♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
8. dec 2010

@alure to nebude automaticky predlzena?

memory97
8. dec 2010

@alure ani ja natusim, ale v spravach hovoril minister, ze netreba nikde ist, ze to pojde automaticky, ale ja tym tetam za okienkami neverim, isto zas nieco domrvia, skusim sa ist informovat buduci tyzden, tento tyzden sa tam uz nedostanem...

alure
8. dec 2010

@kahlan1 ja neviem vôbec ako to bude..my sme akurát spadli do takého blbeho obdobia ...no čo už...
@memory97 ak budeš vedieť nejaké nové info určite daj vedieť..ja idem na sviatky do RV kde si vybavujem všetky papiere ale nemyslím že tam niekto v tej dobe bude....
a ozaj s tým kompotom nie nepomylili sa je teraz akcia 🙂

vladka84
8. dec 2010

kde ste baby? 😲 😲 😲

memory97
8. dec 2010

MK ide a nikoho tu nieto🙂

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@memory97 ja som tu,malinkeho mam v spalni spinka ale stale kasle tak som pri nom,mam pc v spalni som si ho preniesla 🙂

vladka84
8. dec 2010

tiez pozeram, ze je tu prazdno 😲
pridavam foto z dnesnej akcie v skolke - ake pernicky sme ozdobili a aki boli drobci krasni, aj nam zaspievali a este foto Karinky 😵

vladka84
8. dec 2010

@katulkaaaaaa joj, chudatko Simonko ☹ aj my spime,uz asi pol hodinku, cakam kedy vstane, ze sa okupeme a napapame... to som zvedava kedy potom zaspi vecer, este si takto pred kupani nikdy nezdriemla 😕

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@vladka84 vladi krasne 🙂 ja dnes kupat nebudem,ma sople az na brade chudatko...len ho nakojim a budem dufat ze bude spinkat 🙂

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@vladka84 mi vzdy sime pred kupanim...stane okupem ho,nakojim je tak hodku a pol hore a potom spinka

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84 my si vzdy pred kupanim zdriemneme polhodinku

vladka84
8. dec 2010

uz spiiime, okupana je, napapana len trosku, zasa vymyslala a len si cucla a odtahovala sa 😒 my sme si zvykli zdriemnut pred kupanim asi pred mesiacom, potom sa naucila pospat si okolo stvrtej chvilku a potom po kupani hned zalomila..no dnes zasa zmena.. tak ja neviem, kedy sa to u nas ustali, uz ked si myslim, ze mame aky-taky rezim, pride den kedy je vsetko uuuuplne inak 😕

danulienka35
8. dec 2010

@alure ako krasno spinka chrobacik 😉

katulkaaaaaa
8. dec 2010

baby nemali ste niektora problem s vysledkami v 16tt?kamoske dnes vysli zle vysledky na downa 1:200...odporucaju jej plodovku,boji sa ☹

danulienka35
8. dec 2010

ahojte babulky 😀

elina313
8. dec 2010

@katulkaaaaaa kamarátke 1:17 a malinký je úúúúúúúúúúúplne v poriadku 😉 a presne bola takto pred Vianocami... bola na testoch, ale zažila mnoho stresu

akika722
8. dec 2010

baby ja som bola ten tyždeň na UP-pondelok...nič nevedeli,vraj to nepodpisal ešte prezident...ale že stači vybavovať po novom roku...
@vladka84 krasne kočky 😉
to sa perničky zdobili tymi "perami"?som take ešte nevidela 😕

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@elina313 och dakujem 😉 verim ze aj ona bude ok,moc babetko chce,konecne nasla normalneho partnera,je po rozvode...aspon bude po plodovke vediet co cakaju a ze je vsetko ok 😉

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84 my si zdriemneme aj o stvrtej aj o siestej tak na polhodky

seagull2404
8. dec 2010

@vladka84 ake pekne fotecky a velmi sikovne rucicky 😉

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84 krasne pernicky

mirmaj
8. dec 2010

ahojte, aj my už spíme 😉
@vladka84 krásne šikovnice maš doma obidve 😉 , Timka je celá ty v menšom vydaní 😀

danulienka35
8. dec 2010

@seagull2404 ahoj ako sa mate?

memory97
8. dec 2010

@vladka84 krasne su kocky🙂

@katulkaaaaaa chudacik, este stale ho trapi choroba☹
my sme nemali problemy, ale ak si nie su isty, nech jej ho spravia este raz, stava sa dost casto, ze vyjdu skreslene...

memory97
8. dec 2010

dnes som sa bola prihlasit na cvicenie s malym na fit lopte od januara🙂 som zvedava, ci sa to malemu bude pacit 😀

kvietok121
8. dec 2010

@memory97 urcite sa mu bude pacit, nas maly kuka ako puk na deticky pri tancovani, myslim ze sa mu pacia viac deticky ako tancovanie aj ked aj to ma rad

kvietok121
8. dec 2010

@mirmaj my este nespime ak ovzdy

mirmaj
8. dec 2010

@kvietok121 odkedy už zaspavate?
@seagull2404 zlepšilo sa u vas nejako večerne zaspavanie alebo ani nie?

akika722
8. dec 2010

@kvietok121 moj do teraz reval jak kôň 😖 spi tu pri mne na gauči

majka35
8. dec 2010

joj, čaute ... mám dosť tých mojích detí 😝 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre