♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
2. dec 2010

@mirmaj my tiez chodime stale vonku🙂 aj vcera som bola jediny kocik🙂 potom som este v obchodoch zahliadla dalsie🙂

danulka3
2. dec 2010

dobré ránko všetkým,
noc sme prežili v pohode,malý bol síce hore každé 2 hodinky,ale trošku si pocuckal mliečka a spal. O tretej som mu merala teplotu,mal 37,9,dala som mu sirup,tak som zvedavá,čo bude teraz ráno. Dúfam,že to už bude v pohode.

@memory97 Aj mi musíme ísť každý deň vonku,Jakubko spustí vždy cez obed taký krik,normálne podľa neho viem,že je obed,či chcem,či nie,musím obliecť a ísť von,nič iné nepomáha. 😝

katulkaaaaaa
2. dec 2010

babyyy mi sme zase chory vsetci ☹ uz ma to fakt nebavi...mala horucky,kasel,sopel...a maly uz to chyta,ja ani hltat nemozem..do toho sny uzastne ze si mm nasiel frajerku a odisiel od nas,normalne mi prepina 😖 raz hore s malym potom s malou,ja chcem teplooooooooooooooooooooooooooooooo

danulka3
2. dec 2010

@katulkaaaaaa ani mi nehovor,a to ta zima ešte len začala 😠

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@danulka3 ☹ je to cele na h...o....tak docela dobre ste prezili ockovanie,nas to caka az tak za dva mesiace kvoli komplikaciam pri tbc,aj tak som rada hovori sa cim starsie dietatko tym lepsi to znasa...mi sme mali vecne problem a s viki - ockovanie

danulka3
2. dec 2010

@katulkaaaaaa Ja som tiež myslela,že nebude očkovať,lebo sa mu stále robila chrastiška na pliecku,odpadla a znova sa spravila,ale doktorka povedala,že to je dobre,tak dúfam,že nebudú nejaké komplikácie.A prečo až za 2 mesiace???

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@danulka3 nas ked zaockovali na tbc malemu sa na krku spravila hrcka velkosti vecieho hrozna,a plecko zahnisalo,museli mu to tahat ihlou von,teraz sme sedovany v ba ☹ az ked sa to da cele do poriadku az potom mozeme pokracovat v ockovani

liba78
2. dec 2010

Dobré ránko, tak včerajší hrozný deň je za nami, dúfam, že dnes bude ok. Ruky mám jak opica až po zem. Prišlo mi Ergo, ale vrieskal v ňom tak som ho len vyskúšala. Baby, ktoré máte nosiče, chcú vám tam byť deti s tými rozkročenými nohami ? Ja mám pocit, že to mu vadí. A ešte z neho málo vidí a žužlal ten popruh. 😒

@katulkaaaaaa neskúšala si trošku ich posilniť C-čkom. Ja som kúpila obyčajný celaskon 250 a decká si samé dajú po tabletke každý deň. Mňa od včera bolí hrdlo, dúfam že to nebude nič hrozné. Idem si zaliať Coldrex. A tie sny s mm sme ti možno privodili my, lebo sme písali že je fešák. Neboj, všetko bude ok.

majka35
2. dec 2010

dobré ránko ... tak bolesť hrdla už chytila aj nás s mm ... mne to už prechádza do priedušiek a kašlem ako tuberák a to som pre 3 týždňami dobrala ATB 😒
C beriem aj ja to z DM a Barborke dávam imunoglukán, C aj Biogaiu

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@liba78 ahoj moja cecko mi dala vcera dr zacnem im to davat dnes obom,tie sny s mm no podvedomie mi dava jasne najavo ze by som sa uz aj ja mala chovat ze mam manzela,lebo sa mu vobec nevenujem akosi nemam energiu 🙄

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@majka35 ahoj,ja davam viki vytazok zo zralocej pecene,ale akosi nezabera nic....a ona to vzdy prenesie na maleho ☹ tuto noc som spala dve hodiny dokopy som uplne fit 😀 😀 😀

majka35
2. dec 2010

@katulkaaaaaa no, ako si si to super vysvetlila ... ja sa mm tiež veľmi nevenujem, fakt sa to nedá pri dvoch deťoch ... jedine, keď uspíme deti, tak od tej 20.00 - 22.00 sedíme pri poháriku vínka, alebo čajíku a debatujeme, ale o ťuťu muťu nie je ani reč ... normálne som po pôrode zfrigidnela 🙄

majka35
2. dec 2010

@katulkaaaaaa nezávidím, minule sme boli chorí traja, ale terezku to chválabohu obišlo, tak dúfam, že aj teraz ju to obíde ... to je na prd, ked sú deti choré, som 24 hodín v strehu a nedokážem sa uvoľniť

majka35
2. dec 2010

ináč barborke ten imunoglukán /klopklop/ dosť pomáha ... v zime ho stále nasadím a užíva ho celú zimu

memory97
2. dec 2010

ahojte, ste toho vcera pekne popisali, sa mi ani nepodarilo docitat vas🙂

@akika722 ja davam plastenku na kocik, ked snezi🙂

katulkaaaaaa
2. dec 2010

@majka35 no ja mam ten isty pocit,mm uz zrejme rezignoval ☹ ja proste ked decka zaspia tak hned idem spat aj ja...mi uz sa ani nerozpravame je to cele nanic,a hlavne ked su decka stale chore 😒
uz nech su vianoce budeme vsetci doma bude pohodicka 🙂 viki uz stala idem dat obom lieky
dnes idem prestupi do o2,aspon si radost spravim 😀

liba78
2. dec 2010

@katulkaaaaaa na vianoce sa teším aj ja. Už aby boli, len neviem kto by za mňa napiekol, upratal a nakúpil dárky 😝 Ak bude malý taký ako posledné dni, neurobím vôbec nič 😢
@memory97 ja som nedala pláštenku, malý potom vreští jak pavián. Ale nepremokol a aj sa to dalo krásne zmiesť metličkou, kúpili sme dobrý kočík 😉 , že baby z klubu cam x3 ?!

mirmaj
2. dec 2010

dobre ranko, my máme dnes 4 mesiace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa chúda, zasa vas trapi choroba, to je fakt hrozné ☹ tie sny myslím že si si tiež navodila sama, ked nato myslíš tak sa ti to potom snívalo 😝
@memory97 no takže ani nemám dúfať v zlepšenie pri príkrmoch, super 😒 ale mne sa celkom osvedčilo že ju nakrmim ešte večer ked si idem ľahnuť, lebo takto som si ľahla o jedenástej a ona bola hore okolo jednej niekedy aj skôr a takto ked ju nakŕmim cca o 22:30 tak o druhej sa zobudí občas na dudku ale to spí hned dalej ako jej ju dám a potom pred štvrtou sa zobudí na papanie, takže papame len raz, takže to som viac potom vyspatá 😉

kvietok121
2. dec 2010

@jankasramka juj keby boli peniazky vsade, preto mi staci vsade na SR

kvietok121
2. dec 2010

@mirmaj gratulujeme

mirmaj
2. dec 2010

@akika722 aj ja dávam pláštenku ked sneží, mám pocit že jej aj menej fúka dovnútra ked ju máme 😉
@liba78 čítam, že vám moc nevyhovuje Ergo nosič, tak asi investícia ako moja šatka 😝 😝 ja myslím že Tamarke ani tak nevadia nohy naširoko ako to že je otočená tvárou ku mne a nevidí do priestoru, ona sa najradšej nosí tak, že je tvárou do izby a môže všetko okukávať 😀
Keby ste videli ako teraz zaspala Tamka 😀 😀 😀 😀 😀 mrkotala na gauči, ale chcela už hrozne buvať, tak hovorím pustím si PC dočítam vas, ešte si pri mne posedí na nohe a potom ju uložím na spanie, a ako si vás čítam, kuknem na Tamku, vyvesená hlava a ona normálne tu pri mne zaspala po sediačky 😝 😝 😝 som to ja ale za mater? 😅 😅

kvietok121
2. dec 2010

@mirmaj ttak to musela byt fakt unavena, matejko nezaspi ten len mrnci

mirmaj
2. dec 2010
mirmaj
2. dec 2010

@kvietok121 to bola ved vstavala už 5:30 zasa 😝 😝

liba78
2. dec 2010

@kvietok121 čítala som že si zjedla 6 jabĺk a 3 banány, sa nezdáš. Dúfam, že to neboli také jablká ako mne priniesol známy. Jedno vážilo skoro 1kg 😲 😲 to by si mala dobrú večeru. 😀

kvietok121
2. dec 2010

@liba78 neviem ale bolo to fantasticke ked to mm nastruhal alebo lepsie povedane rozomlel ako miminu

liba78
2. dec 2010

@mirmaj tak to ti pekne zaspala 😉 gratulujem k 4 mesiačikom 🙂 , my sme predvčerom spomínali na Jurkove "počateniny" a moj mm zadrel, že vtedy určite nebol doma. No nezabijem ho ?

kvietok121
2. dec 2010

@mirmaj riadne skoro, u nas sa zacina mrvit o siestej a niekedy ked si ho prelozim do postele, tak ako dnes tak s prskom spime do siedmej

danulka3
2. dec 2010

@katulkaaaaaa Aj môj mm má v poslednej dobe rôzne narážky,tiež sa budem musieť polepšiť a trochu viac sa mu venovať 😉

vladka84
2. dec 2010

dobre ranko, tak ja uz mam rozcvicku za sebou, nastastie nenapadalo toho snehu az tak vela, ale aj tak som sa zapotila 😝
@mirmaj vsetko najlepsieeee 😉 no vidis,tak predsa plati, ze ked je babo unavene, zaspi kdekolvek 😀
@katulkaaaaaa chudatka! a nevracia sa vam to preto, ze sa poriadne nedoliecite - teda najma Viki a znov ide medzi bacile? 😒
inak, ja som tu frajerovala, ze ako sme sa s mm vratili do starych kolaji, ale bolo to tak asi dva tyzdne.. ja proste nevladzem s nim drzat krok, on je hore aj do polnoci, ja som o deviatej unavena, ze sa tesim do postele ked deti zaspia, cez den sa bavime len o detoch, co treba nakupit, co urobit, kam s detmi pojdeme... o nas sa ani poriadne nebavime 😒 no ale takisto sa tesim na vianoce, spravime si pohodicku a hadam nas ta vianocna atmosfera zblizi 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre