♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
22. sep 2010

ani neviem ako sa vo "vyvýšenej" píše, nejako blbo to vyzerá takto 😅

vladka84
22. sep 2010

tak sme nakoniec urobili polievku od akkiky a la plne kozy 😀
baby, jablka sa mozu jest? druhe mame zemlovku....

my sme spali pol hodinu, potom sa zobudila, lebo si potrebovala poprdkat a uz nevedela znova zaspat, az teraz si troska drieme... na rukach 😒

vladka84
22. sep 2010

uz je horeeee... som prekvapena, ze pri tom jej dnesnom spanku som stihla navarit, este by som chcela stihnut aj zjest co som navarila a mozeme ist von, tam si uz hadam pospi 😲 😕

liba78
22. sep 2010

@akika722 normálne sa cítim po tých kvapkách, ale pozitívum je pravidelná stolica 😀

liba78
22. sep 2010

@vladka84 Tak to zíram, ja mám navarený prázdny hrniec. Dnes nestíham nič. Ešte že mám cestoviny zo včerajška. 😝

vladka84
22. sep 2010

@liba78 ja nemam od vcera nic, tak som bola donutena 😀
baby, ale tie jablka mozem, hej? lebo uz som zemlovku zjedla 😕

liba78
22. sep 2010

@vladka84 určite ano, jablká by nemali urobiť nič. 😉

akika722
22. sep 2010

@mirmaj skus nakojiť nie dosyta /ja nečakam 5-10min to by mi medzi tym všetko vygrcakal tak minutku dve 😅 daj jej ten sirupček a dokoj ju...myslim že stať by sa nemalo nič...mojmu som včera dala a o 5 min si ešte chel cucnuť z druheho 😀
@vladka84 jablka neubližia.som počula že ovocie sa može okrem citrusov všetko ale bez šupky-vraj ta najviac vadi...no či je to pravda.....neviem

lji
22. sep 2010

@vladka84 čo som počula tak jablká bez šupky 😉

lji
22. sep 2010

@kvietok121 počuj ako sa ti tá šatka osvečuje?? lebo po dnešnom varení,umývaní riadu a upratovaní s jednou rukou nad tým vážne uvažujem 😝

akika722
22. sep 2010

baby už mate vigantol?chodim do lekarne tušim každy deň a stal sa zabudnem opytať či už nie je novy

memory97
22. sep 2010

@liba78 ufff, chudatko, sa mu musi velmi zle dychat☹ neskusila si dat do miestnosti misticku s tea tree olejom, aby sa to vyparovalo a lepsie sa mu dychalo? alebo aj eukaliptovy olej je dobry...

@akika722 mm by to zvladol neboj🙂

@mirmaj pred papanim jej davaj lieky,je to lepsie...

memory97
22. sep 2010

@vladka84 jablka ano, ale mne odporucala lekarka radsej supku dolu, aby babo nenaduvalo.

@akika722 vcera som bola na poradni a myslim, ze ta farmaceuticke firmy zaslali vyhlasenie pre lekarov, ze nie je neskodny, ze mozeme ho davat drobcom,iba tie kvapatka sa budu menit... ani neviem, ci som ho nevyhodila...☹

kvietok121
22. sep 2010

ahojte sme po poradni pribrali sme 250 g za 13 dni ale na to ako sme s trapili kazdy den placom je to ok malinky ma bolesti bruska ma ho hrozne tvrde takze sme zistili preco tak placka a musime sa aj po papani dlhsie nosit aby sme negrckali, stalcat nozicky po napapani dlhsie sa nosit a uz dve kojenia dnes rozostup dve hodinky a my neplaceme, negrckame, len stale odgrgujeme a vcera sme revaliiiiiiiiiii davame aj nejake kvapky pred kojenim infacol

takze to nebude tym ze ma mama malo mlieka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
22. sep 2010

@lji myslim ze je super aj ked teraz ju az tak nevyuzivame lebo sme zacali riadne grcat nepapat tak teraz len tak opatrne a kedze som este v davani nemotorna tak ho tam nechcem davat

kvietok121
22. sep 2010

@liba78 je to dobra pomoc
@mirmaj je mame rovnakych loptosov ... satku som cez nasu augustovku denisocku ale je to cez nosime.sk

katulkaaaaaa
22. sep 2010

@liba78 ahoj hej maly ma stale sopliky tiez v noci odsavam pred kazdym kojenim ja neviem kde sa mu to tam stale berie,davam mu kapky nasivin pre novorodencov ale zda sa mi ze nepomaha 😒

katulkaaaaaa
22. sep 2010

@kvietok121 no super konecne si zistila preco maly place,infacol je super aj nam zabera 🙂

katulkaaaaaa
22. sep 2010

@akika722 nemam vigantol u nas este novy nedostali

kvietok121
22. sep 2010

@katulkaaaaaa normalne sa tesim za cele poobedie nemrnkol papal a chvilku oddychuje, cvici nozickami a potom spinka

akika722
22. sep 2010

ahojte baby ako vyzeraju pliecka vašich drobcov po očkovani?pri kupani som si všimla že to ma zahnisane trošičku som to stlačila a vyšlo to von 😒
a prišla som nato prečo pri kupani plačkame...lebo sme hladnyyyyyyy 😖 musim ho kupať hodku po papani...dnes sa usmieval,kopl nožičkami ručičkami niečo mi vysvetloval...chi chi.. 😀

liba78
22. sep 2010

@katulkaaaaaa ten nasivin mám aj ja a tiež nepomáha ☹
@akika722 zatial máme len červenú bodku, žiadny hnis. Ale Jurka očkovali až 30.8.

Baby ja som dnes s malým išla do mesta, a prvý krát sa nám stalo, že som šlapala mestom s vrieskajúcim deckom. ☹ Ani pizzu som nedojedla, a teraz ho nosí ,mm, tak idem do sprchy. Dnes kúpem len seba, malý jeden (prvý) deň bez okúpania prežije. Kúpete ešte každý deň ?

liba78
22. sep 2010

a ešte som v Trenčíne dostala pokutu za parkovanie 😠 😠 hnusný policajt, písal blok a malý vrešťal v sedačke 😠

jankasramka
22. sep 2010

ahojte, no mne uz macko dava treti den zabrat, uplne som mrtva, nestiham ani ku kompu sadnut ale ako pozeram vy same uspechy:

@akika722 konecne sa kupete usmievavy-nech vam to vydrzi- aspon si dosla na to ze preco plakal🙂

@kvietok121 no a ty to iste- ked vies pricinu nespokojnosti hned je lepsie lebo sa mu mozes snazit pomoct...

pozeram ze tiez rozoberate reflux- to je presne moj problem posledne dni- lenze tu nemaju gastrotuss a ku doktorke nechcem bo zas povie ze UM a ja si nemyslim ze je to riesenie...
na nete som nasla zlozenie ale len toho dospelackeho
neboli by ste niektora tak obetava a napisala mi sem zlozenie toho detskeho? ten sirupcek....chcem pohladat nieco podobne v lekarni...
prosim prosim!
som odkazana len na vas 🙂

akika722
22. sep 2010

@liba78 no pekny deň moja 😀
mne sa maly kupanim akosi uklada na spanok takže kupem...ale už sa stalo asi 3x že som vynechala 😅
a vy ostatne ako s tym očkovanim????

vladka84
22. sep 2010

no baby, my sme dnes mali teda blbec den...prvykrat sme pri kupani tak plakali, ze som myslela, ze na mna socialku zavolaju susedia 😕 ale uz spinka milacik, obavam sa vsak aka bude noc 😖

akika722
22. sep 2010

@jankasramka ale že som nato skor neprišla 😒
a čo je drobcovi moja? ☹
moja a nutritn sa tam neda zohnať?aj to je proti refluxu

vladka84
22. sep 2010

@liba78 asi sme mali velmi podobny den, tiez som rozmyslala, ze ci malu okupat, asi som to radsej nemala skusat, chudinka tolko sa naplakala za dnesny vecer ako za cely svoj 13dnovy zivot...ale ked uz bola vykupana a obliekali sme pyzamko, tak stichla, asi vedela, ze teraz sa pojde konecne spinkat 😒

mirmaj
22. sep 2010

@kvietok121 to teda máme .) a ty si doteraz nedávala nič na bruško? to si poriadne dlho vydržala 😀 ja som išla po týždni a pol ako sme prišli z pôrodnice, že hrozne reveme, nech nam niečo da 😝
@katulkaaaaaa @liba78 skúste do nošteka pre drobcov Libenar, my používame ten, tiež som mala pocit, že nasivin nam nezaberá, nehovorím, že sme bez soplíkov, ale odsavam len tak raz max dvakrát za deň a nevytiahnem veľa, väčšinou len nejakú "kozičku" 😝 😝
@akika722 aj nam to hnisá a ma to take červene okolo toho, ale ja jej to po každom kúpaní čistím liehom alebo detolom, tak mi kázala Dr. a že môžem jej to čistit aj pri každom prebalovaní, ale pri prebalovaní nedávam dolu tričko, takže to sa mi asi nebude chcieť 😝
@liba78 takže už aj vy nacvičujete vreštanie v kočíku po meste? 🙂)) my ešte kúpeme každý deň, vynechali sme možno tak 5krát od narodenia, ale tiež sa kupaním dobre unaví a potom pekne búva, tak sa mi nechce ho moc vynechávať 🙂 a tiež vždy pred kúpaním ked je holatá, tak davame aj na bruško, to už máme taký rituál čo sa nam páči 🙂

jankasramka
22. sep 2010

@liba78 ja by som sa toho blbca spytala ci nema doma zenu s deckom- ju zrejme nikto nepokutuje aj ked zle zaparkuje...

ja som vcera konecne uspala v kociku vonku a za mnou zastane jedna blba stara zenska a nechcelo sa jej vyjst z auta a zazvonit tak zacala trubit jak besna-meter za mnou- no ja som sa v slovniku nesetrila- skoro som jej do toho vylesteneho auta kopla. ludia su blbi, co uz...:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre