♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. sep 2010

@jankasramka chi no som na bluv...les?no naš park aspon niečo tu mame ale spoluobčania rozkradaju stromy na zimu tak je preriedeny dosť

akika722
22. sep 2010

ak vam bude zle sorry...

akika722
22. sep 2010

akože po dvoch detoch plus 15 kg ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ako to dať dolu 😔 😢 😢 😢

jankasramka
22. sep 2010

@mirmaj tak ty mas peknu papkacku doma...my mame skoro o mesiac viac a pred tyzdnom sme mali rovnake miery 😉

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 tak urcite lepsie 15kg viac ako sa obmedzovat a stresovat v tehotenstve... dolezite je ze mas zdrave krasne deticky🙂 a som si ista ze mm ti tie kilecka nevycita...to len my zeny sme z toho na nervy🙂
inak pozeram na ten kocik- to tam je take stupatko akoze pre patka?

jankasramka
22. sep 2010

@liba78 som sa ti zabudla pochvalit ze dnes som zas tvarozila...no musim dohnat tie dva roky bez tvarohu 😝

evanns
22. sep 2010

@mirmaj aj nam hnisa...ale nevytlacam

jankasramka
22. sep 2010

po troch dnoch mi konecne zaspalo dieta- a dokonca same no a pozeram ze tu vediem monolog 😢
no co...upratat idem teda 😒

akika722
22. sep 2010

@jankasramka no ja som stresovala v tehu až priliž...ja nechem tych 15 kg ved som ako sumooooo 😢
hej skejtik pre Paťka 😎

akika722
22. sep 2010

@jankasramka kolko hodin tam mate?že upratovať...my spať 😀

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 my len 4 poobede. sme trosku zaostali tunak-kde vy ste boli pred siedmymi hodinami, my len teraz sme 😀

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 ten prasok co si spominala je nutriton alebo nutrition?
nejak to neviem najst na nete...

akika722
22. sep 2010

@jankasramka a ja teraz pozeram na čas.23.17...letim do postele vstavam o 5tej fnuk tak tebe pekny den moja

akika722
22. sep 2010

@jankasramka hovorili mi že nutriton

akika722
22. sep 2010

@jankasramka pozri do mojho blogu odpovede otazka ohladom toho sirupu

liba78
23. sep 2010

Dobré ránko baby... My sme včera vrešťali asi do 22-hej, potom zaspal a zobudil sa až o 1-nej a potom ešte o 5-tej. Tak to sa nám ešte nestalo. Konečne som aj ja vyspatá 😀 . Teraz ešte spí, len ja musím vystrájať chlapcov do školy, takže som hore. Ale spokojná 😀 😀 😀 Uvidíme, aký bude deň
@jankasramka aj ja budem mať dnes tvaroh, včera mi vlaďka spravila chuť na žemlovku, takže dnes si ju chcem urobiť 😀
@akika722 nám to hovorila sestrička pri očkovaní, má to byť slabúčko červené asi 3-4 týždne a potom to má hnisať ☹ dúfam, že nedopadnem ako s Kubíkom, ten má dodnes jazvu a jamu na pliecku, hnisalo to moooc a chodili sme na ošetrovanie k doktorke, každý druhý deň 😀

mirmaj
23. sep 2010

@evanns ani ja nevytláčam len čistím liehom alebo tým detolom, len občas sa nam torozmočí pri kúpaní ☹ ale dnes ráno som jej to pozerala a už nehnisá, tak dúfam, že už ani nebude 😖
@liba78 no presne nám sa to tak vyvíjalo, tak ja už fakt neviem, či to tak ma alebo nemá byť

mirmaj
23. sep 2010

@akika722 dík za vložený príspevok, jedine šťastie že večer nám vypadol net a nestila som si to prečítať, lebo by som fakt ani ja nespala 😒 ja som tiež videla len tu relaciu s tými detičkami čo chytilu tu cukrovku 🙄

mirmaj
23. sep 2010

@jankasramka dík, papkame dobre 🙂 ale vy ste sa narodili s o mnoho nižšou pôrodnou hmotnosťou, nie? naša Tamarka mala 3340 ked sa narodila 🙂

katulkaaaaaa
23. sep 2010

ahojte pridavam par fotiek mrknite ako rastieme 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

katulkaaaaaa
23. sep 2010

@mirmaj ahoj dakujem skusim,inak vcera som citala ze mam kvapnut malemu moje mlieko do nosika...co myslis?aj na tvaricku ze je to dobre ked ma vyrazky... 😵

mirmaj
23. sep 2010

inak hrozne sa mi páči, ako malú ráno po zobudení nakrmím, prebalím, prezlečiem z pyžamka, pohráme sa o chvíľu ide zasa spať 🙂 a samozrejme už nie v pyžamku 😀 aj vy to tak robíte? alebo ich vždy cez deň ked idú spať prezliekate do pyžamka? 😎

katulkaaaaaa
23. sep 2010

@liba78 ahoj mi takto spavame stale 😉 po kupani papame o 8 mej,potom kojime o 1,o 5tej a o 8mej rano stavame ...a to si pripadam nevyspataaaaa ☹ takze mam byt rada ano? 😝

katulkaaaaaa
23. sep 2010

@mirmaj ja neprezliekam,vecer okupem dam vzdy ciste vecicky a potom je v nich az do dalsieho kupania...prezliekam len ked sa prekadi 😀

mirmaj
23. sep 2010

@katulkaaaaaa krásne fotečky 😀 no tak mliečko do nošteka to neviem 😝 , ja by som sa asi bála 🙂 ale vyskúšaj, ale len tak trošku opatrne čo to urobí 🙂

mirmaj
23. sep 2010

@katulkaaaaaa na začiatku som to aj ja tak dlho robila, ale teraz už asi 2-3 týždne večer davam pyžamko a rano prezliekam, lebo som mala pocit, že jej je v noci v tom teplo čo ma cez deň 🙂

katulkaaaaaa
23. sep 2010

@akika722 si krásna mamina,neboj kila pojdu dole,teraz je hlavne ze mas zdrave dietatko a mozes kojit 🙂 potom budeme cvicitja by som tiez nieco chcela na spevnenie,vsetko mi vysíííí ☹ brucho,kozy ach jaj

kvietok121
23. sep 2010

@jankasramka ahojky ano ked vies pricinu je hned lepsie, dnes rano si tak viac poprdkal ... tak super asi zabrala vcerajsia metoda ked mu mm v reali ukazal akko si musi prdnut a grgnut
@mirmaj nie nedavala lebo vsetci mi tvrdili ze mam malo mlieka a ze on reve (revali sme tak 1-2 tyzdne nie hned od zaciatku) lebo je hladny ... tak som normalne rada ze je to brusko mliecko je ok aspon dufam mame ist v stredu na prevazanie a ukazanie sa ci je to lepsie

kvietok121
23. sep 2010

@vladka84 to neviem ci budu dobre dni, ale je to lepsie aj dnes sme rano plakali ale konecne to bol plac s prestavkami, bolo vidiet ako sem tam potlacil, grgol ... ale nebol to hrozny rev ..........

jablcka mozes, v poho len treba bez supky aa zemlovka to je v poho
@akika722 krasnucke fotky, drobec je normalne umelec

kvietok121
23. sep 2010

@akika722 vyzeras uzasne a ked zacne aj augustovy milacik behat tak nebudes ani vediet ako idu kila dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre