♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimi21mimi
22. okt 2010

@kvietok121 drzim ti palceky..... ako povedala moja dr jednej babe, ktorej maly stale place - mas temperamentne dieta 🙂

akika722
22. okt 2010

ok padam variť mm tu dudre že vkuse tu sedim a vypisujem 😠 ale to on žiarli..určite 😀

evitkamalicka
22. okt 2010

@kvietok121 hej, lebo do vanicky sa mi isto ako 5 mesacny uz nevopcha, Adamko mal 4 mesiace ked som ho dala do sportoveho, to bol vtedy februar takze tiez zima.....zima mu isto nebude ved bude mat fusak a este aj hrubu zimnu kombinezu

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi tak asi takto pretoze sa budil rukami tak ho zaviniem uplne, cestoval po posteli lebo mame zvyseny madrac takho oblozim a trepotal hlavou sem tam tak mu ju tiez oblozim 😀 a do toho dudel a niekedy robim aj tmu

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka no tom som zvedava ako dopadneme my ako budeme rast

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi tak to jej pekne povedala nam dr povedala ze mame rozmaznane, este ze to bola dr co zastupovala

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 tak mi zase bojujeme s kocikom ... preto sa mi nechce na prechadzk, vzdy si vzdychnem ... ach jo zase kociar

evitkamalicka
22. okt 2010

@kvietok121 vanicku mam sice dlhu 78cm, ale uz teraz je tam len tak tak a ked tam este dam fusak tak tam bude riadne natlaceny, rastie rychlejsie ako Adam a to sa pritom narodil mensi

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka kolko uz mate cm??? my presne nevieme lebo nas nemeraju ale ked som skusala metrom tak okol 55-57cm, ale tak sa kmital ze to fakt neviem odhadnut

vladka84
22. okt 2010

no tak ja som zmakla polievku - hrstkovu (alebo u nas sa aj vola, ze co najdes doma), no a druheeee neviem... palacinky nie, to mozem urobit len ako dezert, z toho sa mm nenaje, cestovinky sme mali vcera a predvcerom... 😕

evitkamalicka
22. okt 2010

@kvietok121 minuly tyzden mal 61cm

kvietok121
22. okt 2010

@vladka84 este som mala jednu alternativu a to vyprznsyr

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka tak vy ste uz naozaj velky

ach baby zacal plakaaaaat zocal vracaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

alure
22. okt 2010

@kvietok121
ako je matejko obložený 🙂

@evitkamalicka
vás merajú v poradni,alebo ty doma? Ja ho neviem zmerať :( ale nosíme od začiatku 56 a 62 ky a teraz už som nabehla na niektoré veci aj 68 😖 tak sa pokúsim požiadať v stredu na poradni dr.nech mi ho premerajú.
@vladka84
ja také polievky volám čo skriňa dá 🙂)) Bola som v obchode,kúpila som kuracie stehná už sa pečú a urobím k tomu ryžu.Aj keď mi ešte ostali špagety zo včera ale to určite zbaští Oliver keď príde zo školy.Dnes má jogu (som skoro spadla z nôh keď sa tam zapísal a druhý krúžok v škole má kuchársky - som si robila srandu že čoskoro nám bude variť on )
Babenky kým mi malý spí utekám čo to porobiť,vyvešať prádlo (škoda že tak ako sa zapne pračka sa nedá zapnúť aj žehlička - samo sato 🙂 )
Neskôr dobehnem a počítam vás.....

evitkamalicka
22. okt 2010

@alure merala som ho doma, my uz nosime vsetko velkost 68

kvietok121
22. okt 2010

@alure ano skusam na neho vsetko mozne,, niekedy si pripadam hrozne, ze neviem dat babenko pekne doo postielky a on by spiinkal ale skusala som aj to , neviem asi ma pocit ze pri nom niekto je

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka fuha nam je este 62 velkaaaaaa

evitkamalicka
22. okt 2010

ja sa uz vsetkych veci 56 - 62 snazim postupne zbavit na bazare, mimiaukciach atd kedze dalsie babo uz nebude a je mi to luto vyhodit, v rodine nemame nikoho komu by to bodlo

kvietok121
22. okt 2010

@alure ja som tiez vcera zehlila, budem prat a zehlit az buduci tyzden jupiiiiiiii tento tyzden mam uz volno a upratovat sa mi tiez moc nechce, vsak som vysavala umyvat sa mi nechce lenivec 😠

alure
22. okt 2010

@evitkamalicka
tak pokúsim sa aj ja ho nejak pomerať 🙂
@kvietok121
asi niečo na tom bude s tým že si myslí že je niekto pri ňom 🙂 Som niekde čítala že niektoré bábätká dokonca zbožňujú keď sú zavinuté napevno v perinke respektíve zavinovačke.Na jednej strane je dobré ak sa pri nejakom prudkom pohybe nemôže sám zobudiť rúčkami (ktoré reflexom sa rozhodia priamo k tváričke- pri náhlom prudkom zvuku apod.)
Ja mám Denisa cez deň v obývačke na roztiahnutom gauči kde si pobľaboce občas pomrnčí a sám zaspí.Telka pustená,nech sa naučí na zvuky okolo seba a takto fungujeme.Ked sa ide na prechádzku automaticky zaspí a do postielky ho dávam len na noc. Možno to nie je správne ale takto nám to vyhovuje.

alure
22. okt 2010

@kvietok121
ako ti dobre 🙂 ja mám dve pračky ešte neožehlené a dnes som naplnila dalšiu ....len ja mám doma dokopy troch chlapov 🙂 a Oliver príde zo školskej družiny (hlavne ked sú von) vždy špinavý....

evitkamalicka
22. okt 2010

ja mam malych oboch v obyvacke, Oliho na hracej deke vedla Adamka a spinka vzdy v postielke v spalni aj cez den, tak som si zvykla ho davat, aj starsi tak bol nauceny

evitkamalicka
22. okt 2010

ja som prave tiez pustila pracku a este minimalne jednu pustim ked doperie

evanns
22. okt 2010

tak my sme 54-56 ani neobliekli, kedze mala 53 ked sa narodila, tak to sme pekne odlozili nepouzite, chvilu sme nosili 58-62, ale teraz uz vsetko minimalne 68, kedze uz ma 61 cm a 5590 g...nasa vanicka je jedna z najdlhsich - 85 cm - tak verim ze aspon do januara vyuzijeme 😒 a vecicky nepredavam...ruzove si nechavam, ja verim ze aj druhe bude dievcatko 😎 a biele, zlte , zelene atd. posuvame synovcovi, ktory sa mimochodom narodil vcera 😀 😀 😀

kvietok121
22. okt 2010

@alure ja mam tiez telku pustenu celu den, alebo radio aby tu nebolo ticho, hlavne ze nam tie babenka spia to uz je jedno kde, ja by som ho nechala hocikde aj v obyvke keby tam spinkal ale on sa ometa a nemoze zaspat potom je nervozny tak teraz ho takto oblozim a to sa mi najlepsie v postielke mozno za tyzdne uz zase bude spat inde

evanns
22. okt 2010

ja mam taky blby zvyk ze nepustim dalsiu pracku kym nemam pozehlene predchadzajucu...ja ani sama neviem preco, proste keby tam bolo viac ako jedna varka tak mna to neskutocne odradi a tak zehlim castejsie a menej, teraz bud s malou v satke alebo po nociach...no co uz ...psycho 😉

alure
22. okt 2010

@kvietok121
presne hlavne že spinká zlatíčko 🙂 a je krásnučký tam...úplne sa stráca v tej postielke 🙂
@evanns
tak to nočnéé žehlenie ti nezávidím.My sme tiež boli dlhý malý sa narodil 56 cm,takže všetky 52 pokúpené ani raz nemal na sebe a 56 nosil len tak tak pár dní 🙂 Ja budem asi tiež predávať cez bazar tretie už neplánujeme....

alure
22. okt 2010

...inak ste tu písali o vianociach na tie sa neskutočne tešíme aj my.My sme sa o tehotenstve dozvedeli na Silvestra a aj keď moje začiatky tehu boli neskutočne ťažké a psychicky dosť náročné ☹ ,verím že to všetko bolo osudom dané ...

evitkamalicka
22. okt 2010

nas mal pri narodeni 49cm, ale neskutocne rychlo rastie

liba78
22. okt 2010

Ahojte... Hlásim celkom dobbrú noc, zas len 3x 😉 papal. A potom spinkal až do 9-tej. Teraz sa zas ukladal, tak drieme v kočíku. 😉
@akika722 no tá nočná nádielka poteší 😒 aj nám sa to raz stalo, ale odvtedy v noci neprebaľujem. Len keď je nekľudný tak skontrolujem. Inak by sa prebral s min hodinku by nezaspal. Volím cestu menšieho zla. 😅 @katulkaaaaaa tak ty si si to tiež v noci užila. Okakaná som bola raz, ale našťastie cez deň. Nemôžem si pomôcť, veľmi nám pomáha keď jeden spací nočný cyklus (3 hodiny) spí na brušku. Skúsila som to podľa našej mexickej spisovateľky 😀 a zaberá. Akurát sa niekedy zobudím na jeho hlasné prdy 😀 😀 😀
@memory už sa teším na tie masáže, aj jedna kočka mi poslala IP s linkom na tú pani čo robí tie kurzy masáží v Srdiečku. Ak chceš prepošlem ti link.
@mirmaj ak sa mi nepodarí ten Trenčín určite prídem do PB. Ešte mám jednu možnosť, zavolať masérke ku ktorej chodím, možno by sa chytila. No uvidím.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre