♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
17. dec 2010

dobre ranko
@alure my sme mu kupili take hopsalky na kocik ze ked bude sedkat aby sa zahral

kvietok121
17. dec 2010

@danulienka35 prve a po takom dlhom case a takych zlych verdiktoch dr

vladka84
17. dec 2010

dobre ranko, my dnes zasa jedna z horsich noci, ale snazim sa nastartovat, dnes ma caka upratovanie a poobede chcem ist este nieco pokupit, lebo buduci tyzden sa uz nikde nedostanem, budem piect, upratovat, balit darceky a od stredy uz mam doma Timku, takze to uz neurobim vooobec nic 😅

@alure ja som kupila v Dracikovi hracky do vody v takej sietke (hrosikov), prvu knizku (taku, co sa moze davat do pusy), rukavicky + ciapocku + pyzamko (to nam surne treba) a potom este hrkalku mackovu plysovu (nie zeby sme ich mali malo, ale tato sa mi pacila)... od mojich rodicov dostane take kocky, ktore pri stlaceni vydavaju kadejake zvuky, hrkaju, svietia, od mojho brata dostane latkovu babiku (taku co moze cmulat), od mm brata asi nic - on je taky cudak 😠 , a od svokry neviem co dostane, lebo ta je cele sviatky v Rakusku... a vela hraciek ma este po Timke tak sme jej toho vela nechceli kupovat...

ja este neviem co kupit mojmu ockovi a svokre 😖

katulkaaaaaa
17. dec 2010

dobre ranko vyspata som do ruzova 🙂 malinky bol v noci hore len raz 🙂
moje milovane dnes rano-oslavujeme 4 mesiace 🙂

vladka84
17. dec 2010

@katulkaaaaaa blahozelame, dufam, ze za tie 4 mesiace ste uz pochytali vsetky bacile a uz bude Simonko len zdravucky...maly je krasny okaty 😵

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@vladka84 ahoj vladka super si mi pomohla co mam kupit simonkovi 🙂 dnes sa chystam na nakupy 🙂 ta knizka je super napad to maju deti rady,skocim do tesca tam maju krasne vecicky,nejau hracku este...musim este svokrovcom dokupit ,otcovi mojmu....jaj ale do tej hnunej zimi sa mi moc nechce ist,mame -10,snezi a fuka 😠

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@vladka84 ja som mojmu otcovi misky z tuperware on je kamionista tak na stravu,a ziletky gilete 🙂 svokrovi kupim vitaminy v lekarni

vladka84
17. dec 2010

@katulkaaaaaa aj ja musim ist este poobede, ale tiez sa mi do tej zimy nechce..u nas je minus 19 😲
Co kupujes svokrovcom a ockovi? mne este treba tiez, ale vobec neviem co im kupit 😒

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@vladka84 svokre rozmyslam nejaku kozmetiku v dmke,neviem sama...pozrem aj nejaku knihu...a dala som vyrobit kalendariky do penazenky a magnetky na ladnicku s fotkami mojich deti 🙂
mamine som kupila kabelku,penazenku a sampony...a mm som kupila take lepsie boxerky,usb vysavac na pc,a kozmetiku
🙂 a stacilooooo,vianoce maju byt hlavne o detoch 🙂

vladka84
17. dec 2010

ahaa, uz citam 😉

katkavv
17. dec 2010

@katulkaaaaaa gratulujeme 🙂

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@katkavv dakujeme 🙂

katkavv
17. dec 2010

my sme mali dnes dobru noc, isli sme spat o 22 h, maly sa zobudil o 4 hod. ze je hladny a potom sme vstali o 7h 🙂 hned je den krajsiii 🙂
tiez pouzivam pampers premium, malemu vyhovuju a este nemal ziadnu zapareninu ani vyrazku ...

katkavv
17. dec 2010

ja som kupila otcovi predplatne casopisu zahradkar a koselu, mame som kupila teplakovu supravu a poukaz na kozmetiku, svokre sme kupili spolocny darcek fotak
malemu sme kupili taku krabicku na zastrkovanie kociek a roznych tvarov, nejake teplaky a vianocne pyzamko santa claus a rozne take prkotinky 🙂

mirmaj
17. dec 2010

@katulkaaaaaa malý je krásny chlapček, taký spokojnučký vyzerá 😉
@vladka84 tak u vas je poriadna kosa, u nas je -12 a už rozmýšľam ako sa vychystať do tej zimy ked pôjdeme poobede von :(

majka35
17. dec 2010

ahojte 🙂

@katulkaaaaaa super, že ste už doma a blahoželáme k 4.mesiačiku 🙂

katulkaaaaaa
17. dec 2010

@majka35 @mirmaj dakujeme babulky zlate 🙂 ja som tak rada ze som s vami doma 🙂

liba78
17. dec 2010

@alure ja som objednala postielku (už druhú, tak dúfam že ma zas neoklamú) súpravičku Nike (tá bola moooooc úúúúžasná) čiapočku z Bess.sk (nápis "Jurkove 1. Vianoce) a ešte rozmýšľam nad tou sedačkou do auta, ale to asi nechám na potom.

liba78
17. dec 2010

@katulkaaaaaa gratulujem k 4. mesiačikom. Pridávam sa k želaniu Vladky. Pekne to vystihla. 🙂

Ja som si svokra tento rok len tak odbila. Dostane tričko s nápisom "dedko profesionál" a luskáčik na orechy. Som to brala ako recesiu, lebo neznáša nápisy na tričkách. 😀 Viac mu nebudem kupovať. Svokre chcem kúpiť postelné prádlo, lebo milión vecí má a vôbec ich nenosí a nepoužíva. Minulý rok som jej nakúpila Mary Key a ešte to má zabalené v spálni a dala som za to 70 E ☹ Tatinovi mám tričko a ešte mu kúpim Ginkoprim v lekárni. On mal teraz v utorok aj narodky (okrúhliny 70 rokov) a maminke len sviečočku s betlehemským svetlom môžem zapáliť 😢 😢 😢 (na VIanoce mi vždy strašne moc chýba)

alure
17. dec 2010

@mirmaj no stolička je super,len svokrovci mu objednali to lehátko čo sa potom môže nejak sklopiť nožičky a je to taká stolička...
@kvietok121 to je super to sa Matejkovi bude páčiť 🙂 takéto drobnosti máme po Oliverkovi takže neviem neviem....
@vladka84 no to chcel kúpiť aj mm tie hračky do vody,tak možno ešte vybehneme a kúpime...
My sme nakoniec všetkým (svokrovci,švagrovci a mojej mame) kúpili kávovar od Tchiba.Najprv svokrovcov v rakusku a potom na slovensku mali akciu,k jednemu druhý zadarmo tak sme poriesili spolocnymi darčekmi všetkých 😝
@liba78 z bess. zvyknem objednávať aj ja tam majú také super vecičky ale určite sa tam vybúrim pred letom 😎 postielku aku? cestovnú?
@katulkaaaaaa miláčik nádherný aký je krásnučký...všetko naj naj k 4 mesiačikom a nech ťa obchádzajú všetky neduhy Simonko 😵

Bola som u bývalej susedky má o pár mesiacov staršieho syna a došla som domov z dvoma vrecami plnými oblečenia,tak idem pretriediť čo nám bude dobré už teraz 🙂 To sú úžasné "nákupy" ..

mirmaj
17. dec 2010

@liba78 postielku si objednala tú cestovnu? mám sa inak v nej hrozne páči, klop klop až to nezarieknem, takto doobeda v nej spáva, položím ju tam, na kraj jej zavesím melodicke hračky, ktore jej natiahnem a ona si ich chytá a zabúva, včera zaspala s húsenicou v ručičkách 😀 predtým spávala na gauči ale už sa ju tam bojím nechávať, tak sme to vyriešili takto, stále je v obyvačke tak možno ani nepostrehla až takú veľkú zmenu 😉 ty už si krásne poriešila darčeky a ja stále neviem čo svokrovcom ani naším, tiež nič poriadne nevyužívajú tak je to zbytočne 😖
Na vianoce je to vždy tažke ked sa všetci zídu v kruhu rodiny a niekto tam zrazu chýba ☹

alure
17. dec 2010

@liba78 moja to mi je moc ľúto..ja budem teraz prvý krát mať Vianoce bez ocka, 12.12. by mal 67 tak som si doma zapálila sviečku a poplakala.....a pustila som si jeho obľúbeného Miška Tučného a spomínala... ☹

mirmaj
17. dec 2010

@alure aj ja mám také lehatko ale chcela som aj stoličku takú vyššiu k stolu tak som objednala aj tu 😉 My máme tak od našich pod stromček tu cestovnu postielku pre malu a už ju mesiac používame 😀 😀 😀 ale tak ona ešte nevie čo su vianoce tak som chcela nech si na ňu postupne zvyká 😉

vladka84
17. dec 2010

@liba78 kde si kupila to tricko? to by som ja mohla kupit svokre... ze babka profesionalka a tiez by to bola recesia ako vysita, lebo ona je vsetko mozne, len ako babka sa nesprava 😠

Pisala mi Akika, boli na USG, este stale maju zapal obliciek, nove odbery by im mali robit cez vikend alebo az v utorok, uz ju chyta depka, chudatko 😖

memory97
17. dec 2010

@alure este sme ich nevyskusali, musime este zlikvidovat mensie plienocky🙂 Huggies vyskusame uz dnes vecer, lebo nam este zostali stare zasoby cca 5 plienok🙂 Noc bola hrozna, maly si o pol jednej zmyslel, ze ma rano, tak zacal rozpravat, smiat sa a to trvalo do tretej☹ a az do rana bol nekludny... este mal aj zvysenu teplotku z ockovania, tak sme si to tuto noc uzili...

MM objednal malemu knihu s klavirom🙂 a dobre ranko vsetkym milacikom 😉

alure
17. dec 2010

@memory97 fúha tak rušná noc za vami ...no ale ak to bolo z očkovania tak to by už malo pominúť 😉
@mirmaj no u nás som čokoľvek chcela kúpiť tak svokra sa toho ujala ...ešte dobre že som si výbavu mohla zadovážiť sama a podľa vlastných predstáv..lebo moja svokra sa chcela vybúriť ale nie po mojej vôli... 😠

memory97
17. dec 2010

@katulkaaaaaa jej gratulujeme a maly je krasny, vobec na nom nevidno, ze bol chorucky... Katka ako sa prejavovala choroba predtym ako vas hospitalizovali?

memory97
17. dec 2010

@vladka84 uff, tak to mate teeeda poriadnu kosu, brrr. my dnes ani nos nevystrcime von, u nas je - 9. Kozmetika potesi kazdeho 😉

@liba78
@alure to mi je velmi luto, ale isto budu s vami na stedry den, vo vasich srdieckach. U nas je zvykom dat na stedry den o jeden tanier viac na stol a takto si pripominame nasich milovanych.

@alure dufam, ze dnesna noc uz bude pokojnejsia🙂

alure
17. dec 2010

@memory97 určite áno v mojom srdiečku je stále a stále bude...

no a dnes sa ti ako javí Dávidko? Je mu lepšie? dúfam že teplotka ustúpila.....dávali ste aj rotavíry?

groka
17. dec 2010

ahojte

@katulkaaaaaa vitajte doma,myslela som na vas,neskoro somsa dovedala,ze ste boli v nemocke

baby prosim vas,ako je akika s malym?mate nejake nove spravy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre