♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
29. nov 2010

@akika722 mám zimmriavky z toho ... to je čo za jednanie? prečo spí pri učiteľkách? ... akým právom ti povedala, že si ho máš uspávať sama 🙄 🙄 🙄 🙄 ježiš, normálne mi vrie žlč ... chudák Paťko ... to by som aj ja menila škôlku, som zvedavá, ako dopadne rozhovor .. brrrr 🙄

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 zmena skolky urcite pomoze

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 ideme na ultrazvuk,pred dr grcal tak uvidime zajtra...s vahou nestresujem Pati bol ešte menši a teraz je veeeelky

kvietok121
29. nov 2010

@liba78 tak to ste poriadni chlapi 😀

majka35
29. nov 2010

@kvietok121 moja úplne nervózne kope nohami, piští, kričí, nepustí ma ani na krok ... teraz som ju dala k sebe na koberec, revala, kopala a zaspala chúďa ... som zvedavá, koľko minút pospí 😖

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 ved to aspon su lahsi na nosenie 😀 😀 😀 😀 😀 tak to mi povies co ti robili a preco grckal pred dr? len tak si ho zdvihla a on sa vygrckal

kvietok121
29. nov 2010

@majka35 je nemas nahodou dvojca? my este k tomu nezaspime sami 😀 😀 😀 😀 rucicky, no ako povedala dr maminkinymi slovami maminka ho ma velmmi rada 😀

akika722
29. nov 2010

@majka35 mne ked to uč.povedala som nevedela čo robiť ako reagovať bolo to pre mna hrozne
bola som za riaditelkou ona to zvaluje ne učitelku,učitelka mi to dala odkazať od riaditelky...dnes mam pokec s uč.a zástupkyňou tak som zvedava..kamoška rano niesla syna /chodia spolu do triedy a uč,sa pred nou preriekla niečo o prepušťani...mam vybavenu druhu školku od januara kde nehučia nenutia deti venuju sa im deti tam maju aj kružky a kopec aktivit

elina313
29. nov 2010

@akika722 a to by si chcela, aby už teraz vyzeral ako polročný ? 🙂 Buď rada, aspoň si užiješ, bábätkovské obdobie.
My sme mali minulý pondelok 3,5 mesiaca a 5780g a je peknučký, zdravučký, líčenká ako škrečok a som šťastná, že sme babatkovskí a nie velikí 🙂 🙂 🙂

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 nie..doma sa napapal a tam som ho vyzliekala tak medzi tym...ale začal zase grcať...no na nutrilon nechcem isť ☹

liba78
29. nov 2010

@katulkaaaaaa krásne fotečky...

majka35
29. nov 2010

@kvietok121 no ja si tiež nepamätám, kedy zaspala sama /okrem toho spánku teraz na koberci/, vždy ju musím kolísať a spievať ... v kočíku mi už nespí, len veľmi málo, už je aj tam nervózna a plače ... minule mi revala v kočíku terezka ako najatá a barborka tiež, lebo spadla a udrela sa ... tak som tlačila vo vetrisku hore kopcom kočík, na rukách urevanú terezku a nohavíc sa mi držala urevaná barborka, som mala slzy na krajíčku od vyčerpania a nervov 🙄

akika722
29. nov 2010

@elina313 nieeeeeeeeeee 😀 ja som spokojnaaaaa 😀 😀 😀 aj tak som včera na neho pozerala a hovorim mm že už je takyyyy velky ☹ a že už ma onedlho 4 mesiace a len teraz sa narodil ☹

akika722
29. nov 2010

@majka35 bože to poznam ked revu obaja naraz 😖

majka35
29. nov 2010

@akika722 no tak to by som poslala aj konrolu na nich ... a ja som taká papuľa, že by som im niečo škaredé povedala ... ja som ak tigrica, ked niekto ubližuje mojim deťom ... načo pracujú v škôlke, ked ich to nebaví 🙄

akika722
29. nov 2010

@majka35 ved to že ja tiež ticho nebudem...Pati bol asi 3 yždne teraz doma a pocikavanie prešlo

elina313
29. nov 2010

@akika722 my sme sa sťahovali v októbri a malú som prehlásila do novej školy. Tak ju zdeptala triedna, lebo oni teraz tak sprosto berú násobilku - všetky príklady s výsledkom do 30. Nie postupne ako sme sa to učili my... že sa Tamarka tiež pocikala v pondelok ráno. .. a to má 9 rokov !!! Keď som to videla, bolo mi do revu a nervy som mala také, že keby tá učiteľka stála vtedy vedľa mňa tak sú z nej 2 a ešte škaredšie... utekala som do školy a pekne som jej povedala svoje - ALE INTELIGENTNE 😀 😀 😀 ale všetko čo som mala na srdci....
Držím Ti palce
Odvtedy máme pokoj 😉

akika722
29. nov 2010

@elina313 echapem spravanie niektorých učitelov...bože ved to študovali a vedeli že budu učiť deti

katulkaaaaaa
29. nov 2010

dakujeme 🙂
@akika722 urcite zmen skolku,chudatko Patko ,a ucitelke to vysvetli rucne strucne 😠
@majka35 @kvietok121 ani mi nezaspime sami od seba,skor vynimocne..vzdy zviaem do perinky,nohy trcia,ponosime sa tak 3 minutky a spi,vzdy aspon hodinu...a v noci mi vydrzal 8 hodin!!!som nechapala 🙂

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@akika722 mi sme toto mali v skole s viki,tam zase ucitelky nechceli deti pustat na wecko,ked sa malo spat...a mala sa mi tam pokakala do nohaviciek,a ja som na to dosla az doma,som na druhy den spravila taky bordel 😠 a chudatko moje male tak mi vysvetlovala ze ako to z nohaviciek vyberala,mala len 4r,by som ich pozabijala kebysom na to dosla hnedtam....ja mam viac takych zazitkov,chvalabohu co sa tyka skoly je to v pohode zatial

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 ani ja nie ale mne dr vzdy povie kym pribera nemusim ist na nutrilom ze materske ma dobre, ze nemam zarucene ze by negrcal aj z nutrilonu nech len vydrzim do pol roka a potom ze uvidime

kvietok121
29. nov 2010

@majka35 moja zlata to obdivujem mne sa chce revat pri jednom niekedy

cerfaa
29. nov 2010

ahojte 🙂 ak sa mozem pridat, rada sa podelim o moje slniecko Patušku. narodila sa 30. augusta o pol desiatej vecer, mala 50 cm a 3550gramov. Teraz ma uz tri mesiačiky a za nič na svete by som ju nevymenila 🙂 Je to moja laska a kazdy den mam robi radost 😉

akika722
29. nov 2010

@katulkaaaaaa aky je chutnučky 😀

😲 😲 😲 😲 tak to je sila...aj mojej kamošky maly chodil do školky a tiež ho nepustili na wcko a sa popiškal...preložila ho tam kde pojde Paťko...chudatko Viki,ako sa mohla citiť...svine hnusne by som ich nakopala 😠

kvietok121
29. nov 2010

@katulkaaaaaa tak to ste dobri je takze nie sme sami co sa nosimeeee no nevadi mi to a nech si okolie hovori co chce zatial je jeden ktovie ci nam pan boh pozehne druhe tak si ho budem rozmaznavat no nie?

kvietok121
29. nov 2010

@cerfaa AHOJKYYYYYYYYY VITAJ

akika722
29. nov 2010

@cerfaa ahoj vitaj 😉 píš píš

kvietok121
29. nov 2010

@katulkaaaaaa TO NEMYSLIS VAZNE normalne som rada ze este vyse dvoch rokov skolku neuvidime

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 no uvidim,ideme za detskym primarom tak snad bude ok...mam malemu zobrať čajik asi sa ultrazvuk robi ked on papa,pije aby videl kde to ide ak som spravne pochopila

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 už teraz študuj ktora je naj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre