♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
27. júl 2010

@kvietok121 no tak nejako 🙂 do termínu mam už len 9 dní a otvaráť sa začínam takže už dlhšie to nebude 🙂 ak sa to teda nezastaví úplne a nebudem prenašať 🤐 ale na prenašanie to nevyzera

liba78
27. júl 2010

@dajna11 máš pravdu, a prečo netreba prietoky ? Veď sme na tom boli všetky 😒 , na niečo sa to asi robí, nie ?

dajna11
27. júl 2010

@liba78 ja ti neviem,bola som po dva týždne..to bolo desné lebo tam bolo asi 40rodičiek...to ked sa rozrodí tak zošaliem v porodnici 🙂 ...no a tie druhé prietoky mi robil práve moj gyndoš kedže bol práve v nemocnici a povedal že na další týžden mám prisť už do jeho sukrom.amb. že prietoky netreba,som z toho vyjavená aj ja ale čo už!!

liba78
27. júl 2010

@dajna11 no ja som bola minulý týždeň, sedela saom v klimatizovanej čakárni a predomnou 2 mamičky 😀 Pravda je že moja doktorka ma posiela len do súkromného centra, tam dávajú dôraz na objednávky. Neviem aká vysoká pôrodnosť sa ukazuje v Trenčíne a okolí, ale podľa toho čo sledujem ani moc nie. Asi taký normál.

tiffanka
27. júl 2010

@kvietok121 uff, ja mám požehlené a popraté už asi mesiac 😀 ( nevedela som sa dočkať 😀 ) nikdy som sa tak netešila na pranie a žehlenie 😀

dajna11
27. júl 2010

@liba78 ja som bola v NR nemocnici takže klíma žiadna a ani vzduch.doki sa smial že sleduje tie termíny a august je hrozný....a aj som to videla že je to také.....takže asi budeme na chodbách ležať. a tie prietoky som čítala že sa robia v 36 až 38tt...takže ja už si nemusím,či?sama neviem.

mirmaj
27. júl 2010

@dajna11 ale už si na nich min. raz bola nie? ved to sa nerobí viackrát 🙂 teda aspoň mne to robili len raz a potom ešte môj vybavený pôrodnik si ich spravil, ale ani to som už neočakávala 🙂

kvietok121
27. júl 2010

@mirmaj neboj stihnes v termine, ked sa zacinas otvarat tak to uz ide

kvietok121
27. júl 2010

@tiffanka ani nehovor prvykrat zehlim rada, aj ked si musim robit mensie prestavky, kvoli nozickam - bolia ma zospodu akokeby som prechodila cely den a chrbatik 😀

dajna11
27. júl 2010

@mirmaj bola som dva krát.....všetko ok.myslela som že sa to robí do porodu každý týžden.....to by asi bola prehnana starostlivosť že?

liba78
27. júl 2010

@dajna11 asi hej 😉 , ale podľa mňa žiadna starostlivosť nieje prehnaná 😉 hlavne, ide o naše miláčiky 😀 😀

dajna11
27. júl 2010

@liba78 ved aj ja si to myslím....ale zasa ked si zoberiem že tam má moj gyndoš evidovaných 123tehotných,tak asi si nemože každú tak všímať....čo treba sa urobí,nič extra na vyšše.

akika722
27. júl 2010

no ahojte,už som doma dozvedela som sa velké .....
ani neviem kolko važi kolko merá,nič... ☹
brali mi krv,prietoky robil...a to je všetko...
zajtra mám tie predoperačné-mali byť dnes,no vraj musím počkať za vysledkami krvi kt.budu zajtra...
už mam isť za primarom na usg,no dufam že sa dozviem viac lebo som sklamana že nič neviem ☹
aaaaaaaaaaa.....idem buduci piatok na sekciu už som objednana že vraj tyždeň vydržim... 😖

mirmaj
27. júl 2010

@dajna11 tak ty už si nadštandard 🙂 myslím, že viacerým robili prietoky len raz 🙂 to už by ani poisťovne nepreplácali toľkú starostlivosť 🙂 aj keď naozaj prevencie nikdy nieje dosť 🙂

kvietok121
27. júl 2010

@dajna11 @liba78 mne este tie prichody nerobil, robil mi ich ale pri tom prvom genetickom sone, neviem 20 tyzden .. uvidim co vo stvrtok idem aj na sono aj na pasy tak mozno vtedy

kvietok121
27. júl 2010

@akika722 takze uz mas presny termin to je asi na sekcii lepsie ze vies presne kedy normalny len cakas a cakas, dnes sa ma pytala kamoska ci stihneme na 14. (16. mam ternim) na krstiny som krsna, no co som mala povedat teoreticky ano ale prekticky vie len Pan Boh

mirmaj
27. júl 2010

@akika722 takže ťa dali na sekciu až deň po termíne? 😉

kvietok121
27. júl 2010

@akika722 babetku je asi dobre v brusku a nechce sa mu von 😉

akika722
27. júl 2010

@mirmaj sorry 5teho,to je štvrtok 😀 takže štvrtok idem,v stredu nastupujem 😀

akika722
27. júl 2010

@kvietok121 tak to hej...tu keksik tu ovocie,mliečko...komu by nebolo dobre 😀
no v deň terminu ☹

mirmaj
27. júl 2010

@akika722 😀 😀 v pohode, ty to asi tak nesleduješ ako ja, každý deň, každý datum a tak 🙂))))

akika722
27. júl 2010

@mirmaj no piateho tak automaticky mi piatok prišiel...ved to už bud,tyždeň 😅

mirmaj
27. júl 2010

@akika722 aj ja si tak spajam 🙂 ale kedže mam termín ako ty preto viem, že je to štvrtok 🙂

akika722
27. júl 2010

@mirmaj myslíš že vydržíš???to ma každy predbehne 😀

akika722
27. júl 2010

@kvietok121 no hej je to dobre že viem kedy ale...či stresy nepridu... 😅

kvietok121
27. júl 2010

@akika722 ved to pohoda az na ten zaver ... ale neviem to porovnat kedze som ani jeden nezazila
@akika722 ale prosim ta neboj budeme tu s tebou ja urcite 😀
bezim ideme na kurz papa

mirmaj
27. júl 2010

@akika722 neviem či vydržím až do termínu, otvorena som na 1 prst, ale môžem byť aj 2 týždne tak 😀 ale som viac ako min.týždeň takže sa to postupne rozbieha 🙂

akika722
27. júl 2010

@kvietok121 no teraz ešte dobre,uvidim v stredu ked nabehnem do nemocky 😅

akika722
27. júl 2010

@mirmaj no tak držim palce...ja neviem či som či nie dr neriešil dajak len prietoky a krv... ☹

dajna11
27. júl 2010

@mirmaj noo čo sme my boli minulý týžden tam baby tak každá bola druhý tretí krát.....tak neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre