♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. sep 2010

baby ma niekto babysatku???? ako dostat babo z kolisky viauania aby sa nezobudilo

vladka84
20. sep 2010

@kvietok121 neda sa to nejako vzadu odviazat a tak, ze sa nahnes nad postielku ho spolu so satkou polozis? 😕 len tipujem, nemam ani sajnu ako sa to viaze 😀
ideme chystat kupanie, ked mi drobci zaspia este mozno pridem, ak nepridem, znamena to, ze sa trapime 😖

kvietok121
20. sep 2010

@vladka84 idem skusit vsak aj tak uz mozeme kupat

akika722
20. sep 2010

ahojte 😀 deti okupane,uložene,krpca som musela budiť papal o 2.30 potom šup šup vonku po paťka do školky tak krpec spal,domov sme došli okolo 17tej on ešte stale spal a o 19tej som ho budila až som mala kozy zdeformovane z tolkeho mlieka 😅

kvietok121
20. sep 2010

@akika722 aj ja cgcem zdeformovaneeeeeeeeeeeeeee my sa nosime

akika722
20. sep 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 možno sa to raz otoči.ty si budeš vegetiť a ja nieee...no sice oddychujem ako oddychujem...traja chlapi doma a stale by jedli...bože citim sa ako kucharka,upratovačka,opatrovatelka,služka a za jeden plat...fnuk...

liba78
20. sep 2010

@akika722 Tak mi teraz odpísala tá pani, bola na policii ale každá mamina tam musí ísť sama. Treba to tam podpísať. Až budem mať zajtra chvíľku, skúsim si nachystať podklady a pôjdem aj ja to spísať. Nejde tak o tie eura, zas 33 nieje tak veľa a určite ich neuvidím. Ale naštvalo ma to ako niekto stále okráda a nič sa nedeje. 😠
@kvietok121 aj my sme sa dnes nosili moooooc. Ale už konečne spí. Ja som dala rýchlu sprchu a idem spať tiež.

akika722
20. sep 2010

@liba78 ja ťa chapem moja že ide o ten princip...a kolko mamičiek určite stihla okradnuť čo to tak nechali.a ked maš čislo učtu to sa neda zistiť majitelka???

kvietok121
21. sep 2010

@akika722 moja to ti verim mne niekedy oride navarit mama a to sme len dvaja na jedenie ked nepocitam matejka

kvietok121
21. sep 2010

@liba78 myslim ze nas je viac nosiacich mamiciek a hlavne chlapcekov

memory97
21. sep 2010

dobre ranko,

@kvietok121 chlapci sa asi radsej nosia ako dievcatka 😀 ale co uz nespravime pre tie nase ratolesti 😀 Ako si ho vcera dostala z tej satky? zobudil sa?

akika722
21. sep 2010

dobre ranko,kočky zariekla som ☹ prerevali sme celu noc ☹ spal dlho cez deň a v noci nevedel hajať.až nad ranom pospal.no muselA som sa striedať s mm ošedivela by som,ešteže vzal do skolky Paťka on 😅

memory97
21. sep 2010

@akika722 dnes to dospite obaja, pokial mas dvoch chlapov prec 😉

akika722
21. sep 2010

@memory97 no...mm je doma zas 10 min... 😒 musim variť 😒

kvietok121
21. sep 2010

baby neuverite ale my spime, este nikdy sa nam to tak skoro nepodarilo ... 😀 😀

kvietok121
21. sep 2010

@akika722 moja tak tazka noc ja som zas o stvrtej budila, lebo ma uz tak boleli prsia ze som uz musela 😝

kvietok121
21. sep 2010

@memory97 ano zobudil sa ale v nej spinkal, alebo driemal neviem ... je to problematicke ho z nej dostat aj do nej aj z nej

mirmaj
21. sep 2010

@akika722 ja som to hovorila, nechváliť sa s úspechmi 😖 u nas to teda platí úplne vždy, ked sa pochvalim, hned to neplatí, takže tešiť sa radšej len sama 😉 len ho to nenechaj dospať teraz celý deň,lebo v noci bude zasa vyhajaný 🙂

@kvietok121 čítam, že aj vy ste sa včera vracali z revom z prechádzky 🙂 my sa tak vracame z každej, takže už sa nekočíkujeme vo vaničke, lebo tam ked sa zobudí, čo sa zobudí vždy, tak nedokáže zaspať zasa, ale reve ako pavian, tak sa kočíkujeme vo vajíčku, naklikneme na kolieska a ideme, tam vydrží aj 4hodinky 😀 ked sa zobudí, pokuká a zaspí znova, asi potrebovala ten výhľad, vyzeráme sice blbo tak cestovne, ale hlavne že sa vyvetráme obe 😀 😀

mirmaj
21. sep 2010

a zabudla som, všetkým pekne ranko a pokojný deň želám 🙂 a ja idem dnes konečne ku kozmetičke, taaaaak sa teším 😎

kvietok121
21. sep 2010

@mirmaj potreboval grgnut a potm hned papat ... ach ked pomyslm na kojenie, ma niekto aj krvave bradavky???

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@kvietok121 ahoj natieras si bradavky?ja mam uzastny krem multi mam,a funguje skvelo,ked sa mi spravila trhlinka natrela som a na druhy den som tam nic nemala,a nemusi sa pred kojenym oplachovat

akika722
21. sep 2010

@kvietok121 JA SOM MALA V PORODNICI JEDNOZNAčNE KLOBUčIKY NA KOJENIE

kvietok121
21. sep 2010

@katulkaaaaaa natieram ale mam z aventu krem ... ale jaksi ma bolia aj tak skusim sa opytat na ten co mas
@akika722 mne dr klobuciky neradila ze aby maly nemal problem potom so satim tak neviem

mirmaj
21. sep 2010

@kvietok121
@katulkaaaaaa ta mastička multi mam, je fakt výborná, aj ja ju mám, mne pomáhala aj ked ma boleli bradavky z odsavačky, kvietok vyskúšaj ju, len je dosť drahá 😖

lji
21. sep 2010

@kvietok121 no môže to byť pravda aj nemusí. ja ako používam klobúčiky tak jednak sa malá naučila piť aj z flašky,nemám stres ked jej dám dudel že už potom neprisaje, jednak sa nejeduje ked sa chce chuda najesť,lahko papa a čo sa týka toho prisatia tak ja som začala používať klobúčiky lebo malá sa nevedela dobre prisať a na lave prso vôbec a ked sme ich raz zabudli doma a išli sme k svokre tak mala sa mi prisala dokonca aj na ten ktorý jej nešiel vôbec.takže občas klobúčiky nedať a vyskúšať satie,ale skutočne asi som moc spohodlnela ale určite sú lepšie najmä v tvojom prípade... 😉 čiže my sme sa vdaka klobúčikom skôr naučili sať

liba78
21. sep 2010

dobré ránko... 🙂 Naša noc bola celkom dobrá, len 3x bol hore a 1x z toho sme sa hoďku ponosili a zas zaspal. Teraz zaspinkal, som zvedavá dokedy.
@kvietok121 ja som mala také, dopukané. No hrôza. Potom som si spomenula na detskú doktorku z pôrodnice, tam natierali všetko vzorkami z Aventu. Tak som kúpila Avent krém na bradavky a už druhý deň boli omnoho lepšie. Dnes už skoro ani neviem, hlavne nebolia 😉 Ale každý večer natriem tenučkú vrstvičku po sprche. tento je to
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1645978-ave...
ale ja som dala zaň 13,51 Eur

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@mirmaj je drahsia ale ako jedina mi pomahala,presne aj na bolave bradavky,v porodnici som si ju davala po kazdom kojeny...a ja chcem ist kozmetickeeee,kadernickeeee...dufam ze uz sa niekam buduci tyden dostanem 😝 uz si si vybavovala ten prispevok po narodeni?ja to zajtra idem potvrdit gynekologovi ,nevies kedy to pride?ci stiham oktober alebo az november?

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@kvietok121 podla mna to je hlupost,ladena kojila s klobucikmi lebo sa maly nevedel prisat,a krasne papali a koja doteraz 😉

akika722
21. sep 2010

@kvietok121 ja som ich použivala asi 2 tyždne a nemame žiaden problem a medzi tym sa bredavky kompletne zahojili

akika722
21. sep 2010

nemate niekto skusenosť zo sirupom gastrotuss??????,,,, je to proti refluxu,sa mi zda že maly mi viac grcka ☹ v noci sme ho prezliekali a priznak je aj plač po kojeni,neklud,kratky prerušovany spanok,chem to kupiť..pri paťkovi ma obbili hned nutrilonom ar ale ja kojiť chcem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre