♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
16. aug 2010

@akika722 tak uvidis, v malom mnozstve by nemalo nic ublizit...alergen to nie je, myslim, ze z toho ani nenaduva, ale kazde babo je ine... ja som v tomto taka neskusena, Timka nemala vobec problem s papanim, ziadne koliky, dokonca som zjedla aj kapustnicu na Vianoce, to mala Timka 3 mesiace a nic jej nebolo... tak uvidime ako to bude pri druhom...

tiffanka
16. aug 2010

postieľka v kuchyni 😉

vladka84
16. aug 2010

@tiffanka kraaasna, aka ziariva farba 😉

akika722
16. aug 2010

@vladka84 vraj kolikami trpia prevažne chlapci...pri prvom reflux tak dufam že toto niéééé...inač hajka krasne len občas na neho pride...nevie si najsť polohu je nekludny.a to čo sa tíka jedla sa vyhybam skoro všetkemu 😒

lucia20
16. aug 2010

@tiffanka krasna postielka...

@vladka84 boze teraz si mi narobila chute na kapustnicu... kde ju ja teraz zozeniem??? 😖

lucia20
16. aug 2010

@akika722 ja som sa presne kvoli refluxu a kolikam bala mat chlapceka...

akika722
16. aug 2010

@tiffanka jéééj my mame take obliečky

vladka84
16. aug 2010

u nas uz prsi, teda teraz prestava...ale taky fajny lejak bol... 😀 nam to vyhovuje, len chudaci zasa ti, co maju povodne...

akika722
16. aug 2010

@lucia20 bude štvrty 😀 😀 😀

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 a to baby nemaju? 😲

lucia20
16. aug 2010

@akika722 no tu je docela fajn. u nas uz boli dve riadne burky.... ja tiez vzdy cakam kedy nam vyrazi elektrinu.
boze baby, pol siestej a moj muz nema nachystanu kavu. :D idem ryhclo zaliat. :D

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 teraz si zjedla kremes, nebud pazrava 😀 😀 😀

lucia20
16. aug 2010

@akika722 no pri nasom stasti aj stvrta bude baba. :D

@vladka84 mavaju ale viacej chlapci.. moje baby boli v pohode obe... tie co zjedli uz nedali von. :D lakome na jedlo. :D

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 sa ti to lahko vravi..... :D ja to praveze takto mavam vzdy. ked mame nieco sladke na obed, tak ja musim mat nejaku polievku za tym... vtedy mi strasne chuti... no ale uz ozaj o nej dost, lebo ja mam na nu brutalnu chut....neviem ci nepojdeme dnes este do tesca. :D

akika722
16. aug 2010

@lucia20 ja padam umyť podlahy kym nepdide mm s tym našim tornadom 😅

vladka84
16. aug 2010

@lucia20 ja zasa musim po obede nutne dat do ust nieco sladke..staci kocka cokolady 😉
ale inak, ked taknad tym rozmyslam, aj ja mam na kapustnicu celkom chut.. alebo na taky segedinsky gulas... asi si cez vikend urobime 😀

janinna11
16. aug 2010

Cavte baby, mozem otazku? Vy co ste tiez par dni pred termonim, ako casto chodite na CTG??

kvietok121
16. aug 2010

caute baby takze som z poradne doma, takze ak sa nic neudeje do piatku v piatok sa hlasim v nemocnici na prijem na vyvolavanie, otvorena som rovnako na 1cm, krcok je este kratsi 0,5 cm, znova mi urobil ten hamiltov ale uz to bolo celkom v poho oproti minule
@michaela80 uz ani moc nie, uz sa polnoc priblizuje a mam pocit ze to v termine nestihneme
@eis4 tak to mas super, lepsie otvorena ako ja
@tatulienka ja som pila aj caj z malin, masirovanie bradaviek, ale ani to nezabralo
@mirmaj doteraz som si uzivala ale to prenasenie je na psychiku a od zajtra uz prenasame
@lulu4 hore som napisala takze tri dni budem prenasat a na stvrty uz ideme nato

lucia20
16. aug 2010

@vladka84 hehe, uz manzel kupuje kapustu a klobasky. :D:D:D:D musim to rychlo spravit, ked pri kojeni to nebude moc vhodne jedlo...

kvietok121
16. aug 2010

@janinna11 raz za tyzden
@vladka84 aj ja mam chut na sladke a preto na veceru mame slivkove gulky
@tiffanka super postielocka

lucia20
16. aug 2010

@janinna11 ahoj, ja chodim kazdy tyzden...

@akika722 ja budem gruntovat zajtra... dnes asi iba prach pretrem...

@vladka84 segedin sme mali nedavno, ale dnes bude kapustnica....

@kvietok121 ty kokso, no aka rychlovka na vyvolavacku.... tak budes mat piatkove dietatko. ja mam obe deti v piatok. :D

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 ach jo katku a ladenu pozdravujeme a nech sa drzia

kvietok121
16. aug 2010

@lucia20 no neviem mne sa to zda neskoro, dufam ze sa dovtedy nic nestane, a ze babenko nebude az take velke vies ja prvorodicka .. pre mna je to nepredstavitelneeeeeeeee, ale ja stale dufam ze to pride predtym, inac preto aj v piatok, lebo moj gyn ma sluzbu v nemocke, vobec som si ho nezajednavala a mozno tam aj bude

janinna11
16. aug 2010

@kvietok121 No ja chodim do PU, ale mne len kratko sondou prejde po brusku a povie, ze je vsetko ok, na ziadne pasy ma nedava, to mi robili len v CR, asi pred mesiacom a pol, ked som odtial odchadzala od svojho lekara, lebo som roblia v CR. Ale vsak CTG by malo byt vsade rovnake, nie? AKo to robia tebe?-pasy, nie??

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 tak to mas dobre, to ta dlho nenecha trapit a cakat, ze kedy to uz pride... takze este tento tyzden budes mat drobceka pri sebe 😉

janinna11
16. aug 2010

@kvietok121 Ja mam ist v pondelok na vyvolavacku, dufam, ze dovtedy vydrzim, snad to u teba prebehne rychlo, kde rodis? 😉

vladka84
16. aug 2010

@kvietok121 ja mam teraz praveze chut na kysle... sme sa tu s Luckou vyprovokovali a nakoniec ona bude mat kapustnicu a ja budem slintat... a dala by som si aj knedlo, vepro, zeliiii... boooze, to co mam ja za chutky? 😀 😀 😀

akika722
16. aug 2010

@kvietok121 a po nich moja pojdeš ty...určite sa už nevieš dočkať toho chrustika 😉 budem na teba myslieť 😉

kvietok121
16. aug 2010

@janinna11 kazdy tyzden asi 4_5 krat ano na pasoch, neviem preco tebe nedava, aby vedel ci sa babenku dari dobre - vsima si tep babenka , chodila som k nemu, nie do nemocky, budem rodit v CA
ty chces na vyvolavacku?? ked chces vydrzat???

@vladka84 tak to vyzera, neviem sa dockat, zdaju sa mi tieto 4 dni nekonecne 😖

kvietok121
16. aug 2010

@akika722 dakujem neviem sa dockat, budem tu este susit par dni a potom budem mat trosku pauzu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre