♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
17. sep 2010

ahojte baby,dnes oslavujeme mesiaaaaaaaac 🙂 ale to letííííí,pridavam fotky z dnesneho rana,potom vas docitam cakam nastevu musim ist ten vybuch v dome upratat 😀

lji
17. sep 2010

@jankasramka ten je dokonalý na tých fotkách 😀 😀 😀 ešteže vieš že si hi ty nosila pod srdcom 😀 😀 😀 😀 😀

@kvietok121 mám silný pocit že sme na tom rovnako. krpatá spí vždy len ai 10minút cez den ☹ len teraz spí dlhšie ale to preto že zaspala pri kojení a bojím sa ju preložiť do postielky 😖 inak u vás vysávač,u nás tak pôsobila kosačka 😝

gagarinka
17. sep 2010

aj teraz spi v kociku na balkone, lebo prsi a pod nou vrtaju a klopkaju (robia nam branu a my sme na 1.poschodi) a ona spi ako babatko 😀

lji
17. sep 2010

@katulkaaaaaa jaký je chutný a tie okále.... 🙂 🙂 🙂

majka35
17. sep 2010

@katulkaaaaaa fakt to letí, si pamätám, ako si sa nevedela dočkať pôrodu a malý už má mesiac ... krásny chlapček 🙂
mne dnes končí šestonedelie ... už môžem vystrájať 😀

majka35
17. sep 2010

@jankasramka perfektné fotky ... malý je na spapanie 🙂

lji
17. sep 2010

baby snažíte sa aby sa vaši muži v noci vyspali a bábatká utišujete ako sa len dá?? ja sa stále snažím a dnes okolo jednej v noci mi muž nedá spať vetou: NESPÍÍÍ,ja sa chcem rozprávať . ked som odmietla tak sa ma blbo pýta že prečo.tak mu vravím že ja o chvilu vstavam na kojenie. a ako to dopadlo?môj muž ráno vstal čulý a ja som naspala asi 3hodiny a ešte má sprosté poznámky že či sme v noci vôbec kojili lebo nás nepočul 😠 😠 😠 vrrrrr.....no mám naňho ešte brať ohlaď???

carmenn323
17. sep 2010

@katulkaaaaaa Ahoj moja krasny chlapecek ake ma vlasky mojmu vypadali 😀 nemam ani casu sem chodit vela starosti ☹

kvietok121
17. sep 2010

@vladka84 baby vobeec napapa len cmula tak som ho zabalila do kocika a von na balkon ... tak potom poviem ako .... my sice nemame zatepleny ale dala som ho do deky a je aj v perinke tak dufam ze je mu teplucko ...

majka35
17. sep 2010

@lji snažím sa a vymýšľam dookola "grify", aby kŕmenie bolo čo najtichšie 😠 minulú sobotu sa malá zobudila na ďalšie kŕmenie o 8.00, ja práve na záchode, malá vrieskala o dušu a mm si pokojne ležal v posteli, akože kŕmenie je moja záležitosť /nedojčím, dávam UM/ ... tak som sa naštvala a malú som mu pekne odmiesla, nech sa aj ocko realizuje 🙂

kvietok121
17. sep 2010

@gagarinka zaspi ale ked ho polozim je hore uz mam satku objednanu

kvietok121
17. sep 2010

@katulkaaaaaa my mame 4 tyzne zajtra

kvietok121
17. sep 2010

@lji co robis aby spal dlhsie???

mirmaj
17. sep 2010

@lji
@majka35 no tak ja neberiem ohľad na mm vôbec v noci, pokiaľ ja prebalím on nachystá mliečko 😀 a ja už potom nakrmim 😝 a ked máme noc že papáme aj 3krát, tak po 2 razoch to vzdavam a 3x mu nachytám mliečko ja a krmí on a ja buvam a to ide ráno potom do roboty 😎

kvietok121
17. sep 2010

som zvedava ako dlho bude spinkat na balkone ... baby je taky krasny zbozbńujem ho, nedam za nic na svete a ked zacne plakat a ja neviem kvoli comu mozno kvoli tomu ze je nevyspaty ale spat nechce tak som zufala

kvietok121
17. sep 2010

@mirmaj @lji @majka35 ja zatial setrim, aj tak kojit musim ja 😀 a prebalit??? to uz zvladnem ... niekedy ked sa zobudi tak mi ide urobit cajik, som rada ze spinka s nami a nie v druhej izbe ... aj ked tiez mam nervy ide o siestej do roboty a pride o siestej alebo neskor ... akurat tak spolu okupeme a idem kojit ... 😠

majka35
17. sep 2010

@mirmaj no tak tento príspevok musím ukázať mužovi .. on nevstane ani bohovi ... ale sľúbil mi, že budúcu sobotu bude v noci vstávať on, ale že v nedeľu chce spať cez deň, lebo bude nevyspatý, tak to radšej ani vstávať nemusí 😝

kvietok121
17. sep 2010

@katulkaaaaaa maly je uz riadne velky my sme este take male babiky este sme vas nedobehli ani na porodnu vahu xixi

mirmaj
17. sep 2010

teraz som aj ja skusila ten balkon a normálne hlboký kočík ( my v nom nevieme normálne spávať, včera spala na balkone vo vajíčku 😀 ) a ona normálne v nom zaspala, ale tiež tam niekto vŕta, búcha, škrábe, tak asi to ju uspalo 😲 😲 nech len prerábaju všetci 🙂
@majka35 a ked ju uspíš v tom babyšatke potom ju položíš? alebo nosíš cele buvanie?

majka35
17. sep 2010

@kvietok121 môj ide budúci piatok preč a príde v sobotu večer a ja sama na dvoch vreskľúňov, už teraz mám nočnú moru 😕 dnes ráno plakala staršia, že mastrašne ľúbi a chce iba mňa a mám ju objímať a v druhej izbe plakala mladšia, lebo chcela na ruky ... tak som mala veselo

mirmaj
17. sep 2010

@majka35 no ved nechápem prečo by som mala brať ohľad že ide do roboty, ved my máme šichtu celý deň a nikto sa nepýta či zvladame nie? 🙂 No to ti fakt moc nepomôže, ked prespí deň 😀 ach ty chlapi
@kvietok121 no ja nekojím sme na UM, aspoň jednu výhodu to ma, ked už nemáme mliečko, už som sa s tým zmierila 😎

majka35
17. sep 2010

@mirmaj trošku počkám aby bol spánok hlbší a potom ju položím a pomaly z vaku vyberiem

kvietok121
17. sep 2010

@majka35 toto obdivujem ... ja niekedy neviem co s jednym, nemoze ti niekto prist pomoct, ja som volala mamu ked isiel na vikend prec

majka35
17. sep 2010

@mirmaj no môj muž mi pomáha, ked príde z práce, berie aj staršiu von a večer mi pripraví veci do spálne, aby som mohla potichu kŕmiť, vysterilizuje mi fľaše, pripraví termosku s prevarenou vodou, nadávkuje mliečko do dávkovača ... koľké to šťastie to mám ja ... no a ja už len v noci vstávam a kŕmim ... a najradšej mám ked sa terezka po papaní ešte hodinu pučí a vzdychá ... tak to je po spánku

kvietok121
17. sep 2010

@mirmaj moja neva vsak ked pekne papa tak je dobre ...

kvietok121
17. sep 2010

@majka35 @mirmaj ach jo myslela som ze je hore ale len sa ozval a zase spi ved musi byt taky unaveny ... ked uz ja som a co on ... moje zlaticko ... keby aspon hodinku dve pospal

majka35
17. sep 2010

@kvietok121 bohužiaľ mamu nemám od januára minuého roka a otec žije 5000 km ďaleko ... rodinu mám v Michalovciach, tí mi pomôžu so staršou ... aj na Barborku som bola úplne sama, či v noci, či cez deň

kvietok121
17. sep 2010

@majka35 mas ho sikovneho, my si tatina uzijeme len cez vikend .. a to sa tatino este stale boji ked place, hned bezi za mnou ze neviem co ma robit, ze on urcite chce maminu 😀

mirmaj
17. sep 2010

@majka35 no to aj naša niekedy po papaní hned nezaspí, ked nestihneme spraviť rýchlo mliečko aby sa napapala ešte v polospánku, ale aj tak ju položím len do postielky a ona ani neviem kedy zaspí, lebo ja zaspím asi skôr 🙂)) no ale tak vidíš pomáha ti 🙂 to maš aký davkovač na mliečko? vodu do termosky preváram aj ja 😀 normálne rozmýšľam nad tou šatkou aj ja 😎
@kvietok121 no už to aj ja tak beriem, na začiatku som mala z toho depky, ale čo už 😖

kvietok121
17. sep 2010

@majka35 moja zlata to som nevedela, tak to mas este tazsie ale ty si sikovna ved to zvladas lepsie s dvomi ako ja s jednym 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre