♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
1. aug 2010

@liba78 😀 😀 rychlejsi a aj sprostejsi podla mna

liba78
1. aug 2010

@groka nie nemám, chúďa ak máš opuchnuté, musíš ich vyložiť a možno odpuchnú.

kvietok121
1. aug 2010

@kikuska25 tak to vies ty najpresnejsie a riad sa podla toho
@groka aj ja mam trochu aj ruky to bude zase tym teplom ale v utorok sa ma nova ochladit
@liba78 takze mozes spustit cakam na kritiku, nevadi mi

groka
1. aug 2010

@kvietok121 nadherne nieco 🙂
@liba78 je to z tepla,z vahy,ktoru nosim,ale trhaju clenky to je na chuja,inak by mi to ani nevadilo,troska sa aj hambim chodit po vonku,lebo to clenky mam pomali ako lytka 😒

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 @kikuska25 to je super ze si to clovek pamate presne vsak, ja som zdrhla z vikendoveho skolenia,, povedala som riaditelke ze mam neodkladne rodinne povinnosti a isli sme sa lubkat a vtedy s to udialo

groka
1. aug 2010

ja som dostala slivky,baby do coho ich mam dat,aby som ich mohla spravit zajtra,pripadne urotok ,chcem robit slivkove gulky a nechcem aby sa pokazili,teraz ich mam v tesco taske,v nej asi nemozu byt

evanns
1. aug 2010

baby...taka otazka...ked som na MD od 19.7 kedy dostanem prvykrat matersku?

kvietok121
1. aug 2010

@groka dakujem ja radsej ani von nechodim, nemam si ani co obut lebo ma vsetko tlaci , ja mam skor problemy s kolenami - mam dotrhane slachy musime to nejako zvladnut 😀 😀

kvietok121
1. aug 2010

@groka ja by ich dala len do misky do chladnicky, zamrazene by boli moc roztecene na slivkove gule, ale kazdy den by som ich kontrolovala ci sa nejaka nezacal hnit

kvietok121
1. aug 2010

@evanns tazka otazka ale mala by si asi uz v auguste ja som od 5 jula a povedali mi ze od augusta

liba78
1. aug 2010

@kvietok121 a čo mám kritizovať ? Jedine teba, že neodfotila si aj postielku. Izbička je prekrásna, maličká a útulná. Ešte aj tie obrázky krtečka. Aj tá vstavaná skriňa na veci, no maličkému sa to bude páčiť aj 5 rokov. Potom ju premaluješ na modro, alebo zeleno. A ešte chválim, že si ju zbytočne nezapratala, lebo bude potrebovať veeeľa miesta na zemi.

kvietok121
1. aug 2010

@liba78 ja som tiez nechcela ked uz bude lozit tak sme este rozmyslali koberec ale to sa uvidi postielku nemozem odfotit lebo ta ma len miesto v spalni ale este stale nie je ze vraj by uz mala byt nabuduci tyzden tak uvidime potom ju tu urcite dam

liba78
1. aug 2010

@groka súhlasím s kvietkom. Otvorená miska a hlavne v chladničke. Do zajtra sa im nič nestane.
@evanns fakt neviem, každá sociálka vypláca materské v iný deň. Podľa dňa nároku, myslím že mesiac pozadu. Takže podľa môjho by si ju mala dostať po 12.8. za obdobie od 12.7-11.8.

liba78
1. aug 2010

@evanns pardon po 19.8.

kikuska25
1. aug 2010

@kvietok121 heeej no vidis ako pekne si oklamala a co z toho vzniklo 😉 😉 😉 to je super 🙂

groka
1. aug 2010

a nejaky dobry receptik odskusany na gulky nemate?

liba78
1. aug 2010

@kikuska25 no čo moja spíš ? Angličania sú sprostejší, ale tebe to nehrozí, si slovenka, a my sme úúúžasne šikovné 😀

liba78
1. aug 2010

@kikuska25 jééémine myslela som tvojmu bábätko to nehrozí 😝

kikuska25
1. aug 2010

@liba78 nie nie bola som na wcku 🤐 hej hej myslim ze su hlupi a nezodpovedni a taky strasne rozlietani narozdiel od nas slovakou a to nehovoriac o nas zenach 😀 😀 sikulkach 😝

fialka5959
1. aug 2010

Ahojte, ako sa mate?Ja uz druhu noc som nemohla poriadne spat, vzdy som behala na WC a niekto mi v brusku nedal pokoj furt sa to hemzilo, som zvedava aka bude tato noc.

kikuska25
1. aug 2010

@liba78 no pekne 😨

groka
1. aug 2010

uz som nasla,len nemam zemiaky,tak musim zajtra urobit jedine

kvietok121
1. aug 2010

@groka ja robim len tento 500g zemiakov - uvariť v šupke, poriadne, potom popučiť, (len vacsinou polovicna davka ked sme len dvaja), soľ žltok (niekedy davam aj cele), 200 g hrubej muky , spracovat na cesto, ak by nebolo vlacne tak trosku vody
slivky rozdelit - dat do nich skoricovy cukor
na vrch makove - med, maslo, mlieko -uvarit a vyliat na mak
na vrch struhankou - maslo struhanka a cukor

kvietok121
1. aug 2010

@fialka5959 tak uz im ta je tesne ja mam pocit ze moje brusko bude take zdeformovane od tych kopancov ze sa uz nikdy dokopy neda 😀

kikuska25
1. aug 2010

@fialka5959 ahojky ujde to a o tom wcku mi hovor predposlednu noc som bola 10krat na wcku ci mi veris alebo nie a tuto 5krat ratam to a dokonca to aj casovo sledujem 😀 😀 ale som rada ze to aspon drobca nezobudza a ze spinka prebudza sa az s nami rano a to najmä ked mi moj milacik zacne pusinkovat brusko a prihovarat sa mu hned sa zacne vrtiet prdo maly a hned sme aj hladni 😀 😀 😀 😀

kvietok121
1. aug 2010

@kikuska25 ano @libra78 ma pravdu, aj ked sa mi to zda divne, ked som bola s kamoskami tak vraveli ze super starostlivost tak neviem

kvietok121
1. aug 2010

baby ja som cele poobedie presedela pri PC, s vami mi to aspon rychlejsie uslo, ked pride mm musim ho prehovorit aspon na zmrzku alebo na mojito

kikuska25
1. aug 2010

@kvietok121 nestiham..k comu tvoja odpoved ano?

kvietok121
1. aug 2010

@kikuska25 ze sme sikulky a ze libra ti to vypocitala lepsie ako v tom anglicku

groka
1. aug 2010

@kvietok121 a co sa stane ked dam polohrubu muku?
alebo neni su z tej hrubej muky potom take tvrde tie gulky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre