♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@vladka84 vladi to je superrr 🙂 ten posledny bod nema chybu...navaly zravosti" 😀 tak to poznam

vladka84
22. okt 2010

@alure aj mne sa to pacilo, preto som si to ulozila...asi si to vytlacim a vylepim na chladnicku 😀

no nic, malinka spinka, tak idem rychlo pobehat s mopom (to mam namiesto cvicenia) a o tretej mam kadernicku 😅 taaaaak sa tesim, ze ked uz mam telo nanic, nech mam aspon vlasy dobre 😝

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@alure fu tak s oliverkom to mas tazke v tomto ☹ moja mala zboznuje zeleninu a ovocie s tym by sa aj zadrhla 😀 mame zahradu sa len v lete pase ako kobylka 😝 ale teraz malo je varene,vsetko je hnusne,polievky len vyvar ked spravim mliecnu to je bleee....no bojujeme,ma 6r,125cm,a 19kilo 😠 no po mne to take chude veru nebude

vladka84
22. okt 2010

@alure to fakt? ani meloooon? 😲 😲 😲 😲

vladka84
22. okt 2010

@katulkaaaaaa my tiez bojujeme - Timka ma rada ovocie aj zeleninu, polievku len vyvar a mliecnu nakyslo, druhe jedlo spagety alebo ine cestoviny, buchty na pare, kuracie maso a ryzu... vsetko ostatne okomentuje ale uz som prestala ustupovat a poviem, ze bohuzial nic ine nemame a potom ked je naozaj hladna, tak to zje 😀
lebo inak v skolke je vsetko, pytala som sa na to ucitelky, dokonca aj tie pomazanky od vymyslu sveta co im tam robia (to by niekedy ani nemusela zjest, lebo niektore este aj vyzeraju hrozne 😕 )

alure
22. okt 2010

@vladka84 ani melon,nič len banan a jablko,zo zeleninou je to lepšie 🙂
Uži si kaderníčku 🙂 To je veľmi dobré zrelaxovanie.Ja som bola minulý týždeň a včera mi došla kamoška urobiť nechty
@katulkaaaaaa
Oliverko inač papá veľmi dobre ale tiež keď na neho človek pozrie tak je ako ihla 140cm,cca 25 kg a 8,5 roka
Vikinka je dosť vysoká na svoj vek či sa mi to len zdá?

kvietok121
22. okt 2010

@alure ja som tiez taka jedine comu sa vyhybam a mam na to alergiu su orechy a pikant - teda korenia ostatne sa neovladnem a aspon v malom to zjem potom mam taky ekzem ako mam a ja sa cudujem ze som taka krvava - rozskrabana ... no ale kto by niekedy neodolal cokolade a tak

vladka84
22. okt 2010

@alure dakujem, no vytesujem sa ako keby som isla ku kadernicke prvykrat 😀 😀

baby, neuverite, ale ja cokoladu vobec nemusim - ked som bola tehotna, dokazala som zjest jednu milku na posedene, teraz dokazem odolat, nasla som si inu zavislost - kazdy den aspon jeden pribinacik 😕

akika722
22. okt 2010

no popisali ste toho dosť kym som navarila 😀
@vladka84
@katulkaaaaaa
@alure moj Pati okrem hrozna nechce NIč žiadne ovocie...a zeleninu mi zje len varenu 😒

alure
22. okt 2010

@vladka84
tak si to vychutnaj ...
@kvietok121
orechy sú tiež mojou slabosťou a teraz viem že by sa nemali...ale minule susedka robila orechový závin tak som neodolala 🙂
No nič malý vstal idem nakojiť,a čoskoro mám doma aj Oliivera a drahho tak hladošom dám papať a keď ešte stihnem tak pribehnem,lebo poobede je tu boj o PC 🙂 zatiaľ sa majte krásne

alure
22. okt 2010

@akika722
ja dúfam že to tie naše deti prejde a časom prídu na to aké je ovocie mňamka 🙂

kvietok121
22. okt 2010

@alure pekne poobedia a zaciatok vikendu

akika722
22. okt 2010

@alure nakrajam mu jablčko a on povie fuuuj ani neochutna 😠

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@alure nezda,bue vysoka po mm...uz zacna mat problemy s chrbticou ☹ rychlo rastie dr nas poslala do ba na vysetrenie v novembri ideme,pozri na foto vyzera ako moja segra nie dcera 😀

katulkaaaaaa
22. okt 2010

jezisi to co za zdeformovane tvae tam mame na foto???preboha idem to upravit

katulkaaaaaa
22. okt 2010
akika722
22. okt 2010

@katulkaaaaaa ake zdeformovane tvare?ved ste zlatučke a Viki je fakt poriadne vysoka

vladka84
22. okt 2010

@katulkaaaaaa zachvilku ta prerastie 😲 moja Timka je uz tiez vysoka - sice ma len 116cm, ale ked sa teraz na nu pozriem, ani sa mi nechce verit, ze bola take drobatko ako Karinka a zda sa mi hrozne velkaaaaa 🙂

akika722
22. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj ma presne 100cm a to nema ani tri roky 😀 😀 😀

alure
22. okt 2010

@kvietok121
dakujem 🙂
@akika722
ako by si opisovala Olivera tiež odmieta čo i len ochutnať čokoľvek iné ako to čo už pozná a zje 😠
@katulkaaaaaa
krásna fotka a to s tým rýchlym rastom poznám.Ja som medzi základnou a strednou školou z výšky 164 na 177 cm vyrástla za dva mesiace,takže chrbtica si to odniesla najviac,ale ked sa to podchytí už teraz a budete cvičiť dá sa to do poriadku,uvidíš a doma budeš mať modelečku 🙂
Tak toto som našla na fb musím vam to sem prihodiť a potom už fakt utekám....

memory97
22. okt 2010

@akika722 no musela byt dobra vecera, ked maly mal takto nalozene🙂

@katulkaaaaaa so strukovinami radsej opatrnejsie a pomenej, az ked bude vacsi, tak si doprajes🙂

akika722
22. okt 2010

@memory97 ja som myslela rano že odpadnem ked som videla ...male čudo a toto z neho vylezie 😀

vladka84
22. okt 2010

@akika722 my sme uz dva dni nekakali, takze cakam takto nalozenu plienku kazdu chvilku....a dufam, ze sa to podari ked budem u kadernicky a bude s nou mm 😀

memory97
22. okt 2010

@alure my tiez tak fungujeme a iba v noci sme v postielke🙂 Malemu to vyhovuje, tak preco to menit🙂

@liba78 oki, posli, pozriem si to🙂

elinka27
22. okt 2010

@akika722 moja kaka kazde 3dni a to fest az na lopatky a brucho cez dupacky,parada 😀

inak ten pluzgier po ockovani ako nahnisal tak zrazu splaskol a vyschol,hm

akika722
22. okt 2010

ok babule padam vonku a šup pre Paťka 😀 už mi chyba 😅 tak večer 😎

kvietok121
22. okt 2010

tak zvladli sme hodinkovu prechadzku uz bol zase hladny

danulienka35
22. okt 2010

@kvietok121 ahojte bambulky ja vas citam ale nestiham pisat ale polepsim sa 😉

memory97
22. okt 2010

@vladka84 jasne, cviklu mozes, ja ju teraz jedavam, aby mal maly viac zeleza a lepsi krvny obraz🙂

@kvietok121 ano, kludne moze byt vyhadzany z paradajok. Ja ich zboznujem a ked si dam 1/den tak je v pohode, ak viac, hned je vyhadzany☹

@alure presne tak, to v obchodoch je v pohode. Kupili sme to cerstve kravske, co je pri nakupnych centrach a maly bol hned vyhadzany a to som ho este aj prevarila☹ Uz nekupujeme☹

jankasramka
22. okt 2010

ahojte🙂

@akika722 neviem ci sa ti neckalo....veeelmi som na teba myslela 😀 mali sme vcera navstevu- odisli takmer o jednej v noci a mali tu okrem ineho jedneho chlapca co nemal ani dva roky. on sa ani na sekundu nezastavil!!!!!neskutocne -teraz uz viem o co hovoris, vsetko ho bavi najviac 2 minuty...este ze mame maly dom a nejaku tu zverinu- obzvlas ho zaujali bezpecnostne dvierka v kuchyni, macka ktoru nasledoval do vsetkych zakuti a mysky v klietke. no ked ich zacal vyberat tak to uz bolo menej zabavne- pre mna teda 😀
no a potom este celkom vydrzal hru s macacimi kroketami ktore som prave pozbierala - boli asi vsade fakt...
no zabavne to bolo- skusila som si ake to bude s mateom 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre