♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
4. dec 2010

tak dnes som mala na vecer este prekvapko....este som ani farmara nedopozerala a dosla svokra....dom bol v mega bordeli lebo po tom pejkovi som nemala naladu na nic....riady som nechala na stole, vsetko rozhadzane, mne to bolo jedno. a ona si pride bez ohlasenia....

tak az teraz som si dopozerala farmara...fakt chapem ze nemaju zeny ved to je priserne...jeden namysleny, druhy priebercivy, dalsi nevie co chce a vzdy nakoniec ten mamlasko nesamostatny...tomu by mala zenu hladat babka s mamou 😀 😀 😀

@akika722 inak disko guli by som preverila rodokmen...ved ta musi mat same pribuzenstvo v rodine...jej foter len o gatkach a podprsenke tocil....

memory97
4. dec 2010

takze sa mam na co tesit, ked dnes budu opakovat farmara🙂
dobre ranko, idem este troska do postele, maly v noci bol nejaky divny, si asi myslel, ze je rano o druhej 😀 😀 😀

21
4. dec 2010

Pekne slnecne ranko!

katulkaaaaaa
4. dec 2010

caute 🙂 tak farmara mrknem aj ja,u nas prave teraz -10,dufam ze sa to cez den zlepsi uz by som isla s malym aj na prechadzku,vikinka konecne v noci spala tak snad uz bude ok 🙂

lji
4. dec 2010

Ahojte. kočky Vás dočítavať je dosť ťažké ale ked si prečítam predposlednú stranu tak mám dosť 😀 😀 dnes si musim pozriet farmara ked som včera nestihla 😀 😀

Dnes som spala dve hodiny. boli sme zaniest brata na letisko a potom zas prenho lebo zrusili let. prišli sme po polnoci a mala si povedala že ma bude trápiť tak sa stále budila a mrnkala. o 4sa zobudila papať a ja mám akože už dosť spánku podla nej 😖 a to by sme dnes mali ist svokre ale ja ked nespim tak som nervna tak neviem neviem či to pre dobro v rodine radšej nezrušíme 😠

počujte aké vám deťúrence kakajú? saška už niekolko dní do zelena a len občas sa jej to vystrieda s horčicovou farbou.ale inak je v pohode.pospinka,pohra sa, trochu pomrnka pocucle ručky, každý den vyprázdni.... len nechcem niečo zanedbať aby nemala nejake problemy.

inak ako si všímam tak ja vas tu len otravujem otázkami 😝

katulkaaaaaa
4. dec 2010

@lji ahoj no prave toto riesim aj ja,maly mal vcera zelenu stolicu uplne...a mm sa smial ci som mu dala jest spenat 😝 ja som mu hned nasadila probiotika tak uvidime,ale inak je spokojny nic nenasvecuje ze by ho nieco bolelo,tak ja tiez neviem....navstevu zrus,poobede si pospi a nech sa mm venuje malej 🙂

kvietok121
4. dec 2010

inas dobre ranko noc bola fajn, len od rana kasleme a smrkame

alure
4. dec 2010

Dobré ránko maminky
no som zvedavá na toho farmára...toľko o tom píšete že to už musím pozrieť 😀
My sme mali noc ako každú inú hore sme boli cca každé dve hodiny...už som sa s tým zmierila ani som nechcela písať v ten deň po očkovaní bol hore v noci len dva krát som si myslela že keď sa pochválim pokazí sa to...a aj tak to bola len jedna dobrá noc 😒
@lji nie si jediná čo má otázky,každá z nás má nejaké otázky,s tým sa netráp...môj malý ma stolicu tiež väčšinou takú horčicovú a občas sa mi zdalo že bola do zelena...ale nič hrozné....a všetko je ok.Možno je to aj tým ak my niečo zjeme čo im nerobí práve najlepšie..ale určite ak by to pretrvávalo,poraď sa s Dr.
@kvietok121 to bude asi tým počasím....snáď nič vážne,my sme sa soplíkov nevedeli zbaviť vyše troch týždňov.....
@katulkaaaaaa som rada že sa Viki polepšlo...fú - 10 brrr som zvedavá ako bude u nás na jednu z nocí hlásili až do -20 tak neviem neviem..niekto tu minule spomínal do akých mínusových teplôt už detičky nemôžu ísť von...

Idem si dať nejaké brušáky 🙂 a na tú fotku som sa neodvážila...ešte chvílku 😉

evanns
4. dec 2010

Dobra ranko babenky
tak ja som zo vcerajsieho farmara nemohla...prvy namysleny, druhy psychopat, treti basnik, stvrty nevie co chce a ten trulko na zaver...nemam slov...a disco gula 😀 😀 😀 a jej otec ze "nasa kata ja kraska z holyvoodu" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vodniiik je to, presne taaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!

evanns
4. dec 2010

a nasa Natashka dostala prveho Mikulasa od tatika z roboty...sa jej pacilo jak ten papier sustal...prikladam foto
no a kedze ho nemoze spapat tak si ho mangel dal k svojej strane postele a pekne z neho ubuda...joooj skoda ze nejem sladke teraz ☹ ☹ ☹

evanns
4. dec 2010

fotk nejdu 😒

memory97
4. dec 2010

@akika722 tu babu si presne vystihla, cisty vodnik, ktovie, ci ho aj nehrala 😀 😀

memory97
4. dec 2010

@21 aj tebe, ako sa mate? Uz ti je lepsie?

@lji
@katulkaaaaaa nemusite sa bat, ak je stolica do zelena. My sme takuto mali po podani rotavirusu a vtedy som pisala jednej doktorke, ktora radi na nete a odpisala mi, ze zelena stolica je v poriadku, pokial netrva dlhsie ako 3 dni. Ak kojite, tak to moze byt z toho, ze si babatko dalo viac predneho mliecka🙂

mirmaj
4. dec 2010

ahojte, @alure to je naozaj super taka záhrada a bvýať v paneláku super 😉
@liba78 to teda nemá pod 10 takže to bolo faks fiasko ako hovado, mala vtedy 23 tuším 😒
@vladka84 presne tak dve nevesty ale myslím že tá jedna sa cítila viac trápne ako ta druhá 😀

memory97
4. dec 2010

ten druhy farmar Miro, ci jak sa vola, ja na ich mieste utekam kade lahsie🙂

kvietok121
4. dec 2010

@alure no dufam ze sa to zbavime sopliky hadam hej ale strasne ma trapi jeho hrdielko a ten hlasok je to hrozne

alure
4. dec 2010

@mirmaj
ty vole "dobrá" svokra 😒 ja mám svokru relatívne fajn,len sa veľmi stará o moje deti,ako kedy čo a prečo.....no od kedy sme od nich 350km daleko tak je to balada...občas sa spojíme skypom nech vidia Denisa a Oliver už tam ani na prázdniny nechce chodiť....
@kvietok121
tak dúfam že to bude dobré...a ten Calcium dávaš aj Matejkovi či ho piješ ty?

kvietok121
4. dec 2010

@alure nie mam ho davat jemu pol kavovej lyzicky 3 x denne som rada ze mu dala nieco ine, myslim ze fenistil nezabaral, aj ked ona povedala ze to je len nachladnutie ... ach baby neviem si predstavit ako by vyzeral keby mal zapal ... ja nneviem pri nachladnuti takto kaslu a stracaju hlas?

alure
4. dec 2010

@kvietok121
tak ako my si myslím tiež strácame hlas a kašleme aj pri nachladnutí...neboj bude to ok...
my sme využili krásne slnečné dopoludnie a boli sme "na kopci" za blokom sa bobovať a Denis si fajne pospinkal v kočíku na slniečku....

alure
4. dec 2010

foto z dnešného doobedia 🙂 to je náš jedinný kopec v Senci 😒 trošku mi chýbajú tie naše hory z východu ale dá sa...
nejde mi nahrať fotky ☹

mirmaj
4. dec 2010

@memory97 čítam že sme neboli samy čo si mysleli že je o 2 ráno 😀 😀 zobudila sa 1:30 a bolo po spaní, pokakana bola ako býva ráno, hrať sa chcela a tak, uspala som ju až .3:30 na fit lopte a 6:50 mala už zasa ráno, som myslela že pospí aspoň do 10 no to určite 😝

liba78
4. dec 2010

Ahojte, krásny dník je spoza okna 😝 , u nás bolo -10C, ale vybrala som sa z malým do obchodu a k dedkovi na kávu. (Obchod len taký maličký na dedine, žiadny supermarket)
@kvietok121 CalciumChloratum je najlepšia vec akú ti mohla dr dať. Aspoň teraz viem, že ho môžu aj takéto miminká. Vďaka, že si mi napísala aj dávkovanie. Je to hnusný sirup, zlej chuti. Ale najúčinnejšie, čo je na trhu. Naša prvá pomoc číslo 1 odkedy sa mi narodili chlapci.
@alure my hory máme a dosť 🙂 len pri jazde autom po kopcoch je to horšie. Ale fakt si začínam pochvalovať mm passat 4x4 automat, som dnes musela zastaviť v kopci 8% stúpanie a normálne sa rozbehol a ani kúsok ma nešmyklo. 😀

liba78
4. dec 2010

@mirmaj 23 ročnú kozu oblieka matka ? 😲 Fakt máš praštenú svokru, sorry že to musím tak napísať, ale asi aj švagrinú 😖

alure
4. dec 2010

@liba78
no Senec je v nížine čo mne čo som bola zvyknutá na kopce a vrchy trošku chýba:(
4x4 je strašne super ja si neviem vynachváliť 🙂 a hlavne teraz v snehu ...mm mi včera zobral auto a že juj to je parádička na tom jazdiť ...
my sme sa boli bobovať,teraz vyprážam karfiol a potom pobalím mikulášske balíčky...zajtra večer bude chodiť jeden týpek od nás robiť mikuláša a dnes poobede to chcú zbierať. Snáď mi Denis poobede pospí aby som si mohla aj ja ľahnúť,trošku viac som unavená a som sama doma,mm je v práci a bude aj zajtra,ale sľúbil že v pondelok zoberie dovolenku.Oliver budú mať v škole zimné tvorivé dielne,tak sa teším že trošku vypadnem zase medzi ľudí...

Ako sobotný dník u vás babulky?

kvietok121
4. dec 2010

@alure tak to je super ze ste boli von aj ja by som sla ale nechcem ist s nim pretoze ho tie hlieny rozculuju trosku zle papa, tak ked spinka sa casto budi a ja pribehnem a dam mliecko lebo ked spinka tak celkom dobre taha ... a vonku by to bolo narocne ale vetrame poctivo

kvietok121
4. dec 2010

@liba78 tak dufam ze to prejde, suhlasim s tebou je skvely aj mne pomaha, tiez som bola v soku ze my ho dala ... inac jednu vec s tebou nesuhlasim ... je to sirupcek mnam mnam ja ho mam velmi rada, asi preto ze za mladi tiez tym liecili a teraz sa tesim ked si ho mozem kupit 😀 😀 😀 😀

alure
4. dec 2010

@kvietok121
tak to je mrzuté ale ak by vykuklo slniečko a bolo príjemne možno mu čerstvý vzduch a taká 20 minútová prechádzka urobí dobre...uvidíte poobede,hm? Nám naposledy na soplíky zabral práve pobyt vonku..aj ja sa snažím vetrať ale vonku je predsa len lepšie..aj keď už sa kôli prechádzkam teším na jar a leto 😀

kvietok121
4. dec 2010

@alure teraz spinka na sopliky viem ze je dobre, ale na hrdielko asi moc nie

danulienka35
4. dec 2010

ahojte bambulky ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre