♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. okt 2010

@kvietok121 musíš isť cikať aj s Matejkom 🙂

liba78
7. okt 2010

@jankasramka tak zasa nič, žiadna cesta.... 😒 Ten mravec je dobrý, ešte že si odfotila aj tú topánku. Inak by som si myslela, že podvádzaš cez digi. zoom. 😀 Ja som mala pred domom takého pekného roháča, tiež som utekala po foťák. Keď nájdem foto priložím. 😉

@memory97 jeeej díky, už som aj ja objednala. Tiež som nemala včera čas ako Majka35, tak mi ostal neodoslaný košík. Tak som dnes objednala lacnejšiu. 😅 😅
@denisocka ja som zvedavá ako dopadneme, ale neviem či tým vyšetrením ale odsali sme sopel včera večer aj dnes ráno. Ale tým lybenarom to nebude, lebo ho nemali v lekárni. Tak mi predali PHYSIOMER BABY. Taký sprej. Už mám doma celú lekáreň do nosa miminiek. Len nech niečo zaberie. 😉

denisocka
7. okt 2010

@liba78 to je jedno aku vodu,či morsku či čisty fiziolog davas.všetko stoji tazke prachy,pritom si to vies urobit sama /mors.sol do vody a kapkat to do nosa,či striekat cez rozprasovac-trebars z Vincentky.

ja som kupila aj Olynth pre kojencov,takže odporučam,klasika na nadchu 😉

kvietok121
7. okt 2010

@mirmaj ach jo

vladka84
7. okt 2010

dobre ranko....
no dokelu, ja som sa vcera zlakla, ze je posledna a niekto mi ju vyfukne a rychlo som objednala... ale uz ju mam aj doma, mozem studovat a skusat na Timke 😀

boli sme v poradni, mame 4100g (od minuleho tyzdna plus 230 g), odmerat sme sa zabudli, tak ju zmeram vecer ked sa pojdeme kupat 😉
to na oboci je ta mliecna chrasta, mame mastit a zoskrabkavat - vcera som jej uz skoro cele jedno obocie vycistila, dnes budeme pokracovat, takze to je na dobrej ceste..ale co ma vobec nepotesila, tie vyrazky na kraji tvare a pod bradou asi nebudu z ciapocky, vraj ma podozrenie na zacinajuci ekzeeeeem... mame sa ist ukazat koznej, ze co ona na to 😖

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@denisocka ja som na tom podobne,starsia je uz 13den chora,vybrate dvoje atb...a maly to dostal od nej,kasle,sople taham aj 20krat za den ☹ mne sa cez den osvecilo davat ho spinkat na brusko nezateka mu to a moze sa vyspat

mirmaj
7. okt 2010

@kvietok121 podarilo sa ? alebo ešte držíš?

mirmaj
7. okt 2010

@katulkaaaaaa ako ho dokážeš dať buvať na bruško? ja ked dam Tamarku na bruško tak dviha hlavičku, zapiera sa do ručičiek a nožičiek a ked už nevladze, niežeby si položila hlavičku a oddychla ale začne mrnčať aby som ju pretočila 😀

evanns
7. okt 2010

@kvietok121 ja aj na wc chodim so satkou 😀

kvietok121
7. okt 2010

@evanns to vazne no ja este drzim

kvietok121
7. okt 2010

@mirmaj drzim

kvietok121
7. okt 2010

@mirmaj posielala som dr email ze co robit ked mi tie hrce v prsiach nepodari rozmasirovat

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@mirmaj maly robi presne to iste co tvoja,ja ho dam na brusko ked je uz uplne rozospaty 🙂 ze uz nevladze protestovat 😵 pobucham po ritke a spinuska....konecne sa mi dnes podarilo odfotit usmev 😀

mirmaj
7. okt 2010

@katulkaaaaaa krásne bábätko, vôbec nevyzerá že by bol choručký chúdatko 😖 no vyskúšam aj ja ale myslím, že ju tým len preberiem 😀 😀 ale ty ho tiež davaš ešte do perinky nie? a ked je na brušku je na "holo"? ja som to išla tiež vyskúšať dnes ráno, lebo sa zobudila ako ju hrozne bruško bolelo, tak že ju dam na bruško, nech si poprdka, ale aj tak protestovala 😀 asi sa jej tak nepáči buvať 😉

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@mirmaj 😵 😵 😵 dakujem no prave som mu pred fotenym odsala sople,tak bol spokojni 😵 ano mavam ho v perinke aj ked mu nohy odtial uz trcia,ale aspon mu je v nej teplucko,ked ho dam na brusko pod neho plienku a na neho deku ...poprdi si a dobre sa mu dycha

akika722
7. okt 2010

@vladka84 už maš knihu doma?ja nie ☹

akika722
7. okt 2010

@majka35 mm prišiel s Paťkom,ma zapalené pravé uško,mame kvapky a napísali im sirup TRIFED.vedlajši učinok je spavosť,dieťa mi spí od 9tej,žeby liek na skrotenie Paťka? 😀 😀 😀

evanns
7. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
7. okt 2010

@akika722 a a ni knihu ti netreba!!! 😀

majka35
7. okt 2010

@akika722 Barborka tiež užívala TRIFED, ale vedľajší účinok neviem posúdiť, lebo pán Boh to tak zariadilm, že máme doma "perúna", 😀 ale takého, že veľmi rád spí a to doslova od 3 mesiacov mi prespala celú noc a od vtedy to tak zostalo ... ona zaspí, kdekoľvek s nou ideme /veľké ĎAKUJEM za vynález cestovnej postieľky/ ... ja som ju položila o postieľky, otočila hlavu a spala ... a od 8 mesiacov spinká sama vo svojej izbe, lebo ostatní jej tam vadia 😀 takže v tom mám velikáááánske šťastie

akika722
7. okt 2010

@evanns no mam ho davať 3x denne som zvedava..

akika722
7. okt 2010

@majka35 no moja nie su od jedneho otca? 😀 😀 😀
Pati tiež od 3 mesiacov prespal celu noc,do roka mi spal aj 4x denne hore bol dokopy asi 3 hodky-to do roka,od roka do dvoch spal ešte 2x denne a teraz si na obed rad pospi a večer sam hovori že ide spinkať,občas vylezie z izby ale pohoda..rozpravka a spíme väčšinou 😀 😀 😀
ale ked nespí neboj,on všetko dobehne aby som sa nenudila 😖

majka35
7. okt 2010

@akika722 preeeesne tak 😅 no ale s tým otcom si mi dala chrobáka do hlavy, hned vyspovedám manžela, kde sa flákal ... určite by takou fešandou ako ty nepohŕdol 😀

akika722
7. okt 2010

@majka35 no tak na poslednych slovach som sa nasmiala...že fešanda cha a kde?

akika722
7. okt 2010

@majka35 to by stihol 2 deti skoro v rovnakom čase...no šikovny... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
7. okt 2010

@akika722 jak kde, všade 😀 som ti zalešovala do albumu a vidím 😅
no a môj mal na dve deti 1 rok ... Paťko má 2 roky a 7 mesiacov a Barborka 3 roky a 10 mesiacov ... takže, aj ked je "trochu" lenivý a pohodlný, stihol by to určite 😀

akika722
7. okt 2010

@majka35 ah takže mala ma onedlho 4 roky...no ved som strašna ja nechapem čo sa ti na mne pači no proste :O´==============

denisocka
7. okt 2010

@katulkaaaaaa mne doktorka vravela,že na bruchu ho nenechavat 😒

akika722
7. okt 2010

mam novy spôsob uspavania Semiho 😀 stači že ho navlečim do overalu a dieťa spí ani na balkon nemusi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /klop-klop/ 😒

majka35
7. okt 2010

@akika722 ta ty si šalena 😀 😀 😀 😀 bez urážky 😵 Barborka bude mať 4 rôčky 4.12., presne na Barborku ... tri roky prede otehotnením sme plánovali meno Barborka, páčilo sa nám spoločne, ešte v dobe, ke´d sme spolu len chodili a boli zaľúbení 😀 a ona sa nám nakoniec narodila presne, ked je v kalendári jej meno ... už sme nechceli meniť, ked som bola tehotná, prihovárala som sa k Barborke ... no a za ten hrozný čin nás niektorí odsudzujú, že čo sme jej to spravili 🙄 🙄 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre