♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. aug 2010

najprv musia dat dokopy rozocet ktory je velmi zly ale budu sa snazit pre nas urobit co najviac som zvedava

denisocka
6. aug 2010

@evanns maly ma 2970g a 50cm a mam par vnutornych stehou. A zlatu zilu,som bohata

ladena
6. aug 2010

@denisocka aj ja gratulujeeem ,tak už to mas za sebou nech ste zdravučky..... 🙂
aj kike gratulujeeem 😉 ....nejak sa to tu plní detičkami a našemu drobečkovi sa stale nechce von, no asi to bude až v pondelok na vyvolanie ach jo ☹ to bude utrpenie dlho čakat 😕

helen1007
6. aug 2010

@denisocka gratulujeeeeeeeeeeeeeem, a nech ste zdravučký 🙂

memory97
6. aug 2010

@tiffanka tak to ti pekne naplanovali cisarsky, akurat na "termin mojho porodu"😀 😀

memory97
6. aug 2010

@denisocka blahozelam🙂

denisocka
6. aug 2010

vdaka,a kto je na rade? Ja lezim a reku,maly nekope.xe a kukam,brucho nikde

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@ladena ahoj vidim ze si zo skalickeho okresu,ides rodit do skalice?ja idem ak neporodim do skalice pondelok rano na poradnu dohodnut sa ci vyvolaju alebo co somnou,termin mam 10.8 ☹ stale dufam ze sa to dovtedy nejako rozbehne

vladka84
6. aug 2010

no baby, znova mam tie mrchovske bolesti ako vcera, ale take co sa daju "prechodit"... dufam, ze to nebude takto kazdy den az do porodu...

@denisocka boze, ty si rano rodila a teraz si veselo na nete? tak to je fasa 😀

mamisqva
6. aug 2010

@denisocka gratulujem tešim sa stebou takže rychlovka.Ja som bola pri prvom šita jak handra a pri druhom tiež iba vnutorne to bola pasia tak ti to prajem držkajte sa a papajte.

mamisqva
6. aug 2010

@tiffanka deti chcu vediet čo to bude syn ani nie že sa necha prekvapit chcel by brata že sestru už ma.No ale dcera nehrozi aby vedela to by vedela cela dedina hned na facebok tak to musim tajit ale ona inak nepovie len Nelinka tuži po sestre že brata už ma a teraz im vyhovej.

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@vladka84 vladi ja to mam takto uz tri tyzdne skoro kazdu noc ☹ a dr ze som zavreta...tak ja to nechapem ☹

majka35
6. aug 2010

Dnes dopoludnia sa nám narodila malá Terezka, 3100g, 49cm.

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@majka35 jéééééj gratulujeme 🙂 🙂 🙂 krásna princeznicka

vladka84
6. aug 2010

@majka35 gratulujeeem, jeeej, takze dnes uz mame druhe babo 😀
drzte sa kocky, nech ste skoro doma....

vladka84
6. aug 2010

@katulkaaaaaa nesranduj, ved ja mam este len druhy den a neviem co so sebou 😖

evitkamalicka
6. aug 2010

@majka35 gratulujem

katulkaaaaaa
6. aug 2010

@vladka84 verim ti...ale ja uz som v poho,tvarim sa ze ani mi nic uz nieje,par krat som uz chcela ist do porodnice,ale nakoniec som to predychala a zaspala ☹ som zvedava ked to naozaj pride ci si nebudem mysliet zeto su zase len poslicky 😀 je to velmi unavne a bolestive,a pritom sa nic ,,nedeje"...aj brusko ti tvrdne?to uz as 3 mesiac pravidelne mam-som pojedla tolko magnezia ze neviem ci aj pojde von

denisocka
6. aug 2010

majka gratulujem.

mirkapal
6. aug 2010

@majka35 Blahozelam k Terezke! 🙂

mamisqva
6. aug 2010

@majka35 gratulujem zlata babika skoro sa zotavte a šup domkov

liba78
6. aug 2010

@majka35 gratulujem Majka, nech ste zdravučké. 😀 Maličká je nádherná, po maminke 😉
@denisocka no tak si zvykaj moja milá, už nebude bruško kopať 😀 😀 . Ale tiež by ma zaujímalo či máš svoj net v pôrodnici ? Môžem tam s ntb? No musím sa informovať v trenčíne. Ale je super, že si online 😀

jankasramka
6. aug 2010

@majka35 @denisocka gratulujem🙂)))

my sme boli vcera u pediatricky koli refluxu...a to nase male dieta nam pribralo za 2 tyzdne 600g!
tak uz je to velky chlap. a mame lieky na reflux tak dnes sme sa konecne lepsie vyspali.

teda az nato ze nam chceli ukradnut auto spred domu okolo 2 v noci. este ze mam na tej 20rocnej kraksni namontovany alarm:D s tym nepocitali:D a este aj rottwailera a dobermana za branou:D
takze len otvorili dvere ale nic neposkodili....

jankasramka
6. aug 2010

@kvietok121 jeeeej ty si uz 39tt🙂 ako sa citis? este stale ziadna kontrakcia?

liba78
6. aug 2010

@mamisqva takže uspokojíš dcéru. Tá bude mať spoločníčku sestričku, bude spokojná 😀 No toho brata dostane syn asi nabudúce 😝

liba78
6. aug 2010

@jankasramka tak to si mala šťastie. Ale prvé čo ma napadlo, že aký chudák ide po 20 ročnom aute ? A potom mi došlo, že Mexiko 😀 Iný kraj iný mrav. 😀

lulu4
6. aug 2010

ahojte minule som sa k vam pridala ale vy tu pisete kočky o sto sest ze potom vas nestiham ani citat a hlavne ste tu uz taka dobre zohrata partia ze sa mi az nechcem zasahovat vam sem do diskusii...

akika: blahozelam k syncekovi, aj ked to bolo asi velke prekvapko ale hlavne je zdravie...

kto je dalsi v poradi damy? 😀

lulu4
6. aug 2010

@majka35 supeeer blahozelam ku krasnemu babatku, vela zdravicka zelam

lulu4
6. aug 2010

@denisocka gratulujem k malemu uzlicku... a ty si uz bola v termine ci to prislo skor? tak to si mala podla opisu paradne rychle, to keby aj ja mam take stastie 😵

fialka5959
6. aug 2010

@vladka84 Dakujem, ja mam znacky plienok dve FIXIES a BABYDREAM, su to male balenia tak som
zvedava ake budu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre