♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. nov 2010

@akika722 dve farejrky? sikulka 😀

kvietok121
19. nov 2010

@liba78 takze blba noc?

mirmaj
19. nov 2010

dobre ranko,
@akika722 takže Pati začína skoro, aby stihol všetky tie frajerky vybaviť pokiaľ sa ožení 😀 😀
@liba78 ale fakt su tí vaši drobci rovnaký 😉 no tak tie noci nezávidím, ja som mala take asi 4 alebo 5 že sme boli aj 10x za noc hore a to bola hrôza, už sa postupne vraciame do starých kolají, tuto sme boli hore 3x, tak to sa mi zda teraz celkom v pohode

21
19. nov 2010

Dakujem vsetkym, ale zit sa musi... 😀 A byvaju aj horsie veci... Dnes myslim na chalanov...

alure
19. nov 2010

Dobré ráno milé maminky....no dnes sme začali asi tým že sme zaspali takže som si Olivera nechala doma.Teraz ísť do BA by bol zabiják 😖
@21 držím palce nech to chlapci zvládnu čo najlepšie a ty sa netráp bude to ok.
@mirmaj ahoj moja aj my sme tak 2-3 krát hore za noc kedyako,ale veľa závisí aj od toho či je u nás teplo alebo tak akurát..asi sú babulatka skôr náchylnejšie na suchý vzduch.
@kvietok121 odovzdám mu...ako ste buvali vy?
@akika722 veľmi som zvedavá na vyjadrenie psychologičky a uvidíš aj ty budeš spokojná 🙂 Som sa smiala za tie frajerky a som si spomenula keď bol Oliverko zhruba v Patiho veku,tak všetky dievčatá v triede v škôlke ho mali strašne radi a bol pre nich ako taká bábika...hral sa s babami viac ako chlapcami,ale skôr asi preto že chlapci sa väčšinou bili a on to nemal rád. Teraz mu je síce v škole veľmi dobre ale sú 11chlapci a žiadna baba v triede čo mu dosť chýba.

alure
19. nov 2010

@liba78
ahoj moja,tak ako budúci týždeň? Máš nejaké info ohľadom tvojej cesty za kočíkom do SC?
@jankasramka
myslím si že na značke tej odsávačky nezáleží,tie vysvačové sú na jeden systém a my máme doma tú čo poslala link @gagarinka a je veľmi dobrá.

evanns
19. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 perfektne...ale necudujem sa az tak mm ze nezistil rozdiel 😀 😀 😀 co mna zaraza je ze si pamata ze taku deku este nevidel, lebo mojmu mm je uplne jedno aku deku ci oblecenie mame, na nic nove sa nepyta co mne vyhovuje 😝 a ked sme niekde na navsteva a mu poviem nech pobali veci a ja poobliekam malu tak on vobec nevie ktore je nase (napr. deka, plienka, teplaciky...) 😠 😠 😠 😠 😠

evanns
19. nov 2010

inak dobre raaaanko prajem ...dnes mame 3 mesiaciky...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎 😎 😎

jankasramka
19. nov 2010

@gagarinka @memory97 @kvietok121 @liba78 @alure
dakujem baby ste zlate, teraz uz mozem napisat jeziskovi ze aku odsavacku chceme 😉
@alure minule som sa ti ani nepodakovala ze si mi poradila, vdaka vazne
@21 drzim palce

@evanns gratulujem 🙂

evanns
19. nov 2010

@jankasramka vam gratulujem k 4 mesiacom...sice neskor ale vcera som tu nebola

alure
19. nov 2010

@evanns
gratulujeme k 3 mesiačikom...ako rýchlo nám to ubieha ani sa nenazdáme a budú tu fotečky s tortami a jednou sviečkou 😅
ako by si opísala môjho drahého ..tiež nemá ani šajnu o tom čo som kúpila či už jednému drobcovi alebo druhému 😀

alure
19. nov 2010

@jankasramka
janulka veď to je samozrejme 🙂 neďakuje mojko,od toho tu sme všetky aby sme si navzájom poradili a skúsili nájsť vhodnú alternatívu 🙂 No tak ježiškovi treba písať čo najskôr nech to stihne..dúfam že ti tá odsávačka veľa uľahčí....ach bože pozerám na hodinky..u vás hlboká noc však?

jankasramka
19. nov 2010

viete co mi dnes vraveli ze ak dieta sa vela laka alebo place ze sa boji tak ked zaspi mame sa nad nim modlit 3 krat verim v boha a pritom robit nad nim krize zapalenou svieckou....
jedna kamoska vravi ze to je jedine co zabera na jej dieta. vola sa to "odhananie laku" (od slova zlaknut sa)
ja som z mesta tak take praktiky moc nepoznam...vy ste o tom poculi? mne to pripada podobne ako "z oci" ale toto je vraj cosi ine.
nam to poradili skusit aj na ten mateov rev v aute.
inak s mm sme dnes dosli na to ze on tak vrieska odkedy ho hryzol ten pavuk. vtedy sme sli do nemocnice a cely cas vrestal jak besny. tak on si mozno tu bolest spojil s autom....
ktovie....

jankasramka
19. nov 2010

@evanns dakujeme🙂

@alure hej , tu su uz dve hod rano. sme boli na jednom stretku rodin a to sa vzdy zakecame a vraciame sa medzi 00.00 a 01.00 😅
no idem spat lebo dnes som mala narocny den, dnes som akosi nic nezvladala... a navyse som zacala viac soplit. nos uz uplne odraty ☹

alure
19. nov 2010

@jankasramka
tak šup šup do postielky,teplý čajík a rýchlo sa uzdrav..dobrú nocku prajeme....

katulkaaaaaa
19. nov 2010

@liba78 ahoj,dakujem 🙂 fotila ma Silvia,ale ta Simona co mam na fb v priateloch tiez krasne foti a je z trencina ako ty 🙂 napis jej ak by si chcela foto 🙂
akurat idem do skoly viki ma imatrikulacky,maly ma hrozny kasel aj sopel ☹ a noc zase hrozna,len sa zvija,boli ho brucho...neviem co to je

vladka84
19. nov 2010

Dobre ranko... my tiez nemame odsavacku, ale neviem ci mam kupit, pri Timke som nemala a nikdy som nepotrebovala, soplik som jej vzdy cistila vat. tycinkou a physiomerom, kym sa naucila fukat nostek 😕

vladka84
19. nov 2010

@jankasramka tak to ta obdivujem, ze dokazes takto do polnoci fungovat, ja som o deviatej hotova, v lepsom pripade vydrzim do desiatej - to ked ma mm nalaka na tutu - mutu 😀

evanns
19. nov 2010

@jankasramka tiez moj obdiv tak dlho byt hore... 😉 ja s malou chodim spat o 21:00....mrrrrrtva

evanns
19. nov 2010

a ja som mala chvilu cas a som chcela malej nieco vlastnorucne vyrobit tak som jej takeho macko-psika urobila 😀 k dnesnemu sviatku 😉

mirmaj
19. nov 2010

@evanns ten krásny, to si z čoho urobila?

memory97
19. nov 2010

@jankasramka tak my mame tu istu ako kvietocek🙂 a sme s nou velmo spokojny🙂

evanns
19. nov 2010

@mirmaj frote ponozky 😀 napln do vankusov 😉 masla...a flaky, nos a oci som vysila 😎

memory97
19. nov 2010

@evanns krasny darcek🙂 tie su najcennejsie a na nezaplatenie 😉

my dnes ideme cvicit s malinkym opat vojtovku, uz by som mala zacat balit, nech to stihneme, ale taaak sa mi nechce 😉

@mirmaj davas malej cajik? ak ano, aky? davam malemu feniklovy a neviem, ci ho od neho neboli brusko. Aj ked iba troska mu ho dam, ale vecer sa mi neskutocne zvyja..

evanns
19. nov 2010

@memory97 aj my uz sme na UM a davam vecer feniklovy...vypije stale kolko chce...sa mi zda ze jej skor pomaha ze sa vypurka po nom

mirmaj
19. nov 2010

@memory97 ja dávam čajík každý deň, ty by si tiež určite mala a hlavne teraz ked už davaš prikrmy, ja mám 3 a tie striedam, feniklový - sunarek, a potom z HIPP pre detske bruško a bylinný nápoj na dobru noc a tieto jej striedam.
Môže ho z toho feniklového čajíku bolieť bruško, lebo tak ako je fenikel na vetry tak pri väčšom množstve môže zapekať, skus ho spraviť slabší, vypije ho veľa?

majka35
19. nov 2010

ahojte baby

liba78
19. nov 2010

@kvietok121
@mirmaj ano, blbá noc a bude blbý deň. Zas máme doma desný buchot. Nedá sa mu spať a ja musím variť ☹ Takže nemožeme ísť von. A ešte netečie voda 😠 , vraj to vyhlasovali 😠 😠 😠 😠 Ešteže má sestra voľno a príde aj s bandaskou, ja neviem čo by som robila bez mojej úžasnej rodiny 😵
@evanns krásny macko, si šikulka 😉
@katulkaaaaaa ona teraz fotila kamošku s malým. Tiež krásne fotky. Si ju zajednám, len čo bude už na dome všetko hotové 😅

liba78
19. nov 2010

@alure mam info v maily, potom napisem 😉

liba78
19. nov 2010

@majka35 ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre