♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
13. okt 2010

aj nám merajú pri každej poradni, terezka mala naposledy 5200 a 59 cm ... no a narodila sa 49 cm a 3100 gramov

majka35
13. okt 2010

asi všetky kojíte ... ale nevadí, ja som si už zvykla na to, že vediem monológ sama so sebou ... terezka mi neodpovedá na moje otázky

akika722
13. okt 2010

@evitkamalicka pri Paťkovi sme mali dr čo robila poradne v štýle:sedela na zadku sestrička ho odvažila odmerala a mohli sme isť....tak sme ju zmenili...ale no 100% spokojna žeby som bola...hm...asi nie..nie som nejak naročna ale aspoň deti normalne liečili..ta detska dr čo tam chodil Pati,no ....kamoška k nej chodila s malym od narodenia stale sa sťažovala že mu dačo je nech ho pozrie,dr ju odbijala nech si nemamyšla,v dvoch rokoch mu zistili rakovinu dieťa ma 7 rokov nemože moc do kolektivu pre slabučku imunitu takže ani školky školy nič a ma už najhoršie chemoterapie za sebou...kvoly jednej hlupej dr ☹

akika722
13. okt 2010

@majka35 ešte tolko mojaEmulips/tie kvapky/a ja plus 2 kg ☹ ☹ ☹

evitkamalicka
13. okt 2010

@mirmaj obvod hlavicky a hrudnika aj nam meraju, ale dlzku nie 😉

mirmaj
13. okt 2010

@kvietok121 ani na tej poriadnej poradni?, nie na tej čo sa chodíte prevažiť každý týždeň 😖
@majka35 aj my sme mali blbu noc, teraz dospávame v šatke na mamine 😉

mirmaj
13. okt 2010

@evitkamalicka tak to zmeriaš aj doma ľahko 🙂
@majka35 tak vy mate podobne miery ako my 😀

evitkamalicka
13. okt 2010

tak som ho zmerala, ma 61cm

majka35
13. okt 2010

@mirmaj moja konečne spinká, v postieľke ... včera ani jesť nechela, strašne bola mrzutá, som sa bála, že jej niečo je 😒

bonix
13. okt 2010

@akika722 Ahojkaj, k tomu emulipsu,aj ja sa ho chystám kúpiť lebo mi jedna známa povedala a to s tým nepracuje, že si treba kúpiť celú sadu aj emulips slim a emulips slim drink a tie kvapky a že vtedy to má účinok, neviem čo je na tom pravdy ale idem to vyskúšať lebo mojich ešte stále 14kíl navyše je horzných fňuk ☹

mirmaj
13. okt 2010

@majka35 a aj si v nej sama zaspinkala? alebo si musela uspať vo vaku? ja som teraz tamarku už vyložila po 2hodinách a ešte troška dospava aj na gauči, ale myslím, že to dlho nebude, lebo je čas papania 😝

mirmaj
13. okt 2010

@bonix a tých 14kíl maš akože kde? 😀 😀 ved na tých foto vyzeráš výborne 😉 😉

bonix
13. okt 2010

@mirmaj ďakujem pekne ale vieš na tých fotkách som len do pása 😀

majka35
13. okt 2010

@mirmaj nie, bola som s ńou von na prechádzke a to v čase, ked mala papať ... už som bola zúfalá, že nespí ani neje ... vonku v kočíku spinká stále ... no a prišli sme domov za jej kriku,, rýchlo som ju prebalila, dala do pusy mliečko ... vypila ho celé a chúdatko mi zaspala ešte pri odgrgávaní na rukách ... tak som ju len preložila do postieľky

mirmaj
13. okt 2010

@bonix aha, takže krycí manever? 🙂 aj ja používam, ale ja by som sa musela fotiť aj za stlpom, lebo ja nie som spokojná ani od pasa hore 😝 😝

@majka35 tak to musela byť už poriadne unavená teda, koľko ti už vypije Terezka?

majka35
13. okt 2010

@mirmaj kedy ako ... včera len 50-60 ml každé tri hodiny ... teraz vypila 160 ml

mirmaj
13. okt 2010

@majka35 tak to teda poriadne teraz vypila, bude aj dlho spinkať z toho 🙂 ja jej robím bud z 90ml vody alebo 120ml ako kedy, už mam tak odhadnute, že kedy koľko asi vypije, ale tiež nie vždy vypije všetko, niekedy necha trošičku na spodu

bonix
13. okt 2010

@mirmaj no veď v podstate ani ja, brucho mi ovísa, strie mám aj na bruchu aj na bokoch, keď si dám nohvice visia mi z nich šunky no hnus,hrôza, jedine čo sa mi vrátilo do pôvodnej veľkosti sú prsia a s tým jediným som bola spokojná ☹ ☹ ☹

akika722
13. okt 2010

@bonix ja myslim že hluposť...kym nezmeniš spôsob stravovania nema žiaden učinok 😒

bonix
13. okt 2010

@akika722 ja som už zmenila ... žiaden chlieb, ryžové chlebíčky, musli a táááák...samé zdravé veci jem až sa čudujem 🙂 ...veď uvidím, no ak nebude žiaden účinok tak to budú vyhodené peniaze...určite sa tu s Vami podelím o výsledok 😀

kvietok121
13. okt 2010

@mirmaj nie ani na tej akurat taku mame dnes

mirmaj
13. okt 2010

@bonix aj mne sa porobili hrozne strie na bruchu a to som sa natierala 3xdenne poctivo a prd z toho 😝
@bonix no tak ja o mojom spôsobe stravovania sa nejdem radšej ani vyjadrovať, tak ako som kedysi mala celkom pevnu vôľu tak teraz absolútne 😖 ja pokiaľ nezačnem pravidelne chodiť na nejake cvičenie tak inak nemám šancu zhodiť nič
@kvietok121 skús sa jej nato spýtať, ved zato nič nedáš, ako teda sleduje ako sa malý vyvíja? len podľa váhy?

kvietok121
13. okt 2010

@mirmaj kuka ho pozera cvici s nim kadeco len nemera

memory97
13. okt 2010

Pridavam maleho zo vcera🙂 ako sme sli von s placom, pred kupkanim a po kupkani ako nam krasne zaspinkal🙂

kvietok121
13. okt 2010

@memory97 je aj my tak chodime von

bonix
13. okt 2010

@mirmaj No ja mám dobrú motiváciu...v lete ideme mať svadbu a v šatách musím vyzerať fit 😀

memory97
13. okt 2010

@mirmaj ked teraz pozeram na tu fotku, co ma odfotil mm s malym, no hroza🙂 asi to dam do fotoblogu a dam ho zamknut, nech to tak vela ludi nevidi 😀 😀 😀

@kvietok121 to mas pravdu, ked ho dlhsie nosim, alebo sa s nim blaznim na rukach, tak uz citim teda riadne chrbat 😉

kvietok121
13. okt 2010

@memory97 ani nehovor my mame len 4 kg a mam dost 😲

kvietok121
13. okt 2010

@bonix tak to je skvela motvivacia gratulujem

memory97
13. okt 2010

@kvietok121 my sa uz blizime konecne k 5 kg🙂 co je u nas obrovsky uspech🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre