♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. okt 2010

@kvietok121 a my tu mame taku zimu že by som najradšej cely deň ležala v posteli..my sme už boli od 7mej do 11.30 ale ešte sa chystame pre Paťka,tak sa prejdem s deckami a domooov do tepla...nedavno sme sa sťažovali ako je nam horuco 😀 maly je v kočiku obzera si ho kope s nožičkami a vydava take smiešne zvuky 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
1. okt 2010

@majka35 moja, určite to nebolo na škodu. Tiež niesom rada, keď sa deťom ubližuje, ale hranice musia byť. A super si sa zachovala. Musíte mať s mm jeden názor. Aj keď ti je to ľúto, nedaj na sebe znať. Ona to pochopí a bude mať oveľa oveľa menej takých amokov. Presne to vidím na tej neteri, s babkou a s dedkom máva a neposlúcha. Mamu a oca (ten je s ňou málo) už vôbec nie. Ale Martine si nedovolí nič, ani na CD-čka siahnuť bez opýtania. Je to fakt, a to je výchova. Aj moje deti skúšali hranice, deti sú také. Neboj dobre bude 😉 😉 😉 Horšie by bolo keby v amoku vyviedla niečo také, čo sa nebude dať napraviť. Lepšie je im predchádzať.

liba78
1. okt 2010

@akika722 Aj u nás už je zima, ale aspoň slniečko bolo do obeda. Boli sme vonku a ešte spí na terase. Som zvedavá do kedy. Chlapci už sú doma zo školy a u nás je dnes jarmok, tak asi pôjdeme nakuknúť. Nemám rada stánky a tie handry, ale milujem drevené varechy, mädovníky a také tradičné jarmokové blbosti. 😉 😉 Uvidím, či sa podarí tam dostať, lebo dnes plakal aj v parku. ☹ ☹ @mirmaj zas sme mali vrieskajúci kočík 😖

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 aj tu u nas je taka hrozna zima, dnes nejdem ani von, lebo soplikujeme a zajtra ideme na tu svadbu tak sa vyvetráááme až až 😉 😉
@liba78 my sme mali jarmok min. týždeň a tiež som presne preto nenabrala odvahu tam isť, lebo by sme to mali daleko domov a keby spustila ten svoj spev tak koniec 😝 Tak to mi je ľuto, že už aj vy tak spievate v kočíku ako my, dúfam, že ste to neprebrali od nas, lebo my sme sa už davno tak nevracali a dokonca už sa normálne kočíkujeme vo vaničke, ale ked sa prebudí a začne sa nahodou tak metať, že už vidím, že bude zle, tak jej zdvihne hlavu hore a ukľudnila sa zatiaľ vždy, skús aj ty vypolohovať vyššie, či nahodou nepomôže 😖

akika722
1. okt 2010

@mirmaj no ja nemam na vyber ☹ pre Paťka musim ..užite si to zajtra 😉 chcem spaaaať...ale zajtra oddychnem 😀 😀 😀 Pati a mm idu k svokre 😀 😀 😀 do nedele a ja nemusiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
1. okt 2010

@mirmaj dúfam, že svadba dopadne dobre. Ja som mala ísť zajtra tiež, aj mám šaty a všetko. Ale malý je strááášne mrzutý a má soplík stále. Tak som to vzdala.
On asi hlavne kvôli tomu soplíku sa hnevá. A dnes som ho dala už do fusaku, tak aj to ho naštvalo. Stihli sme kúpiť len kvety. Ostatné poriešime zajtra s tatinom. 🙂 Je ho ledva vidieť z toho fusaku, a keď sme prišli domov, tak ostal na terase v kočíku a spí. Tak asi už nepôjdem ani na ten jarmok.

mirmaj
1. okt 2010

@akika722 no to viem, nezávidím 🙄 🙄 za každého počasia by sa mi fakt nechcelo, ale samozrejme že by som išla aj ja, že by som ho tam nenechala celý týždeň 😀 😀 😀 tak si uži poriadne víkend skoro osamote 🙂 🙂

mirmaj
1. okt 2010

@liba78 ja by som tiež nešla na tu svadbu keby to nebol mm brat, ale to sa patrí 🙂 ale tak malu zoberiem len k ženichovi potom k neveste, pred kostol, chvíľku do sály a zavezieme ju domov max o 19, umyť, prezliesť a uložiť spať a potom ju už bude strážiť sestra 🙂 🙂

liba78
1. okt 2010

@akika722 Tak si užiješ víkend. Ostanú tam aj v nedeľu ?
Moji asi pôjdu zajtra na motokáry do Piešťan. Dnes je tam mm zo svojimi zamestnancami. Urobil im firemný deň 😝 😝
A keďže chlapi čo nám majú robiť fasádu posunuli termín o týždeň, tak sa môže venovať deťom. Akurát ma štve to lešenie. Už ho máme týždeň postavené a strááášne zle sa mi teraz chodí s kočíkom. musím po tráve a keď prší je to na kočku. 😠 😠 Dúfam, že to rýchlo spravia, keď už prídu. 😉

liba78
1. okt 2010

@mirmaj výhoda UM. Ja by som nemohla ☹ Ale to sa fakt patrí. A čo pribudne do rodiny aj miminko ? Alebo nečakajú zatiaľ ?

kvietok121
1. okt 2010

@akika722 ahojte nasa vychadzka skoncila po hodine revoooooooooooooooooooom doma ked som ho zdvihla tak riadne grcol

liba78
1. okt 2010

@kvietok121 aspoň vidíš, že nereval bez príčiny 🙂 🙂

kvietok121
1. okt 2010

@liba78 toteda hej

liba78
1. okt 2010

🙂 ..... foto včera po kúpaní... 🙂

kvietok121
1. okt 2010

@liba78 ako krasne drzi hlavicku

lji
1. okt 2010

@liba78 no ale fakt krásne držíte hlavičku a jaký krásny baculáčik 😒 to teda moja saška má čo dobiehať 😒

liba78
1. okt 2010

@kvietok121
@lji dakujeme, tak sa snažte, dobehnite nás 😉 😉 😉

lji
1. okt 2010

@liba78 😅 no s hlavičkou netuším ako ked si ju dvíha len trolinku a tú váhu sa pokúsime 😀 kolko má jurko gramov?

liba78
1. okt 2010

@lji pred týždňom mal 5170 g. Dnes sa nám k doktorke na váženie nechcelo. 😉

mirmaj
1. okt 2010

@liba78 krásna fotečka 🙂 no to je výhoda UM, aspoň nejaké to má 😖 jasné prírastok bude a pre istotu čakajú dvojičky, aby im nebolo málo 😀 😀 😀

mirmaj
1. okt 2010

@liba78 maš čo nosiť maleho 🙂 a ako super vyzeráš, ani by som nepovedala, že maš troch chalanov doma teda štyroch pardooon 😀 😀 😀

mirmaj
1. okt 2010

aj my držíme takto hlavičku 🙂 🙂

liba78
1. okt 2010

@mirmaj ďakujem. Aj Tamarka sa snaží držať hlavičku. Pekná princezná... Nezabudni ju zajtra odfotiť, aby sme videli aká je v šatečkách. 😉 😉 Teraz som si spomenula na teba, bola tu svokra a opäť priniesla malému darček. Takú nádhernú teplučkú mikinku. Je biela a vyzerá ako malý kožuštek s kapuckou. To by sa malej hodilo na zajtra. 🙂

mirmaj
1. okt 2010

@liba78 určite odfotim, len neviem či aj s čelenkou 🙂 , lebo včera som jej ju skúšala a to boli, ine vresky 😖 😖 ten by sa nam určite hodil 🙂 svokra ma dobry kus, však? 😉

liba78
1. okt 2010

@mirmaj to má a ešte je aj strašne zlatá. 😉

mirmaj
1. okt 2010

@liba78 aspoň niekto ma dobru svorku 😉

jankasramka
1. okt 2010

@liba78 ja umrem! to vyzera ze si mi dieta ukradla:D
sak on je uplne ako nas mateo, mozno az nato ze jurko ma trosinku svetlejsie vlasky....este aj vaha skoro rovnaka 😀

jankasramka
1. okt 2010

@mirmaj ozaj brat mojho mm sa bude tiez zenit...v polke novembra 🙂 ja sa tiez tesim ako vyfesakujeme matea...ajked dievcatka su vzdy krajsie ☹

lji
1. okt 2010

@liba78 tak to je krásna váha 😕 tak to teda fakt máme čo robiť

no tak odsala som si 60ml (dokopy obe prsia),dala som 50ml nutrilonu a tá krpaňka ešte pýtala tak som si ju dala ešte na prso.

akika722
1. okt 2010

ahojte ☹ baby sťažovali sme sa ake su naše deti ☹ dnes tak 2 sekundy navyše a Paťka mi zrazi auto ☹
bola som pre neho v škôlke,vaničku z kočika som odklikla a dala som ju do šatne/nesmiem tam z celym kočikom/kym som davala učitelke papiere čo trebalo prekopirovať Paťo sa rozbehol po chodbe/jeho ma problem chytiť aj mm tak rychlo vie utekať/zhodila som papiere na zem a utekala som za nim,ešte že na mikinke mal kapucňu...cez cestu šli dve auta za sebou a on rovno na cestu a obzeral sa za mnou či ho nahaňam...stihla som ho chytiť za tu kapucnu a potiahnuť späť...no fakt dve sekundy a ani si nechcem prwedstaviť čo by bolo ☹ tak som ho strieskala pred tou školkou jak hada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre