♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 aj smrdi ale aj dost deti z neho mava koliky a zapchu... Sunar je celkom dobry... no nasmu psovi chuti napr vsetko... ked mala nechce nejake mlieko tak to dojeda :D Bebu, Nutrilon, Nutrilon HA, Nutrilon AR... ten pes sa ma 🙂

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi 😀 😀 😀 tak to hej..no čo ide zima bude mať imunitu aj pes 😀

liba78
21. okt 2010

@mimi21mimi tak to nezávidím, ja som si tiež vytrpela. Ale už nechcem na to myslieť. Hlavne, že naše malé sú v poriadku. 😉

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 ten to najviac potrebuje... aj to zahustene ARko... uz tak ma kilecka navyse :D

mimi21mimi
21. okt 2010

@liba78 tak to mas pravdu.... nasej po porode vobec nic nebolo, ani zltacku nemala, len ocko od plodovej vody chvilku zapalene 🙂 celkovo je nastastie zdrava

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi tak ho vezmi na poradnu s malou ked mu tak nutrilon chuti 😀 😀 😀

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 na prevazenie najma cooo? 😀 ona uz len caka, kedy Jasminka dopapa a ci jej nieco necha aj so Sunaru

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi tak ona možno zo sucitu necha pre havinka,,,ved je žena,straži si liniu 😉

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 nooo ten nas tucko urcite 😀 na kazdom stehne ma tri pneumatiky 😀

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi no ale ako pozeram mala skoro 4kg pri narodeni...to ona len teraz na zimu šetri neboj,aby chladno nebolo 😵

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 veru velika bola, nechapem, kam sa mi vosla, lebo brucho som mala dost male, na taku velku babu, co tam bola 🙂
ty mas dvoch chlapcekov? na dievcatko si este trufas? 🙂

liba78
21. okt 2010

@akika722 xi xi, som zvedavá ako v skratke opíšeš semiho príbeh. 😝 aby mimi pochopila.

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi ano chlapcov no Semi bol prekvapko lebo do poslednej chvile mal byť dievčetko...na 3Dčku mi dr,ukazoval "vaječniky" 😀 ....tretie už asi nie..no už by som vraj nemala mať to by bolo moc velke riziko už 😔

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 to ti povedali po porode? Ak by sme sa chystali na druhe, tak by som sla urcite sekciou znova. Pekne mi to zasili aj vsetko, ale aj tak mam obavy po tomto porode dost.

akika722
21. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 tak dufam že ok...ved chapete nie???no Kika.Kika...už aj Pati na Kiku zabudol...Semimu stale rano vravi "dobje janko Sami...jubim ta bjacek moj maji" 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi no tak bola som počas tehotenstva 2x na 3 Dčko tam mi s istotou povedali že je to dievčatko,raz mi to zo 100%istotou potvrdil aj moj gynekolog,takže meno vybrané,vybava v ružovom nakupena a oni zo mna pri porode vyberu chlapca 😖

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 cooooo? to z 3D si vedela 😕 tak to je fakt sila... co mu ten pipik dorastol na poslednu chvilu? 😀 a ake ste mali meno pre dievcatko?

jankasramka
21. okt 2010

zeny! kluuuuuud! dnes ste PC HYPERAKTIVNE 😀 nestiham citat 😀

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi no namiesto pipika tam videl vaječniky 😀 Kristinka...takže moj starši syn prišiel do nemocnice a plakal kde je Kika 😀 ale teraz si bračeka neda za nič,,,vobec nežiarli no fakt ukažkovo sa k nemu sprava 😵

akika722
21. okt 2010

@jankasramka čo porabkaš?aky mate čas?mne sa zas nechce odličiť 😠

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 to ste potom aj vybavicku museli pomenit coo? 😀

akika722
21. okt 2010

@mimi21mimi no sranda na tom je že som skoro všetko kupovala cez net,,,takže som rozpredala niečo,najkrajšie kusky mam doma,niečo chlapčenske mam po Paťkovi a dosť som noveho nakupila

jankasramka
21. okt 2010

@akika722 tu je 14 hod a krpec spi cca od 9,30 rano tak pobehujem s vrtulou v ritke bo vecer mame navstevu a v dome bordel jak v stajni 😀

akika722
21. okt 2010

@jankasramka no tak dobre ťaha....nestresuj do večera maš čas..teda do vašho večera 😀

jankasramka
21. okt 2010

@mimi21mimi s tym psom si ma dostala 😀 😀 😀 😀 😀 ja som mala zas po porode tolko mlieka ze som odsavala a tiez davala vsetkym zvieratam co mame, ale najviac chutilo nasej fenke dobermanke 😀 😀 😀 😀
sak co budeme vyhadzovat 😝

jankasramka
21. okt 2010

@akika722 no hej lenze mm siel do mexicocity vybavit moj pas a ktovie kedy sa vrati tak na vsetko sama...ked sa teraz zobudi tak uz asi nezaspi az kym vsetci dojdu... 😖

mimi21mimi
21. okt 2010

@akika722 taaaak obmena vybavicky 😀 a maly ti dviha hlavicku? nasa sa uz prevracia z bruska na chrbat a pohybliva je teda velmi az sa na nej niekedy smejem ako sa snazi 🙂

mimi21mimi
21. okt 2010

@jankasramka tvoja havino sa ma lepsie ako moj ... materske je lepsie ako umele 😀

jankasramka
21. okt 2010

@mimi21mimi pocuj a to skor ti nejak nekukali panvu ze je priuzka ci ako? mne asi mesiac pred porodom kukla krcok a vravi ze tade dieta neprejde.... 😒
ja mam tzv. ostru panvu. tie kridla panvove su dovnutra otvoru takze bejby by sa urcite zaseklo... tak nam dala na vyber ale tak kto by chcel riskovat...?
tak ja som mala planovanu sekciu a tiez to nebolo nic hrozne. tunak musis ist hned na druhy den domov tak som nemala na vyber a musela som si tu bolest nevsimat 😀 😀 😀 ale rada som bola ze mozem byt doma 😝

kvietok121
21. okt 2010

@mimi21mimi tak to uz zahod za hlavu 😠
my patrime k tej dolnej hranici moc nepospime 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre