♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
14. okt 2010

@evanns tak to je krepy dr, niekedy ma az sokuje co dokazu povedat dufam ze nataska je ok

katulkaaaaaa
14. okt 2010

dobre ranko,baby ja mam zase moje milovane poslusne babetko...vecer sme okupali nakojila som o 20tej,spinkal do 1nej a potom az o 6tej....akoze uzastne 🙂 od 7mej bol hore vykakal sa a sam zaspinkal.... potom davajte si nejake lieky som zhnusena z toho co akoze neskodi ☹ esteze ma napadlo to hned vysadit...zacala som krvacat to bude zrejme z toho ze som to tak narychlo vysadila,no uvidime hlavne ze je malinky ok,idem vas docitat

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@evanns no krava ta dr...a co malinka uz jej to preslo?mozno ozaj kolika,malyto mal len dva krat ale to bol tiez tky rev ze som bola bezradna 😖

vladka84
14. okt 2010

dobre ranko....
@21 no moja, skoda, ja som uz stihla objednat tu z MK - zn, emitex, taky pekny oranzovy, uz som jej aj posielala peniaze... ☹

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@vladka84 dobre ranko Vladi,ako sa mate?ja som par dni mimo...nestihavam akosi docitat a vecne kd som tu nikto tu neni 😒 malinka uz lepsie spinka?a Timka?som citala ze kricala zo sna...toto mam ja dodnes s viki,zle sny mava

21
14. okt 2010

@vladka84 , neboj, sak nic sa nedeje... 😀

majka35
14. okt 2010

dobré ránko ... my sme mali zase "krásnu noc" ... teraz dospáva to, čo preplakala v noci ... o 13.00 ideme dávať náušničkym, už teraz mi je na nič

dajna11
14. okt 2010

@evanns no tá dr.mala blbé reči,to je fakt,to nepoteší rodiča ked je zúfalý že čo sa deje....no moj malý takto plakávl v kuse,cele dni....moja ja som bola zufala,skoro som z okna skočila 🙂 🙂 ešteže moj mm bol doma celý mesiac čo sme prišli z porodnice. ale potom ked som ostala sama tak som plakala ja aj malý. no a uderom 6.týždnov to skončilo....dúfam že sa už k tomu nevrátime lebo to bolo zúfalstvo....že vraj si užívať materstvo.pcha!!!!no už je ok......tak treba len vydržať!!!

lji
14. okt 2010

@evanns no myslím že za ten mesiac aj niečo hádam už vieš či ten plač je nezvyčajný alebo nie 🙄 ťava doktorka 🙄 aj sašula mala občas také výkriky a to som už vedela že jej niečo je, lebo to bol skôr plač bolesti ako len také "som nespokojná" 🙄

akika722
14. okt 2010

dobre ranko...noc bola 😀 😀 😀 😀 😀
dala som malemu pre istotu panadol-očkovanie,zaspinkal o 20.00 zobudil sa o 5.00 napapal zaspal a ešte stale spi..tak čakam chcem isť do Madarska na odsavačku 😀 😀 😀

lji
14. okt 2010

a inak všetkým dobré ráno a krásny den prajem 🙂 🙂

dnešok trávime u svokry.tak bud večer pojdem domov s plačom od nervov, alebo s plačom že sme sa pohádali, alebo s plačom že sa mi znovu prejaví moja popôrodná depresia ktorá sa mi zas posledné dva dni vrátila 😅 😅 😅 tak držte päste 😀

lji
14. okt 2010

@akika722 fúúúha, Semi nejak potiahol so spánkom 😕

majka35
14. okt 2010

@akika722 som si teraz prečítala o tvojom trápení ... bude dobre, počula som o tej fontanelke a nie je to naozaj nič hrozné ... dnes pôjdem k detskej lekárke, kvôli naušničkám terezky a opýtam sa jej na to

majka35
14. okt 2010

ja mám vynikajúcu detskú lekárku, mám pocit, že čo sa týka detí, vie úplne všetko

majka35
14. okt 2010

@lji popôrodnú depku mám aj ja a už neviem, čo s ňou ... ale ja mám depku aj zo seba ☹

akika722
14. okt 2010

@majka35 dakujem moja si zlata...moja mi to vysveltila takto...ved aj mineraly v tele sa kontroluju...ale myslim že je niečo uplne ine fontanelka a mineraly 😒

akika722
14. okt 2010

@majka35 hm...včera som bola v obchode skušala som nohavice,take čisla skoro som odpadla a ked som ich nevytiahla cez boky skoro som odišla z plačom...nežrala som od obeda už radšej nič..krotim sa jek sa len da

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@majka35 maji preco depka?baby ja som teda fakt asi ,,divna" ja mam zase opacne pocity...stastie,radost...pri male depky teraz uplny opak,cim to bude? 😲

majka35
14. okt 2010

@akika722 ty len pekne jedz, 5x denne a menej a vypi aspoň 2 litre tekutín ... uvidíš ten zázrak, mne normálne odišla pneumatika z brucha behom 2 týždnov ... od pondelka sa dávam na túto "diétu" ... fakt mi nič nepomáha na chudnutie, ako toto ... a diéty a nejedenie neuzávam, jojo efekt sa pritom dostaví určite

akika722
14. okt 2010

@evanns to čo za primitivnu dr.maš?no takych je viac dr 😠 a to ti ju ani nepozrela???

evanns
14. okt 2010

dakujem baby...tak nakoniec zaspala, podla mna skor od unavy ako od toho zeby sa jej ulavilo...no vytocila ma ta dr. lebo 8 tyzdnov som ja taky plac u malej nezazila tak len pre istotu sme tam sli, nech skontroluje dychanie, uska, ustnu dutinu, brusko atd. ale sa im asi nepacilo ze sme ich vyrusili, pricom cakaren ludoprazdna...no nejdem sa viac rozculovat...aj ona ze kolika, ale mne sa zda najjednoduchsie povedat ze brusko a ja sa mozem zblaznit ze co som zas pojedla a pritom nic nove ani ine ...no ved uvidime dnes vecer ☹

evanns
14. okt 2010

@akika722 ta nie je nasa, to na pohotovosti 😠

akika722
14. okt 2010

@majka35 nie dieta moja ale sladkosti nieeeeeeee a ovela ovela menej žradla 😀

katulkaaaaaa
14. okt 2010

@akika722 tiez ste super spali,kiez by bolo vsetky noci take 🙂 fuuu baby ja sa nedeptam s oblecenym,akoze vahovo ok ale telo je ze bleee...mm mal poznamky ze nieco by si mohla zacat robit,viete co som mu povedala???akoze drahy mas zdraveho syna??mas!!!tak drz .... 😀 😀 😀 vybavila som ho raz dva...a @akika722 ti si velmi pekna baba v tvari,absolutne nevyzeras ako stale hovoris ze hroch,si trosku ver 😉 9 mesiacov sme priberali nemozeme byt hned jak lanky na néééé? 😀

evitkamalicka
14. okt 2010

ahojte,
mozem potvrdit ze pravidelna strava 5x denne v mensich porciach a pitny rezim je najlepsie, ja som tak schudla pred rokom 15kg a teraz od pondelka sa snazim znova, kedze ja musim zo sebou nieco robit uz konecne

akika722
14. okt 2010

@evanns mne raz Patko ked bol maly hrozne vrackal a na pohotovosti mi povedala dr.že mu mam davať.....BANAN DO čAJU....

akika722
14. okt 2010

@katulkaaaaaa moja mam velku riť nohy a brucho...som vysoka 178 tak možno trošku menej vidno na fotkach ale v skutočnosti no strAšNE 😒 nič to dufam že onedlho zlezie

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka jéj a za aky čas sa ti to podarilo?a to si jedla presne každe 3 hodky alebo len 5x denne kedy ta napadlo?presny čas by som asi nevedela dodržať

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 za 4,5 mesiaca a jedla som kazde 2,5 - 3 hodiny a posledne jedlo najneskor o 6tej, aj teraz dodrziavam presny cas, nesmies presiahnut viac ako 3 hodiny, lebo to uz potom telo hladuje a vytvara zasoby v podobe tukov

lji
14. okt 2010

@majka35
@katulkaaaaaa aj ja som šťastná,radujem sa, užívam si to ale príde moment kedy mi prepne, najčastejšie ked aj malá plačká a ja revem s nou, vyčítam si aká som zlá mama, nie som schopná vlastné dieťa utíšiť, snažím sa jak tĺk a podobne. najnovšie som mala že ma malá nemá rada 😅 a tie veci čo ma napadali hned po pôrode-no hrôza,som mala depku z toho že ma také myšlienky aj napadli... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre