♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. aug 2010

@akika722 drzime palce

@lucia20 aj tebe drzim palce, potom sa ozvi ako, pekna fotka

katulkaaaaaa
4. aug 2010

@kvietok121 ahoj 🙂 idem dnes pozastavit zivnost,a pobehat urady tak to bude ,,krasny den" ale hlavne ze to stiham pred porodom a nemusim tam chodit potom s malym,uvidim cim ma tety na urade zase dneska potesia

kvietok121
4. aug 2010

@katulkaaaaaa tak tety su nevyspytatelne ... mam skusenosti, dufam ze den bude ok tak sa drzkaj

kamajka
4. aug 2010

@kvietok121 tak už čo každý máme niečo, ale ste zlaté že ste ma podporili všetky 🙂 ĎAKUJEM 🙂 🙂 🙂
tak ono mala by som nastúpiť čo najskôr aby maličkého dali ako-tak dokopy do termínu, ale aj so synom ma strašili, že má len kilo deväťdesiat, dva týždne som si poležala v nemocnici potom urobili cisársky a malý mal 2700g a 50cm.
pri dvoch deťoch sa mi ťažko bude do nemocnice odchádzať, kopu vecí musím zariadiť a už ako mi to vyjde tak nastúpim do nemocnice.... škoda že sa s tým nedá niečo robiť doma.. ☹

kvietok121
4. aug 2010

@kamajka ja to urcite tazke ale ked musis aby drobcek bol zdravy tak musis, verim ze ti to v nemocke pojde co najrychlejsie a ked mas termin porodu? alebo to ti povedia az neskor???

kvietok121
4. aug 2010

@evanns pozerala som si tvoju vybvicku, mas ju peknu

kamajka
4. aug 2010

@kvietok121 28.8

kvietok121
4. aug 2010

@kamajka to ti uz povedali ze az vtedy alebo to je predpokladyny termin

tiffanka
4. aug 2010

@mamisqva tak dnes ťa pridám 🙂 Nie, nebola, idem v nedeľu 😉

tiffanka
4. aug 2010

@lucia20 aj ja som sa velmi smiala :D :D ze pridat sa do augustoveho albumu... 😀 😀 😀

memory97
4. aug 2010

@majka35 to este mal aj tu drzost dodat nieco.... no chlap bez chrbtovej kosti moze toto povedat tehotnej... mne sa tiez stala taka prihoda so psom pocas theu, ale nastatie to bol maly trpaslik... sla som z obchodu domov a predo mnou pani so psom... zaostaval za svojou pani a ked sa otocil ku mne a cakal v strede cesty, tak som skrikla na majitelku, nech si berie psa a jej reakcia, ze on nema zuby, nech sa nebojim 😀 😀 😀 niektori ludia ozaj nemaju chybu... sa mi niekedy rozum zastavi pri takychto reakciach ludi.... som zvedava ako by reagovali oni 😠 😠 😠

memory97
4. aug 2010

@liba78 jankasramka uz porodila? Jejda to som toho teda riadne presvihla🙂 Kdeze najdem tu tabulecku augustoviek?
Maly mi dnes dal troska vydychnut, klop, klop, aspon vas docitam🙂

memory97
4. aug 2010

@tiffanka neboj pridam foto aj nasho drobca 😉

memory97
4. aug 2010

@21 gratulujem a prajem len to najlepsie🙂

tiffanka
4. aug 2010

@memory97 tabuľku si môžeš kuk tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... , ale ak počkáš takých 10 minút bude vynovenejšia 😉 Supeer na foto sa už teším 🙂 😎

memory97
4. aug 2010

@21 je nadherna a riadna baba optoti nasmu malemu 😀 😀 😀

kvietok121
4. aug 2010

nachvilku som sa vzdialila robila som polievocku a chystam na zemlovku

kvietok121
4. aug 2010

@memory97 ako sa inac citis???

kvietok121
4. aug 2010

@memory97 davidko sa ma ako??

alure
4. aug 2010

@kvietok121
juj žemlovka moja obľúbená 🙂 ale bývaš dosť ďaleko 🙂 Prajem dobrú chuť...
@memory97
gratulujem k drobcovi 🙂

kvietok121
4. aug 2010

@alure to hej daleko .... hned by som ta zavolala, som tu sama

memory97
4. aug 2010

@kvietok121 ja sa citim skvele. Porod bol velmi rychly a vraj ukazkovy, ako tvrdil lekar. Vsetkym prajem rychly porod. S hlavnymi tlakmi to trvalo necelu hodinu a pol a maly bol na svete🙂 Akurat, ze sme boli dlhsie v nemocnici, lebo maly mal velmi nizku porodnu hmotnost na tyzden tehotenstva. Narodil sa v 35tt o vahe 1900g a 43 cm. Papa mliecko a zacina uz riadne priberat, vcera som nestihala odsavat mliecko, co bol stale hladny🙂xixi V pondelok ho vazila doktorka na poradni a uz mal 2280g. Doma mu vaha ide viac hore ako v nemocnici 😀 mu tam chybala mamicka 🙂

kvietok121
4. aug 2010

@memory97 tak to je dobre ze sa citime fajn, je zlatulinky taky drobcek, ja by som sa ho bala aj chytit a okupat. to je super ze je vsetko za vami, teraz uz len papat spinkat a priberat ...

alure
4. aug 2010

@kvietok121
🙂
@memory97
Hlavne že ste spolu doma 🙂 Tak ale poviem ti že si vôbec také drobčiatko neviem predstaviť. Oliver mal pri narodení 4100 g a 54cm,domov z pôrodnice sme išli po 5 dňoch s váhou 4500 g... a teraz mám v brušku ďaľšieho valibuka,teda aspoň podľa uzv a aj tvrdenia väčšiny lekárov.

kvietok121
4. aug 2010

@alure dve kg je poriadny rozdiel, memorin drobcek musi byt taky na spapanie ... urcite sa nemoze na neho vynadivat, v tych babetkach su velke rozdiely, aj ja mam fotku s bratrancom ktory bol odo mna o dva tyzdne mladsi, ale ja som 2-3 nasobne vacsia ...

memory97
4. aug 2010

@kvietok121 pravdupovediac som sa ho bala prvykrat aj okupat, ale spustil taky krik, ze som musela🙂 kedze sa pravidelne kupal od narodenia🙂 To mas pravdu, stale na neho pozeram a neviem sa vynadivat.

@alure je to hrozne velky rozdiel, oproti donosenym babatkam. Ked som ho prvykrat videla vyzeral ako babika z obchodu🙂 Na fotkach vobec nevyzera, ze je taky drobny🙂

memory97
4. aug 2010

@alure dakujem🙂

21
4. aug 2010

@mamisqva , mala som termin 1.8., takze v podstate na termin...

21
4. aug 2010

@jankasramka , pri narodeni mala 4020g a 53cm... 😀 😀 😀 Uplne "pohodovy" porod...

tiffanka
4. aug 2010

@memory97 To je super, že tak pekne rastie 🙂 Len tak ďalej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre