♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. sep 2010

@liba78 mne tie kvapky až piatok pošle aniz sa jej minul ☹

liba78
20. sep 2010

@akika722 cez babybazar, ale mala byť nová. Potom som hľadala kade tade a zistila som, že tá dotyčná už podvádza min. pekný rôčik. Aj tu cez MK, aj Mimibazar, aj Babybazar. Vždy jej po cca mesiaci zablokujú účet, ale ona zriadi všade ďalšie. Písala som aj jednej z MK, ktorá podávala na ňu trestné oznámenie pred rokom a nič. Ja som naletela, keď ponúkala nové postielky 4baby a nik mala chrobáčik1990. jej účet 2435360258/0200 - to je jediná stopa. Dnes na ňu šla podať oznámenie aj jedna pani. Má mi napísať ako dopadne. Ale je to svinstvo.... Podvodníčka jedna špinavá, takto okráda maminky už dobre dlhú dobu a nik ju nezatavil. To ma štve najviac. 😠 😠 😠

akika722
20. sep 2010

@liba78 tak to musi byť riadna suka...a peniaze si jej už poslala???

liba78
20. sep 2010

@akika722 dááávno, veď tak som na to prišla. Peniaze odišli a postielka nechodila. 😠

akika722
20. sep 2010

@liba78 no super...svinstvo 😒

liba78
20. sep 2010

@akika722 taká som bola naštvaná, že som napísala aj do joj. Ale pochybujem, že sa toho chytia. Tá maminka, čo minulý rok podávala to oznámenie mi odpísala toto:

"no tak to ma mrzi, ze stale robi taketo veci a ze nik jej nic nemoze.
ja som normalne dala na policiu oznamenie, ale vyjadrili sa ze je to neriesitelne
ani mi neposlali ziadnu odpoved. chcela som aby ju spon postrasili.
ale ako vidim zakon je fakt prikratky.
prajem vela stastia a uz kukam aj hodnotenia, aby som sa neopalila"

akika722
20. sep 2010

@liba78 mne teraz prišiel balik objednala som z bazaru pre Paťka teplaky mikinku a vestu...prišlo to špinave nevyprate a vobec to nieje suprava.teplaky su tmavo šede a mikina až do modra 😒

akika722
20. sep 2010

@liba78 no som zvedava či sa to vyrieši nejak moja,držim palce

akika722
20. sep 2010

@liba78 čo som tu supravu objednavala tak som tej pani volala pri objednavani tvrdila že je ok suprava,kolena su take vyťahane že ledva na doma total.špinave...pisala som jej teraz tak ona nema čas lebo ma deti...akože pri detoch nemam čas prať...hm...tiež mam 2 deti a perem v kuse...ale to je len problemik oproti tebe...

vladka84
20. sep 2010

@akika722 dakujeme, no tatko sa bude mat ako kral, dve princeznicky doma 😉
Ani, zmetis sa s kocikom - so zadnymi kolieskami cez dvere? mala uz je napapana, pokakana, prebalena, "vyrozpravana", tak ideme von a po sestricku do skolky, ale normalne mam obavy, ci sa zmestim do vytahu a prejdem cez vonkajsie dvere 😲

elinka27
20. sep 2010

jaaj,dnes isiel manzel skoro po 6tich tyzdnoch prvy krat do prace a ja som ostala doma s dvomi detmi, neviete niekto ako sa pletie laso?Nemam ani cas ist do obchodu si ho kupit 😀

vladka84
20. sep 2010

@liba78 no tak to je sila... aj ja si takto veselo nakupujem, peniaze posielam kadekomu, tak teraz uz budem asi davat lepsi pozor 😕 rychlo sa uzdrav! 😉

akika722
20. sep 2010

@vladka84 hej v pohode prejdem...len na balkon nie...su tam uzke dvere ☹

akika722
20. sep 2010

@elinka27 😀 😀 😀 skus lepiacu pasku na usta...sice mojmu by nepomohlo 😒 maš balkon??? 😝

elinka27
20. sep 2010

@akika722 ja som myslela ze pre seba aby som sa zavesila o luster😀

vladka84
20. sep 2010

@akika722 ja mam dvojkridlovy balkon, otvaram obidve dvere, inak neprejdem, tak preto mam aj obavy, ze ci prejdem, no bude sranda, ked sa budem vracat, lebo nebudem moct vyjst von z bytovky 😀

akika722
20. sep 2010

@elinka27 ahaaaa 😅 a ja že na staršieho...no možno aj to by pomohlo... 😀

akika722
20. sep 2010

@vladka84 ked prejdeš v byte cez dvehe tak pohoda...my tu mame stery tip vyťahu/vo vnutri dvierka/ a prejdem 😀 prekopeš ho cez dvere 😀

akika722
20. sep 2010

@vladka84 pišem moja lavou rukom,maly obeduje 😀

memory97
20. sep 2010

@kvietok121 na nas teraz plati, ze ho naobliekam ako, ked ideme vonku, dam do kociara a pokial sa obleciem, malinky uz spinka🙂

@akika722 to nebude z jedla, reflux som uz vylucila, vychadza uz iba, ze si nataha vela mliecka a nepotrebne ide vonku... ono sa to opakuje po kazdom kojeni☹

@liba78 kde si nakupovala? Dufam, ze nie na konikovi...

memory97
20. sep 2010

@vladka84 skus kociar dat krizom vo vytahu, my tak chodime s mm a to sa tam este 2 vojdeme🙂 sanda, ked vystupujeme, lebo mame hrozne malinky vytah.-)

@liba78 to ma mrzi, ze si takto dopadla s tou babou, chcela som objednat nejake veci, ale radsej idem do net obchodu, aby som sa nepopalila☹

kvietok121
20. sep 2010

@memory97 tak to je fakt dobre ja sa musim obliect skor pretoze mi ked ideme nasadit ciapku tak sa spusti taky reeeeeeeeeeeeev ... ze mamina uz potom musi svihat

vladka84
20. sep 2010

tak sme sa nakoniec dostali aj von, aj naspat domov 🙂 Timka sa tesila, ze sme po nu prisli a cela skolka sa bola pozriet na malu Karinku... teraz ju musim preplut, aby jej zle nebolo, ci ake ritualy sa to robia? cervenu snurku som zabudla dat na rucku 😕
hned mi je lepsie, ked som sa vyvetrala a malej sa von tiez pacilo, este dospava na balkone 😀

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 ja sa tiez najskor nachystam a potom obliekam malu, dnes rano som obliekala dve a kym sme vysli z bytu, bola som spotena ako mys 😀

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 tak to si dobra, ja stale obdivujem maminky viacpocetne, aj ked som vzdy chcela vlku rodinku a aj chcem, ale obdivujem tych ktori to zvladaju

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 aj my sme boli ale my sme sa vratili s revom

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 ale v noci ti spinka dobre, nie? no moja dnes spala doobedu 4hodinky, potom bola skoro 2 hodiny hore a teraz spi od tretej, uvidime dokedy... no ale asi jej budem musiet dat pred kupanim papat, inak ho cele preplaceme...
ja to este nezvladam, mala si ma vidiet rano... no katoastrofa, vela nechybalo a pukli by mi nervy.. a Timka sa este samozrejme dozadovala svojej pozornosti, ach jaaaj... zajtra ma narodeniny - 6r.

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 tak oslavujete, my mame zajtra zase mesiacik ... dnes som skusala satku ale zacal tak strasne revat ze ho ukludnilo len prso ... ach jo musim tu kolisku so satkou nacvicit ...

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 no, toho som sa aj ja obavala, ze si tu satku ani uviazat nebudem vediet... ja sa uz tesim na lehatko 🙂 dnes mi ale prisiel mail, ze Barbie budu mat na sklade az koncom tyzdna, tak mi to potom poslu naraz... 😒
oslavu mame az v sobotu, ale nejake prekvapko jej musim urobit aj zajtra... nieco vymysliet musim...

idem ja asi malu pomalicky budit, jedno prso uz mam dvakrat vacsie ako druhe 😀 😀 😀

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 tak to si dobra, ja tu tiez saskujem ale verte maly chrustik lezka v satke a dudle dudlik len by som chcela vediet ako ho z tej satky vybrat aby sa nezobudil xixixi ci ho teraz musim stale nosit 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre