♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
9. nov 2010

baby, ked som vravela mm co stoji ta premietacka (tu je najlacnejsia za viac ako 1000sk) tak mi povedal ze najskor skusime ci sa mu to bude pacit a vyrobil tuto skvelu pseudopremietacku 😀 mala vsak jeden hacik- tie obrazce boli moc velke takze na stene boli velmi rozmazane a navyse to treba drzat a hybat rukou a ta ziarovka sa jasneze hned rozpalila takze mm zahlasil ze 40 eur teda neusetril 😀 😀 😀 😀

inak mateovi sa to pacilo- az kym nedostal stikutku a nezacal plakat (mm bol celkom rad lebo uz ho bolela ruka 😀 )

21
9. nov 2010

Dievcata, ja som objednala tu hviezdicku, dnes by mohla prist, potom dam vediet, ako sa malej pacila...

katulkaaaaaa
9. nov 2010

ahojte
@akika722 co to citam?nestras neboj urcite sa v skolke len buchol do hlavicky,ja som ako dieta tiez stale lietala mala som 3krat rozbitu hlavu,dva krat otraz mozgu....neboj sa 🙂

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@memory97 ahoj ano simonko ma posledny tyzen koliky kazdy den...nechapem to ved ma uz 11 tyzdnov uz by to mohlo byt ok nie? ☹

katulkaaaaaa
9. nov 2010

uz aj ja som objednala hviezdicku,je sice ruzova ale nevadi a len za 8eur 😉

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@jankasramka jani perfektne ten tvoj mm je veru sikovní 😉 a co malinky cely den plakal?co ho trapilo?nam sa akosi vratila kolika,uz 4 noc sa to opakuje

kahlan1
9. nov 2010

@memory97 dakujem za odpoved pytala som sa preto lebo kamoska mi vravela ze jej lekar nic nevravel o dvoch tak dala jednu a o druhej nevedela. My dame tiez tu na dva.

ako sa dnes más? my akosi strajkujeme s papanim place pri tom a nechce pit :( neviem co to môze byt.

bonix
9. nov 2010

Dobré ránko augustové miláčiky 🙂 akú ste mali noc? čo sa stalo Akike a jej synčekovi? 😲

mirmaj
9. nov 2010

dobre ranko
@akika722 čo si dala ten link, tak tam maš aj úplne znenie celej knihy a zadara, tak si tam môžeš prečítať vždy tu časť ktorá ťa zaujíma, alebo takéto čítanie ťa nebaví? Alebo daj niekomu vytlačiť v robote na firemnej tlačiarni a maš to zadara aj v tlačovej forme 😀 😀

kvietok121
9. nov 2010

dobre ranko u nas hviezdicka ma uspech ale nie na spanie ale paci sa mu velmi

vladka84
9. nov 2010

dobre ranko, Panelak skoncil a my sme ani nedriemkali... no to bude den 😒

@katulkaaaaaa to kde si nasla taku lacnuuuu? 😲

@jankasramka sikovneho mas mm, krasne to urobil 😉

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@vladka84 vladi na mimibazare,ale zatial mi pani neodpisala tak uvidime...snad ju este ma ,nebol ta ziadny zaujemca 🙂

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@vladka84 no fasa tak herecka fotku zmazala...chapes to???naco nieco predavam a ked sa niekto ozve nereagujem??? 😠 ale nasla som teraz tu istu na konikvi za 7,50 tak dufam ze konecne ju aj kupim 😝

vladka84
9. nov 2010

@katulkaaaaaa no nechapem,mozno uz mala predane a zabudla zmazat, ale mohla sa ti aspon ozvat 😠
tak idem aj ja popozerat a ak nenajdem lacnu, tak napiseme jeziskovi, nech nam donesie novu...uz aj tak rozmyslam, co mala dostane, lebo vsetko co som zatial chcela, som hned utekala kupit 😀

akika722
9. nov 2010

@memory97 skušala ale take veci som sa dočitala že sa bojim ešte viac..volala som dr.zajtra ideme znova na krčne,potom ične pozadie neurologia a uvidi sa,vraj v jeho veku dutiny ešte nemôžu byť zapalene 😕

akika722
9. nov 2010

@katulkaaaaaa dufam Kati....
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kde si našla za taku cenu??????

akika722
9. nov 2010

@jankasramka a ty si kde našla takého šikovneho chlapa???

akika722
9. nov 2010

@mirmaj ked ja chcem original 😅 ale niéééé za 16 e

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@akika722 necitaj hovadny!!!!
aj ja som citala o simonovej hrcke take depky som mala ze som dva dni prerevala,mysli pozitivne,nepripustaj si ze by malemu nieco bolo lebo ti z toho prepne...aj ja sa bojim co mi povedia na vysetreni v ba ale nepripustam si nic zle,moje dieta je zdrave a hotovo....myslim na teba 😵

akika722
9. nov 2010

@katulkaaaaaa sažim sa 😒

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@akika722 nasla som dve na mmb jedna neodpisuje,druha inzerat hned zmazala...a tretiu som nasla tuto zatial neodpisala dufam ze ju konecne kupim 😒

akika722
9. nov 2010

@katulkaaaaaa no...ja som tu minule našla tu hviezdičku fisher len za 10 napisala som jej a ona odpisala že ešte nevie či to chce predať-tak načo dava inzerat neviem tak som jej napisala nech sa rozhodne a ona že tak asi nieee-že nekoniec nepredava 😖

ejuska79
9. nov 2010

ahojte, tak nakoniec malu neockovala, az ked sa to zahoji, dala nam framykoin, mam jej to natierat...ma to ozaj skarede, ale snad to coskoro prejde.dakujem za rady a podporu, uz som mala vcera aj strach...

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@ejuska79 prosim ta framykoin je na predpis?maly to ma tiez hnisave....ja mu to le liehom po kupany cistym

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@akika722 no toto veru nepochopim,viem ktoru hviezdicku stale ju ma v inzeratoch...

evanns
9. nov 2010

@katulkaaaaaa framykoin kupis aj volne... 😉 staci ti ten 5 g zasyp

inak dobre ranko prajem...ach ta ja mam nervy ..na mm...na kriz slamy neurobi v tom byte 😠 v poslednej dobe 😠 😠 😠

ejuska79
9. nov 2010

@katulkaaaaaa ano, je na predpis...

kahlan1
9. nov 2010

ked lezia vase deti pod hrazdickou vsimaju si tie visiace hracky? lebo Anetka ich ma na haku :( strci ruku do pusinky a uz je po hre. Vobec si ich nevsima

kahlan1
9. nov 2010

@katulkaaaaaa v lekarni mi povedali ze je len na predpis

katulkaaaaaa
9. nov 2010

@kahlan1 maly si moc tie hracky nevsima,len sem tam tiez ma radsej rucicky 😝
@evanns skusim kupit uvidime,ina mm sme aj vcera preberali,myslim ze su vsetci rovnaky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre