♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. dec 2010

@katkavv tak to by som hned brala, dnes v noci buntosil kazdu hodku, a viete co ma vytocilo🙂, rano o siedmej zacal znova vzdychat v positlke a ja co sa deje ledva som sa vyplazila a kuknem na neho a on vyskereny ako slniecko... tak si hovorim, tak pre teba to asi nebola az taka zlanoc ☹

seagull2404
15. dec 2010

@alure moja kamoska tiez kojila dlllllho, ale v noci ho naucila spat tak, ze ked mal maly pol roka, cely tyzden mu v noci namiesto mliecka davala len vodu, hovorila, ze je to na psychiku velmi narocne, ale ze po tom tyzdni maly prestal v noci vstavat a ona sa vyspala, tak mozno to stoji za skusku

groka
15. dec 2010

Ahojte kocky

@akika722
@katulkaaaaaa
baby ,myslim na vas,drzte kocky,vy to zvladnete,verim,ze vas daju rychlo do poriadku,aby ste mohli byt na sviatky doma
drzte sa
@kvietok121 ako moja,ako sa mate?este kojis?
@memory97 cafko,vy ako?maly je zdravý?
@21 😉

groka
15. dec 2010

aspon jednu foto,akí ste my velkí

alure
15. dec 2010

@seagull2404 no my sme skúšali po určitom čase dávať mu fľašku ale Oliver mi počas celej doby odmietal čokoľvek piť a aj keď už všetko papal,polievočky,tuhé jedlo proste všetko stále to zapíjal mojim mliečkom.Nevedeli sme ho "oklamať" fľašou a dokonca on do dvoch rokov nepoznal chuť čaju alebo vody,proste nechcel...je to malý baran tvrdohlavý,ale je ako ja tak mu nemôžem nič vyčítať 😉
@kvietok121 že vraj mali zlé výsledky a Simonko dostáva ATB do stehienka a infúzie...pozri vyšie čo písala @vladka84

No u nás sneží už od včera,ale idem zo seba urobiť človeka a na nákup,nemám plienky,ani čo k vareniu 😠 prihlásim sa vám neskôr

groka
15. dec 2010

baby dali ste vase deti ockovat proti rotavirusu?my ideme v utorok,aj na preockovanie,aj na rotavirus a mam z toho velky strach,aby sme nedostali reakciu a neskoncili na stedry den v nemocke,ale pre dobro maleho ho mam dat ockovat a uz sa musi teraz
a tu je este moj pomocnicek,ako robil medovnicky

seagull2404
15. dec 2010

@alure tak ak nechce, nechce 🙂 nedonutime, ved ani my nejeme a nepijeme, co nechceme 😉

danulka3
15. dec 2010

@kvietok121 náš taký nebol a keď mal tri mesiace sme si povedali,hurá kritické tri mesiace máme za sebou a figa borová,zmenil sa k horšiemu.Ozaj a nemôže táto zmena mať niečo spoločné s tým očkovaním? my sme začali byť taký po ňom.Ale však donekonečna to trvať nebude,vydržíme. Len ruky a chrbtica trpia.Ale dnes,alebo zajtra by mi mal prísť nosič,už sa tešííím.Dúfam,že tam bude chcieť byť.
Koľko spapá už tiež neriešim a to sme už týždeň len na MM,predtým sme tiež dokrmovali. Už sa normálne teším na poradňu na budúci týždeň.Budem vedieť koľko sme pribrali,a či sme vôbec niečo pribrali.

@seagull2404 ako chodievaš do mesta? peši? mne sa nechce trepať po trolejbusoch a tak by som potrebovala ísť,ešte nemám pre mm žiaden darček ☹

seagull2404
15. dec 2010

@groka jeeeeej, to je krasne, ked ti chce pomahat 🙂

wladymyra
15. dec 2010

@vladka84 tak to sa citime podobne :( 🙂
@memory 97 tak takuto taktiku som dnes zvolila od rana, skusim jej davat zakazdym o trosku viac mliecka a uvidim aka bude noc.
@kvietok121 ale co takto citam po nete, tak fakt vsetci pisu, ze po UM sa spi lepsie, asi budeme vynimka 🙂

groka
15. dec 2010

@seagull2404 no on pomaha vo vsetkom,medovnicky som ho mohla nechat robit uplne sama a mohla som ist pred,zvladol by to tak ako ja,bez chyby 🙂

seagull2404
15. dec 2010

@danulka3 jj, peso, trolejom som sla raz a ked nevyhnutne nebudem musiet, uz nepojdem ☹ ono, to sidlisku je to pohoda, sneh je udupany, relativne sa da, mesto je katastrofa, posypane ale neodhrnute, som chvilami myslela, ze nas vykoti 😠 spotena jak mys som bola a niektori sa na mna este divali, ze kam sa trepem, ze som mala radsej ostat doma a neobmedzovat ich 😠 😠
nosic je super, my sa uz nenosime po rukach, ulava obrovska, mala je tam veeeelmi spokojna a aky si objednala?

seagull2404
15. dec 2010

@groka sikuliatko 😉

danulka3
15. dec 2010

@seagull2404 liliputi,manduca sa mi zdá drahá a v bazáre je ťažko zohnať,ale vraj je to to isté,a ty máš aký?

seagull2404
15. dec 2010

@danulka3 ja mam liliputy, a tiez sa mi zdal drahy, ale ked sa na to pozeram teraz, tak je to neuveritelna pomoc, aj navarim, aj ozehlim, aj pospime, kadejake blbosti jej kupim a viac stoja 🙂

danulka3
15. dec 2010

@seagull2404 Ja len dúfam,že tam bude chcieť byť,lebo moje kríže trpia už teraz.Mám na to 30 dní na vyskúšanie,ak tam nebude chcieť byť,môžem vrátiť.

mirmaj
15. dec 2010

ahojte, čítam že ste mali zle noci, a ja som taká vyspatá dnes 😀 ale nie preto že by mala dobre spala ale preto že kŕmil a bol pri nej mm 😝 😝
@danulka3 píšeš tu o zmene po očkovaní a my ideme dnes na očkovanie 😲 😲 ale my už na preočkovanie na to druhe tak uvidím ako bude, dúfam že nebudeme nejako horúčkovať moc ☹
@seagull2404 aj moja známa to urobila že po pol roku prestala malemu v noci dávať mlieko, jej mm s ním spal vo vedľajšej izbe a vysvetloval mu že v noci sa nepapa, lebo ona by to nevydžala a asi po týždni sa prestal v noci budiť na papanie 😀 a spali ste lepšie po kašičke?
@wladymyra vitaj v klube nespáčov a malých výmyselníkov 😀 ale my už sme sa cez deň polepšili a v noci pohoršili podobne ako Matejko @kvietok121 aj my sme kedysi v noci boli len raz hore na papanie, teraz síce tiež len raz papame ale budíme sa častejšie 😝
@katulkaaaaa @akika722 moc moc na vas myslíme, nech už ste doma zdravičký, ved treba koláčiky vypekať a darčeky baliť, tak rýchlo šup šup domov 😉

mirmaj
15. dec 2010

@jankasramka Mateo je krásny a aký je už veliký chlapisko, poriadne podrastol 😀 aj ja vidím na našej Tamke že už nie je taká bublina ako bola predtym, tiež myslím že sme moc nepribrali a tiež aj menej papa tak uvidíme ale nevadí mi to, ved je to dievčatko, nemusí byť taký sumo 😝 Dnes máme poradňu tak uvidím ake máme miery my, ale Mateo je poriadny detailista, ešte aj váhu a výšku si stále reguluje, nič nenechá len tak na náhodu 😀 😀
@liba78 toto ste boli na prvom alebo už na druhom očkovaní ked ste tak horučkovali? chúda dúfam že už je lepšie, aj tak si dobra že stihneš ešte aj potepovať, ja by som si musela zajednať tepovač aj s babou čo by tepovala, lebo by som pri nej nič nevytepovala a u nas sa to myslím platí na hodinu, takže by ma to lacnejšie vyšlo aj s tou babou čo by mi to urobila 😝
@memory97 kedy mu dávaš večernú kašičku? myslím či úplne pred spaním ked už je okupkaný a v pyžamku alebo tak podvečer? som tak nad tym rozmýšľala že kedy ju zaradím do jedálnička Tamke, ale ak už bude v pyžamku tak sa môžeme isť aj znova kupkať, lebo my aj mrkvičku mávame aj na čele, lebo ona do toho pchá prsty, potom si pošúcha noštek, očká a máme to naozaj všade 😀 😀

mirmaj
15. dec 2010

@groka krásneho pomocníka maš doma 😉 už sa aj ja teším nato ked mi bude Tamka pomáhať 😉 a Jurko má krásne body aj ja som chcela take malej kupiť v H&M ale mali najväčšiu 62 a to nám už je male 😖

mirmaj
15. dec 2010

ešte si tu chvíľku sama popíšem a môžem isť pokračovať v upratovaní 😀 😀

seagull2404
15. dec 2010

@danulka3 tak to mas dobre, vyskusas a uvidis, my sa nosime hlavne vpredu, pretoze ked ju dam dozadu, tak mi oslinta cely chrbat 😀 ale ja som velmi spokojna, hlavne uspavanie nam trva kratsie, budem drzat palce 😉
@mirmaj myslim, ze je to narocne na pschiku a pomoc partnera je nutna, tak to asi treba zvolit vo vhodnom obdobi; neviem posudit, zjedla len strasne malinko a z flase vypila standardnu davku 🙂 my ale uz ked zaspime, tak spime celu noc (na vynimky, ked nam vypadne cumel a mama sa zobudi, ak sa nezobudim, tak zaspi aj sama) nechcem to urieknut, kjed pojdu zubky, tak sa to asi zmeni, ale ked zaspi o tej 22:30-23:00, tak spi do 7:00-7:30, dnes vstala sice uz o 6:00, aj som ju v noci casto pocula a casto utisovala, lebo mala taky hlasne dychanie ako zo zleho sna, ale to beriem aj tak, ze ja som spala zle a ako vynimku, tou kasickou len skusam, ako zvladne papanie lyzickou a ci jej to vobec bude chutit

wladymyra
15. dec 2010

@mirmaj 🙂 dakujem za privitanie, dufam, ze casom klub premenujeme na "dobrych spacov" (tak o rok? 🙂)

mirmaj
15. dec 2010

@seagull2404 no tak to hej vy spíte dobre, len ešte skôr zaspať večer a jeto 😀 inak mi bežne o 20 už spíme a naučili sme sa spávať do 7 ale samozrejme nie bez prestavky a včera zaspala až o 21, lebo som ju ešte uložila o 18 lebo poobede spala len 30min. tak nech si trocha zdriemne a potom večer nemohla zaspať až o tej 21 tak si hovorím aspoň bude ráno dlhšie spať a ona bola už o 6 hore, my čím ideme večer neskôr spať tým ráno skôr vstávame, fakt su divne tie deti 😝
@wladymyra určite premenujeme, ale asi to bude fatk až po tom roku 😀 😀

mirmaj
15. dec 2010

niekto tu písal že si nevie predstaviť vianoce bez grilážiek, našla som super recept, určite ich budem robiť 😀 http://varecha.pravda.sk/recepty/grilazky/5811-...

danulka3
15. dec 2010

@mirmaj mňam,mňam,mňam 🙂 moje najobľúbenejšie

mirmaj
15. dec 2010

@danulka3 tak si to bola asi ty 😀 😀 ale myslím že aj ty si tu vtedy dala podobný recept však,
no ale už idem zobudiť Tamku a musíme sa nachystať na poradňu až to stihneme, teraz ked musíme isť ku Dr. tak by si driemkala aj neviem do kedy 😝

vladka84
15. dec 2010

no baby, tak ja mam "napecene"..bola som u nasej cukrarky a doniesla som si domov grilazky, linecke kolecka a vanilkove rozky... s Timkou sme piekli medovnicky, ktore sme skoro vsetky aj zjedli cez vikend, takze budeme piect este raz...no a potom urobim uz len medove rezy a este nejaky kremovy kolacik a hotovo 😀
ale strasna kosa je vonku, skoro mi paluchy odmrzli, kym som nastartovala a zohrial sa motor 😠

danulka3
15. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 ,recept bol podobný,menej cukru a celé maslo namiesto hery a cery

danulka3
15. dec 2010

@vladka84 ty si šikulka,mne treba ísť ešte na nákup,lebo zatiaľ nemám z čoho piecť,ale až zajtra keď bude mm doma,dnes mu vybehnem niečo kúpiť pod stromček 😉
U nás je celkom fajn slniečko,-3 stupne

danulka3
15. dec 2010

ideme trošku vonku,pa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre