♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
10. dec 2010

@alure aj my ideme na druhe preočkovanie po 6 týždňoch takže asi to tak mám byť take obdobie medzi tým, tiež ma to prekvapilo lebo som pozerala ten kalendár ako aj ty 😀 my už ideme teraz v stredu 15.12 tak som zvedava ako dopadneme aj koľko važime 😉
@seagull2404 no fakt divne, už ozaj človek neviem čo je správne a kedy začať 😒 ja začnem teraz cez víkend som sa rozhodla 😉

majka35
10. dec 2010

@seagull2404 presne aj ja, tiež mi nedopije toľko mliečka, koľko je písané na krabici ... niekedy dávku dokonca vynechá ... tak som si povedala, že počkám

alure
10. dec 2010

@majka35
ja mám dnes doma Olivera tak sa do toho tiež pustíme spolu 😀
Inak mám podobnú susedku(býva nad nami),len stým rozdielom že ani nejde o trieskanie dverami ale o to že jej malá behá a skáče v byte akokeby bola na ihrisku a pravdepodobne nemajú koberce tak všetko počujeme 😠

seagull2404
10. dec 2010

@majka35 niet nad dobrych susedov, to ma mrzi, u nas stale pocut o 3tej rano zvoncek pri dverach. tak intenzivne niekto zvoni vedla, ze ma normalne zobudi 😠

majka35
10. dec 2010

@alure ja už som si na skákanie jej syna zvykla, ten tiež neviem, či skáče so stropu na zem, ale tie treskoty s dverami sú strašné a ona otvorí tie dvere za hodinu aj 6 krát, a tresne ... ale akoby do toho dala všetku silu ... neznášam ju ... aj ked jej syn ide po schodoch hore, tak buchoce ako medved, ale neriešim to, ale to trieskanie ma raz zabije 🙄

majka35
10. dec 2010

@seagull2404 u nás ju celý blok neznáša ... a ešte dáva smetie pred dvere do igelitiek a nechá ho tam aj dva dni a to smrdí neskutočne ... bože

seagull2404
10. dec 2010

@majka35 tak toto poznam, ale z vchodu od prababky, ta je z toho strasne nestastna, mysim, ze niektori ludia si tymto riesia svoje psychicke problemy, to ani nespominam, ze vedla na dverach je zenska menovka, ale ziju tam traja chlapi, jeden je celkom v pohode a ti dvaja, ty kokso, jeden ozran a druhy huli tak, ze niekedy,ked otvorim dvere v nespravnu chvilu, mam doma fajciaren, ale ako utecha, je to len najom, snad uz o rok budeme prec

mirmaj
10. dec 2010

@kvietok121 jeeej dakujem za receptík aspoň nemusím hľadať, uričte ich urobím 😉 aj my chodíme každý víkend niekam na navštevu, aj na ten posledný víkend máme už 2 pozvania na návštevu ale budem to musieť zrušiť až aspoň niečo stihnem do tých sviatkov porobiť teraz idem kuknuť v sobotu do tých vaších nových obchodných centrier AU-park a Mirage, som zvedava čo tam maju sa teším ako mala, tak dávno som nebola v ZA na nákupy 😀 😀

alure
10. dec 2010

@seagull2404 tak to je nádherný nárast 😉 šikulka

alure
10. dec 2010

@mirmaj tak vám moc moc držím palčeky aby ste to mali rýchlo a úspešne za sebou 😉
@majka35 čo už susedov si nevyberieme...preto ma aj ťahá do domčeka..kľud a pohodaale na to si budem musieť ešte dlho počkať 😒 dovtedy nám neostáva nič iné len vydržať.... u nás pravidelne niekto hrá na klavíri,potom saxofon,potom skákanie...proste o držku

seagull2404
10. dec 2010

@alure dakujem 😵 pre uplnost tabulky 62 cm 🙂 ani v dome to nemas vyhrane vzdy, ak je cez plot, neznamena este, ze nebude robit problemy 😒

majka35
10. dec 2010

@seagull2404 to hej, mm kolega býva v dome, vedľa postavili pekáreň a tam trieskajú od rána do večera a v noci bzučia chladiarenské zariadenia

seagull2404
10. dec 2010

dobre baby, ja sa na dlhsi cas rozlucim, idem s kamoskami na "vianocnu kavu" do centra, majte pekny den

kvietok121
10. dec 2010

@mirmaj tak potom daj vediet co tam maju my pojdeme asi znova na kysuce

kvietok121
10. dec 2010

@mirmaj aj my ideme na 2. po 6 tyzdnoch, tiez v stredu 15.

kvietok121
10. dec 2010

@alure aj su skvele

21
10. dec 2010

Pekne slnecne ranko!

kvietok121
10. dec 2010

@21 ahojky no u nas toho slnka vela nie je ☹

alure
10. dec 2010

@kvietok121
už robím cestá 🙂 aj na medovník aj na vanilkové rožky a ešte mi treba linecké....
u nás sneží ..úplne nádherné veľké vločky 🙂 juj poobede pôjdeme snáď trošku von

alure
10. dec 2010

mamniky robili ste niektorá už doma marlenku? Je porovnateľná s tou kupenskou? ja som našla tento recept a u nás keď sa kúpi tak ide na dračku...
http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/...

kvietok121
10. dec 2010

@alure aj u nas snezi a to som chcela ist von ale asi aj tak nachvilku pojdeme ... len vyvetrat a kupit vianocku, mam chut na zemlovku

ja sa chystam piect az od buduceho tyzdna, tak na konci zacnem ...

kvietok121
10. dec 2010

@alure fuha narocne

21
10. dec 2010

Dievcata, tak vam zavidim, ako vypekate, ja s tou celiakiou nemozem skoro nic dobat...

alure
10. dec 2010

@kvietok121 no je to náročné na prípravu ale je to fantastické..teda aspoň kúpenská je neskutočná 🙂
no dnes robím tu kuraciu bábovku na obed,dve cestá už odpočívajú v chladničke...juj ale som dnes šikovná 😀 ešte urobím asi ryžu,alebo zemiaky závisí to od toho na čo bude mať Oli chuť...a takú hodinku mam teraz free 😎 😎 že by čas na kávu? 😉

alure
10. dec 2010

@21 moja tak to si ani neviem predstaviť...a nahradiť klasickú múku múkov pre celiakov sa nedá? netuším vôbec aká je tam dieta...ale viem si predstaviť ako by som trpela..lebo ja som taký gurmán

kvietok121
10. dec 2010

@21 mozes tu zamatovu tu robi mamina neteri a je fantastickaaaaaaaaaaaa

21
10. dec 2010

@alure , da sa nahradit, kilo muky stoji do 200sk, no su aj na predpis, o cosi lacnejsie..., ale pecenie nie je vobec lahke, nenakysne tak lahko, kolace nie su nadychane, za zopar min. su uplne tvrde (aj v sacku)... zevraj sa da piect aj dobre,no na to treba niekolko rocny trening...a skusanie... a nemozem vela eciek, ako glutaman a vselijake skroby a tak... Uz mi to moje jedlo prestava chutit. Ale nejako dozijem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

21
10. dec 2010

@kvietok121 nechapem

alure
10. dec 2010

@21 :( to je fakt mrzuté...a majú to aj deti alebo len ty?

21
10. dec 2010

@alure , deti nastastie nemaju 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre