejdem chcem ist do cadce

zuzka1008
26. júl 2010

@helen1007 blahoželaaaaaaaam, nech ste zdravučké 🙂

helen1007
26. júl 2010

dakujem
🙂
pár foto 😉

ninkaa89
26. júl 2010

@kvietok121 aj ja som rozmyslala nad Cadcou, zevraj je to tam vsetko krasne prerobene, len mam strach, ze by ma tam mm nestihol doviest, ked to na mna pride.. a hlavne mam rizikove tehu, a ze tam predcasne narodene babatka prevazaju do ZA, tak neviem co je na tom pravdy.. ale ostala som napokon pri Ziline.. a to chodis aj na monitor do Cadce? 😕

ninkaa89
26. júl 2010

@helen1007 helen krasna princezna, gratulujem 😉

ladena
26. júl 2010

@helen1007 ja sa tiež pripájam ku gratulácii ..... 🙂

ladena
26. júl 2010

dievčata ..nejako sa to tu už začína naplnat babenkami , niektoré sú skôr narodene ako pozerám..... 🙂 šikulky 😉
som zvedvá či našho drobečka aj prenášat nebudem ale stale sa prevaluje,prevaluje 😉

kvietok121
26. júl 2010

@ninkaa89 ano len predcasne narodene - myslim ze nas sa to uz netyka, 37 tyzden ukonceny je posledny kedy sa babo narodi predcasne, od 38 je to uplne ok, je to tam lepsie http://www.porodnicacadca.sk/ pozri sama, ja sice nemam deticky, ale uz som v za lezala kvoli potratu a bolo to tam strasne okrem babjaka a jednej dr, neviem ako sa volala som si kazdu minutu opakovala ze uz tam nikdy nepojdem

kvietok121
26. júl 2010

@helen1007 zlatulinka dominika

ninkaa89
26. júl 2010

@vladka84 ahoj, ja som sa tiez donedavna nevedela rozhodnut aky kocik, ale napokon som si objednala mojho favorita - Bexu B4, ciernu s bielo-zltymi kruzkami... ale maju na vyber vela farieb - az 12, su tam aj jednofarebne, aj vzorovane, myslim, ze sa da pekne vybrat 😉 a mna vysiel kocik aj s autosedackou a sportovou castou dokopy 290eur.. este aj slnecnik dostanem gratis 😝

mirkapal
26. júl 2010

@helen1007 Krasne dievcatko! Blahozelam vam a nech ste zdravi! 😉

ninkaa89
26. júl 2010

@kvietok121 veru je to tam krasne spravene 😵 len mna sa uz moj doktor pomaly od 25. tyzdna pytal, kde chcem rodit, tak som musela nahlasit Zilinu.. teraz viem, ze uz by bolo male donosene 😉 aj ja som si co to polezala v "uzasnej" zilinskej porodnici.. zatial ma tam stihli hospitalizovat 5x, dufam, ze dalsi krat tam uz pojdem rodit.. lezala som na prvom, tretom aj stvrtom a vsade hroza, vypada to tam otrasne aj o pristupe niektorych osob treba radsej pomlcat... preto si planujem zaplatit nadstandard, a aj lekara som si ku porodu vybavila, lebo neviem, ako by som tam vydrzala..

kvietok121
26. júl 2010

@ninkaa89 tak to potom ano nemala si moc na vyber, ja som sice bola na zaciatku rizikova ale potom to u bolo v pohode tiez som svojmu dr nadiktovala cadcu a koho si si v za zajednala?

ninkaa89
26. júl 2010

@kvietok121 a ku akemu gynekologovi chodis? Ja mam zajednaneho Ficeka, ze je ku porodom dobry, len bude mat teraz 2 tyzdne dovolenku, tak mi asi dohodi Babjaka, keby sa mala chcela narodit pred terminom..

kvietok121
26. júl 2010

@ninkaa89 babjak je dobry on jediny bol mily, jemny, chodim k paucinovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre