♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
26. okt 2010

@alure tak to je auticko

liba78
26. okt 2010

@alure vyzerá dobre, aj ty za volantom 😉 Ja mám Ford Focus, taký krátky a strašne dobre sa mi na ňom jazdí a aj parkuje sa s ním super. Možno je to zvykom, ale je to taký miláčik môj a aj chlapcov. Teda hlavne toho staršieho. Mladší rád s tatinkom vychutnáva športovejšiu jazdu. 😝 Ale môj sen je tiež offroad Ford Kuga. 😅

liba78
26. okt 2010

jeejda to je hodín, padám robiť palacinky. Dnes majú chlapci len tri hodiny a odhlásili sa z obeda. Majú na škole ministra a ešte nejakých papalášov, tak im skrátili vyučko.

vladka84
26. okt 2010

@alure krasne je, aj ja som na velke auta, ved mozno sa tiez dockam, ked budem pocuvat 😀
my mame passat, presla som na neho z renaultika a mala som riadny problem s parkovanim a cuvanim, ale uz som si zvykla 😉 no keby som sa dostala za volant takeeeeho auta, neviem - neviem, ci by som mala odvahu ist s nim do BA 😲

alure
26. okt 2010

@kvietok121 neboj fakt to ustúpi niekedy skôr niekedy až po čase.Nechcem strašiť ale mne pri plnom kojení aj pri Oliverkovi do pol roka takto prsia tvrdli ... ale je to individuálne.

vladka84
26. okt 2010

@kvietok121 dakujeme 😉 ani my este nemame sneh, len je mokro, asi je teplo na to, aby sa udrzal, ale vyzera to nadejne 🙂

alure
26. okt 2010

@liba78
Kuga sa aj mne strááášne páči ale finančne sme si mohli dovoliť len lacnejší variant nejakého SUVka 😉
Kým som nebola tehotná strašne som chcela novú fiestu potom som už vedela že chcem veľké auto a túžila som po Kuge alebo Kia Sportage..no a mám Duster 😀

alure
26. okt 2010

@liba78
Kuga sa aj mne strááášne páči ale finančne sme si mohli dovoliť len lacnejší variant nejakého SUVka 😉
Kým som nebola tehotná strašne som chcela novú fiestu potom som už vedela že chcem veľké auto a túžila som po Kuge alebo Kia Sportage..no a mám Duster 😀

alure
26. okt 2010

@vladka84
no čo sa týka veľkých áut je to úplne iné ako na tých menších a mám pocit že sa cítim v tom aute úplne perfektne,dobrý výhľad no a čo sa týka cúvania,tiež mi to robilo problém tak sme dali namontovať parkovacieho asistenta 😀
Moja prvá cesta v BA bola utrpením,zablúdila som a rozplakala som sa ako malé dieťa... ani po roku Blavu moc nepoznám ale bez problémov prídem do školy a potom naspäť domov do Senca.Keby ale bola nejaká havárka na ceste alebo obchádzka tak som stratená,poznám len jednu cestu....

alure
26. okt 2010

@vladka84
no čo sa týka veľkých áut je to úplne iné ako na tých menších a mám pocit že sa cítim v tom aute úplne perfektne,dobrý výhľad no a čo sa týka cúvania,tiež mi to robilo problém tak sme dali namontovať parkovacieho asistenta 😀
Moja prvá cesta v BA bola utrpením,zablúdila som a rozplakala som sa ako malé dieťa... ani po roku Blavu moc nepoznám ale bez problémov prídem do školy a potom naspäť domov do Senca.Keby ale bola nejaká havárka na ceste alebo obchádzka tak som stratená,poznám len jednu cestu....

vladka84
26. okt 2010

@alure tak to ti verim, ja som cez Blavu isla len parkrat, ale kebyze nesedi vedla mna mm, asi zastavim na najblizsom parkovisku a otocim to... mne sa tam zdaju strasne bezohladni soferi, tlacia sa z pruhu do pruhu, no hroza! Ale zasa mm dost jazdi po svete a on mi hovoril, ze kym som nebola v Taliansku, neviem co je to bezohladnost, tam vytrubuju ako pakovia na seba 😀
tak mame baby rovnaky vkus, to asi preto, ze v takom velkom aute sa mame dobry vyhlad 😉

idem aj ja, musim upratat Timke izbu, vcera jej tam asi spadla bomba 😲

alure
26. okt 2010

@vladka84
tak to je pravda a nie len v Taliansku aj v Bruseli je to hrozné...ja som za "mlada" dosť pochodila "svet" a najlepšie sa mi jazdilo asi v Rakúsku a Nemecku.
Môj muž už dosť dlho pracoval v Bratislave takže sa tu perfektne vyzná,aj keď niekedy keď mu zahlásim novú adresu (teraz som hľadala socialnu posťovňu) tak sme trošku blúdili...ale to hlavne kôli parkovaniu.
Veľké autá majú aj tú výhodu že sa cítim akosi bezpečnejšie a predsa len vozím tam svoje najväčšie poklady 😉

Ja idem žehliť ale vôbec sa mi nechce 😨

memory97
26. okt 2010

@jankasramka ani sa nepytaj, kazde dve hodiny sme boli hore☹ maly s takym vreskom vstaval, ze dnes aj vsetci susedia s nami vstavali🙂

kvietok121
26. okt 2010

@alure ok budem sa drzat podla teba raz to prejde 😀
@vladka84 tak to je supeeeeeeeeeeeeeer uz sa tesim

akika722
26. okt 2010

@memory97 ahojte 😀 😀 😀 😀 😀
ja som mu ten hnis vytlačila doma a vydenzifikovala detolom a dnes dr na neurologii vravela že som urobila dobre že to ma ok...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sme ok 😀 😀 😀 😀 😀 hlavička rastie ako ma,kostičky od seba ako maju byť,mame isť na kontrolu o 3 mesiace a ešte nas pre istotu pošlu na očne pozadie...ale je to v poriadku všetko 😀 😀 😀 😀 boooooooooooože baby obrovsky kamen mi zo srdca padol

memory97
26. okt 2010

@kvietok121 coze z teba zavislak, ale z Matejka🙂

@mirmaj tie nove techniky, asi treba opatrne, nas maly vcera cez den viac spinkal a menej krat papal, ale viac vypil mlieka (cez den mu davam pomenej, ale pyta si kazde dve hodiny) a ja cela rada, aka bude skvela noc a on kazde dve hodiny s vreskom sa zobudil a pytal si papat, o siestej ani ocka pre istotu neotvoril, iba vrieskal, ze je hladny🙂

@alure dakujem, daj potom vediet, co ti povedala lekarka. Sme dnes boli kvoli krvnemu obrazu v nemocnici, tak som sa pytala sestricky, vravela, ze to vyzera v poriadku. to cvicenie vyzera super🙂

@katulkaaaaaa nie si sama, komu sa to nedari dodrzat, ale aspon sa snazim po tej 18:00 nejest. Dnes, ked som obliekla nohavice, mi boli aj o par milimetrov volne, zeby nieco zabralo 😀 😀 😀

akika722
26. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz robiš malemu cucfleky ty???bambino 😀 😀 😀

alure
26. okt 2010

@akika722
moja tak som šťastná s tebou 🙂 Pozor aby ten kameň nerozbil podlahu 😀 😀 😀
@memory97
dám vedieť určite,lebo to zaujíma aj mňa...čítala som na nete rôzne reakcie na očkovanie ale myslím si že keď bol prvý očkovaný,neurobím nič také že tohto druhého nedám zaočkovať.Dokonca chcem aj to nepovinné proti rotavírusom...

alure
26. okt 2010

@akika722
moja tak som šťastná s tebou 🙂 Pozor aby ten kameň nerozbil podlahu 😀 😀 😀
@memory97
dám vedieť určite,lebo to zaujíma aj mňa...čítala som na nete rôzne reakcie na očkovanie ale myslím si že keď bol prvý očkovaný,neurobím nič také že tohto druhého nedám zaočkovať.Dokonca chcem aj to nepovinné proti rotavírusom...

alure
26. okt 2010

prečo mi odchádzajú stále dve odpovede??? 😠 😠 😠

akika722
26. okt 2010

to nieže sa nedari dodržiavať to sa nedaaaaaaaaaaa...cez den,no rano sa snežim,ked je obed tak rychlo mm variť kojiť umyvať riad a šup šup zase dačo lebo potom pre Paťka chodime,potom sme vonku tak porcia sa vynechava a večer mi je zle lebo som hladna 😀 😀 😀

kvietok121
26. okt 2010

@memory97 ved to

akika722
26. okt 2010

@alure dakujem 😀 😀 😀 lebo si mi to chcela dva krat povedať 😀 😀 😀 😀 😀 ste zlate dakujem vam všetkym 😉

kvietok121
26. okt 2010

@akika722 to ja zas naopak a mohla by som nejake chody vynechat

memory97
26. okt 2010

@alure a co takto mobil s navigacnym alebo navigacne? Ja som tiez poznala iba cestu do skoly v Bratislave a spat, ale ked bolo navigacne, tak super, aj ked som pobludila nasla som cestu spat🙂 auticko je krasne, my sme tiez kupili auticko, ked sa narodil maly, opel zafira, ale super sa na nom jazdi i ked som mala zo zaciatku problem zvyknut si na prevodovku, kedze som jazdila niekolko rokov na automate 😝 😀 inac je toskvely vynalez 😀

@akika722 super, tak to je skvela sprava🙂 a teraz mozes konecne oddychovat. My ideme zajtra po vysledky, ak sa neozvem, tak sme ostali v nemocnici, ale pevne verim, ze bude vsetko dobre, este tie sopliky by mohli prejst🙂

akika722
26. okt 2010

@memory97 držim palce moja...velmi velmi velmi
no ešte Paťkove srdiečko-šelesť a zajtra gynda 😒
aaaaaaaa dnes nekrvacam,no zatial...no fakt divne deň nie tri dni hej

alure
26. okt 2010

@memory97
žiadna nemocnica...pekne šup šup s ok výsledkami domkov!!!Budem držať palčeky 😵 😵

Navigáciu mám,aj som ju zo začiatku používala ale teraz sa spolieham na seba 😎 niekedy mi ani tak nerobí problém niekde ísť,skôr mám problém že niet kam zaparkovať.Tak radšej poprosím mm nech ide so mnou ...dobrý alibizmus čo? 😀
@akika722
aj tri krát moja 🙂 Tak som zvedavá čo ti na gynde povedia za to tvoje dlhočizné krvácanie....

akika722
26. okt 2010

@alure to aj ja 😀 idem rano tak potom sa ozvem 😀

memory97
26. okt 2010

@alure aj my davame proti rotavirom, maly to schytal v dvoch mesiacoch a som rada, ze sme nastatie davali tie probiotika a mal aj materske mliecko, tak to zvladal velmi dobre, drobatko moje...

memory97
26. okt 2010

@akika722
@alure dakujem kocky, aj ja dufam, ze bude s malym vsetko ok. Dosiel dnes aj doktor, lebo maleho napichli, zaplakal a potom sa na vsetkych usmieval🙂 Doktor sa ma pytal na priznaky, ale nemam pocit, ze by aspon jeden splnal to, aby sme mali zle vysledky🙂

dobre kocky, ideme troska vonku, lebo tyzden uz sme neboli kvoli soplikom, tak si to idem vychutnat🙂

liba78
26. okt 2010

@alure
@vladka84 tak teda môžem potvrdiť. Blava je nič proti Taliansku. Ja som zažila konkrétne Sicíliu a nikdy viac, teda ako šofér. Pre nich boli nárazníky na narážanie a v zápche sa do dvoch pruhov zmestilo vedľa seba sedem áut. 😲 A semafóry berú ako my vianočné osvetlenie. Vôbec sa nimi neriadia 😠 😠 Inak ja som šofér, ktorý vždy všetko nájde a vybaví. Ale nemám žiadny orientačný zmysel. Nahrádza ho Garmin 😀 😀 😀 😀 😀 Teda samozrejme v okruhu 50 km ho nepotrebujem, a aj do miest trafím, ale nájsť konkrétnu adresu je s ním úplne jednoduché a hlavne počíta cesty priebežne 😅

liba78
26. okt 2010

@memory97
@akika722 pridávam sa k babám, budem držať palce. Bude ok.

@akika722 super správy, aj ďalšie prines také. 😉

vladka84
26. okt 2010

no kocky, idem este na chvilku ku vam, izba ako tak upratana, pracka vyvesena, este pockam kym doperie druha, pozeram na tu kopu pradla na zehlenie, vecer ju musim pozehlit, lebo uz budem mat dalsie dve a to uz bude potom takaaaaaa kopa, ze sa mi nebude chciet ani tolko ako teraz 😖

aj my zaciname mat sopliky, ale dr. povedala, ze to nic nie je, mam len cistit nostek s fyziologickym roztokom, tak dufam, ze to prejde... no ved bodaj by sme nesoplili v takom pocasi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre