♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus myslim ze ma dobru odsavacku prave som odsala 100ml, no idem buvat tak zase zajtra, papa dufam ze sa cim skor dostanes do postielky

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj nebudeme 😀

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus aj tak dost vydrzia nas maly je o deviatej je kaput

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 dobru noc aj ja idem, no naša tamarka je už o 19 mam pocit kaput 😉

danulienka35
13. nov 2010

@mirmaj to hej ale da sa to zvladnut moja neboj a mlu mas rozkosnu je ako pol rocne babo uzasna je to nasa je vazne leniva ale necudujem sa ved len je a spi

hajatanufus
13. nov 2010

@mirmaj veru este nie inokedy ide spinkat v pohode hned jak manzel odide do prace vzdy do deviatej ju ulozim a dnes neviem co sa deje kupila som jej taku peknu knizku na zaspavanie je tam take dievcatko ktore sa akoze hra a potom ide spinkat tak pekne ide na nocnik umyje si rucky zubky a napije sa vodicky potom si precita knizku na dobru noc pozdravi mesiacik ze dobru noc mesiacik vezme si macka a zajacika a ulozi sa do postielky apekne zaspinka. tak to vzdy citam lucinke pred spanim a celkom to na nu zabera a este su k tomu take nalepovacie hviezdcky ze vzdy ked ide spinkat tak si nalepi jednu hviezdicku stalo to 5libier ale nelutujem lebo chcem aby sa aj lucinka naucila ze pred spanim sa ma vycikat, umyt rucky zubky a spinkat zatial este nosi plienky ale to sa casom nauci 🙂

hajatanufus
13. nov 2010

tak dobru noc baby a ahoj zajtra

helen1007
13. nov 2010

ahojte. konečne som sa dostala aj k písaniu. Sem tam si len letmo prečítam o čom sa bavíte. Dnes mi malá nespala celý deň...mala som pocit, že sa zbláznim. Závidím vám, že si nájdete čas aj na pokec cez net...ja mám pocit že nič nestíham odkedy mám Dominiku.

hajatanufus
13. nov 2010

@helen1007 to ja tiez nic nestiham a pri pc vacsinou aj kojim 🙂

hajatanufus
13. nov 2010

@mirmaj nakoniec somm zistila ze ma zvysenu teplotu tak asi koli tomu nemohla spinkat dala som jej liecik ale musela somm jej to dat do dzusu lebo to nechcela no vypila polovicu hm... ☹ teraz uz spinka

akika722
14. nov 2010

dobre ranko 😵 😵 😵 halsim že som KONEčNE VYSPATA 😵 😵 😵
Samko Samušik sa len raz chrustik v noci zobudil,o 4tej,napapal a spal do 7:30...v noci si stiahne 140-180ml 😨
ale sme choručky kycha a ma sopliky ☹ tolko z neho víde že až 😒 nič,ideme aj tak zajtra k dr.tak nech na neho kuk 😕

čo nove??
@mirmaj aj ja chcem kolačik do IP 😀 neboj mne tiež z piatka na sobotu tak vrieskal a nespal v noci ani minutu

akika722
14. nov 2010

@hajatanufus nadherné dievčatka 😉

mirmaj
14. nov 2010

@akika722 máš ho tam, tento http://varecha.pravda.sk/recepty/kinder-kolac/1... môžeš isť vypekať 😀 aj ja som zapla PC aby som pozrela recept a idem ho urobiť no a ked som už tu tak som aj prečítala čo mate nové a čítam že ty si vybúvaná, tak super Semi pekne potiahol a aj pekne spapkal 😉
@hajatanufus tak to bude tým chuda, že mala teplotu,ale tak už bude dobre ked si dala liek 😉

akika722
14. nov 2010

@mirmaj zase spinka 😀
mňaaaaaam koláčik 😝 už mi slinky teču...no hod potom foto ako ti vyšiel 😵

mirmaj
14. nov 2010

@akika722 aj naša už spinka, ale tak ona bola už 6:20 hore ako vždy 😀 no dufam že nezabudnem odfotiť ale už idem pokračovať lebo robím segedín a až stihnem aj kolačik, pekný deň

akika722
14. nov 2010

@mirmaj budem čakať na foto 😀 ja nevarím..mm je u mamy/svokry/s Patkom,pridu večer 😎

kila
14. nov 2010

Dobré ránko!
Ako ste spali? My fantasticky... Tomi zase prespal noc, nezobudil sa ani aby sa najedol... a zaspí tam kam ho položím, je mu to jedno... je to môj poklad... 😵
@akika722 čítala som že asi vám Samko málo priberá... tak čo ja viem... keď mala Réka 3 mesiace tiež mala len 5100g a priberala asi tak 400-500g za mesiac a my sme nemuseli prejsť na UM. No ale Réka mala 2800g keď sa narodila, takže bola oveľa menšia ako tvoj Samko. Veď uvidíš čo povie doktorka a keď je Samko nepokojný tak radšej mu daj UM, nie že bude hladovať... 😅

akika722
14. nov 2010

@kila on je spokojny neplače pre hlad,len dr.vymyšla 😀 maly sa napapa odgrgne ako stary chlap 😀 a spinka,nič mu nechyba 😀
aj mm sesterka sa vola Réka...ja som najprv nechapapla že čo je to za meno.či Erika alebo čo 😅
ale potom som zistila že maďarske 😅

katulkaaaaaa
14. nov 2010

ahojte
@mirmaj @akika722 @liba78
pripajam fotku kolacika 🙂 chuti lepsie ako vyzera 😀

akika722
14. nov 2010

@katulkaaaaaa jéj kedy si ho robila?mňaaaaaam
a ahoj 😅

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@kila ahoj taku noc by som ja raz chcela zazit 😉 mi sme boli hore tri krat

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@akika722 vcera som robila celu noc bol v chladnicke,je to podla toho receptu co dala mirmaj,je vyborny

evanns
14. nov 2010

@katulkaaaaaa jeeeeeeeeeej mnam mnam sikovna si!!!

inak dobre ranko babenky
mne sa dnes nic nechce, dostala som kramy, tak len polihujem, poslala som mm k mame po obed 😝

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@evanns ahoj,viki mi pomahala 🙂
fuu aj ja som dnes leniva,nechce sa mi nic atolko by som toho mala spravit 😒 ja kramy zatial nemam dufam ze tak skoro ani nebudu...pri prvej som dostala az ked mala 9 mesiacov

kvietok121
14. nov 2010

dobre ranko
@helen1007 aj ja pisem vacsinou pri kojeni ako hajatanufus alebo ked tatinko bavi inac by som tiez nestihla
@katulkaaaaaa si sikovna vyzera fantasticky mnaaaaaaaaam

kila
14. nov 2010

katulka, príde aj to... 😉

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@kila no neviem mala ma 6 rokov aspi az teraz....uf,no niekto ma proste nespave deti
@kvietok121 je vyborny 😉

kila
14. nov 2010

katulka, no raz to príde, keď bude mať 18 zas nebude chcieť vstať z postele... 😀

hajatanufus
14. nov 2010

@akika722 dakujem som rada ze ste sa konecne vyspinkali tentoraz som zase ja zle spala lucika mazvysenu teplotu tak nevedela zaspinkat az okolo 11tej a rachel som brala do postele okolo polnoci ked som aj ja chcela zalahnut ale hned sa zobudila tak som jej dala papat a obe sme zaspali a o hodinu som sa zobudila a prelozila som ju no potom sa zase ona zobudila len neviem kolko bolo hodin a odvtedy sme moc nespali asi ju zlostilo brusko lebo stale metala ruckami a pustala prso tak som nemohla spat lebo som jej ho davala stale do pusy potom sme nejak zaspali a o siedmej sme sa zase zobudili prebalila som ju a nakrmila ale uz sme nespali to uz sa usmievala a potom prisiel domov manzel aj skolegom ten ho doviezol lebo my nemame auto a manzel chodi vlakom a potom peso asi hodku takze chodi domov po deviatej ale dnes prisli okolo pol osmej trochu pokecali a potom kolega odisiel a mm siel spat no a rachel sa medzitym vykakal tak sa jej konecne ulavilo na brusko a ja som ju okupkala lebo to mala az na chrbatiku a potom okolo deviatej zaspinkala ani papat si nepytala a teraz este stale spinka ona zvykne tak styri hodinky spinkat ked ju lucinka nezobudi

akika722
14. nov 2010

@hajatanufus uf...maš to ťažké s dvoma detmi doma.môj aspoň do škôlky chodi...no sice.uvidime či neostane doma,lebo ked sa nepodarí vybaviť inu bude musieť ostať doma 😒

baby budem musieť s Paťkom zajsť za psychologom ☹ sme si v posledom čase všimli že je akísi bojazlivy a v noci zo spanku sa stale rozplače ☹ pred tym to bolo dieťa kt.sa ničoho nebalo,bol ako maly cigan šiel s každym... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre