♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. okt 2010

@liba78 tak zavidim to lyzovanie . v dobrom, ja uz nemozem na svah, moja posledna lyzovacka skoncila tak ze som dolu svahom niesla lyze pretoze mi povolili kolena, takze uz odvtedy ziadne lyze, ale kedysi som rada lyzovala, trapi ma ze mm nevie lyzovat, takze neviem kto bude nasho krpca ucit lyzovat .. asi len v skole na lyziarskom 😖

mirmaj
28. okt 2010

@kvietok121 ani môj mm nelyžoval vôbec, natiahla som ho do toho a teraz sa mu to páči 😉

kvietok121
28. okt 2010

@mirmaj lenze mm nepojde sam, uz som mala problemy ho prehovorit na korcule on nikdy nestal na korculiach a ni na zimnych ale nakoniec som ho prehovorila, ale poviem to tak doteraz ho do toho musim tlacit

liba78
28. okt 2010

@kvietok121 máš to ťažké, neviem ako sa cítiš, ale spomenula som si na bráška. On bol futbalista telom aj dušou a potom, čo ho nakopli nešťastne do kolena už absolvoval 2 operácie. A samozrejme nemôže hrať. Tak si urobil skúšky a aspoň je ako rozhodca. Inak s tým mm to mám opačne, ja som lyžovala veľmi málo a mm strašne rád. Tak ma nútil lyžovať ešte keď sme spolu chodili a teraz lyžuje celá rodina 😉

kvietok121
28. okt 2010

@liba78 tak to mate super

gagarinka
28. okt 2010

Ahojte zasa po case
Ja vas citam, vzdy pri odsavani alebo v noci pri kojeni, ale nestiham pisat
Ale pisali ste tu o tom, kolko vasi drobci vypiju
@mirmaj @evanns ja uz odsavam len 3x denne, lebo som nestihala tolko vyrobit, tak 2x denne davam nutrilon, lebo moja mala vypije zakazdym okolo 150 ml len taky fukot 😅 som ako vyzmykany citron
@memory97 kolko ti maly vydrzi, ked mu das tvoje mliecko? lebo u nas ciste 2 hodinky a potom sa ide ukricat od hladu 😒 ked som odsavala kazde dve hodiny, tak som len nejakych 80 ml odsala
takto ma kazde druhe jedenie UM, hlavne ked ideme von, a to mi potom vydrzi 4-4,5 hodiny

@akika722 ja som krvacala presne 8 tyzdnov, som myslela, ze sa to nikdy neskonci a psychicky som sa pripravovala na kyretaz, lebo po cisarskom som dufala, ze najblizsich par rokov uz nebudem musiet absolvovat ziadny zakrok v narkoze. nastastie mi to preslo. a ked sa citis slaba, kup si v lekarni zelezo, asi budes anemicka, vtedy byva aj menzes silnejsi. ja som bola cele tehu a aj po porode, uzivala som aktiferrin

@katulkaa drzim palce, verim, ze sa to vstrebe. mne sa teraz par tyzdnov po cisarskom spravila na maternici tiez taka hrca, bolava, kazali mi natierat ichtyolom, ja reku ze dobra blbost, ved ked je to vnutri, co mi pomoze mast zvonka, a na druhy den som to tam nemala

lji
28. okt 2010

ahojte. snažím sa vás čítať ale nejak vela píšete 😀 😀

viete o tom že aj hovienko sa môže "pokaziť"?? malá bola na dvore, ja som si natiahla predlžovačku a žehlila som pri nej vonku a počula som ako tlačí. nejak som na to zabudla a o dve hodiny ked sme už boli dnu som si na to spomenula 🙄 nesmrdelo-dala som poštolky na široké viazanie a tie neuveritelne zadržali smrad a saške to tam až "vykvasilo" 😔 😔 😔 no brutál. normálne pokazené hovienko.....

danulka3
28. okt 2010

@kvietok121 my si naň len zvykáme,dnes som dávala častejšie,sa mi zdá,že je to lepšie,dúfam,že to nezakríknem.

memory97
28. okt 2010

@gagarinka ja uz nemam skoro vobec MM, sme uz viacmenej na nutrilone☹☹ Na umelom vydrzi skoro tak isto ako na UM cez den a v noci je to lepsie.-), ale ked sme vonku, tak mu to je jedno, ci je hladny, hlavne, ze je v kociku😀 😀 😀

kvietok121
28. okt 2010

@danulka3 neboj sa zvyknete si

danulka3
28. okt 2010

@kvietok121 Pozerám,že si zo žiliny,nie si z Vlčiniec? Mohli by sme spolu kočíkovať,mňa to už samu nebaví,neviem,či som ťa nevidela,keď sme boli na nožičky,nejdeš na kontrolu 26.1.?

kvietok121
28. okt 2010

@danulka3 ano 26.1 kontrola, som zo soliniek ale ked budeme starsi a pojdeme do lesoparku tak sa mozme stretnut, tak daleko si este netrufam pretoze niekedy vydrzime a niekedy placeme ☹ ja si ta nepamatam kde si sedela?

danulka3
28. okt 2010

@kvietok121 my sme boli vo vnútri v tej prvej várke

danulka3
28. okt 2010

@kvietok121 škoda,že nie si z vlčiniec,nepoznám sa tu so žiadnou mamičkou,s ktorou by som pokecala o našich radostiach a starostiach s našimi bábätkami,ešteže existuje Modrý koník a vždy,keď mám nejaké pochybnosti,tak som tu a hľadám o tom niečo,ináč so Soliniek som bola s jednou mamičkou v pôrodnici a tiež je učiteľka na zš,volá sa Lenka,nepoznáte sa?

akika722
28. okt 2010

ahojte 😀 teraz sme došli od svokruši,boli sme v Madarsku tak sme zašli aj k nim.maly ešte spi vo vajíčku a Pati odppadol v rifliach 😀
@danulka3 davaš gastrotuss alebo gastrotuss baby?????

danulka3
28. okt 2010

@akika722 gastrotuss baby a ty dávaš čo?

akika722
28. okt 2010

@gagarinka moja už to prešlo...no na ako dlho??????

akika722
28. okt 2010

@danulka3 mojmu to hrozne chutilo no už nedavame akosi to prešlo,ale dobre viem o čom hovoriš starši synček mal reflux do ROKA,grcal aj tuhu stravu 😖

kvietok121
28. okt 2010

@danulka3 nie nepoznam my sme tu styri co sa pozname ale oni uz maju december- marec babenka takze starsie

kvietok121
28. okt 2010

@danulka3 aha my sme sli az v druhej

kvietok121
28. okt 2010

@akika722 tak ste ich dobre uspali ideme kupat

gagarinka
28. okt 2010

@akika722 podla mna ak nekrvacas uz viac dni, tak sa to nevrati. ja som mala pauzy tak jeden den, potom som krvacala znova. mne gynekolog vravel, ze to je v pohode, hlavne ked som po cisarskom. ze pokial je to slabe tak pohoda. ja som minula tak 1-2 vlozky denne uz potom. drzim ti palce

danulka3
28. okt 2010

@akika722 našťastie neháďže tičky,len tak vypúšťa niekoľko krát medzi kojením a občas mu kyselinka vybehne do pusinky a vygrcne ju,mne nič iné neostáva len prezliekať a prezliekať

liba78
28. okt 2010

Ahojte, teda dnes je tu nejak málo príspevkov. 😖 A naša @akika722 je kde ? Ani, čo je s tebou ? Ako Semi a Pati ? Dúfam, že ťa neskolila črevná potvora. 😲

liba78
28. okt 2010

@akika722 jeej ty už si tu a ja som nenačítala nové, ale napísala 😲 😲 😀

akika722
28. okt 2010

@gagarinka no poznam tie pauzy a tiež mi povedal že je to v pohode no pri Paťkovi som to nemala...no dnes je treti deň čo nič 😀
@danulka3 poznam...tak aspoň sa nenudiš 😀 😀 😀 neboj prejde 😉
@liba78 jéééééééj chybam ti????tu sooooom 😀

vladka84
28. okt 2010

veru, dnes bolo slnecno, tak sa vsetci flakali po vonku a nasa @jankasramka nemala co citat 😀
aj my sme boli von, fakt bolo teplo, aj ked rano to tak nevyzeralo...
zajtra nam zacinaju prazdniny, dufam, ze za tych 5 dni neosediviem 😕

vladka84
28. okt 2010

inak, dnes je strasne nekludna mala, este aj teraz nemoze zaspat a meta so sebou - zviazala som ju, tak len hlava jej ide zo strany na stranu.... to bude noooooc 😖

danulienka35
28. okt 2010

@jankasramka ja druhe? jednine 5 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
28. okt 2010

@kvietok121 no super sikuka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre